Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro z komórką dawczyni
Odpowiedz

In vitro z komórką dawczyni

Oceń ten wątek:
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 9 października 2023, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Dziewczyny, u mnie 10dpt - 254.

    Trochę zaczęłam się jednak martwić delikatnym bólem prawego jajnika. Ostatnio taki ból po lewej stronie zwiastował pozamaciczną w lewym jajowodzie. Wciąż pocieszam się jednak tym, że wówczas delikatnie plamiłam i tamte wyniki były niższe niż obecne, bo były takie:
    8dpt - 17;
    10dpt - 73.

    No nic, pozostaje dalej czekać (jak zwykle).

    Piękna beta i super przyrost 💚💚💚 Trzymam kciuki żeby ten ból to był twój Kropeczek który się mebluje 🤞🍀🤞🍀

    WiosnyFanka lubi tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 9 października 2023, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monester, WiosnyFanka macie piękne, wysokie bety, a to tylko dobrze wróży 💚💚💚

    WiosnyFanka lubi tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 9 października 2023, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefertiti89 wrote:
    To wyniki poprzednio były zdecydowanie niższe ✊️

    Mati zazdroszczę braku objawów 🙂 Jak ten czas leci, już niedługo i my będziemy transferować 😱

    Oby październik szybko zleciał i my lecimy po nasze Kropki 💚

    Nefertiti89, WiosnyFanka, monester, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 9 października 2023, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati W. wrote:
    Monester, WiosnyFanka macie piękne, wysokie bety, a to tylko dobrze wróży 💚💚💚
    Zgodnie z tabelka ja mam 70 procent szans na to, że się ciąża utrzyma. Cały ten proces to wspinaczka i co chwila człowiek spada.

    Virginia, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2273 1950

    Wysłany: 9 października 2023, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giosiek wrote:
    Happilyeverafter, nie przejmuj się brakiem objawów! 😊
    Ja nie miałam zupełnie żadnych objawów po transferze. Dopiero po jakimś czasie zaczęły mi rosnąć piersi. Teraz jedynym objawem ciąży jest rosnący brzuch i kopniaki Małej, co zaczęło się jakoś w połowie ciąży.
    Nie miałam zupełnie żadnych skurczy, ciągnięć, bóli, mdłości czy wymiotów 😁
    Także to nie jest żaden wyznacznik powodzenia transferu.
    Trzymam kciuki!!! ✊✊

    Dziękuję ❤️ to bardzo budujące co napisałaś. Ja dokaldnie tak czuję, zero objawów, w dodatku dziś zaczął brzuch pobolewać na okres. Krew dziś oddałam ale wynik jutro dopiero, najgorsze jest czekanie. Ale tak jak Dziewczyny pisały teraz już nic nie zmienimy, trzeba wierzyć 🍀❤️✊

    Nefertiti89, Cherry78, Nowa na forum, Elka198321, Virginia lubią tę wiadomość

    2020 nasz Cud, nasze Życie 💕 córeczka 🧚‍♂️🩰
    2024 kolejny Cud 💙 synek 🦁⚽
    2025 marzenia o trzecim dziecku 🤍🧸

    The true miracle is having faith no matter what✨🍀
    ...and one day it will all disapear. all to soon. and to your surprise you will miss it, profoundly...👣
  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2273 1950

    Wysłany: 9 października 2023, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monester i Wiosny Fanka gratulacje Dziewczyny z całego serducha 🥰😘❤️

    monester, WiosnyFanka lubią tę wiadomość

    2020 nasz Cud, nasze Życie 💕 córeczka 🧚‍♂️🩰
    2024 kolejny Cud 💙 synek 🦁⚽
    2025 marzenia o trzecim dziecku 🤍🧸

    The true miracle is having faith no matter what✨🍀
    ...and one day it will all disapear. all to soon. and to your surprise you will miss it, profoundly...👣
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 9 października 2023, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Zgodnie z tabelka ja mam 70 procent szans na to, że się ciąża utrzyma. Cały ten proces to wspinaczka i co chwila człowiek spada.

    Starczy tych upadków teraz musi być dobrze 🤞🍀🤞🍀💚💚💚💚💚💚💚

    WiosnyFanka, monester lubią tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • glodia Autorytet
    Postów: 964 568

    Wysłany: 9 października 2023, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zapierdzielam w pracy, a tu tyle stron dziennie rośnie, że nie nadążam czytać... ;D
    Dziewczyny gratulacje i powodzenia, oby wszystko było dobrze już do końca 💚💚💚
    :) :) :)

    WiosnyFanka, monester, happilyeverafter lubią tę wiadomość

  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 2318 3365

    Wysłany: 10 października 2023, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Zgodnie z tabelka ja mam 70 procent szans na to, że się ciąża utrzyma. Cały ten proces to wspinaczka i co chwila człowiek spada.
    Tak naprawdę cała ciąża to loteria od badania do dodania wielka niewiedza...Pamiętam jak z duszą na ramieniu szliśmy sprawdzać czy jest serducho i jeszcze wcześniej te plamienia dostałam ale szybką reakcja i w miarę się uspokoiło...
    Nam lekarz powiedział że widać po nas że boimy się cieszyć ale to widać że sporo przezylismy i podchodzimy do wszystkiego z rezerwą...
    Tak naprawdę po każdej wizycie jadąc do domu puszczał nas stres i emocje i cieszyliśmy się jakbyśmy kumulację w lotku wygrali...
    Monester masz piękne wartości bety z resztą dziewczyny też..Mi lekarz mówił i tłumaczył że nielicznych się wartość aż tak bardzo tylko prxyrosty...Ja miałam małe wartości na starcie ,ale przyrosty ok i dopiero potem się rozchulało jeśli chodzi o wartość...Każda ciąża jest inna...
    Trzymam kciuki za Was wszystkie niech się nam Wszystkim dzieje magia i cud ;-)

    nick nieaktualny, monester, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 10 października 2023, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Happilyeverafter- masz wyniki ?

  • Aguśka Autorytet
    Postów: 3470 4636

    Wysłany: 10 października 2023, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Dziewczyny, u mnie 10dpt - 254.

    Trochę zaczęłam się jednak martwić delikatnym bólem prawego jajnika. Ostatnio taki ból po lewej stronie zwiastował pozamaciczną w lewym jajowodzie. Wciąż pocieszam się jednak tym, że wówczas delikatnie plamiłam i tamte wyniki były niższe niż obecne, bo były takie:
    8dpt - 17;
    10dpt - 73.

    No nic, pozostaje dalej czekać (jak zwykle).

    Wspaniale :) !

    WiosnyFanka lubi tę wiadomość

    Historia starań:
    - start 2018 r.
    - 03.2019 CP 💔
    - 09.2019 HSG - niedrożność w jednym jajowodzie :(
    - 11.2020 -> 1 IVF
    ~ 1 pęcherzyk dominujący, odroczono punkcję 😔
    - 12.2020 -> 2 IVF:
    ~ 1 zarodek, brak dzielącej się komóreczki 😔
    - 03.2021 -> 3 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 04.2021 kwalifikacja do 4 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 08.2023 - 5 IVF z KD
    ~ cykl sztuczny, transfer blastocysty 2.09.2023
    ~ 10dpt 259 mIU/ml; 12 dpt 700 mIU/ml
    ~ 20 dpt pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym
    ~ 31 dpt 💓 i zarodek 6,7 mm (6Hbd4)
    ~ 4,7 cm maluszek (11Hbd)
    - prenatalne i połowkowe OK; dziewczynka !
    ~ 24.05.24 -> 3390 g szczęścia
    - w zapasie ❄️ 2

    AMH: 0,8.
    Wykryto: konflikt serologiczny, niski czynnik VII krzepliwości krwi (30%).

    age.png
  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2273 1950

    Wysłany: 10 października 2023, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Happilyeverafter- masz wyniki ?

    Tak mam, niestety... beta<0,2 prog 18. Także klapa. Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków ❤️

    2020 nasz Cud, nasze Życie 💕 córeczka 🧚‍♂️🩰
    2024 kolejny Cud 💙 synek 🦁⚽
    2025 marzenia o trzecim dziecku 🤍🧸

    The true miracle is having faith no matter what✨🍀
    ...and one day it will all disapear. all to soon. and to your surprise you will miss it, profoundly...👣
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 10 października 2023, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Tak mam, niestety... beta<0,2 prog 18. Także klapa. Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków ❤️
    Eh. Przykro mi. Ale masz swoje śnieżynki jeszcze! Wiec planuj kolejny transfer. Chcesz odpocząć czy od razu podejść ?

    happilyeverafter lubi tę wiadomość

  • Cherry78 Autorytet
    Postów: 2601 3919

    Wysłany: 10 października 2023, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Tak mam, niestety... beta<0,2 prog 18. Także klapa. Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków ❤️

    Tak mi przykro 💔.. proszę, nie poddawaj się 💪🏻

    happilyeverafter lubi tę wiadomość

    Wiek 44l.
    Kriobank, długi protokół
    AMH 0.59
    FSH 8.6
    Kir AA

    Transfer No 7
    Warszawa - Bocian

    23.3.2021 ET 4aa 🥰
    Beta
    7dpt - 61,6
    9dpt - 140,6
    11dpt - 406,8
    15dpt - 3482
    24dpt - pięknie bijące ❤️
    7w1d - 1,02 cm maleństwa 🥰
    1.12 Tygrysek ❤️

    22.11.2022FET 4aa
    7dpt beta 96.9
    13dpt beta 1632
    27dpt jest ❤️
    23.06.23 2.3 kg 🫶🏻
    16.07.2023 synek jest z nami ❤️

    46l. 😅

    event.png
  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2273 1950

    Wysłany: 10 października 2023, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Eh. Przykro mi. Ale masz swoje śnieżynki jeszcze! Wiec planuj kolejny transfer. Chcesz odpocząć czy od razu podejść ?

    Jeszcze nie mamy planu żadnego. Tak cieszę się że mamy jeszcze zarodki.

    Cherry78, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    2020 nasz Cud, nasze Życie 💕 córeczka 🧚‍♂️🩰
    2024 kolejny Cud 💙 synek 🦁⚽
    2025 marzenia o trzecim dziecku 🤍🧸

    The true miracle is having faith no matter what✨🍀
    ...and one day it will all disapear. all to soon. and to your surprise you will miss it, profoundly...👣
  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2273 1950

    Wysłany: 10 października 2023, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry78 wrote:
    Tak mi przykro 💔.. proszę, nie poddawaj się 💪🏻

    Dziękuję Ci Cherry ❤️ oczywiście chwila na refleksję i walczymy dalej.

    Cherry78, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    2020 nasz Cud, nasze Życie 💕 córeczka 🧚‍♂️🩰
    2024 kolejny Cud 💙 synek 🦁⚽
    2025 marzenia o trzecim dziecku 🤍🧸

    The true miracle is having faith no matter what✨🍀
    ...and one day it will all disapear. all to soon. and to your surprise you will miss it, profoundly...👣
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 10 października 2023, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Tak mam, niestety... beta<0,2 prog 18. Także klapa. Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków ❤️

    O nie... Tak mi przykro :-(
    To teraz chwila oddechu, poprawienie korony i powrót po kolejny zarodek mam nadzieję?

    happilyeverafter, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    age.png
  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 2318 3365

    Wysłany: 10 października 2023, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Tak mam, niestety... beta<0,2 prog 18. Także klapa. Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków ❤️
    Przykro mi;-(...Ale obiecaj jedno niepoddawajcie się!!! Przytulam...

    happilyeverafter lubi tę wiadomość

  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2273 1950

    Wysłany: 10 października 2023, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    O nie... Tak mi przykro :-(
    To teraz chwila oddechu, poprawienie korony i powrót po kolejny zarodek mam nadzieję?

    Tak dokładnie.

    WiosnyFanka, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    2020 nasz Cud, nasze Życie 💕 córeczka 🧚‍♂️🩰
    2024 kolejny Cud 💙 synek 🦁⚽
    2025 marzenia o trzecim dziecku 🤍🧸

    The true miracle is having faith no matter what✨🍀
    ...and one day it will all disapear. all to soon. and to your surprise you will miss it, profoundly...👣
  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2273 1950

    Wysłany: 10 października 2023, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    Przykro mi;-(...Ale obiecaj jedno niepoddawajcie się!!! Przytulam...

    Dziękuję, nie poddajemy się.

    Trinity_Nea lubi tę wiadomość

    2020 nasz Cud, nasze Życie 💕 córeczka 🧚‍♂️🩰
    2024 kolejny Cud 💙 synek 🦁⚽
    2025 marzenia o trzecim dziecku 🤍🧸

    The true miracle is having faith no matter what✨🍀
    ...and one day it will all disapear. all to soon. and to your surprise you will miss it, profoundly...👣
‹‹ 196 197 198 199 200 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ