X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro Trójmiasto
Odpowiedz

In vitro Trójmiasto

Oceń ten wątek:
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 29 września 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg a co u Ciebie? Wszystko ok?

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 29 września 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Meg a co u Ciebie? Wszystko ok?

    Hej Dziękuję że o mnie pamiętasz:) u mnie fizycznie super co mnie strasznie martwi ale psychicznie to dramat. Ostatnie usg miałam 3 tyg temu (9+3) maluch miał się super, pomahał mi raczka:) 2 tyg po wizycie w teoretycznie 11tyg ustały mi jedyne objawy jakie miałam wydety brzuch i senność co mnie mega podlamalo.brzuch to wręcz zrobił się jak przed stymulacja. Bardzo się martwię czy ciąża nie obumarla a wizytę mam dopiero za tydzień w 13 tyg od razu prenatalne. Kupiłam sobie z tego wszystkiego detektor tętna ale nie wiem czy tak szybko coś wykryje.

    Ja czytam na bieżąco co u Was, współczuję Ci leżenia, jesteś mega dzielna. Ja bym chyba po ścianach chodziła. Krwiaczek się wchłonie i ponownie będziesz mogła się cieszyć na spokojnie ciaza:) gratuluję też córeczki!

    klz96iye30cupjne.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 29 września 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Hej Dziękuję że o mnie pamiętasz:) u mnie fizycznie super co mnie strasznie martwi ale psychicznie to dramat. Ostatnie usg miałam 3 tyg temu (9+3) maluch miał się super, pomahał mi raczka:) 2 tyg po wizycie w teoretycznie 11tyg ustały mi jedyne objawy jakie miałam wydety brzuch i senność co mnie mega podlamalo.brzuch to wręcz zrobił się jak przed stymulacja. Bardzo się martwię czy ciąża nie obumarla a wizytę mam dopiero za tydzień w 13 tyg od razu prenatalne. Kupiłam sobie z tego wszystkiego detektor tętna ale nie wiem czy tak szybko coś wykryje.

    Ja czytam na bieżąco co u Was, współczuję Ci leżenia, jesteś mega dzielna. Ja bym chyba po ścianach chodziła. Krwiaczek się wchłonie i ponownie będziesz mogła się cieszyć na spokojnie ciaza:) gratuluję też córeczki!
    Kurcze... Ale czemu tak myślisz że obumarla? Na pewno nie!!! Krwawisz??? No co ty nie mozliwe żeby się coś stało, nie masz objawów. Wiesz zawsze możesz podjechać do szpitala i zrobią ci usg. Nie denerwuj się, jedz nawet dziś powiedz ze się źle czujesz jestes w ciazy i boisz się że coś nie tak a wizytę masz dopiero za 3 tyg (sklam nie mow że za tydz) i profilaktycznie zrobią ci usg. Nie ma OC się stresować. Ale musi być wszystko ok. Ja nie mam senności a brzuch możesz mieć mini wcale nie widoczny jeszcze teraz.

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 29 września 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam zapisane usg u innego gina ale odwołałam, bo stwierdziłam z mężem że nic nie wniesie, tzn jeśli by było ok to bym się uspokoiła, ale jeśli nie, to kolejny tydzień wyczekiwania na wizyte u dr prowadzącego ze świadomością że mam martwy płód byłaby jeszcze gorsza. Nie krwawię, nie mam skurczy itp ale ostatnio też przez 2 tygodnie nie miałam objawów że zarodek zmarł. Nic to, już trochę lepiej się czuję, a kolejny tydzień zleci szybko. Mam nadzieję, że te moje przeczucie będzie błędne. Mam trochę zaplanowanych zajęć na kolejny tydzień więc nie powinno być tak źle :)

    klz96iye30cupjne.png
  • adgam Ekspertka
    Postów: 204 84

    Wysłany: 29 września 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Mi robiła w lipcu punkcję, po zabiegu chwile z nią rozmawiałam, bardzo miła i przyjmna babka, podobno od ty lekarz.

    bo wlasnie nas prowadzi bardzo fajna dr duzo tlumaczy i konsultuje sie z dr Hajdusianek
    a miala ktoras z Was w trakcie stymulacji aby uniknac hiper przy pco nakuwane jajniki?

    starania od 2013 r.
    pco, nadczynność tarczycy, wysoka prolaktyna
    wysokie AMH
    problem męski
    Bhcg 5dpt 15,7
    7dpt 88,9
    ❄️X14 w zapasie
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 29 września 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adgam wrote:
    bo wlasnie nas prowadzi bardzo fajna dr duzo tlumaczy i konsultuje sie z dr Hajdusianek
    a miala ktoras z Was w trakcie stymulacji aby uniknac hiper przy pco nakuwane jajniki?
    Ja byłam u Hajdusianka właśnie. Nakluwanycn jajników nie miałam więc niestety nie wiem...

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 29 września 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Miałam zapisane usg u innego gina ale odwołałam, bo stwierdziłam z mężem że nic nie wniesie, tzn jeśli by było ok to bym się uspokoiła, ale jeśli nie, to kolejny tydzień wyczekiwania na wizyte u dr prowadzącego ze świadomością że mam martwy płód byłaby jeszcze gorsza. Nie krwawię, nie mam skurczy itp ale ostatnio też przez 2 tygodnie nie miałam objawów że zarodek zmarł. Nic to, już trochę lepiej się czuję, a kolejny tydzień zleci szybko. Mam nadzieję, że te moje przeczucie będzie błędne. Mam trochę zaplanowanych zajęć na kolejny tydzień więc nie powinno być tak źle :)
    Będzie wszystko dobrze. Pamiętaj... Pozytywna afirmacja!!! Dawaj znać. A bieżąco

    mag87 lubi tę wiadomość

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2018, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka - pano zrobić w 10 tygodniu skończonym (tak jak mam suwaczek), czy rozpoczętym ? Ty robiłaś w którym ?

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 1 października 2018, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Hałasianka - pano zrobić w 10 tygodniu skończonym (tak jak mam suwaczek), czy rozpoczętym ? Ty robiłaś w którym ?
    Ja robiłam w 11 czyli 10 +2 więc ty kończysz 9 na suwaczku widzę teraz, zrób za tydzień najlepiej to będziesz w połowie 10 tyg. Teraz masz 9 nie skończony.

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Ja robiłam w 11 czyli 10 +2 więc ty kończysz 9 na suwaczku widzę teraz, zrób za tydzień najlepiej to będziesz w połowie 10 tyg. Teraz masz 9 nie skończony.
    To może też zrobić skończony 10+ Nie chciałabym powtarzać kłucia,a byłoby wtedy więcej DNA. Wynik to 2 tyg kalendarzowe ?

    Żabka lubi tę wiadomość

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 1 października 2018, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    To może też zrobić skończony 10+ Nie chciałabym powtarzać kłucia,a byłoby wtedy więcej DNA. Wynik to 2 tyg kalendarzowe ?
    No to zrób 10+ będzie bezpieczniej i będziesz spokojniejsza.taknja dostałam wynik po 14 kalendarzowych a straszyli mnie ze będzie po 21.

    Ciasteczko77 lubi tę wiadomość

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 3 października 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag kiedy wizyta? jak tam?

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Julia37 Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 4 października 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halasianka mam pytanie dot panoramy. Czy w tym badaniu byly tez pokazane wyniki fot trisomii chromosomow?

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 5 października 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia37 wrote:
    Halasianka mam pytanie dot panoramy. Czy w tym badaniu byly tez pokazane wyniki fot trisomii chromosomow?
    Panorama bada trisomie chromosomów czyli jak wszystkie podstawowe testy genetyczne. Dodatkowo ja miaalam ten pakiet z najszerszy badający mikrodelecje ( cokolwiek to jest to chyba jakies dokladniejsze badanie chromosomow bo rozpisali mi tam jakies bardzo rzadkie choroby , tez %)
    ale czy to NIFTYm czy Panorama, Czy NACE- 3 podstawowe trisomie są badane wlasnie

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 7 października 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Mag kiedy wizyta? jak tam?


    Hej, ja już po wizycie. Wszystko z dzidziusiem dobrze. Rośnie ładnie, macha cudnie rączkami i wydaje się być na ten etap zdrowy. Pappa nie robię, a z tą panorama to się jeszcze mocno zastanawiam. Pewnie jak przyjdzie jakiś kryzys to zdecyduje, póki co chyba nie:) dr raczej nie namawiał, mówił że nie jestem w grupie ryzyka.

    klz96iye30cupjne.png
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 7 października 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak Twoje plamienia? Minęły co nieco? Byłaś na kontrolnym usg ? Krwiak się wchlonal?

    klz96iye30cupjne.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię w tym tygodniu Panoramę :(

  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 7 października 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko Ty robisz w Gdańsku? W tym samym punkcie co Halasianka? Ja jak coś to chciałam w Elblągu i dzwoniłam tam do nich. To generalnie Pani mi powiedziała że mam zadzwonić na główną stronę testu panorama i zgłosić chęć zrobienia badania, wtedy oni wysyłają probówki i chyba formularze i inne ewentualnie niezbędne gadzety do elblaga i się umawiam z elblagirm na dzień pobrania. Trochę zagmatwane, wolałabym aby lab był przygotowany na miejscu że wszystkim. To pytaj się jak u Ciebie żebyś nie miała stresów tak jak Halasianka. Trzymam kciuki za twój wynik. A usg genetyczne na kiedy masz?

    klz96iye30cupjne.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 7 października 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Ciasteczko Ty robisz w Gdańsku? W tym samym punkcie co Halasianka? Ja jak coś to chciałam w Elblągu i dzwoniłam tam do nich. To generalnie Pani mi powiedziała że mam zadzwonić na główną stronę testu panorama i zgłosić chęć zrobienia badania, wtedy oni wysyłają probówki i chyba formularze i inne ewentualnie niezbędne gadzety do elblaga i się umawiam z elblagirm na dzień pobrania. Trochę zagmatwane, wolałabym aby lab był przygotowany na miejscu że wszystkim. To pytaj się jak u Ciebie żebyś nie miała stresów tak jak Halasianka. Trzymam kciuki za twój wynik. A usg genetyczne na kiedy masz?
    Ja też to kupowałam i rejstrowalam na stronie. Tam możesz zobaczyć gdzie w Elblągu to można zrobić. Jak zadzwonisz i to zamówisz to powiedz temu konsultantpwo że ma ci to sprawdzić,umowoc na konkretny dzień i zamówić ten zestaw bo wiesz ze są problemy. Zagnij go od razu. Jam trafisz na dobrego to to zatwi:)

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 7 października 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    A jak Twoje plamienia? Minęły co nieco? Byłaś na kontrolnym usg ? Krwiak się wchlonal?
    U mnie bez zmian :) leże i czekam aż coś się stanie z krwiakiem. Zero plamienia ani krwawienia. 18.10 mam wizytę i już bym chciała zebu zniknął do tego czasu ale jakos nic się nie dzieje. Mała super. Rośnie i zdrowa, czekam na ruchy :) niby w 2 ciąży są szybciej ale jestem już w 16 tyg i nic... A za 1 razem wtedy właśnie poczułam. Cóż :)

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ