Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro Trójmiasto
Odpowiedz

In vitro Trójmiasto

Oceń ten wątek:
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    No tak właśnie jest i pytałam Hajdusianka ostatnio jak z tą beta bo ja ją sobie badałaś co 2 - 3 dni więc on mówi że teraz już nie ma sensu bo przy tak wysokich wartościach te maszyny laboratoryjne nie wyrabiają i pokazują mniejszy przyrost niż nam się wydaje że powinien być czyli ok l60% i mniej więc nie ma co się denerwować i czekać na wizytę lepiej

    Ja takie przyrosty miałam w poprzedniej ciąży i bardzo się bałam, bo wiedziałam, że moj zarodeczek nie ma szans na przeżycie. Wtedy moja beta na wizycie pęcherzykowej wynosiła ok 1600, a na serduszkowej 4500 bodajże.

    Kate sprawdzasz w poniedziałek jeszcze raz bete? czy dopiero przed wizytą?

    klz96iye30cupjne.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Ja takie przyrosty miałam w poprzedniej ciąży i bardzo się bałam, bo wiedziałam, że moj zarodeczek nie ma szans na przeżycie. Wtedy moja beta na wizycie pęcherzykowej wynosiła ok 1600, a na serduszkowej 4500 bodajże.

    Kate sprawdzasz w poniedziałek jeszcze raz bete? czy dopiero przed wizytą?
    Ja tydz temu w poniedziałek miałam 22000 i od tego czasu już nie badam.to był 23 dpt. Czekam na wizytę...

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    Miałam transfer 16tego. To jakoś różnie te kalkulatory liczą. Bo niby też mam mieć poród 3.04
    Hmm no to dobrze bo mi 03.04 wychodzi jak liczę od Pick upu czyli zapłodnienia. Jak liczę od transfery jak Ty to wychodzi 06.04 więc by się zgadzało :)

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy zrobię :/ wszystko zależy jak ułoży się dzień w pracy czy będę miała po drodze :) choć nie wiem czy to coś zmieni i tak się stresuje 24h na dobę :P

  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Hmm no to dobrze bo mi 03.04 wychodzi jak liczę od Pick upu czyli zapłodnienia. Jak liczę od transfery jak Ty to wychodzi 06.04 więc by się zgadzało :)


    Hałasianka zrobiłam tą bete przez Ciebie:P 13dpt - 1008 :) I progesteron się wyprostował więc dziękuję że mnie nastraszylaś:D

    mag87 lubi tę wiadomość

  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Dziewczyny zrobiłam te bete 13 dpt - 1564 (poprzednio 10dpt = 529), kamień z serca, ładnie przyrasta. Teraz daje sobie spokój, bo stres niemiłosierny. Kolejne badanie dopiero przed wizytą.

    Kate trzymam kciuki za Ciebie:)


    Ja też narazie daje spokój bo jestem o krok od zawału :P

  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate piękna beta!
    No to kropek się ładnie zagościł u Ciebie:) teraz już do piątku zleci szybko

    Kate_____ lubi tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja miałam nie robić ale nie wytrzymałam, dzisiaj 16 dpt- 4179, czyli też ok. I oby do piątku bo wykorkuje :)

    klz96iye30cupjne.png
  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    A ja miałam nie robić ale nie wytrzymałam, dzisiaj 16 dpt- 4179, czyli też ok. I oby do piątku bo wykorkuje :)


    Hah no miałaś nie robić!! Weź bo ja znów pójdę:P

  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko przez Hałasianke :P

    klz96iye30cupjne.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    Hałasianka zrobiłam tą bete przez Ciebie:P 13dpt - 1008 :) I progesteron się wyprostował więc dziękuję że mnie nastraszylaś:D
    No widzisz haha :) super czyli wszystko idealnie cieszę się :)

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech będzie że przeze mnie:) najważniejsze że nasze kropki rosną a my jesteśmy spokojniejsze :) PS. Ja mam już permanentne mdłości od rana do wieczora dramat... Fajnie być w ciąży :) a jak tam u was?

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helo :)
    Czy są tu jakieś Panie z invimed Gdynia / Bazylko chyba już Białystok ...
    Nikogo nie ma z Gdyni??? :(

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Helo :)
    Czy są tu jakieś Panie z invimed Gdynia / Bazylko chyba już Białystok ...
    Nikogo nie ma z Gdyni??? :(
    Tak napisała wczoraj właśnie ze zmienia ale wiem że ona tam była długo. Pogadaj z nią może Ci doradzi. Zmienia chyba też nie bez powodu...

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Niech będzie że przeze mnie:) najważniejsze że nasze kropki rosną a my jesteśmy spokojniejsze :) PS. Ja mam już permanentne mdłości od rana do wieczora dramat... Fajnie być w ciąży :) a jak tam u was?


    Ja jakoś nie mam apetytu.. :P mecze od rana kanapkę no i jak coś śmierdzi to mnie cofa.. muszę się trzymać jakoś w robocie :/ A od korego dnia mdłości Ci się nasiliły?

  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halasianka, na ambicje nam weszlas to i sprawdzilyśmy. Teraz chociaż na chwilkę mamy spokój ducha:)

    Ja nie mam chyba objawów żadnych, też mi brak apetytu ale jest gorąco na dworze to i się nie chce tak jeść. Mam też zaparcia ale to chyba wina tych wszystkich leków. A jeść mogę wszystko, nic mnie nie odrzuca:)

    klz96iye30cupjne.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    Ja jakoś nie mam apetytu.. :P mecze od rana kanapkę no i jak coś śmierdzi to mnie cofa.. muszę się trzymać jakoś w robocie :/ A od korego dnia mdłości Ci się nasiliły?
    Jakoś 2 tyg po transferze mniej więcej. Eh... To zazdroszczę :)

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Halasianka, na ambicje nam weszlas to i sprawdzilyśmy. Teraz chociaż na chwilkę mamy spokój ducha:)

    Ja nie mam chyba objawów żadnych, też mi brak apetytu ale jest gorąco na dworze to i się nie chce tak jeść. Mam też zaparcia ale to chyba wina tych wszystkich leków. A jeść mogę wszystko, nic mnie nie odrzuca:)
    Jak masz zaparcia zacznij pić sobie probiotyk... Polecam Vivomix :) ja akurat mam chore jelito więc dla mnie to zbawienie ale jelito jest w tzw remisjii czyli działa normalnie jak u każdego. Ureguluję to twój brzuch zapewniam a i zdrowe :&
    )

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm jak się czujesz? :(

  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak samopoczucie przed jutrzejszymi wizytami?

    Jvm Ty w którym dpt usłyszałas serduszko?

    klz96iye30cupjne.png
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ