X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start sierpień 2018
Odpowiedz

In vitro start sierpień 2018

Oceń ten wątek:
  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 1 września 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_ wrote:
    Mój Mąż ma ADHD. Nie usiedzi. Ciągle gdzieś go nosi. Jak gdzieś wyjeżdżamy to ja siedzę nad basenem a on łazikuje i zwiedza :D Nie wiem jak myśmy się dobrali...
    Przeciwieństwa się przyciągają:)U mnie też tak jest,on aktywny a jak kanapowiec:)

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • bonnie1234 Autorytet
    Postów: 528 153

    Wysłany: 1 września 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    relanium jest na receptę?

  • xCatherinex Przyjaciółka
    Postów: 101 77

    Wysłany: 1 września 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bonnie1234 wrote:
    Dziewczyny,
    relanium jest na receptę?
    Czytam, że na receptę.

    p19uskjon2j2tpmx.png
    31 lat
    3 lata starań
    PCOS + niedoczyność tarczycy
    Jajowody drożne
    Fragmentacja DNA 34% :(
    Asthenozoospermia
    Teratozoospermia
    Morfologia 3%
    Start - nOvum Warszawa - 06.2018r
    Stymulacja - 13.09.2018r
    Punkcja - 24.09.2018r (18 komórek- 16 dojrzałych)
    Z 6 zapłodnionych komorek - 5 wykazuje poprawne cechy zapłodnienia.
    Mamy ❄❄❄❄❄ ❤
    Crio - 29 Listopad 2018 r
    Test - 6 Grudzień !!! + !!! (7 dpt)
    Bhcg - 11 dpt - 10 Grudzień - 199,30mlU/ml
    Bhcg - 13 dpt - 12 Grudzień - 372,70mlU/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klamka wrote:
    Mój jak zobaczył mnie trenujaca, to po roku zaczął. Teraz znów leń nic nie robi. Ale jak nabiera kg to je potem zrzuca. Idź na spacerek. Tylko takim szybkim marszowym krokiem między tymi sklepami się poruszaj. Więcej ich zaliczysz. Jest tego plus.
    Zakupy spożywcze na inne mnie nie stac w obecnej sytuacji haha. Lecimy do siostry zaraz.na drugi koniec miasta, razem bedzie z 5 km, liczy sie ? ;)

    klamka lubi tę wiadomość

  • bonnie1234 Autorytet
    Postów: 528 153

    Wysłany: 1 września 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xCatherinex wrote:
    Czytam, że na receptę.
    No własnie też tak czytam, a zawsze mi się wydawało, że to jest powszechnie dostępny lek. Brałyście coś na wyciszenie po transferze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_ wrote:
    Ja tez jestem leniem. Chociaż kocham zumbe i czasem chodzę tez na basen. Ruch to rzeczywiście zdrowie. Dietę zmieniłam na taka przy endometriozie. Jem ostropest, borówki, ciemne pieczywo i ograniczyłam do minimum mączne potrawy. Szynkę wieprzowa na drobiowa i na obiad indyk albo kura i dużo warzyw zielonych i strączkowych. No i góra suplementow jak widać po stopce.
    Ja nie.moge.niektorych rzeczy jesc bo mnie brzuch boli bo mam zespol jelita drażliwego. Np.nie.mogę chleba z nasionami ani ciemnego pieczywa. Nie.mige absolutnie owocow swiezych.w.nadmiarze, a juz na.pewno nie na.glodnego. a po wielu niezdrowych nic mi nie jest dziwne prawda ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2019, 10:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veri wrote:
    Dziewczynki,

    Mam wyniki! 10 dpt beta 189,8!
    Boże, pierwszy raz w życiu się udało!
    Wiem, że jeszcze przyrost i serduszko, ale ślepo wierzę, że będzie dobrze :)
    Bardzo Wam dziękuję za wszystkie pozytywne fluidy.. idę ryczeć dalej :D
    Extra kochana!!! Gratulacje!! :)))

    Veri lubi tę wiadomość

  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 1 września 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam dzisiaj wyniki amh 0,97 i fsh 12,75. Od wczoraj biore gonapeptyl.
    Załamał mnie ten wynik trochę.

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klamka wrote:
    Liczy! :)
    To się żem zapedzila, ja idę , on jedzie. Cyrki co ? (Jak sie robi buzke placzaca ze śmiechu?:P)

    klamka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    To się żem zapedzila, ja idę , on jedzie. Cyrki co ? (Jak sie robi buzke placzaca ze śmiechu?:P)
    Hahah ważne, że jest poczatek!!! 5km na początek to całkiem spoko.

    Mój mąż ostatnio zadziwił całą rodzinę i wszystkich znajomych, bo wziął udział w biegach na 5km. Bo on jest znany z małej chęci do sportu. Ok, trenował też, bo u mnie zobaczył rezultaty, ale potem to zostawił. I teraz ten bieg. Dla każdego jest nadzieja jednym słowem, hihih, skoro nawet mój oszczędzający energię mąż pokusił się o takie szaleństwo ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klamka wrote:
    Hahah ważne, że jest poczatek!!! 5km na początek to całkiem spoko.

    Mój mąż ostatnio zadziwił całą rodzinę i wszystkich znajomych, bo wziął udział w biegach na 5km. Bo on jest znany z małej chęci do sportu. Ok, trenował też, bo u mnie zobaczył rezultaty, ale potem to zostawił. I teraz ten bieg. Dla każdego jest nadzieja jednym słowem, hihih, skoro nawet mój oszczędzający energię mąż pokusił się o takie szaleństwo ;)
    Ja to chodzę od dwóch miesięcy bo auto moje w naprawie, wiec może az tak zle ze mną nie jest. Tak sobie właśnie uświadomiłam ze lipiec sierpień wszędzie na nogach chodziłam. Ale on to widzisz, autem mówi jedzie bo sue boi ze go zawieje a antybiotyk bierze.no ja nie wierzę

    klamka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój brzuch źle reagował na zdrowe jedzenie. Nie był przyzwyczajony. Miałam ponad tydzień biegunkę co tylko zjadłam. Teraz już jest ok :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Ja nie mam w ogóle tarczycy, dlatego biorę 150. Zawsze o 5.55 biorę lek, jeszcze na śpiocha, a potem jeszcze pół godziny snu.
    Pływanie :) do 18 r.Dawne czasy...
    Ja też 150!!! I też mi bardzo zanika (jest maciupka).
    Tzn teraz juz biorę 175, bo po leczeniu (stymu plus sterydy) tsh mi strzeliło do góry :( a było takie ładne..
    Biorę zawsze na czczo o 5.30.
    Nie roznosi mnie energia po nim :) a szkoda

  • japonka Autorytet
    Postów: 2234 2280

    Wysłany: 1 września 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale żeście naprodukowału znowu od rana :) Veri gratulacje, rozpoczęłaś dobra wrześniową passę i przy okazji punkt dla Novum :D ja dzisiaj po 2 podglądzie i jest pęcherzyk 20 mm na prawym jajniku, który lubi się bawić w chowanego, zresztą czuję go bo mnie uwiera. Teraz praca nad endo do poniedziałku bo ma tylko 8 mm i mam nadzieje w środę transfer :) kupiłam: ananasa, łososia, awokado, orzechy brazylijskie i winogrona, bo wina przy lekach nie mogę ;) proszę o kciuki za chociaż 10mm w pn :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2018, 14:14

    Berbeć, Ciasteczko77, kalade, Veri lubią tę wiadomość

    a5526252e0.png

    38 lat | 5,5 r starań, 1 strata 5.2017 (Adaś,LBWC,16t)| JA: MTHFR 677T homo, IO, NK 20%, INF ⬆️, KIR Bx, AMH 1,3; ON: 4%, fDNA 32% | 3x IUI, 3 x ICSI (6 transferów, 8 zarodków, 4*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    japonka wrote:
    Ale żeście naprodukowału znowu od rana :) Veri gratulacje, rozpoczęłaś dobra wrześniową passę i przy okazji punkt dla Novum :D ja dzisiaj po 2 podglądzie i jest pęcherzyk 20 mm na prawym jajniku, który lubi się bawić w chowanego, zresztą czuję go bo mnie uwiera. Teraz praca nad endo do poniedziałku bo ma tylko 8 mm i mam nadzieje w środę transfer :) kupiłam: ananasa, łososia, awokado, orzechy brazylijskie i winogrona, bo wina przy lekach nie mogę ;) proszę o kciuki za chociaż 10mm w pn :)
    Te produkty to przed transferem czy po ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    japonka wrote:
    Ale żeście naprodukowału znowu od rana :) Veri gratulacje, rozpoczęłaś dobra wrześniową passę i przy okazji punkt dla Novum :D ja dzisiaj po 2 podglądzie i jest pęcherzyk 20 mm na prawym jajniku, który lubi się bawić w chowanego, zresztą czuję go bo mnie uwiera. Teraz praca nad endo do poniedziałku bo ma tylko 8 mm i mam nadzieje w środę transfer :) kupiłam: ananasa, łososia, awokado, orzechy brazylijskie i winogrona, bo wina przy lekach nie mogę ;) proszę o kciuki za chociaż 10mm w pn :)
    To spożywaj i niech ładnie rośnie !! Kciuki !!!! Mocne :) to punkcja w pon ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ananasa to po punkcji :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_ wrote:
    ale ananasa to po punkcji :P
    A przed punckja ? A tego lososia to.gdzie kupujecie i jakiego ?

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 1 września 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em11 wrote:
    To mi już nawet sprzątanie nie zostało,kocham mojego irobota,tak cudnie odkurza,dzisiaj wypróbowałam mop parowy i znów się zakochałam:)Raz dwa dom posprzątany.
    Ja mam odkurzacz pionowy. Codziennie 10min i ogarnięte. W weekend tylko wyciągam cięższy sprzęt i mopa :P Ogólnie strasznie pedantyczna jestem, więc zawsze znajdę coś co można posprzątać. Najgorsze są odciski męża łapek na meblach... wszędzie ich pełno :P

    Em11 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ