X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro Trójmiasto
Odpowiedz

In vitro Trójmiasto

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    Fizycznie dobrze psychicznie wykończona:) chciałabym już zobaczyć Groszka na USG może wtedy mi się choć trochę w głowie ułoży.. Myślałam że stymulacja i punkcja była wykańczajaca ale zobaczysz po transferze będzie jeszcze gorzej :P
    To już wiem :) i wiem co będzie po w mojej bani ;) ale serio -ja się nie łudzę

    Kiedy masz usg ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2018, 10:23

  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    To już wiem :) i wiem co będzie po w mojej bani ;) ale serio -ja się nie łudzę

    Kiedy masz usg ?
    17.07 ale wydaje mi się że to za wcześnie:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    17.07 ale wydaje mi się że to za wcześnie:/
    W Pt :) to jak ja transfer :) a termin lekarz wybrał ? Czemu za wcześnie?

  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate , serduszka raczej nie będzie. Ja przy poprzedniej procedurze byłam w okolicy 4t 3 dzień i był widoczny sam pęcherzyk, nawet zarodka nie było widać (ale u mnie były słabiutkie przyrosty). Dopiero po 2 tygodniach od tej wizyty usłyszałam serduszko. Także jak coś to sie nie stresuj:)

    Kate_____ lubi tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    W Pt :) to jak ja transfer :) a termin lekarz wybrał ? Czemu za wcześnie?


    Tak termin wybrał lekarz jako IV weryfikacje:) chciałam z piątku przełożyć na poniedziałek ale nie chcieli.. :) powodzenia na transferze, opij się porządnie wody kup ananasa no i polecam nospe ja przy pierwszym transferze już dzień po walczyłam z silnymi skurczami i teraz miałam nospe 3x1

  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Kate , serduszka raczej nie będzie. Ja przy poprzedniej procedurze byłam w okolicy 4t 3 dzień i był widoczny sam pęcherzyk, nawet zarodka nie było widać (ale u mnie były słabiutkie przyrosty). Dopiero po 2 tygodniach od tej wizyty usłyszałam serduszko. Także jak coś to sie nie stresuj:)


    Jeśli liczyć od miesiączki to będzie 4t.6d. Więc niech lepiej nie robi usg żebym się nie denerwowala :/ A jakie miałaś przyrosty?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    Tak termin wybrał lekarz jako IV weryfikacje:) chciałam z piątku przełożyć na poniedziałek ale nie chcieli.. :) powodzenia na transferze, opij się porządnie wody kup ananasa no i polecam nospe ja przy pierwszym transferze już dzień po walczyłam z silnymi skurczami i teraz miałam nospe 3x1
    Ale mogę brać sama ot tak No spa ? Lekarz mi jej nie zaleci (pytałam to stwierdził: a po co ?).
    Brałaś profilaktycznie czy tylko jak skurcze były ??
    Ananas - to jak i ile jeść ?? Podobno w którymś momencie szkodzi - czyli do kiedy można jeść ??

  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Ale mogę brać sama ot tak No spa ? Lekarz mi jej nie zaleci (pytałam to stwierdził: a po co ?).
    Brałaś profilaktycznie czy tylko jak skurcze były ??
    Ananas - to jak i ile jeść ?? Podobno w którymś momencie szkodzi - czyli do kiedy można jeść ??


    Brałam na własną rękę 3 razy dziennie - nie ważne czy coś się działo Ale ja miałam uraz po pierwszym crio:)) ananasa 3 dni po 2 plasterki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    Brałam na własną rękę 3 razy dziennie - nie ważne czy coś się działo Ale ja miałam uraz po pierwszym crio:)) ananasa 3 dni po 2 plasterki :)
    No też zamierzam... No spa chociaż 2x1. Ale forte ?? Chyba zwykła styka profilaktycznie ?

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie było mnie pół dnia i taki tu ruch jak nigdy :) fajnie dziewczyny cieszę się że jesteście, mamy podobny etap więc możemy się wymieniać wrażeniami i obawami :) ja czekam na orzeszka 17.08 i na serduszko bo faktycznie na tej 4 weryfikacji to za szybko i na luzie Kate.. Wizyta sprawia wrażenie niepotrzebnej bo nic nie widać, nic się nie dowiesz i dostaniesz mniej leków :) a potem 2 tyg czekania na następna

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    No też zamierzam... No spa chociaż 2x1. Ale forte ?? Chyba zwykła styka profilaktycznie ?
    Ale nie koniecznie musi cię boleć :) ja nic nie brałam było naprawdę ok więc każdy organizm inaczej reaguje

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Nie było mnie pół dnia i taki tu ruch jak nigdy :) fajnie dziewczyny cieszę się że jesteście, mamy podobny etap więc możemy się wymieniać wrażeniami i obawami :) ja czekam na orzeszka 17.08 i na serduszko bo faktycznie na tej 4 weryfikacji to za szybko i na luzie Kate.. Wizyta sprawia wrażenie niepotrzebnej bo nic nie widać, nic się nie dowiesz i dostaniesz mniej leków :) a potem 2 tyg czekania na następna


    A mnie umowili później już na 23.08 :/ ale może po V weryfikacji jak beta będzie ładnie rosnąć trochę się opanuje ;P Hałasianka na kiedy masz termin? Jesteś z Gdyni czy z Gdańska? :)

  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    Jeśli liczyć od miesiączki to będzie 4t.6d. Więc niech lepiej nie robi usg żebym się nie denerwowala :/ A jakie miałaś przyrosty?

    do 10 dpt miałam ok, potem w 12 i 14 dpt od 60 do 66 % i kolejne też juz w okolicy 60%. Dokładnie nie pamiętam.

    klz96iye30cupjne.png
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    A mnie umowili później już na 23.08 :/ ale może po V weryfikacji jak beta będzie ładnie rosnąć trochę się opanuje ;P Hałasianka na kiedy masz termin? Jesteś z Gdyni czy z Gdańska? :)

    Dziwnie że od razu wyznaczyli Tobie termin V weryfikacji, przecież to zależy co będzie widać na usg. A u kogo się leczysz? Ja po 10 dpt miałam się umówić w terminie od 10 do 14 dni i w sumie z moim dr wybraliśmy termin 18.08- akurat ma w sobotę dyżur:)

    Nie ma co się stresować Kochana na zapas:) masz w sobie kropka. Jak to mi powiedział dr - teraz już wszystko zależy od natury :) i o ! przemawia to do mnie.

    klz96iye30cupjne.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    A mnie umowili później już na 23.08 :/ ale może po V weryfikacji jak beta będzie ładnie rosnąć trochę się opanuje ;P Hałasianka na kiedy masz termin? Jesteś z Gdyni czy z Gdańska? :)
    Ja jestem w z Gdyni, rodzic będę w Redlowie i tam będę prowadzić ciąże bo mam super lekarza który mnie uratował rok temu. Terminu mi nie wyznaczył jeszcze na tamtej wizycie mam nadzieję że na tej już wyznaczy, jak liczę z kalkulatora w necie to wychodzi mi 3-6 kwiecień :)

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    do 10 dpt miałam ok, potem w 12 i 14 dpt od 60 do 66 % i kolejne też juz w okolicy 60%. Dokładnie nie pamiętam.
    No tak właśnie jest i pytałam Hajdusianka ostatnio jak z tą beta bo ja ją sobie badałaś co 2 - 3 dni więc on mówi że teraz już nie ma sensu bo przy tak wysokich wartościach te maszyny laboratoryjne nie wyrabiają i pokazują mniejszy przyrost niż nam się wydaje że powinien być czyli ok l60% i mniej więc nie ma co się denerwować i czekać na wizytę lepiej

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Dziwnie że od razu wyznaczyli Tobie termin V weryfikacji, przecież to zależy co będzie widać na usg. A u kogo się leczysz? Ja po 10 dpt miałam się umówić w terminie od 10 do 14 dni i w sumie z moim dr wybraliśmy termin 18.08- akurat ma w sobotę dyżur:)

    Nie ma co się stresować Kochana na zapas:) masz w sobie kropka. Jak to mi powiedział dr - teraz już wszystko zależy od natury :) i o ! przemawia to do mnie.
    To mamy wizyty wszystkie 3 dzień po dniu :) bo ja mam 17.08 w piątek.

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    jak liczę z kalkulatora w necie to wychodzi mi 3-6 kwiecień :)
    Liczysz od dnia miesiączki czy od transferu blastocysty? Bo ja mam termin na 3 kwietnia, wiec wychodzi mi, że powinnaś mieć prezent na prima aprilis :)
    Ja korzystam z kalkulatora typowo pod ivf, mój doktor tak samo.

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    Liczysz od dnia miesiączki czy od transferu blastocysty? Bo ja mam termin na 3 kwietnia, wiec wychodzi mi, że powinnaś mieć prezent na prima aprilis :)
    Ja korzystam z kalkulatora typowo pod ivf, mój doktor tak samo.
    Od transferu, są kalkulatory od transferu albo od zapłodnienia. Wychodzi mi właśnie 03.04.a kiedy miałaś transfer? Na 09.07 miałam Pick up czyli zapłodnienie a 14.08 transfer więc mam daty odpowiednio 03.04 i 06.04.ale jeżeli chodzi o poród to ja itak bede miała cc, jak przy pierwszej ciąży 11 lat temu więc datę sobie pewnie ustalimy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2018, 18:50

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Od transferu, są kalkulatory od transferu albo od zapłodnienia. Wychodzi mi właśnie 03.04.a kiedy miałaś transfer? Na 09.07 miałam Pick up czyli zapłodnienie a 14.08 transfer więc mam daty odpowiednio 03.04 i 06.04.ale jeżeli chodzi o poród to ja itak bede miała cc, jak przy pierwszej ciąży 11 lat temu więc datę sobie pewnie ustalimy :)
    Miałam transfer 16tego. To jakoś różnie te kalkulatory liczą. Bo niby też mam mieć poród 3.04

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ