Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro Trójmiasto
Odpowiedz

In vitro Trójmiasto

Oceń ten wątek:
  • anciaa Autorytet
    Postów: 1799 706

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wasz mąż/partner robił badanie fragmentacji w INVICTA Gdańsk? Ile czekałyście na wynik? Mój robił dwa tygodnie temu w środę, a wizytę mamy jutro i te wyniki są potrzebne. Oczywiście w serwisie ich nie widzimy i na infolinii nic mi na to nie poradzili :/ Nie wiem czy przekładać wizytę na piątek czy jest szansa że jutro wieczorem już wyniki będą.

    29 lat, starania od ponad 3 lat, insulinooporność, pcos
    02 - 10.2017 r. - 4 nieudane IUI
    08.08.2018r. - start IVF - długi protokół
    "Zawsze jest nadzieja dla tych, którzy próbują"
  • Bruised Autorytet
    Postów: 1971 2625

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anciaa wrote:
    Dziewczyny czy Wasz mąż/partner robił badanie fragmentacji w INVICTA Gdańsk? Ile czekałyście na wynik? Mój robił dwa tygodnie temu w środę, a wizytę mamy jutro i te wyniki są potrzebne. Oczywiście w serwisie ich nie widzimy i na infolinii nic mi na to nie poradzili :/ Nie wiem czy przekładać wizytę na piątek czy jest szansa że jutro wieczorem już wyniki będą.
    Czas oczekiwania to 10 dni roboczych, a 15 sierpnia był wolny, więc niestety nie ma gwarancji, że wyniki będą :( Chociaż my mieliśmy wynik dzień wcześniej niż wychodziło z kalendarza.

    Starania od marca 2016

    PICSI nr 1 - 3 zarodki, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 2 - 6 śnieżynek, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 3 - ❄❄❄
    27.08.20 - 3.1.1.
    5dpt - beta-HCG 25,8; 7dpt - 71; 11dpt - 669; 15dpt - 5420; 18dpt - 14301, 19dpt - USG - 1,5mm szczęścia, 30dpt <3
    Bobas 1: 04.2021

    7.03.24 ETM 3.1.1.
    beta-HCG 5dpt - 18,37; 7dpt - 68,32; 9dpt - 68,82; 12dpt - 666,15; 15dpt - 2864

    age.png
  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anciaa wrote:
    Dziewczyny czy Wasz mąż/partner robił badanie fragmentacji w INVICTA Gdańsk? Ile czekałyście na wynik? Mój robił dwa tygodnie temu w środę, a wizytę mamy jutro i te wyniki są potrzebne. Oczywiście w serwisie ich nie widzimy i na infolinii nic mi na to nie poradzili :/ Nie wiem czy przekładać wizytę na piątek czy jest szansa że jutro wieczorem już wyniki będą.
    Nie pamiętam dokładnie ile dni, ale coś koło 2.5 tygodnia.

  • anciaa Autorytet
    Postów: 1799 706

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to może lepiej przełożę tą wizytę na piątek? Bez wyników nie podejmiemy decyzji o programie ivf jaki wybieramy :( A gin mówił, że możemy przyjść za dwa albo dwa i pół tygodnia.

    29 lat, starania od ponad 3 lat, insulinooporność, pcos
    02 - 10.2017 r. - 4 nieudane IUI
    08.08.2018r. - start IVF - długi protokół
    "Zawsze jest nadzieja dla tych, którzy próbują"
  • Bruised Autorytet
    Postów: 1971 2625

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anciaa wrote:
    Kurcze to może lepiej przełożę tą wizytę na piątek? Bez wyników nie podejmiemy decyzji o programie ivf jaki wybieramy :( A gin mówił, że możemy przyjść za dwa albo dwa i pół tygodnia.
    Ja bym przełożyła, jeśli jest taka opcja.

    Starania od marca 2016

    PICSI nr 1 - 3 zarodki, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 2 - 6 śnieżynek, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 3 - ❄❄❄
    27.08.20 - 3.1.1.
    5dpt - beta-HCG 25,8; 7dpt - 71; 11dpt - 669; 15dpt - 5420; 18dpt - 14301, 19dpt - USG - 1,5mm szczęścia, 30dpt <3
    Bobas 1: 04.2021

    7.03.24 ETM 3.1.1.
    beta-HCG 5dpt - 18,37; 7dpt - 68,32; 9dpt - 68,82; 12dpt - 666,15; 15dpt - 2864

    age.png
  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anciaa wrote:
    Kurcze to może lepiej przełożę tą wizytę na piątek? Bez wyników nie podejmiemy decyzji o programie ivf jaki wybieramy :( A gin mówił, że możemy przyjść za dwa albo dwa i pół tygodnia.
    Przełóż, te dwa dni to chyba nie zrobią żadnej różnicy.

  • anciaa Autorytet
    Postów: 1799 706

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bruised wrote:
    Ja bym przełożyła, jeśli jest taka opcja.
    W takim razie będę próbowała dzwonić do kliniki. Zobaczymy albo będą mi kazali dzwonić jutro i pytać o wyniki i dopiero przekładać albo już dzisiaj przełożą.

    29 lat, starania od ponad 3 lat, insulinooporność, pcos
    02 - 10.2017 r. - 4 nieudane IUI
    08.08.2018r. - start IVF - długi protokół
    "Zawsze jest nadzieja dla tych, którzy próbują"
  • Bruised Autorytet
    Postów: 1971 2625

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anciaa wrote:
    W takim razie będę próbowała dzwonić do kliniki. Zobaczymy albo będą mi kazali dzwonić jutro i pytać o wyniki i dopiero przekładać albo już dzisiaj przełożą.
    Jeśli będą wyniki, to będziesz je normalnie widzieć w Medipoint :)

    Starania od marca 2016

    PICSI nr 1 - 3 zarodki, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 2 - 6 śnieżynek, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 3 - ❄❄❄
    27.08.20 - 3.1.1.
    5dpt - beta-HCG 25,8; 7dpt - 71; 11dpt - 669; 15dpt - 5420; 18dpt - 14301, 19dpt - USG - 1,5mm szczęścia, 30dpt <3
    Bobas 1: 04.2021

    7.03.24 ETM 3.1.1.
    beta-HCG 5dpt - 18,37; 7dpt - 68,32; 9dpt - 68,82; 12dpt - 666,15; 15dpt - 2864

    age.png
  • anciaa Autorytet
    Postów: 1799 706

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bruised wrote:
    Jeśli będą wyniki, to będziesz je normalnie widzieć w Medipoint :)

    No właśnie nie widzę nawet, że są robione :/ U męża nie ma nic. A robił fragmentacje i kariotyp. Ja robiłam kariotyp i dwie mutacje a widzę tylko mutacje z czerwoną kropką :/

    29 lat, starania od ponad 3 lat, insulinooporność, pcos
    02 - 10.2017 r. - 4 nieudane IUI
    08.08.2018r. - start IVF - długi protokół
    "Zawsze jest nadzieja dla tych, którzy próbują"
  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anciaa wrote:
    No właśnie nie widzę nawet, że są robione :/ U męża nie ma nic. A robił fragmentacje i kariotyp. Ja robiłam kariotyp i dwie mutacje a widzę tylko mutacje z czerwoną kropką :/
    U mnie kariotypow też nie było widać, dopóki nie zostały wykonane. Nawet dzwoniłam na infolinie kręcić aferę, bo myślałam, że coś zgubili :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2018, 09:44

  • anciaa Autorytet
    Postów: 1799 706

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    U mnie kariotypow też nie było widać, dopóki nie zostały wykonane. Nawet dzwoniłam na infolinie kręcić aferę, bo myślałam, że coś zgubili :)
    Aha no to ok. Czekam cierpliwie w takim razie.

    29 lat, starania od ponad 3 lat, insulinooporność, pcos
    02 - 10.2017 r. - 4 nieudane IUI
    08.08.2018r. - start IVF - długi protokół
    "Zawsze jest nadzieja dla tych, którzy próbują"
  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jestem umówiona na prenatalne na 18 września.
    A co do badań z krwi to ciągle się nie mogę zdecydowac :( wskazań żadnych nie mam, ale na pewno chce zrobić, bo mam kilkoro znajomych z rodzeństwem z zespołem Downa i u nich też nic nie wskazywało, że moga urodzić się chore.

  • anciaa Autorytet
    Postów: 1799 706

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy wyniki! Jedziemy spokojnie na wizytę. Fragmentacja 8% więc jest dobrze moim zdaniem :)

    29 lat, starania od ponad 3 lat, insulinooporność, pcos
    02 - 10.2017 r. - 4 nieudane IUI
    08.08.2018r. - start IVF - długi protokół
    "Zawsze jest nadzieja dla tych, którzy próbują"
  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anciaa wrote:
    Mamy wyniki! Jedziemy spokojnie na wizytę. Fragmentacja 8% więc jest dobrze moim zdaniem :)
    Jest nawet bardzo dobrze.

    anciaa lubi tę wiadomość

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    No to jestem umówiona na prenatalne na 18 września.
    A co do badań z krwi to ciągle się nie mogę zdecydowac :( wskazań żadnych nie mam, ale na pewno chce zrobić, bo mam kilkoro znajomych z rodzeństwem z zespołem Downa i u nich też nic nie wskazywało, że moga urodzić się chore.
    No właśnie daj znać na co się decydujesz w końcu proszę :) a rozmawiałaś z Janczewskim albo innym lekarzem o tych badaniach jakie wybrać? U kogo w invikcie robisz prenatalne?

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    No właśnie daj znać na co się decydujesz w końcu proszę :) a rozmawiałaś z Janczewskim albo innym lekarzem o tych badaniach jakie wybrać? U kogo w invikcie robisz prenatalne?
    Prenatalne robię u dr Brzóski. O nifty nie rozmawiałam z żadnym lekarzem, boje się że mi powiedzą żebym dała sobie spokój itp, bo jestem młoda, i że mój mąż jak to usłyszy to uzna, że to niepotrzebny wydatek. A ja znam kilka przypadków dzieci z zespołem Downa urodzonych przed 30stka i wolę naprawdę zrobić dla świętego spokoju.

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    Prenatalne robię u dr Brzóski. O nifty nie rozmawiałam z żadnym lekarzem, boje się że mi powiedzą żebym dała sobie spokój itp, bo jestem młoda, i że mój mąż jak to usłyszy to uzna, że to niepotrzebny wydatek. A ja znam kilka przypadków dzieci z zespołem Downa urodzonych przed 30stka i wolę naprawdę zrobić dla świętego spokoju.
    Ja u brzoski 11 lat temu prowadziłam pierwszą ciąże właśnie :) też się zastanawiam czy nie zrobić u niej prenatalnych właśnie. A idziesz do niej tylko raz na prenatalne ot tak czy byłaś u niej wcześniej i będziesz jeszcze? Nie wiem czy to. Ie tak dziwnie raz przyjść i potem ja olać. Ale w sumie robiłam invitro u nich więc może to będzie ok. Co do badań to uważam że zapytaj naprawdę bo co to za różnica ile masz lat. Moja siostra rodziła jak miała 28 a rok wcześniej porobiła, zrobiła Nifty bez pytania i uważam że to normalne i uzasadnione. Nikomu to nie szkodzi wręcz przeciwnie. Po to te badania są przecież. PS długo czekałaś na umówienie wizyty do brzoski?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2018, 19:20

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Ja u brzoski 11 lat temu prowadziłam pierwszą ciąże właśnie :) też się zastanawiam czy nie zrobić u niej prenatalnych właśnie. A idziesz do niej tylko raz na prenatalne ot tak czy byłaś u niej wcześniej i będziesz jeszcze? Nie wiem czy to. Ie tak dziwnie raz przyjść i potem ja olać. Ale w sumie robiłam invitro u nich więc może to będzie ok. Co do badań to uważam że zapytaj naprawdę bo co to za różnica ile masz lat. Moja siostra rodziła jak miała 28 a rok wcześniej porobiła, zrobiła Nifty bez pytania i uważam że to normalne i uzasadnione. Nikomu to nie szkodzi wręcz przeciwnie. Po to te badania są przecież. PS długo czekałaś na umówienie wizyty do brzoski?
    Nie prowadzę ciazy u niej, ona już się chyba nawet nie zajmuje prowadzeniem ciąż, tylko robi prenatalne przede wszystkim. Lekarz mi dzisiaj powiedział, że mogę się umawiać to poszłam od razu i nie było problemów z terminami.
    Może zapytam dr Brzóski o te nifty i nace, bo swojego doktora z invicta znam i myślę, że będzie mnie odwodzil od tego pomysłu. A ja nie potrzebuje porady czy robić, tylko które badanie zrobić.

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    Nie prowadzę ciazy u niej, ona już się chyba nawet nie zajmuje prowadzeniem ciąż, tylko robi prenatalne przede wszystkim. Lekarz mi dzisiaj powiedział, że mogę się umawiać to poszłam od razu i nie było problemów z terminami.
    Może zapytam dr Brzóski o te nifty i nace, bo swojego doktora z invicta znam i myślę, że będzie mnie odwodzil od tego pomysłu. A ja nie potrzebuje porady czy robić, tylko które badanie zrobić.
    No to extra to się zapisze też do niej :) jak pytałam Hajdusianka to nie mówił że nie wręcz przeciwnie ale on jest wybitnie... Wyluzowany. Zapytaj ja na pewno Ci powie. A który masz tydzień teraz? 18.09 to będzie który? Podobno najlepiej ok 11 tyg robić najszybciej

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • anciaa Autorytet
    Postów: 1799 706

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka możesz mi powiedzieć jaki pakiet wybraliście w INVICTA i jakie ewentualnie dodatkowe zabiegi/procedury i dlaczego? Mam jutro wizytę z podpisaniem umowy i chciałabym się zorientować jak to było u innych pacjentów kliniki.

    P.S. Jeżeli są też tutaj inne dziewczyny z INVICTA jeżeli możecie to też bym poprosiła o informacje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2018, 20:07

    29 lat, starania od ponad 3 lat, insulinooporność, pcos
    02 - 10.2017 r. - 4 nieudane IUI
    08.08.2018r. - start IVF - długi protokół
    "Zawsze jest nadzieja dla tych, którzy próbują"
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ