Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro z komórką dawczyni
Odpowiedz

In vitro z komórką dawczyni

Oceń ten wątek:
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 3 listopada 2023, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudersenn wrote:
    Normalnie nie umiem opanować stresu... masakra 🙈
    Estrofem biorę bez zmian czyli 3x1 dodatkowo od poniedziałku
    Cyclogest 2x1
    Besins 3x1
    Dziś robiłam progesteron i estradiol ale wyniku jeszcze nie ma ;( mam nadzieję że okeej będzie.

    Mocne kciuki 🍀🤞🍀

    Klaudersenn lubi tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 3 listopada 2023, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudersenn wrote:
    O matko..jestem po wizycie 12dc endometrium 7.8
    W poniedziałek mąż oddaje nasienie i zapładniamy komoreczki jestem podekscytowana a zarazem przestraszona 🙈

    Super wieści!
    To teraz kciukasy na hodowlę 🤞

    Klaudersenn lubi tę wiadomość

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 3 listopada 2023, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudersenn wrote:
    O matko..jestem po wizycie 12dc endometrium 7.8
    W poniedziałek mąż oddaje nasienie i zapładniamy komoreczki jestem podekscytowana a zarazem przestraszona 🙈
    Super! Pojedz w weekend orzechów, może jeszcze podrośnie, trzymam kciuki 🍀✊🍀✊

    Klaudersenn lubi tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Klaudersenn Ekspertka
    Postów: 168 213

    Wysłany: 4 listopada 2023, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estradiol wyszedł mi 304.5
    Progresteron 0.34
    Z tego co patrzę to są zle wyniki 🙈

    preg.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 4 listopada 2023, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudersenn wrote:
    Estradiol wyszedł mi 304.5
    Progresteron 0.34
    Z tego co patrzę to są zle wyniki 🙈

    Ja nie jestem tu ekspertem, ale u mnie było tak: Estr.242, prog. 0,5 - tak miałam w 6dc i to były dobre wyniki. Później tylko dołożyli proga i wzrósł do 112 do transferu, a estradiol pozostał na podobnym poziomie.

    Klaudersenn lubi tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 4 listopada 2023, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudersenn wrote:
    Estradiol wyszedł mi 304.5
    Progresteron 0.34
    Z tego co patrzę to są zle wyniki 🙈
    To są bardzo dobre wyniki. Przed włączeniem progesteronu ma być mniej niż 1.5 a estradiol ma być powyżej 200

    Klaudersenn, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 4 listopada 2023, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudersenn wrote:
    Estradiol wyszedł mi 304.5
    Progresteron 0.34
    Z tego co patrzę to są zle wyniki 🙈

    Wręcz przeciwnie. Jak dziewczyny piszą, wyniki są super.

    Klaudersenn lubi tę wiadomość

    age.png
  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 2318 3365

    Wysłany: 4 listopada 2023, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudersenn wrote:
    Estradiol wyszedł mi 304.5
    Progresteron 0.34
    Z tego co patrzę to są zle wyniki 🙈
    Podbija Ci lekami dadzą dodatkowe dawki...Ja w dniu transferu miałam progesteron 5,49...też szału niebyło..
    Na przyrost endometrium jedz morele i wieczorem lampka czerwonego wina.. brałam jeszcze w ciągu dnia acc ...
    Ps.na twoim miejscu skontaktowalabym się z kliniką może odrazu od dziś zwiększa dawki leków...

  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 4 listopada 2023, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudersenn wrote:
    Estradiol wyszedł mi 304.5
    Progresteron 0.34
    Z tego co patrzę to są zle wyniki 🙈

    Masz bardzo dobre wyniki. Przed włączeniem proga wynik ma być ponizej 1, estradiol tez b.dobry.
    Nic się nie martw tylko szykuj na transfer 💚💚💚

    Klaudersenn lubi tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 4 listopada 2023, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    Podbija Ci lekami dadzą dodatkowe dawki...Ja w dniu transferu miałam progesteron 5,49...też szału niebyło..
    Na przyrost endometrium jedz morele i wieczorem lampka czerwonego wina.. brałam jeszcze w ciągu dnia acc ...
    Ps.na twoim miejscu skontaktowalabym się z kliniką może odrazu od dziś zwiększa dawki leków...
    Ela, ale Klaudedsen nie włączyła jeszcze progesteronu ! Jest idealnie w wynikach

    Mati W., Klaudersenn lubią tę wiadomość

  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 4 listopada 2023, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Ela, ale Klaudedsen nie włączyła jeszcze progesteronu ! Jest idealnie w wynikach

    Monester, a jak u Ciebie? Kiedy kokejne USG?

    age.png
  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 2318 3365

    Wysłany: 4 listopada 2023, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Ela, ale Klaudedsen nie włączyła jeszcze progesteronu ! Jest idealnie w wynikach
    Najważniejsze żeby w dniu transferu tak naprawdę wszystko idealnie dobrali...ja szczerze niepamietam jaki miałam w 6dc...ale wyznaje zasadę jak niejestem pewna to pytam lekarza...aby niepotrzebnie się niestresować ...

  • Nefertiti89 Autorytet
    Postów: 1498 1777

    Wysłany: 4 listopada 2023, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostaliśmy wczoraj wyniki nasienia męża. Chyba są dobre 😊 Mam nadzieję, że dostaniemy gwarancję na uzyskanie 2 blastek. No i podjęliśmy decyzję, że przekładamy transfer na styczeń 🙂
    Klaudersenn wrote:
    Estradiol wyszedł mi 304.5
    Progresteron 0.34
    Z tego co patrzę to są zle wyniki 🙈

    Bardzo dobre wyniki! 🙂

    Klaudersenn, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    preg.png

    👩 Ona '89
    🧑🏻 On '89

    IV IVF
    Reprofit Ostrawa

    FET styczeń 2024 r. 🤞🍀
    9 dpt - beta <1,2 💔

    FET luty 2024 r. 🤞🍀
    CB 💔

    FET czerwiec 2024 r. 🤞🍀
    4 dpt prog. 17,10 ng/ml
    5 dpt ⏸️ beta 31,2
    7 dpt beta 92,1, prog. 15,50 ng/ml
    12 dpt beta 722, prog. 21,00 ng/ml
    18 dpt beta 7005 prog. 22,50 ng/ml
    21 dpt - pęcherzyk ciążowy z żółtkowym 🙏
    30 dpt - jest ❤️
    Córeczka 🎀
    21+1 połówkowe 400 g szczęścia 🥰

    "Pewnego dnia góra, która znajdowała się u twych stóp,
    będzie daleko za twoimi plecami.
    Ale to kim się stałeś w trakcie wspinaczki,
    pozostanie z tobą już na zawsze..."
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 4 listopada 2023, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefertiti89 wrote:
    Dostaliśmy wczoraj wyniki nasienia męża. Chyba są dobre 😊 Mam nadzieję, że dostaniemy gwarancję na uzyskanie 2 blastek. No i podjęliśmy decyzję, że przekładamy transfer na styczeń 🙂



    Na spokojnie zrobicie sobie brakujące badania i podejdziesz do transferu w pełni przygotowana 💪💪💪
    Grudzień szybko zleci i zaraz będziesz w ciązy 💚💚💚

    Nefertiti89 lubi tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • Nefertiti89 Autorytet
    Postów: 1498 1777

    Wysłany: 4 listopada 2023, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati W. wrote:
    Nefertiti89 wrote:
    Dostaliśmy wczoraj wyniki nasienia męża. Chyba są dobre 😊 Mam nadzieję, że dostaniemy gwarancję na uzyskanie 2 blastek. No i podjęliśmy decyzję, że przekładamy transfer na styczeń 🙂



    Na spokojnie zrobicie sobie brakujące badania i podejdziesz do transferu w pełni przygotowana 💪💪💪
    Grudzień szybko zleci i zaraz będziesz w ciązy 💚💚💚

    W przyszłym tygodniu robimy brakujące badania 🙂 I teraz tylko czekać do 24 listopada na punkcję ❤️
    A Ty będziesz mieć transfer na początku grudnia?

    preg.png

    👩 Ona '89
    🧑🏻 On '89

    IV IVF
    Reprofit Ostrawa

    FET styczeń 2024 r. 🤞🍀
    9 dpt - beta <1,2 💔

    FET luty 2024 r. 🤞🍀
    CB 💔

    FET czerwiec 2024 r. 🤞🍀
    4 dpt prog. 17,10 ng/ml
    5 dpt ⏸️ beta 31,2
    7 dpt beta 92,1, prog. 15,50 ng/ml
    12 dpt beta 722, prog. 21,00 ng/ml
    18 dpt beta 7005 prog. 22,50 ng/ml
    21 dpt - pęcherzyk ciążowy z żółtkowym 🙏
    30 dpt - jest ❤️
    Córeczka 🎀
    21+1 połówkowe 400 g szczęścia 🥰

    "Pewnego dnia góra, która znajdowała się u twych stóp,
    będzie daleko za twoimi plecami.
    Ale to kim się stałeś w trakcie wspinaczki,
    pozostanie z tobą już na zawsze..."
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 4 listopada 2023, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefertiti czyli nie robicie świeżego ale punkcja nie będzie w styczniu tylko teraz ? Super ! Będziesz spokojna, że zarodki czekają .

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 4 listopada 2023, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie czarnowidztwo w pełni, więc pozwolcie, że nic nie napiszę co u mnie. Nie chcę siać zamętu niepotrzebnie, ale jednak mam jakieś zle przeczucia.
    Fizycznie bardzo dobrze się czuje chyba, śpię dużo ale to wiadomo . Kolejne USG za tydzień.

  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 4 listopada 2023, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    A u mnie czarnowidztwo w pełni, więc pozwolcie, że nic nie napiszę co u mnie. Nie chcę siać zamętu niepotrzebnie, ale jednak mam jakieś zle przeczucia.
    Fizycznie bardzo dobrze się czuje chyba, śpię dużo ale to wiadomo . Kolejne USG za tydzień.

    Uprawianie czarnowidztwa jest chyba wpisane w naszą walkę.
    Kto tej wyboistej drogi nie przeszedł ten nie zrozumie.
    My tu (zapewne wszystkie) doskonale Cię rozumiemy i trzymamy kciuki. Nieustająco.

    monester, Klaudersenn, Nowa na forum, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    age.png
  • Nefertiti89 Autorytet
    Postów: 1498 1777

    Wysłany: 4 listopada 2023, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Nefertiti czyli nie robicie świeżego ale punkcja nie będzie w styczniu tylko teraz ? Super ! Będziesz spokojna, że zarodki czekają .

    Tak, zgadza się 🙂 Punkcja będzie już teraz. Mąż ma dobre wyniki, więc wolimy nie czekać do stycznia. No i tak jak piszesz, będę już spokojna, że zarodki są i czekają ❤️
    Co do czarnowidztwa, to na prawdę my wszystkie Cię rozumiemy. Przeszłaś długą i trudną drogę, żeby znaleźć się w tym miejscu i to normalne, że różne myśli przychodzą Ci do głowy. Oby ten tydzień szybko zleciał!

    monester lubi tę wiadomość

    preg.png

    👩 Ona '89
    🧑🏻 On '89

    IV IVF
    Reprofit Ostrawa

    FET styczeń 2024 r. 🤞🍀
    9 dpt - beta <1,2 💔

    FET luty 2024 r. 🤞🍀
    CB 💔

    FET czerwiec 2024 r. 🤞🍀
    4 dpt prog. 17,10 ng/ml
    5 dpt ⏸️ beta 31,2
    7 dpt beta 92,1, prog. 15,50 ng/ml
    12 dpt beta 722, prog. 21,00 ng/ml
    18 dpt beta 7005 prog. 22,50 ng/ml
    21 dpt - pęcherzyk ciążowy z żółtkowym 🙏
    30 dpt - jest ❤️
    Córeczka 🎀
    21+1 połówkowe 400 g szczęścia 🥰

    "Pewnego dnia góra, która znajdowała się u twych stóp,
    będzie daleko za twoimi plecami.
    Ale to kim się stałeś w trakcie wspinaczki,
    pozostanie z tobą już na zawsze..."
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 4 listopada 2023, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefertiti89 wrote:
    W przyszłym tygodniu robimy brakujące badania 🙂 I teraz tylko czekać do 24 listopada na punkcję ❤️
    A Ty będziesz mieć transfer na początku grudnia?

    We wtorek mam ostatni zastrzyk potem mam iść za parę dni na usg i jeżeli wszystko będzie ok to transfer na początku grudnia.

    WiosnyFanka, monester, Giosiek, Klaudersenn, Nefertiti89, Nowa na forum lubią tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
‹‹ 221 222 223 224 225 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ