X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 8 maja 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Ceny przeróżne, ale to co ja wspomniałam to 4900 eur. Ale mają różne promocje, także trzeba śledzić tą stronę.

    No i wybór dawczyń z katalogu po zdjęciu. Zdjęcie dorosłej dawczyni i zdjęcie dawczyni jako dziecka. Mają blisko 400 dawczyń w bazie danych.

    Podobnie z dawcami nasienia jeśli ktoś potrzebuje.
    To sa dawcy ,którzy sie nie leczą i maja dzieci droga naturalna?I że świeżej komórki?kupa kasy...

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Kitty.Noir Ekspertka
    Postów: 245 226

    Wysłany: 8 maja 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sporo rzeczywiscie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    To sa dawcy ,którzy sie nie leczą i maja dzieci droga naturalna?I że świeżej komórki?kupa kasy...
    Tak, to są całkowicie zdrowi dawcy. Mają dzieci naturalnie. KD jest ze świeżych komórek.

    Zależy jak się spojrzy z tą kasą. Gdzie indziej może mniej ale też takich gwarancji nie ma. Invimed daje zarodki z trzeciej doby a jak dla mnie trzecia doba to żadna gwarancja. Nie mówię, że się nie może udać z mrożonych i z trzeciej doby ale jednak trochę ryzyko jest.

    Mimila lubi tę wiadomość

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 8 maja 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Tak, to są całkowicie zdrowi dawcy. Mają dzieci naturalnie. KD jest ze świeżych komórek.

    Zależy jak się spojrzy z tą kasą. Gdzie indziej może mniej ale też takich gwarancji nie ma. Invimed daje zarodki z trzeciej doby a jak dla mnie trzecia doba to żadna gwarancja. Nie mówię, że się nie może udać z mrożonych i z trzeciej doby ale jednak trochę ryzyko jest.

    Wiesz,do tej pory to wydaliśmy juz tyle,ze dawno by to było ale ja np już nie Mam,już jadę teraz na kredycie...z mrożonych to bym nie chciała,a w Polsce jakas klinika robi ma świeżych?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2018, 21:51

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Wiesz,do tej pory to wydaliśmy juz tyle,ze dawno by to było ale ja np już nie Mam,już jadę teraz na kredycie...
    Ale Mimila rozważasz KD?

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 8 maja 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Ale Mimila rozważasz KD?
    Ja może bym i rozwazała ale z mężem nie ma szans...Poza tym nawwt gdyby się cuuuuuudem zgodzil to i tak nie mam kasy,to jest za drogie.
    Bea,a jak Ty?Co robisz dalej?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2018, 22:46

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 8 maja 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lukrecja wrote:
    Wyczytałam że ta mutacja może powodować POF. Ciekawe czy istnieje jakiś związek z wybuchem w Czarnobylu i narażeniem na promieniowanie A częstością występowania POF, ja jestem rocznik 1986.
    Z milszych rzeczy byłam dziś z moim ukochanym malutkim kaczorkiem na wiosennym spacerze. Życie bywa piękne :) Trzymam za Was kciuki :)
    Zazdroszczę tego spaceru....Super!Ja się już chyba nie doczekam...

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Lil_m Autorytet
    Postów: 507 485

    Wysłany: 8 maja 2018, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lukrecja wrote:
    Wyczytałam że ta mutacja może powodować POF. Ciekawe czy istnieje jakiś związek z wybuchem w Czarnobylu i narażeniem na promieniowanie A częstością występowania POF, ja jestem rocznik 1986.
    Z milszych rzeczy byłam dziś z moim ukochanym malutkim kaczorkiem na wiosennym spacerze. Życie bywa piękne :) Trzymam za Was kciuki :)
    A Ty badałaś tę mutację? Ja też 86, moja koleżanka z amh 0.7 tak samo.

    Rocznik ''86/ POF/ [*] 8tc XII 2017
    VII 2017 - AMH <0.01, FSH 96 -> mezoterapia jajników IX 2017
    MTHFR: C6777 homozygota CC, A1298C homozygota AA, niedobór białka S
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Ja może bym i rozwazała ale z mężem nie ma szans...Poza tym nawwt gdyby się cuuuuuudem zgodzil to i tak nie mam kasy,to jest za drogie.
    Bea,a jak Ty?Co robisz dalej?
    Póki co konsultacja u Lewandowskiego i być może kolejna stymulacja w Novum. No i staramy się też naturalnie.

    Mimila, Dana721 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Ja może bym i rozwazała ale z mężem nie ma szans...Poza tym nawwt gdyby się cuuuuuudem zgodzil to i tak nie mam kasy,to jest za drogie.
    Bea,a jak Ty?Co robisz dalej?
    Nie planowałaś robić in vitro po mezoterapii?

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 8 maja 2018, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lukrecja wrote:
    Sporo jest wśród nas (dziewczyn z POF) urodzonych w 2 połowie lat 80. Mam zamiar zbadać tę mutacje, bo nie miałam jej badanej. Mimila, nie tracić nadziei - mezoterapia może da bardzo dobre rezultaty.
    Kochana,póki co to wygląda na odwrotny skutek!Krótka i skapa miesiaczka,bardzo wysoki estradiol na początku cyklu,nie widzę na razie dobrych zmian,a wręcz zbliżającą się menopauze. Zawsze krótkie i skape miesiaczki byly dla mnie oznakiem menopauzy,ja nigdy takich nie mialam to teraz mam,po mezoterapii.Sama się pchałam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2018, 23:35

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 8 maja 2018, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Nie planowałaś robić in vitro po mezoterapii?
    Tak,planuje,oczywoscie jako ostatnia szanse ale nie sadze by sie udało,zwłaszcza,ze mezoterapia chyba pochrzanila moj cykl!W 4 dc zamiast krwi ja mam już śluz,to nie jest normalne...No i ten wysoki estradiol.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2018, 23:35

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • karolcia35 Autorytet
    Postów: 4915 4004

    Wysłany: 8 maja 2018, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Tak,planuje,oczywoscie jako ostatnia szanse ale nie sadze by sie udało,zwłaszcza,ze mezoterapia chyba pochrzanila moj cykl!W 4 dc zamiast krwi ja mam już śluz,to nie jest normalne...No i ten wysoki estradiol.
    Mimila nie panikuj to dopiero 1 cykl po. Myślę że wszystko się unormuje.
    Mnie też się coś pochrzanilo ostatnio. Miałam znów @ po 15 dniach. Mam nadzieje ze raz taka sytuacja to tylko przejściowe problemy z hormonami.

    Lukrecja mi ta mutacja wyszła ujemna. Robiłam to ze 3 lata temu. Jestem rocznik 80. Też sobie czasem myślę że te problemy to skutek Czarnobylu.

    AMH 0,54
    10.2014 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    05.2015 brak oocytów
    03.2016 brak oocytów
    08.2016 IMSI 1 zarodek, ciąża pozamaciczna :(
    02.2017 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    mlr 0%, I seria szczepień mlr 38% :)
    10.2017 IMSI 3 zarodki 01.2018 crio :( 03.2018 crio :( 09.2018 crio :(
    12.2018 IMSI 2 zarodki 2-dniowe 4b i 5b w oczekiwaniu na crio...
    NK 16,5%
    07.2019 crio 4b, 12 dpt - 99,8; 13 dpt - 185,6; 15 dpt - 825,6; 17 dpt - 2509; 21 dpt - 4942 :( ciąża ektopowa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też Mimila myślę, że w jakąś panikę wpadłaś. Odczekaj choć jeden miesiąc to zobaczysz efekt. Teraz jest za wcześnie. Wiadomo, że organizm reaguje inaczej niż zwykle bo była silna ingerencja. Wcale nie musisz mieć jeszcze żadnej menopauzy. Nie przy takim FSH.

  • Kitty.Noir Ekspertka
    Postów: 245 226

    Wysłany: 9 maja 2018, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila hormony ci szaleją, zobacz jaki masz obnizony nastroj, menopa nie przychodzi z dnia na dzien i czasem mozna ją rozgonic, zobacz na historię Lil, spokojnie poczekaj, efekty mezo sa do pl roku, nakręcasz się i tylko sobie szkodzisz. Nos do góry.

  • scania Autorytet
    Postów: 301 384

    Wysłany: 9 maja 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Mimila, nos do góry bo mnie tu straszysz ;-).

    Jeden jajnik od 2001
    VI 2013 AMH 0.21 (7dc); VIII 2013 AMH 0.45 (3dc)
    IX 2013 IMSI: 4A&4B
    XII 2013 - II 2014 kolekcja oocytów - IMSI: 2x4B
    II 2015 synek - "wpadka" urlopowa
    II 2018 kriotransfer - 2cc - ciąża biochemiczna
    V 2018 mezoterapia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was miała zastrzyk z ovitrelle przed transferem?

    Mam oczywiście przed punkcją i to rozumiem, ale zastanawiam się po co potem drugi raz?

  • PannaFerminaDaza Koleżanka
    Postów: 56 43

    Wysłany: 9 maja 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    Muszę się pochwalić, a gdzie jak nie tutaj? :) Zrobiłam jeszcze raz AMH, tym razem w 3dc i wynik z 0.638 skoczył do 0.92. Niecały miesiąc różnicy w terminie pobrania krwi do badania. I niech mi ktoś powie, że ten dzień cyklu nie ma znaczenia :) cieszę się jak głupia :)

    Bea77, Grosiaa, Lukrecja, Dana721 lubią tę wiadomość

    IV 2018 (13 dc) - AMH: 0.638
    IV 2018 (3 dc) - AMH: 0.92!
    HSG ok
    Morfologia 2%
    VIII 2018 Clo - 1 cykl
    nieudane podejścia do inseminacji
    II 2019 - AMH: 0.29
    III 2019 - pierwsze IVF
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 9 maja 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaFerminaDaza wrote:
    Dziewczyny,

    Muszę się pochwalić, a gdzie jak nie tutaj? :) Zrobiłam jeszcze raz AMH, tym razem w 3dc i wynik z 0.638 skoczył do 0.92. Niecały miesiąc różnicy w terminie pobrania krwi do badania. I niech mi ktoś powie, że ten dzień cyklu nie ma znaczenia :) cieszę się jak głupia :)
    A wcześniej w jakim dniu cyklu robilas?

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 9 maja 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitty.Noir wrote:
    Mimila hormony ci szaleją, zobacz jaki masz obnizony nastroj, menopa nie przychodzi z dnia na dzien i czasem mozna ją rozgonic, zobacz na historię Lil, spokojnie poczekaj, efekty mezo sa do pl roku, nakręcasz się i tylko sobie szkodzisz. Nos do góry.
    Dziewczyny,macie rację,przepraszam za tej zły nastrój,nie chce nikogo straszyc Ale po prostu się boje to komu mam to mowic...Mężowi nawet nie mogę,bo on był przeciwny temu zabiegowi tak jak wszystkiemu... Może za wcześnie zrobilam te badania,zwłaszcza,ze nikt mi ich robic nie kazal. W piątek będę u mojego lekarza to zobaczymy co tam się dzieje. Chyba tak wcześnie będę miała owulacje jak nigdy,bo od wczoraj mnie bolą piersi,mnie bolą zawsze od owulacji,a dzis mam dopiero 5 dc. Trudno,co będzie to bedzie...Zobaczymy w piątek na usg no i tez czekam na wyniki amh.

    Lil_m, Dana721 lubią tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ