X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro Trójmiasto
Odpowiedz

In vitro Trójmiasto

Oceń ten wątek:
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie mogę doczekać ale się denerwuje już trochę co to będzie i czy wszystko będzie ok :) eh... Ogólnie mnie zaczyna pobolewac podbrzusze i krzyż..

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie na pewno dobrze:) mi zawsze dr H mówił że jak boli podbrzusze to dobry znak bo się wszystko rozciaga:)

    Ja jutro jeszcze musze powtórzyć wyniki z krwi i w sobotę jazda. A też mam mega stresa:)

    A Ty na wizycie pecherzykowej to w którym dpt byłaś? Widziałaś już zarodek prawda?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 17:43

    klz96iye30cupjne.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Będzie na pewno dobrze:) mi zawsze dr H mówił że jak boli podbrzusze to dobry znak bo się wszystko rozciaga:)

    Ja jutro jeszcze musze powtórzyć wyniki z krwi i w sobotę jazda. A też mam mega stresa:)

    A Ty na wizycie pecherzykowej to w którym dpt byłaś? Widziałaś już zarodek prawda?
    No mam nadzieje właśnie ze tak jest i wszystko będzie dobrze :) wyników już nie kazał mi robić... Sama nie wiem. Zarodek był już 2 tyg temu... To był 5 tydz. Teraz jest końcówka 7. Ciekaw jak to będzie widać no im.. Serduszko :) betę robiłam tydz temu ostatnia i była 22 tys więc już kazał nie robić i nie ma sensu.

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    Jvm jak się czujesz? :(
    Już lepiej, dzisiaj miałam jeszcze lekkie plamienie. Ale już sie nie potrafię tak cieszyć ciążą, cały czas się boje :(

  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Dziewczyny jak samopoczucie przed jutrzejszymi wizytami?

    Jvm Ty w którym dpt usłyszałas serduszko?
    Ja serduszka nie słyszałam, tylko widziałam na USG jak migało. To było 22 dpt. Trzeba przyznać, że te USG w invicta to w porównaniu do tego na izbie przyjęć na zaspie to jak Porsche porownaniu do poloneza. wszystko było idealnie widać.

    mag87 lubi tę wiadomość

  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    Już lepiej, dzisiaj miałam jeszcze lekkie plamienie. Ale już sie nie potrafię tak cieszyć ciążą, cały czas się boje :(

    Spokojnie dużo dziewczyn miewa plamienia, najwiejsze że Groszek jest cały i zdrowy :) Kiedy masz teraz wizytę? Odpoczywaj jak najwięcej.. :) Ja też się ciągle boję.. Ale z tym chyba nie da się wygrać.. :(

  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro rano o 7 krew a później wizyta u dr. H.. :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 18:06

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    Ja jutro rano o 7 krew a później wizyta u dr. H.. :(
    O której masz,? My na 14.45

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    Już lepiej, dzisiaj miałam jeszcze lekkie plamienie. Ale już sie nie potrafię tak cieszyć ciążą, cały czas się boje :(
    A na podtrzymanie bierzesz coś,? Co. Powiedział H. Na to plamienie? Tak się czasami zdarza spokojnie... Chociaż domyślam się że się nie da...

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    Spokojnie dużo dziewczyn miewa plamienia, najwiejsze że Groszek jest cały i zdrowy :) Kiedy masz teraz wizytę? Odpoczywaj jak najwięcej.. :) Ja też się ciągle boję.. Ale z tym chyba nie da się wygrać.. :(
    Idę we wtorek i już nie mogę się doczekać, bo doktorowi to ufam i jak powie, że wszystko dobrze to się uspokoję. Mam nadzieję, że zejdę trochę z lekow, bo 18 tabletek luteiny i 9 estrofemu dziennie to mi się ledwo mieści.

  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    A na podtrzymanie bierzesz coś,? Co. Powiedział H. Na to plamienie? Tak się czasami zdarza spokojnie... Chociaż domyślam się że się nie da...
    Ja cały czas przyjmuje ogromne ilości luteiny. Dziś miałam tylko plamienie, ale wczoraj było krwawienie. Byłam na izbie przyjęć i pani doktor powiedziała, że to się zdarza i że jak będę robić to mam nie przyjeżdżać do szpitala tylko poronić sobie w domu.

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    Ja cały czas przyjmuje ogromne ilości luteiny. Dziś miałam tylko plamienie, ale wczoraj było krwawienie. Byłam na izbie przyjęć i pani doktor powiedziała, że to się zdarza i że jak będę robić to mam nie przyjeżdżać do szpitala tylko poronić sobie w domu.
    Że cooooooooo???? No nie wierzę naprawdę.... Brak mi słów.!!!

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zartujesz ze tak Ci powiedzieli! Kto tam pracuje?! Ja pierdziele ale empatyczna lekarka, tylko w mordę takiej dac. Biedula, ale się naprzezywalas, najważniejsze że z kropkiem wszystko dobrze. Lez i postaraj się nie stresować. Do wtorku jeszcze trochę ale dasz radę:)

    P.s 22 dpt to szybko serduszko widzialas:) ja mam sobotę 21 dpt ale nastawiam się na chociaż sam pęcherzyk.

    Kate, Halasianka dajc8e jutro znać koniecznie, trzymam kciuki

    klz96iye30cupjne.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    Idę we wtorek i już nie mogę się doczekać, bo doktorowi to ufam i jak powie, że wszystko dobrze to się uspokoję. Mam nadzieję, że zejdę trochę z lekow, bo 18 tabletek luteiny i 9 estrofemu dziennie to mi się ledwo mieści.
    Oj to faktycznie bardzo dużo tego bierzesz. A jakiś steryd albo clexane też?

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Zartujesz ze tak Ci powiedzieli! Kto tam pracuje?! Ja pierdziele ale empatyczna lekarka, tylko w mordę takiej dac. Biedula, ale się naprzezywalas, najważniejsze że z kropkiem wszystko dobrze. Lez i postaraj się nie stresować. Do wtorku jeszcze trochę ale dasz radę:)

    P.s 22 dpt to szybko serduszko widzialas:) ja mam sobotę 21 dpt ale nastawiam się na chociaż sam pęcherzyk.

    Kate, Halasianka dajc8e jutro znać koniecznie, trzymam kciuki
    Dam znać na pewno :)))

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    O której masz,? My na 14.45


    Na 13.30 brrr.. :(

  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Zartujesz ze tak Ci powiedzieli! Kto tam pracuje?! Ja pierdziele ale empatyczna lekarka, tylko w mordę takiej dac. Biedula, ale się naprzezywalas, najważniejsze że z kropkiem wszystko dobrze. Lez i postaraj się nie stresować. Do wtorku jeszcze trochę ale dasz radę:)

    P.s 22 dpt to szybko serduszko widzialas:) ja mam sobotę 21 dpt ale nastawiam się na chociaż sam pęcherzyk.

    Kate, Halasianka dajc8e jutro znać koniecznie, trzymam kciuki


    Dziewczyny i to wszystko na Zaspie..A ja myślałam że to normalny szpital i lekarze z powołaniem..

    Dam jutro znać jak nie uciekne sprzed gabinetu :/

  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Zartujesz ze tak Ci powiedzieli! Kto tam pracuje?! Ja pierdziele ale empatyczna lekarka, tylko w mordę takiej dac. Biedula, ale się naprzezywalas, najważniejsze że z kropkiem wszystko dobrze. Lez i postaraj się nie stresować. Do wtorku jeszcze trochę ale dasz radę:)

    P.s 22 dpt to szybko serduszko widzialas:) ja mam sobotę 21 dpt ale nastawiam się na chociaż sam pęcherzyk.

    Kate, Halasianka dajc8e jutro znać koniecznie, trzymam kciuki
    No masakra, i to nie była stara, wypalona lekarka tylko rezydentka, 29 lat.
    Możesz dobrać serduszko jutro. U mnie było pięknie widać, oni naprawdę mają super sprzęt.

  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Oj to faktycznie bardzo dużo tego bierzesz. A jakiś steryd albo clexane też?
    Biorę steryd i też spora dawkę, ale mam diagnozę niepłodność immunologiczna, więc z tego prędko też nie zejdę.

  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Oj to faktycznie bardzo dużo tego bierzesz. A jakiś steryd albo clexane też?

    Też biorę 18 tabletek luteiny/lutinusa A estrofemu 6 :/

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ