X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start w 2017
Odpowiedz

In vitro start w 2017

Oceń ten wątek:
  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 23 marca 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kabi u mnie po nieudanej procedurze lekarz nie zalecił żadnych dodatkowych badań. Właśnie dziś byłam na wizycie planującej kolejna procedurę :) już mam wszystko rozpisane :) na razie biorę antki, stymulacja od 25 maja przez 10 dni, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem (w sensie odpowiedzi na leki), to 6 czerwca punkcja i w kolejnym cyklu krio :) chciałam miesiąc szybciej, ale mąż wyjeżdża podreperować trochę budżet domowy :)

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Kabi Autorytet
    Postów: 426 206

    Wysłany: 23 marca 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O czyli tez u Ciebie będą 3 miechy przerwy skoro procedura w czerwcu. Ja siejuż cieszę że zlecil mi kolejne badania, no gdzieś musi leżeć przyczyna :( i na własną rękę też szukam przyczyn. Ty nie chcesz dalej szukac?

    hchy43r80v7zdczk.png

    f2wlanlihv5o1al8.png

    4 lata starań
    2017 - 3x IUI :(
    I ICSI styczen '18 ---> :(
    Brak mrożaków
    II ICSI lipiec' 18
    Transfer 24.07 - - >7dpt beta 53.3 --> 9dpt beta 149--> 11dpt beta 342 - - > 15dpt beta 1078 - - > 20dpt beta 3805 i pęcherzyk 1cm na usg :)
    28dpt❤️ dzidzia 4mm
    ❄️❄️ czekają :)
    23.12.2022 Transfer blastki 4.1.2. —> 8dpt beta 60 --> 11dpt beta 248 —> 20dpt beta 3870 :D
    18.01 USG…?
  • sepa Koleżanka
    Postów: 41 35

    Wysłany: 24 marca 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kabi wrote:
    Pamiętacie mnie jeszcze? :P
    Jestem po pierwszej wizycie po nieudanym ICSI. Podnoszę się i walczę dalej! :D
    Wygląda to następująco: następne podejscie po 3 cyklach żeby jajniki odpoczęły. Lekarz przeanalizował nasze 4 zarodki (miał wgląd do tego jakiej były klasy itd), i stwierdził że te 3 które nie dotrwały 5 doby źle się rozwijały, jeden za szybko, inny za wolno, a ten który przetrwał do 5 doby i tak za słabo się rozwijał bo był wczesną blastocystą i miał kiepską klase, ale nie wiem jaką. Mąż przebadany od góry do dołu więc on nie ma zaleconych żadnych badań, a ja mam teraz zrobić: HBA 1c, SHBG, DHEA-S, testosteron, androstendion. Co może oznaczać że dr podejrzewa że mam słabe komórki jajowe...?
    Jak wyniki będą ok to poprostu zaczynamy kolejną procedurę w czerwcu, a jk cos będzie nie tak to będą dalsze zalecenia, leki itd.
    Następną procedurę będę miała w inny sposób stymulowaną ale nie wiem jeszze jak.
    Aaa i co wkoncu się dopytałam to o moje torbiele endo! Jedną mam w jajniku 11mm (nie da się jej usunąć) a drugą po za jajnikiem około 9mm (podczas punkcji chyba została ukłuta bo było widać ciągnącą się maź). Tych torbieli mi nie usuną bo są za małe.

    Zapytałam dr czy przyczyna niepowodzeń może leżeć w immuno - powiedział że może ale wątpi bo nic na to nie wskazuje, a raczej przyczyna leży w komórkach... mimo że amh mam dobre bo okolo 2,5. Mimo to i tak idę na wizytę do immunologa ale dopiero w połowie kwietnia.

    Jak u Was wyglądały działania po nieudanym IVF?
    Hej z tego co wiem od lekarza to endometrioza wplywa mocno na jakosc komorek. Nie wazne ile masz lat i jakie amh ale moga byc uszkodzone dlatego trzeba brac witaminy i suplementy na poprawe. Dhea jest wlasnie ma to ale i duze dawki
    antyoksydantow.( vit. D3 vit c coq10 jod kw foliowy vit b6 i b12 ew vit e plus aminokwasy lizyna arginina dha . ) mozna miec ze stym i 18 20 kek ale zarodkpw z tego 1 2 i slabej klasy. Kki maja slabe zdolnosci naprawcze i trzeba to poprawic wlasnie suplementami zeby nie bylo rozpadu fragmentacji) . Bylam z wami tutaj na forum we wrzesniu 2017 r .mam 42 lata . Przy 2 gim podejsciu udalo mi sie zajsc w ciaze . Teraz leci 20 tyg. :) uwazam ze bez tych suplementpw nie ma co zabierac sie bo to tylko zwiekszy szanse ma mozliwosc zdrowej komorki/ek jajowych. Pozdrawiam i zycze wszystkim wam upragnionej ciazy. :)

    Nusieńka lubi tę wiadomość

    sepa
  • Chce#Być#Mama Ekspertka
    Postów: 193 60

    Wysłany: 26 marca 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś po wizycie kontrolnej . Lekarz mówi ze wg niech jest dobrze pecherzyki rosną i mam brać dalej Gonal 225 i gonapeptyl do środy w czwartek wizyta kontrolna :)

    Kuczka, Mylakamila lubią tę wiadomość

    Xxxxxx
  • Shilcia Przyjaciółka
    Postów: 106 55

    Wysłany: 26 marca 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po transferze 2 mrożonków 3-dniowych... Kilka kciuków by się przydało dziewczynki ;-)
    We wtorek po świetach na betę. Nastroj ogólnie kiepski, w marcu mialam ciezki psychicznie miesiac, wiec jak się uda to padne ze smiechu...

    Kuczka, Tysia11, rerGirl lubią tę wiadomość

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 26 marca 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shilcia byle do wtorku i ogromnego wybuchu śmiechu :p &&&

    Shilcia lubi tę wiadomość

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Chce#Być#Mama Ekspertka
    Postów: 193 60

    Wysłany: 27 marca 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki:)

    Xxxxxx
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 28 marca 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shilcia kciuki ogromne &&&

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • Chce#Być#Mama Ekspertka
    Postów: 193 60

    Wysłany: 29 marca 2018, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś po wizycie kontrolnej . Lekarz mówi ze wg niech jest dobrze pecherzyki rosną i mam brać dalej Gonal 225 i gonapeptyl do środy w czwartek wizyta kontrolna :)
    A dziś druga kontrola mam nadzieje ze wszystkie jest na dobrej drodze i jajka są piękne;) dowiem się dziś może kiedy punkcją :/
    Jajniki lekko pobolewają wieczorem :)

    Kuczka, Mylakamila lubią tę wiadomość

    Xxxxxx
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 29 marca 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy któraś z Was ma może zbędny puregon?

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 29 marca 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChceBycMama &&&& :)

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Mylakamila Ekspertka
    Postów: 243 183

    Wysłany: 29 marca 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shilcia wrote:
    Jestem po transferze 2 mrożonków 3-dniowych... Kilka kciuków by się przydało dziewczynki ;-)
    We wtorek po świetach na betę. Nastroj ogólnie kiepski, w marcu mialam ciezki psychicznie miesiac, wiec jak się uda to padne ze smiechu...
    Mocno zaciśnięte &&& - niech szczęście uśmiechnie się do Ciebie

    Starania od 3 lat; 6 inseminacji; brak przyczyny niepłodności
    27.12.2017 start IVF
    9 luty transfer crio
    13dpt beta 550, 25dpt beta 26000 i ciąża potwierdzona na USG
  • Chce#Być#Mama Ekspertka
    Postów: 193 60

    Wysłany: 29 marca 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiec tak po wizycie decyzja punkcją w sobotę dziś Ovitrelle.Pytam lekarza czy jest lepiej niż poprzednio to eeee ze teraz równo komórki rosną i ze nie ma sensu dalej stymulować bo i tak tylko 6 mogą zapłodnić a wg niego teraz 7-8 jest takich które się nadadzą a co będzie to się okaże zaczynam się stresować już :/ jeśli będą ładne i wszystko będzie się układać to we wtorek transfer :/

    Kuczka, Mylakamila lubią tę wiadomość

    Xxxxxx
  • Chce#Być#Mama Ekspertka
    Postów: 193 60

    Wysłany: 30 marca 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę jestem przerazona bo to święta wiec nie wiem jak tan będę się jajeczka rozwijać i czy będą ładne bo przecież nikt w święta nas nie poinformuje :(

    Xxxxxx
  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 30 marca 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChceBycMama zapytaj jutro na punkcji czy możesz liczyć na telefon z informacjami podczas świat, bo przecież embriolog i tak raz na dobę dogląda rozwoj zarodków, wiec pewnie jak poprosisz, to zadzwonią :) a jak samopoczucie? Poza stresem oczywiście :) będzie dobrze kochana, trzymam kciuki mocno :)

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Chce#Być#Mama Ekspertka
    Postów: 193 60

    Wysłany: 30 marca 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka poza tym to dobrze. Wiem jak to wyglada i przebiega wiec tym się nie martwię chce tylko żeby było trochę dobry komórek o żeby się ładnie dzieliły a potem chciały zostać u mnie w brzuchu :/
    Boje się najbardziej porażki :(
    Trzymajcie kciuki i oczywiście wesołych świat

    Xxxxxx
  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 30 marca 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chce#Być#Mama wrote:
    Kuczka poza tym to dobrze. Wiem jak to wyglada i przebiega wiec tym się nie martwię chce tylko żeby było trochę dobry komórek o żeby się ładnie dzieliły a potem chciały zostać u mnie w brzuchu :/
    Boje się najbardziej porażki :(
    Trzymajcie kciuki i oczywiście wesołych świat
    Wierze, ze teraz będzie oczekiwane zakończenie :) również wesołych świat i daj znać jak się rozwija sytuacja :) &&&

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Shilcia Przyjaciółka
    Postów: 106 55

    Wysłany: 30 marca 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chce#Być#Mama wrote:
    Kuczka poza tym to dobrze. Wiem jak to wyglada i przebiega wiec tym się nie martwię chce tylko żeby było trochę dobry komórek o żeby się ładnie dzieliły a potem chciały zostać u mnie w brzuchu :/
    Boje się najbardziej porażki :(
    Trzymajcie kciuki i oczywiście wesołych świat

    Trzymam mocno kciuki! Oby kurczaki się dobrze rozwijały :D

  • Shilcia Przyjaciółka
    Postów: 106 55

    Wysłany: 30 marca 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mylakamila wrote:
    Mocno zaciśnięte &&& - niech szczęście uśmiechnie się do Ciebie

    Dziękuję kochana...
    czarno to widzę szczerze mówiąc... ciekawa jestem czy też tak macie, że im kolejna próba tym bardziej zniechęcone, czy odwrotnie, myślicie że rachunkiem prawdopodobieństwa się musi udać? ;)

  • Chce#Być#Mama Ekspertka
    Postów: 193 60

    Wysłany: 31 marca 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 12 byłam w domu po punkcji. Po konsultacji z lekarzem dostałam informacje , ze mamy 10 jajek. Nie wiem tylko czy ktoś będzie do nas dzwonił i informował o jakości tych jaj:/ święta i trochę wolnego :/
    Mam nadzieje ze będą dobrej jakości i ładnie się zapłodnia i podziela. Wstępnie we wtorek transfer .
    Pozdrawiam

    Kuczka lubi tę wiadomość

    Xxxxxx
‹‹ 693 694 695 696 697 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ