X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro w ramach badań klinicznych
Odpowiedz

In vitro w ramach badań klinicznych

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jej numer ale prywatny. Dała mi go w razie jakbym zaczela plamic albo jakby zaczelo cos sie dziac niepokojacego. Wiec nie moge go podac. Trzeba probowac przez rejestracje. Moze dr nie miala czasu sie skontaktowac. Ja tez trzeba zrozumiec ;)

  • moniczka2601 Autorytet
    Postów: 663 518

    Wysłany: 26 lipca 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Between wrote:
    Ja mam jej numer ale prywatny. Dała mi go w razie jakbym zaczela plamic albo jakby zaczelo cos sie dziac niepokojacego. Wiec nie moge go podac. Trzeba probowac przez rejestracje. Moze dr nie miala czasu sie skontaktowac. Ja tez trzeba zrozumiec ;)


    rozumiem, będę próbowała ...pozdrawiam

    Rocznik 88
    8 lat starań o dzidzię,
    PCO, niedoczynność tarczycy ( na razie w normie)
    11.07.2017-pierwsze podejście do in vitro ( transfer 2 zarodków 8 B hcg < 0,10 mIU/ml :(
    15.06.2018-zaczynamy drugie podejście....
    26.06.2018-punkcja ❄️❄️
    Crio - 29.07.2018transfer :)
    Ciąża biochemiczna :(
    Crio - 1.10.2018 :(
    Została jedna sniezynka...
  • moniczka2601 Autorytet
    Postów: 663 518

    Wysłany: 26 lipca 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanka87 wrote:
    Hej Niuni punkcja ok chociaż balam sie cholernie nie bylo tak strasznie :) jesli wszystko pójdzie ok to w pt planowany jest transfer ale na razie nie mysle o tym mam nadzieje ze cos się uchoduje...


    trzymam kciuki, powodzenia :)

    Rocznik 88
    8 lat starań o dzidzię,
    PCO, niedoczynność tarczycy ( na razie w normie)
    11.07.2017-pierwsze podejście do in vitro ( transfer 2 zarodków 8 B hcg < 0,10 mIU/ml :(
    15.06.2018-zaczynamy drugie podejście....
    26.06.2018-punkcja ❄️❄️
    Crio - 29.07.2018transfer :)
    Ciąża biochemiczna :(
    Crio - 1.10.2018 :(
    Została jedna sniezynka...
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2547 789

    Wysłany: 26 lipca 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanka87 wrote:
    Hej Niuni punkcja ok chociaż balam sie cholernie nie bylo tak strasznie :) jesli wszystko pójdzie ok to w pt planowany jest transfer ale na razie nie mysle o tym mam nadzieje ze cos się uchoduje...
    To super że już po wszystkim! :)
    A jaki rezultat ile wyhodowałas?
    Trzymam kciuki za piękny podział!

    1769e124dc.png
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 26 lipca 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanka87 wrote:
    Hej Niuni punkcja ok chociaż balam sie cholernie nie bylo tak strasznie :) jesli wszystko pójdzie ok to w pt planowany jest transfer ale na razie nie mysle o tym mam nadzieje ze cos się uchoduje...

    trzymam kciuki!!

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2547 789

    Wysłany: 26 lipca 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiadomość!
    U nas zapładniają tylko 6 komórek! :/

    1769e124dc.png
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 26 lipca 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Super wiadomość!
    U nas zapładniają tylko 6 komórek! :/

    Zgodnie z ustawą mogą zapłodnić tylko 6. Ale myślę, że to wersja oficjalna - w lab robią swoje :)

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2547 789

    Wysłany: 26 lipca 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka GreenApple wrote:
    Zgodnie z ustawą mogą zapłodnić tylko 6. Ale myślę, że to wersja oficjalna - w lab robią swoje :)
    Nie raz już czytalam, że w innych klinikach zapładniają więcej i dziewczyny mają więcej mrozaczkow..
    Więc, po co ta cała ustawa !

    1769e124dc.png
  • Blanka87 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 26 lipca 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wiec na pewno tez tak jest. Powiem szczerze, ze słabo orientuje sie w ivf bo zwyczajnie na nie mnie nie stac i te badania kliniczne to tylko dzieki mojemu lekarzowi któremu jestem niesamowicie wdzięczna i bez względu na wynik zawsze bede. Padla propozycja kilka dni przemyslen decyzja i machina ruszyla. Bylam pewna, ze odpadnę przed początkiem a tu juz w pt jesli wszystko wyjdzie transfer...szok i niedowierzanie. Byc może to nasza jedyna szansa na posiadanie dzidziusia... Ani moje ani męża wyniki nie dają dużych szans na ciaze naturalna ...

  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 26 lipca 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BLANKA - tylko się cieszyć z takiej niespodzianki!

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Blanka87 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 26 lipca 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do Was jeszcze pytanie dziewczyny... Co sadzicie o l4 po transferze? Teraz jestem na zwolnieniu od pn do pt jestem prosto po urlopie i nie chciałam sie tłumaczyć z wolnego na biopsję i ewentualny transfer. Prace mam siedzaco- stojaca. Jesli sytuacja wymaga to jestem typowym fizycznym pracownikiem... Z jednej strony chciała bym byc w pracy a z drugiej nie chce żeby wspolpracownicy sie wkurzali ze migam sie od pracy..co Wy byście zrobiły na moim miejscu?

  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 26 lipca 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie nad tym długo zastanawiałam i chcę l4 po transferze.
    moja praca wiąże się z wysokim poziomem stresu i elastycznymi godzinami.
    chcę być spokojna i niczym się nie przejmować.

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • nowa4 Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 26 lipca 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny , trzymam kciuki za wasze dwie kreseczki na tescie, ja niestety wynik jedna kreska, rowniez przeszłam te badzania klinicze , lek nolasiban, u nas bez efektu.
    jedyne co nie wiedzialam ze zarodek moga podac tylko jeden i to w trzeciej dobie. placilam jedynie za 3 opakowania lutinusa, reszta darowo. no i dojazdy , dziewczyny skladajcie wniosek o zwrot kosztow za dojazdy, te pieniadze ida od sponsora nie z kasy kliniki ani kieszeni doktora.ja radze wam wziąsc zwolnienie jesli nie bedzecie miec wiekszych problemow w pracy z tego powodu, trzeba zrobic wszystko aby zarodeczek sie zagniezdził. pozdrawiam was i trzymam mocno kciuki za wasze powodzenia. jesli macie pytania to smiało odpowiem ja przeszłam drugie in vitro, nieudane,duzo pobranych jajeczek, niestety za kazdym razem brak zarodków do mrozenia.

    Niuni lubi tę wiadomość

    nowa4
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2547 789

    Wysłany: 26 lipca 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nowa4, przykro mi, że się nie powiodło :(
    Wiadomo dlaczego tak się działo z zarodkami, jaka była przyczyna? Słaba komórka??
    U mnie też pobrano dużo(17) a ostatecznie tylko dwa mrozaczki..
    Ja też miałam mieć transfer w 3 dobie. Dowiedziałam się o tym jak już umowa była podpisana, okazało się że jest pula na transfer 3-dobowy i 5-dobowy..:/
    Kurcze, ja nie składam wniosku o zwrot za dojazdy bo nie wiedziałam do końca jak to ma się wszystko odbywać.. myślałam, że od ogólnej sumy zwrotu odejma te koszty podróży i w całym rozrachunku jeszcze gorzej bym na tym wyszła :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2017, 17:36

    1769e124dc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni napisz mi na priv mam formularz do zwrotu za dojazdy od naszej kliniki.

    Blanka87 lubi tę wiadomość

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2547 789

    Wysłany: 26 lipca 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Batmanka wrote:
    Niuni napisz mi na priv mam formularz do zwrotu za dojazdy od naszej kliniki.
    Ale ja już jestem po za badaniem

    1769e124dc.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2547 789

    Wysłany: 26 lipca 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak.mam.napisac:)
    Chyba nie mogę, nie opłacam tego konta

    1769e124dc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Nie wiem jak.mam.napisac:)
    Chyba nie mogę, nie opłacam tego konta
    Wysłałam Ci zaproszenie do znajomych ja też nie płacę za forum :) a moim zdaniem możesz odliczyć wizyty przed ja mogłam do czasu bety wizyty wypisalam ale to może faktycznie zapytaj pani A.J.

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 26 lipca 2017, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, bardzo mi przykro. To podobnie jak ja. Niestety też mi się nie udało. Nie składałam też żadnego formularzu o zwrot. Dziewczyny - wyślecie też do mnie?

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • nowa4 Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 27 lipca 2017, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo dlaczego tak się działo z zarodkami, jaka była przyczyna? Słaba komórka?? niuni
    w pierwszym podejsciu w lutym miałam pobranych 21 jajeczek, teraz 16
    do konca nie wiadomo dlaczego nic nie dotrawało do etapu mrozenia. po konsultacji z doktorem, ztwierdził ze jeszcze inny rodzaj stymulacji zastosuje, ale trzy miesiace odpoczynku.
    u nas zapładniały sie wszystkie,nasptepnie do 3 doby takie sobie 8a(ten był transferowany ), reszta 8b,4b- tych najwiecej, do etapu blastocysty ani jednego zarodka.
    Ogólnie zdecydowalismy sie ze wzgledu na słaba jakosc nasienia, u mnie wszystkie wyniki w normie.
    myslimy jeszcze o podejsciu do kolejnej proby w pazdzierniku.a w głebi serca mamy nadzieje na naturalne poczecie. kupiłam dla meza lek potwierdzony badaniami klinicznymi Profertil. o kilka procent jakosc nasienia sie poprwaiła. no nic walczymy dalej.
    Pazyfae rowniez mi bardzo przykro, ale jeszcze do nas tez usmiechna sie dwie kreski.namawiam ciebie o złozenie wniosku tymbardziej ze nie trzeba było zbierac zadnych faktur za paliwo. dobre i troche zwrotu , zawsze na jakis lek bedzie.
    pozdrowionka

    nowa4
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ