X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro Trójmiasto
Odpowiedz

In vitro Trójmiasto

Oceń ten wątek:
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    Ja też po .. beta 4400 i jest widoczny dobrze umiejscowiony jeden pęcherzyk 7,7.. Oby wszystko było dobrze i zaczęło bić serduszko. Kolejna wizyta 30.08 - zwariuje do tego czasu :) Jvm jak plamiemia? Jak się czujecie? Hałasianka jak jest serduszko to już chyba lżej ma sercu? :) co jest dalej po 5 weryfikacji?
    A tak w ogóle to jak się czujesz? Ja już dziś lepiej naprawdę na usg widać już aliena :) widać i słychać bijące serduszko... To niesamowite :) ale spokojnie za 2 tyg Ty :)

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    A tak w ogóle to jak się czujesz? Ja już dziś lepiej naprawdę na usg widać już aliena :) widać i słychać bijące serduszko... To niesamowite :) ale spokojnie za 2 tyg Ty :)

    Ogólnie czuje się dobrze, choć to też zależy od dnia.. na pewno szybciej się męcze no i piersi są większe i bardziej wrażliwe. Czasem mnie coś na dole zakłuje albo strzyknie w kręgosłupie no i temperatura dochodzi do 37.4 ale to takie napady:P szczerze myślałam że będzie znacznie gorzej i będę spać w łazience:P ale odpukać póki co :) Zazdroszczę Wam że widziałyście już serduszka już niech ten sierpień się kończy :) A któraś z Was dziewczyny ma nudności i wymioty?

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    Ogólnie czuje się dobrze, choć to też zależy od dnia.. na pewno szybciej się męcze no i piersi są większe i bardziej wrażliwe. Czasem mnie coś na dole zakłuje albo strzyknie w kręgosłupie no i temperatura dochodzi do 37.4 ale to takie napady:P szczerze myślałam że będzie znacznie gorzej i będę spać w łazience:P ale odpukać póki co :) Zazdroszczę Wam że widziałyście już serduszka już niech ten sierpień się kończy :) A któraś z Was dziewczyny ma nudności i wymioty?
    Ja mam nudności cały Czas :) od 2 tyg. Rano prawie mdleje zanim coś zjem :) teraz mi odstawi leki.. Luteine i steryd to mówi że będzie lepiej. We'll See :)

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Ja mam nudności cały Czas :) od 2 tyg. Rano prawie mdleje zanim coś zjem :) teraz mi odstawi leki.. Luteine i steryd to mówi że będzie lepiej. We'll See :)


    Mam nadzieję że będzie tylko lepiej! :) A do jakiego lekarza teraz idziesz? Na kiedy powinnaś się umówić?

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    Mam nadzieję że będzie tylko lepiej! :) A do jakiego lekarza teraz idziesz? Na kiedy powinnaś się umówić?
    Ja chce rodzic w Redlowie, tam mam super lekarza który przyjmuje na pryw oczywiście. Ufam mu w 100%. Myślałam że później ale H. Mnie dziś wygonil więc... Zadzwoniłam do tamtego i jestem umówiona na 30.08.w sumie dobrze bo do 01.09 mam zwolnienie. Pytał od razu czy już mam zlecone prenatalne, który tydzień itd.

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie wieści póki co są dobre, ponieważ jest pęcherzyk i jest serduszko. Doktor pokazał jak pika- nie słuchaliśmy.
    Teraz kolejne 2 tygodnie stresu, czy wszystko się będzie dobrze rozwijać, czy zarodek dobrej wielkości...

    Jvm, Kate_____, anciaa lubią tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Hej u mnie wieści póki co są dobre, ponieważ jest pęcherzyk i jest serduszko. Doktor pokazał jak pika- nie słuchaliśmy.
    Teraz kolejne 2 tygodnie stresu, czy wszystko się będzie dobrze rozwijać, czy zarodek dobrej wielkości...
    no to super;) czyli wszystko na dobrej drodze;) ciesze się

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam teraz o tym NIFTY i NACE ( to maja teraz w INVICTA i dostalam ulotkę, kosztuje 3 koła ) ale ma mega rozszerzony pakiet, jest dokłaniejszy niz NIFTY nawet i skala błędu jest najmniejsza, 99.7 %.

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    A nifty będziesz robić w invicta? Ja się właśnie zastanawiam do kiedy zostać w invicta, ale prenatalne jeszcze chyba zrobię tutaj, bo jednak sprzęt do USG mają bardzo dobry. Musiało Ci być smutno żegnać się z doktorem, to przemiły człowiek.
    Nie wiem co teraz z tymi prenatalnymi bo mnie Jańczewski pytal właśnie czy się juz umówiłam , robisz w Invikcie czy u niego ? NIFTY oni nie maja ale jest to NACE, dostałam ulotkę, Zapytam za 2 tyg Jańczewskiego o to ale skoro to dokładniejsze to trudno wydam 3 koła i to zrobię.
    Mam mętlik...help:)

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halasianka jaki piękny suwaczek:) ja chyba się odważne po prenatalnych:P A o tym Nace to nie słyszałam nawet. A czytałaś o tej panoramie?

    Ja nie jestem z trójmiasta a u mnie w miescie jest tylko punkt pod nifty. Muszę pomyśleć bo to że któryś z tych testów wyk9nam to nie ma wątpliwości:)

    klz96iye30cupjne.png
  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Pożegnal się z nami i mówi że to normalba ciąża już nic specjalnego i najlepiej do lekarza prowadzącego że szpitala.

    Hałasianka a mówił do kiedy powinnaś się zgłosić do lekarza? Na kiedy masz wizytę? Do moich dwóch lekarzy takie są terminy że aż strach..

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Halasianka jaki piękny suwaczek:) ja chyba się odważne po prenatalnych:P A o tym Nace to nie słyszałam nawet. A czytałaś o tej panoramie?

    Ja nie jestem z trójmiasta a u mnie w miescie jest tylko punkt pod nifty. Muszę pomyśleć bo to że któryś z tych testów wyk9nam to nie ma wątpliwości:)
    o NACE dowiedzialam się w INVIKCIE teraz jak zapytałam o NIFTY.
    Widzę teraz jak czytam że PANORAMA jest dokładniejszy niz NIFTY faktycznie, widzisz nei słyszałam o tym
    ale jak porównuję to NACE jest najdokładniejszy!!!! hmmm

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_____ wrote:
    Hałasianka a mówił do kiedy powinnaś się zgłosić do lekarza? Na kiedy masz wizytę? Do moich dwóch lekarzy takie są terminy że aż strach..
    mówił że mogę szybciej niz w ciągu 2 tyg ale zadzwoniłam do swojego lekarza i umówił mnie na 30.08 czyli to będzie dokładnie poczatek 10 tygodnia. Tak ustalił bo powiedziałam że teraz zaczął mi się 8 tydz.

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    o NACE dowiedzialam się w INVIKCIE teraz jak zapytałam o NIFTY.
    Widzę teraz jak czytam że PANORAMA jest dokładniejszy niz NIFTY faktycznie, widzisz nei słyszałam o tym
    ale jak porównuję to NACE jest najdokładniejszy!!!! hmmm
    Hejka,
    A te badania są bardzo drogie ?
    Hala- który to ginek do którego idziesz ? On jest tez położnikiem na NFZ ?

  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Nie wiem co teraz z tymi prenatalnymi bo mnie Jańczewski pytal właśnie czy się juz umówiłam , robisz w Invikcie czy u niego ? NIFTY oni nie maja ale jest to NACE, dostałam ulotkę, Zapytam za 2 tyg Jańczewskiego o to ale skoro to dokładniejsze to trudno wydam 3 koła i to zrobię.
    Mam mętlik...help:)
    Prenatalne na pewno zrobię w invicta, nifty też chciałam zrobić, m.in dlatego że będę znała płeć. Kurcze, jeśli te nace jest lepsze to chyba się zdecyduje, tyle już wydałam na leczenie, że te 5 stow więcej przeboleje. Pytanie tylko co mąż powie na to, bo go wysyłałam do pracy w weekendy żeby na in vitro zarobił :)

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    Prenatalne na pewno zrobię w invicta, nifty też chciałam zrobić, m.in dlatego że będę znała płeć. Kurcze, jeśli te nace jest lepsze to chyba się zdecyduje, tyle już wydałam na leczenie, że te 5 stow więcej przeboleje. Pytanie tylko co mąż powie na to, bo go wysyłałam do pracy w weekendy żeby na in vitro zarobił :)
    No ja tez tak mysle dokładnie 500 więcej mi juz nie robi jak tyle wydalismy i zrobie ten NACE za 3 koła. Dopytam jeszcze J. na wizycie ale jak to potwierdzi to zrobię. Z prenatalnymi nie wiem teraz...pojde na wizytę zobaczymy czy mnie gdzieś skieruje a jak nie to wróce tam , umówię się i tyle. racja tam jest dobry sprzęt

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Hejka,
    A te badania są bardzo drogie ?
    Hala- który to ginek do którego idziesz ? On jest tez położnikiem na NFZ ?
    NIFTY ok 2 tys
    to NACE 3 tys

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    NIFTY ok 2 tys
    to NACE 3 tys
    Dzieki - a jakiego ginek- położnika polecasz ?
    Najlepiej żeby był kliniczny (moj dr nie jest ..).

    Czy same prenatalne z NFZ nie wystarcza?? Nie mam zielonego pojęcia o tym..

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Dzieki - a jakiego ginek- położnika polecasz ?
    Najlepiej żeby był kliniczny (moj dr nie jest ..).

    Czy same prenatalne z NFZ nie wystarcza?? Nie mam zielonego pojęcia o tym..
    Ja polecam wszystkich lekarzy z Redlowa, naprawdę z czystym sercem i mam koleżanki mówiące to samo. Leżałam tam ponad 2 tyg rok temu w sierpniu z pozamaciczna i naprawdę... Zajęli się mną. W Gamecie nie wiedzieli nawet czy to ciąża pozamaciczna czy coś innego a w szpitalu jak to usłyszeli to ich wysmiali.moge ci podać nazwisko mojego albo innych stamtąd jeżeli chcesz. Nie wiem gdzie chcesz rodzic. Uważam tak samo.. Lekarz musi być lekarzem że szpitala bo na codzień ma doświadczenie z przypadkami klinicznymi i się zna

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Dzieki - a jakiego ginek- położnika polecasz ?
    Najlepiej żeby był kliniczny (moj dr nie jest ..).

    Czy same prenatalne z NFZ nie wystarcza?? Nie mam zielonego pojęcia o tym..
    Co do prenatalnych to te zwykle są bardzo ogolnikowe... Wystarczą w podstawowej wersji ale ja nie wyobrażam sobie nie zrobić genetycznych za bardzo się boję i cvhe3 zbadać ciaze

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ