X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro z komórką dawczyni
Odpowiedz

In vitro z komórką dawczyni

Oceń ten wątek:
  • Tigra Ekspertka
    Postów: 199 234

    Wysłany: 16 kwietnia, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc tak naprawdę wyjsciowy progesteron nie ma az takiego znaczenia?Jesli mialyscie różne.Obawiam sie jak to będzie.czy dadzą mi relanium w razie?Szkoda,ze nie poprosiłam przy punkcji.My mamy nie badane zarodki,doktor twierdzi,ze przy niskiej fragmentacji i dobrym wieku dawczyni,nie ma takiej potrzeby.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia, 08:57

    ET 18.04.2024 wylęgnięty zarodek
    Beta hcg- 4 dpt 15
    6 dpt 70
    12 dpt 1298
  • Ada23 Przyjaciółka
    Postów: 126 31

    Wysłany: 17 kwietnia, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja nie odczytuje najnowszych wpisów

  • SierpniowaJodła Ekspertka
    Postów: 196 199

    Wysłany: 17 kwietnia, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tigra wrote:
    Więc tak naprawdę wyjsciowy progesteron nie ma az takiego znaczenia?Jesli mialyscie różne.Obawiam sie jak to będzie.czy dadzą mi relanium w razie?Szkoda,ze nie poprosiłam przy punkcji.My mamy nie badane zarodki,doktor twierdzi,ze przy niskiej fragmentacji i dobrym wieku dawczyni,nie ma takiej potrzeby.


    Ja w ogóle cały czas miałam progesteron 12 po transferze ( w tym duphaston który nie wychodzi na krwi) ale lekarz powiedział że jeśli jest stały cały czas to widocznie tak mam i wszystko jest ok.

    Tigra lubi tę wiadomość

    On (30l) Ok
    Ona (29l) AMH 0.01
    Mezoterapia jajników i stymulacja - bez odpowiedzi.
    KD Ovobank: 09.12.23 - 3 dniowiec - beta 0
    KD Bank Polski: 05.02.24 / FET 4.1.2
    7dpt beta 47,7 ; 9dpt beta 122 ; 10dpt beta 272; 12dpt beta 514 ; 14dpt beta 1148;
    6w6d Mamy serduszko ❤️
    8w6d CRL 1.94cm ❤️
    11w6d Prenatalne ok, NIPT ok ❤️

    Jeden ❄️

    preg.png
  • JustynaB Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 17 kwietnia, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Tak jak napisała Wiosnyfanka - każda z nas była na tym etapie - ale jeszcze muszę dodać, że chyba jesteś rekordzistka jeśli chodzi o ilość punkcji ! Uważam, że czas zmierzyć się z inną drogą, bo zrobiliście więcej niż niejedna para żeby uzyskać swoje genetyczne dziecko i nie ma co liczyć na cud. Ps- a to w jednej klinice aż tyle razy próbowałaś ?

    Już nie mam sił na kolejne punkcje, nawet jeśli miałyby być dofinansowane. Myślę, że to już czas na tę decyzję. W Kriobanku w Białymstoku ❤️

    monester, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

  • JustynaB Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 17 kwietnia, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    My namy syna z kd z nasieniem męża...najlepsza decyzja jaka mogliśmy podjąć...

    Dusza się raduje czytając takie pozytywne komentarze. Moje ostatnie dwa lata były bardzo smutne i ciężkie. Każda nas to przeżywa. Udało się za pierwszym transferem?

  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 1431 2070

    Wysłany: 17 kwietnia, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tigra wrote:
    Więc tak naprawdę wyjsciowy progesteron nie ma az takiego znaczenia?Jesli mialyscie różne.Obawiam sie jak to będzie.czy dadzą mi relanium w razie?Szkoda,ze nie poprosiłam przy punkcji.My mamy nie badane zarodki,doktor twierdzi,ze przy niskiej fragmentacji i dobrym wieku dawczyni,nie ma takiej potrzeby.
    Nie robiliśmy badań zarodków

  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 1431 2070

    Wysłany: 17 kwietnia, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaB wrote:
    Dusza się raduje czytając takie pozytywne komentarze. Moje ostatnie dwa lata były bardzo smutne i ciężkie. Każda nas to przeżywa. Udało się za pierwszym transferem?
    Tak;-)..badalas kurczliwości macicy...?

    JustynaB lubi tę wiadomość

  • Tigra Ekspertka
    Postów: 199 234

    Wysłany: 18 kwietnia, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SierpniowaJodła wrote:
    Ja w ogóle cały czas miałam progesteron 12 po transferze ( w tym duphaston który nie wychodzi na krwi) ale lekarz powiedział że jeśli jest stały cały czas to widocznie tak mam i wszystko jest ok.
    Doktorka powiedziała,ze dostane zastrzyki.



    Czytałam,ze niektóre osoby biorą nospę po transferze?Czy poprosic doktor o recepte na nospe?

    ET 18.04.2024 wylęgnięty zarodek
    Beta hcg- 4 dpt 15
    6 dpt 70
    12 dpt 1298
  • monester Autorytet
    Postów: 3832 3478

    Wysłany: 18 kwietnia, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tigra wrote:
    Doktorka powiedziała,ze dostane zastrzyki.



    Czytałam,ze niektóre osoby biorą nospę po transferze?Czy poprosic doktor o recepte na nospe?
    Nospa jest bez recepty ;) możesz sobie kupić w aptece

    Tigra lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 1431 2070

    Wysłany: 18 kwietnia, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Nospa jest bez recepty ;) możesz sobie kupić w aptece
    Forte jest na receptę

  • SierpniowaJodła Ekspertka
    Postów: 196 199

    Wysłany: 18 kwietnia, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    Forte jest na receptę

    w Polsce? Kupuje co dwa tygodnie forte bez recepty

    monester lubi tę wiadomość

    On (30l) Ok
    Ona (29l) AMH 0.01
    Mezoterapia jajników i stymulacja - bez odpowiedzi.
    KD Ovobank: 09.12.23 - 3 dniowiec - beta 0
    KD Bank Polski: 05.02.24 / FET 4.1.2
    7dpt beta 47,7 ; 9dpt beta 122 ; 10dpt beta 272; 12dpt beta 514 ; 14dpt beta 1148;
    6w6d Mamy serduszko ❤️
    8w6d CRL 1.94cm ❤️
    11w6d Prenatalne ok, NIPT ok ❤️

    Jeden ❄️

    preg.png
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2851 2737

    Wysłany: 18 kwietnia, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nospa max jest bez recepty- bralam cala ciaze. Jest jeszcze nospa forte- ta jest na recepte ale to to samo co max, ta sama dawka po prostu wpisana w rejestr inaczej i dlatego jest na recepte, bralam ja w pierwszej ciazy, potem sie dowiedzialam ze max to samo i moge kupic od reki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia, 09:03

    Tigra, Elka198321 lubią tę wiadomość

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 3832 3478

    Wysłany: 18 kwietnia, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    Forte jest na receptę
    Nieeee, kupowałam normalnie bez.
    Zresztą nawet jeśli jakiś lek w dawce większej jest na receptę to mnie to tak śmieszy że możesz kupić 2 opakowania dawki mniejszej i tak 😅 a to niektórych przeciwbólowych dotyczy.

    Tigra - melduj się z Ostravy !

    preg.png
  • Ada23 Przyjaciółka
    Postów: 126 31

    Wysłany: 18 kwietnia, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam zrobic badanie moczu,przyjmuję dopoch.Utrogestan,ktory u mnie całkowicie sie nie rozpuszcza tylko resztki wylatują.Co zrobić zeby podczas odddawania moczu do pojemniczka te resztki nie wpadły?

  • Tigra Ekspertka
    Postów: 199 234

    Wysłany: 18 kwietnia, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,jestem już po.Transfer trwał moze 5 minut. Poszło gładko.Jeden wykluty z otoczki jest we mnie, trzy zostały zamrożone.Badanie z krwi mam zrobić dopiero za 14 dni.

    monester, Mati W., WiosnyFanka, happilyeverafter, Trinity_Nea, Elka198321, Nowa na forum lubią tę wiadomość

    ET 18.04.2024 wylęgnięty zarodek
    Beta hcg- 4 dpt 15
    6 dpt 70
    12 dpt 1298
  • Tigra Ekspertka
    Postów: 199 234

    Wysłany: 18 kwietnia, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada23 wrote:
    Dziewczyny mam zrobic badanie moczu,przyjmuję dopoch.Utrogestan,ktory u mnie całkowicie sie nie rozpuszcza tylko resztki wylatują.Co zrobić zeby podczas odddawania moczu do pojemniczka te resztki nie wpadły?
    Ja brałam dopochwowe i nie wpłynęło to zle na badanie moczu.Może poproś,by. Zaznaczyły w laboratorium,co bierzesz.

    Trinity_Nea, Ada23 lubią tę wiadomość

    ET 18.04.2024 wylęgnięty zarodek
    Beta hcg- 4 dpt 15
    6 dpt 70
    12 dpt 1298
  • monester Autorytet
    Postów: 3832 3478

    Wysłany: 18 kwietnia, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada23 wrote:
    Dziewczyny mam zrobic badanie moczu,przyjmuję dopoch.Utrogestan,ktory u mnie całkowicie sie nie rozpuszcza tylko resztki wylatują.Co zrobić zeby podczas odddawania moczu do pojemniczka te resztki nie wpadły?
    Sposób z tego forum - zawsze działa. Wstajesz , myjesz się z płynem do higieny, dobrze plukasz, wycierasz ręcznikiem jednorazowym, wkładasz tampon, ponownie się myjesz już sama woda, znów ręcznik papierowy. Odsikujesz trochę i pobierasz mocz z środkowego strumienia. Tampon usuwasz od razu po pobraniu- wiadomo.

    Tigra, Ada23, Mati W. lubią tę wiadomość

    preg.png
  • monester Autorytet
    Postów: 3832 3478

    Wysłany: 18 kwietnia, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tigra wrote:
    Cześć,jestem już po.Transfer trwał moze 5 minut. Poszło gładko.Jeden wykluty z otoczki jest we mnie, trzy zostały zamrożone.Badanie z krwi mam zrobić dopiero za 14 dni.
    Ale super wynik 4 blastki z 5 doby ! A już zakończyli hodowlę czy trzymają jeszcze coś do jutra ?
    No właśnie bez sensu każą robić po 2 tygodniach, my tu zawsze robimy szybciej zeby wylapaac ewentualnego biochema, no i jeśli beta nie ruszy do dnia 8 to już nie ma co ładować w siebie leki.

    Tigra lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Tigra Ekspertka
    Postów: 199 234

    Wysłany: 18 kwietnia, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Ale super wynik 4 blastki z 5 doby ! A już zakończyli hodowlę czy trzymają jeszcze coś do jutra ?
    No właśnie bez sensu każą robić po 2 tygodniach, my tu zawsze robimy szybciej zeby wylapaac ewentualnego biochema, no i jeśli beta nie ruszy do dnia 8 to już nie ma co ładować w siebie leki.
    Jeszcze trzymają resztę do kolejnego dnia.To kiedy mogę już zrobic badanie?

    ET 18.04.2024 wylęgnięty zarodek
    Beta hcg- 4 dpt 15
    6 dpt 70
    12 dpt 1298
  • monester Autorytet
    Postów: 3832 3478

    Wysłany: 18 kwietnia, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tigra wrote:
    Jeszcze trzymają resztę do kolejnego dnia.To kiedy mogę już zrobic badanie?
    Dla całkowitej pewności 8 dni po beta jest już miarodajna. Dzisiaj dzień 0. Możesz też się trochę pokatowac jak my testami sikanymi- od dnia 6 ze skondensowanego moczu - tylko niech to będą facelle z Rossmana najlepiej. Ale to tylko dla osób o silnych nerwach.

    Tigra, Trinity_Nea, Nowa na forum lubią tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 463 464 465 466 467 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ