In vitro start styczeń 2018
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualnyinka1985 wrote:Kochana, u nas przecież było 0%... nic się nie martw
jak to mój lekarz powiedział, nawet przy takich beznadziejnych wynikach te 6 szt się znajdzie
to jest nadzieja !!! No to muszę znieść dużo ładnych jajek
Mogę brać podczas stymulacji: wit D -2000, olej z wątroby rekina, wit a, e, b complex forte (wszystkie b, w tym kwas foliowy 0,6) magnez ? Nadto łykam Euthyrox 150 (10 lat walczyłam żeby tsh było tak dobre /do 1.5)?? To wszystko już od dawna łykam.Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2018, 13:18
-
ciasteczko82 wrote:Ładne amh.
W tej sytuacji z moim to czort wie czy stymulacja pomoże - stąd te dawki 3 leków ..mnie stymuluje 2 lekami i 1 agonistą.
Możliwe że będzie modyfikować w trakcie ..
A miałyście jakieś efekty uboczne- zle samopoczucie, dolegliwości ?Diagnoza:Azoospermia
3x ICSI (2018/19). 6 zarodków
3x crio , 1 świeży transfer
29.3.18 😞 26.4.18 😁(12*)
13.09.18😞15.03.19😭
-12/19 naturalny cud- cb
-Aniołki (8*)2015 (12*)2018
-Amh 2,74
-Tsh 1,30 L-Thyroxin 25 mg
21.10.19 histeroskopia
-Zespół Ashermana
-Usunięty polip
9.11- histero , drożność i laparoskopia 😁😁😁
Zero zrostow, jajowody drożne
Torbiel 😬
02.2022 rozwód i początek nowego życia...
Może kiedyś uda mi się spełnić marzenie o macierzyństwie ale póki co czas zacząć żyć dla siebie -
nick nieaktualnyPaulcia28 wrote:Ja cała stymulacje ,a trwała ona 12 dni super się czułam, chodziłam do pracy i nawet nie czułam że 18 komórek mam plus parę mniejszych, do samej punkcji było super , gorzej po ale to już wina hiperki.
tylko obym nie sfixowala - już jestem bardzzzooo nerwowa / biedny mój Misiek- już uprzedziłam że mogę być okropna/ a co jak dojdą te końskie dawki ?
o rety ...plus żeby nie wymiotować itp.
Też mam 12 dni
Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2018, 13:53
-
Sierściucha wrote:Hej
Byłam i od razu startujemy z crio.
Dostałam 2x1 estrofen i jeszcze jakiś inny steryd metypred 4mg 2tabl rano i 1popołudniu.
I czekamy na kolejną wizytę.A kiedy teraz masz iść? W którym dniu cyklu? Ja muszę jeszcze trochę poczekac :(Wczoraj byłam i zrobił mi scratching . I na razie czekamy na okres.Leków żadnych mi na razie nie dał. Jak nie dostane okresu za 10 dni - to mam przyjść - co jest prawdopodobne, bo wczoraj 18 dzien cyklu a owulacji jeszcze nie było
.I wtedy dam mi cos na wywołanie. I stwierdził, że zobaczymy co będzie na początku cyklu - jak hormony i usg. I wtedy zadecyduje o crio. No i tez powiedział, że jakby jakas torbiel albo cos - to niestety crio może być jeszcze w kolejnym cyklu. Więc już na poczatku trochę sie podłamałam. Ale jeśli chodzi o podejście i kontakt - to w porównaniu do mojej dotychczasowej ginki z naszej kliniki- to on jest super
więc przynajmniej tyle dobrego
Marmis -
inka1985 wrote:ciasteczko nie wiem co ja mam, chyba jakieś smoki jak patrze na wyniki
a biorę Progesterone Besins 200 mg x 2 dzienni i mimo, ze to doustne, to mam ładować dowcipnie.
Mojabeta
9 dpt 395
12 dpt 1005
14 dot 2060
Progesteton >60 powyżej 60 w 9 dpt ale dokładnie nie napisali ile
Przy bliźniakach
Lekarz sugerował ciążę bliźniaczą w powodu wysokiego progesteton w 9 dpt
Ty masz prawie idenycznie gratulacje i powodzeniaasias, inka1985, Paulcia28, tolerancyjna lubią tę wiadomość
Micha -
nick nieaktualnyPytanko - czy planowane branie luteiny - mam w planie od punkcji (dopochw) pomoże utrzymać ewentualną ciąże?
Mam podejrzenie niedomogi ciałka żółtego (faza lutealna 11 -12 dni, plamienia, progest 23 dc -Ok 11)... czy w tej sytuacji jest cień nadziei że ten lek pomoże ??musze dopytać lekarza jak będę na monitoringu ...
W ogóle lekarze są jacyś małomównimuszę o wszystko pytać i czasem mi aż głupio ..
-
Niezapominajka5 wrote:A jakie dawki leków dostałaś? Pęcherzyków było więcej?
Przy takim amh naprawdę szok.
My też mieliśmy w tylko 1 zarodek, więc wiem co czujesz:*
Dawki miałam po 75 jm przez 12 dni, pęcherzyków było 15, estradiol wysoki, z tego pobrali 7 komórek, ale tylko jedna była dojrzała niestety. Lekarz mówił, ze jeśli będzie konieczne kolejne podejscie to będziemy modyfikować leki, wydaje mi się ze tłumaczył, ze tez dawka ovitrelle będzie większa albo wcześniej podana, ale byłam w takim szoku ze mogłam coś pomylića u Ciebie ile było komórek?
starania od 2015 r. , PCOS, endometrioza II st, Hashimoto, IO, morfo 1-4 %, AMH- 3,6
2018-2019 - 2 IUI, 3 procedury, 3 transfery-laparoskopia i histeroskopia
zmiana kliniki
4 IMSI - 01.2020 r.
1 transfer - 5.05.2020 - blastka 5.1.1
beta 7dpt - 49,3 mlU/ml; 9dtp - 155,6 mlU/ml; 13dpt - 875,6 mlU/ml; 15dpt - 1450 mlU/ml, 30dpt
2 transfer - 25.02.2022 - blastka 5.1.1 -
3 transfer - 24.03.2022, 10 tc 💔😭
4 transfer - -
Dziewczyny mam pytanie, czy blastki które są zamrażane mogą nie przeżyć rozmrażania? Czy któraś z was tak miała?21 lat / 3 lata starań
2017.12 - Gameta Rzgów /badanie nasienia bardzo słabe.
2018.01 - stwierdzone OAT u męża.
2018.05 - ICSI
2018.06.04 - punkcja
Mamy ❄️4AA ❄️4BB❄️4BB
7.08.2018 FET
12.09.2018 FET? -
nick nieaktualnyGaja88 wrote:Dawki miałam po 75 jm przez 12 dni, pęcherzyków było 15, estradiol wysoki, z tego pobrali 7 komórek, ale tylko jedna była dojrzała niestety. Lekarz mówił, ze jeśli będzie konieczne kolejne podejscie to będziemy modyfikować leki, wydaje mi się ze tłumaczył, ze tez dawka ovitrelle będzie większa albo wcześniej podana, ale byłam w takim szoku ze mogłam coś pomylić
a u Ciebie ile było komórek?
Boże ... to ja już nie mam nadziei ...
Nati- moja koleżanka miała 4: 2 - dzieci, 1 nie przetrwało,1 czeka. -
ciasteczko82 wrote:
Boże ... to ja już nie mam nadziei ...
Nati- moja koleżanka miała 4: 2 - dzieci, 1 nie przetrwało,1 czeka.21 lat / 3 lata starań
2017.12 - Gameta Rzgów /badanie nasienia bardzo słabe.
2018.01 - stwierdzone OAT u męża.
2018.05 - ICSI
2018.06.04 - punkcja
Mamy ❄️4AA ❄️4BB❄️4BB
7.08.2018 FET
12.09.2018 FET? -
Gaja88 wrote:Dawki miałam po 75 jm przez 12 dni, pęcherzyków było 15, estradiol wysoki, z tego pobrali 7 komórek, ale tylko jedna była dojrzała niestety. Lekarz mówił, ze jeśli będzie konieczne kolejne podejscie to będziemy modyfikować leki, wydaje mi się ze tłumaczył, ze tez dawka ovitrelle będzie większa albo wcześniej podana, ale byłam w takim szoku ze mogłam coś pomylić
a u Ciebie ile było komórek?
U mnie były tylko 3 komórki teraz, ale dojrzałe. Martwię się co będzie w przyszłej stymulacji. Na pewno nie zgodzę się na puregon i krótki protokół. Nie mogę też pojąć,że przy estradiolou prawie 2000, były tylko 3 komórki. Rozumialabym gdyby było kilka niedojrzałych jak u Ciebie, bo one też go wytwarzaja, ale u mnie ich nie było.
Hmm pęcherzyków miałaś dużo, więc modyfikacja leków w razie czego powinna pomóc:) u mnie było 8-9 pęcherzyków, niestety jak widać większość pusta. No chyba,że ktoś nie przyłożył się do szukania komórek w płynie, lub nie ściągnęly się podczas punkcji. Wiem,że to już totalne teorie spiskowe, ale kto wie,czy czasem tak się nie zdarza? Przecież nikt tego nie nie jest w stanie sprawdzić.Tyle przeszliśmy, że wciąż nie wierzę, że Was mam..
Nigdy się nie poddawaj, bo warto walczyć.
Naturalsik ❤️
Po latach walki 💝 -
Nati000 wrote:Boję się właśnie, że jedno może nie przeżyć rozmrażania... I zostaną tylko dwa
Wiadomo, takich sytuacji nie jesteśmy w stanie przewidzieć, ale nie zależą też od nas. Wy zrobiliście wszystko co w Waszej mocy, więc teraz pozostaje czekać. Rzadziej się zdarza,że zarodki nie przeżyją rozmnażania, częściej w przypadku komórek.
Blastocysty mroza się najlepiej, więc szanse, że wszystko będzie dobrze są naprawdę duże;)Tyle przeszliśmy, że wciąż nie wierzę, że Was mam..
Nigdy się nie poddawaj, bo warto walczyć.
Naturalsik ❤️
Po latach walki 💝 -
nick nieaktualnyMicha wrote:Inka1985 wydaje mi się że będą bliźniaki
Mojabeta
9 dpt 395
12 dpt 1005
14 dot 2060
Progesteton >60 powyżej 60 w 9 dpt ale dokładnie nie napisali ile
Przy bliźniakach
Lekarz sugerował ciążę bliźniaczą w powodu wysokiego progesteton w 9 dpt
Ty masz prawie idenycznie gratulacje i powodzenia -
Witam dziewczyny. Nie chce panikować,ale podczas korzystania z WC zauważyłam,że zaczynam minimalnie plamic. Kurcze co jest jeatem w 10 d.c. w poniedziałek ma być ostatni podgląd a w środę,jeśli będzie wszystko dobrze to punkcja. Miała któraś Was taką sytuację? Czuje pobolewanie podbrzusza.👩🦰
Hiperpolaktynemia
Niedoczynnosc tarczycy
Endometrioza
👱♂️
Czynnik męski
4 inseminacje 😞😞😞😞
IVF+IMSI❄️❄️❄️❄️
Transfer świeży 😞
Crio❄️😉❤️👧🏻 Zdrowa córeczka
06.2020 Zaczynamy walkę o rodzeństwo
07.2020 Crio❄️😞
09.2020 Crio❄️😉❤️👧🏻 Zdrowa córeczka -
Waleczna wrote:Witam dziewczyny. Nie chce panikować,ale podczas korzystania z WC zauważyłam,że zaczynam minimalnie plamic. Kurcze co jest jeatem w 10 d.c. w poniedziałek ma być ostatni podgląd a w środę,jeśli będzie wszystko dobrze to punkcja. Miała któraś Was taką sytuację? Czuje pobolewanie podbrzusza.
-
Waleczna wrote:Witam dziewczyny. Nie chce panikować,ale podczas korzystania z WC zauważyłam,że zaczynam minimalnie plamic. Kurcze co jest jeatem w 10 d.c. w poniedziałek ma być ostatni podgląd a w środę,jeśli będzie wszystko dobrze to punkcja. Miała któraś Was taką sytuację? Czuje pobolewanie podbrzusza.Diagnoza:Azoospermia
3x ICSI (2018/19). 6 zarodków
3x crio , 1 świeży transfer
29.3.18 😞 26.4.18 😁(12*)
13.09.18😞15.03.19😭
-12/19 naturalny cud- cb
-Aniołki (8*)2015 (12*)2018
-Amh 2,74
-Tsh 1,30 L-Thyroxin 25 mg
21.10.19 histeroskopia
-Zespół Ashermana
-Usunięty polip
9.11- histero , drożność i laparoskopia 😁😁😁
Zero zrostow, jajowody drożne
Torbiel 😬
02.2022 rozwód i początek nowego życia...
Może kiedyś uda mi się spełnić marzenie o macierzyństwie ale póki co czas zacząć żyć dla siebie -
ciasteczko82 wrote:A jakie miałaś amh przed ? Chociaż pewnie wysokie / jesteś młoda
Analizuje temat hiperstymulacji, zastanawiam się kiedy ona ma miejsce - rzekomo nie tak często a widzę że dużo dziewczyn ma..
Przy niskim amh serio nie ma ryzyka (moje amh 0,9)?
Ja miałam przed punkcją AMH 10,98miałam hiperstymulację i żyję
wiec spokojnie Twoje AMH jest o wiele wiele niższe.