X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 4 marca 2021, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja27 wrote:
    Dziewczyny z suplementacji jadlam cynk żelazo Adek selen b complex nac trawę pszenna piłam zioła ojca sroki Wit d q 10 co jeszvze mogę jesc?
    Dwie procedury mialam w arvimedzie pytalam lekarza o suplementacja to powiedział mi że witaminy to jedzą stare babcie... Ale ja i tak to jadlam po 1 nieudanej próbie przez 1.5 msc od jutra znowu zacznę....
    Czy długo czekałyście na wizyte do Kriobanku słyszałam o niej też same dobre rzeczy ale ode mnie do Białegostoku jest 7h jazdy...... Ale czegi się nie robi sama nie wiem co tetaz zrobimy napisalam do lekarza co on na to wszytsko czy mamy zrobić z mezem dodatkowe badania

    Alicjo, bardzo mi przykro, że tym razem się nie udało..
    Nie poddawajcie się i szukajcie pomocy u innych specjalistów, trzymam za Was mocno kciukasy🤞🏻
    Jeśli chodzi o same suplementy, to turbo ważna jest witamina D3. 2000j dziennie to taki standard w okresie jesień - zima dla naszej strefy. Moja gin zaleciła mi brać 4k :)

    Podsyłam dużo ciepła i uścisków! :*

    arzu, russty lubią tę wiadomość

    uS2wp2.png
  • Kla_Mum Autorytet
    Postów: 886 1454

    Wysłany: 4 marca 2021, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanguera wrote:
    Dziekuje, Kla_Mum :)
    A Ty jak sie czujesz? Pracujesz jeszcze, czy w koncu poszlas na zwolnienie chorobowe?

    Poszłam! 💪🏻💪🏻 Od dwóch dni jestem na L4, jeszcze wprawdzie śladowo biorę udział w jakichś spotkaniach, ale już wszyscy sie powoli przyzwyczajają 😉 Daje im jeszcze tydzień, a potem zamykam kramik 😃.

    Czuję się dalej na szczęście bardzo dobrze 🙏🏻🙏🏻💖, mam nadzieję, że tak pozostanie do końca ✊🏻🍀.

    Trzymam kciuki za Twoje pęcherzyki ✊🏻✊🏻😘

    arzu, Cherry78 lubią tę wiadomość

    Ona: AMH 1,32, FSH: 5,82, LH: 3,47
    43 lata
    PAI hetero, MTHFR a1298c hetero, dwurożna macica, hipoglikemia reaktywna, niedoczynność tarczycy, wygasające PCOS?
    On: wyniki nasienia w miarę ok

    5IVF - Kriobank Białystok (8.2020) - lekka stymulacja lamettą - 2 komórki, 1 morulka 💝:
    7dpt - 21,9; 9 dpt - 100,7; 12 dpt - 392; 16dpt - 3927; 26 dpt - jest ❤️!

    82do3e5e1vm21v9s.png
  • Kla_Mum Autorytet
    Postów: 886 1454

    Wysłany: 4 marca 2021, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja27 wrote:
    Nie nie sprawdzałam tego sprawdzę dziękuję jak sama się nie zbadam tak lekarze na nic nie kierują ja nw jak to jest

    No niestety tak jest 😞 ja szerszą diagnostykę wprowadziłam dopiero po lekturze wątków na ovu...

    arzu, russty, Cherry78 lubią tę wiadomość

    Ona: AMH 1,32, FSH: 5,82, LH: 3,47
    43 lata
    PAI hetero, MTHFR a1298c hetero, dwurożna macica, hipoglikemia reaktywna, niedoczynność tarczycy, wygasające PCOS?
    On: wyniki nasienia w miarę ok

    5IVF - Kriobank Białystok (8.2020) - lekka stymulacja lamettą - 2 komórki, 1 morulka 💝:
    7dpt - 21,9; 9 dpt - 100,7; 12 dpt - 392; 16dpt - 3927; 26 dpt - jest ❤️!

    82do3e5e1vm21v9s.png
  • Alicja27 Autorytet
    Postów: 421 199

    Wysłany: 5 marca 2021, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kla_Mum wrote:
    No niestety tak jest 😞 ja szerszą diagnostykę wprowadziłam dopiero po lekturze wątków na ovu...
    Jakie badania robilas na własną rękę jeśli możesz napisz ja napewno zrobię krzywe cukrową nigdy nie robilam a dalej nie wiem bede się suplementowac zmienię nawyki żywieniowe więcej ruchu tylko czy to coś da

    arzu lubi tę wiadomość

  • AGAaa Autorytet
    Postów: 888 696

    Wysłany: 5 marca 2021, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Arzu. Miovelia faktycznie tania nie jest....

    Alicja27 dziewczyny mają rację- suple dużo pomagają. Ja mam amh 0,76. Pierwsza stymulacja i 3 pecherzyki...wszystkie puste. W zasadzie ciężko na nią reagowałam chociaż dawki zastrzyków wysokie. Lekarz powiedział wprost,że kd chyba,że się upieram,to zmieniany zastrzyki na tabletki (bo szkoda kasy na zastrzyki,skoro nie dają efektów) i walczymy o 1 tylko komórkę. Nie chciałam się poddawać po 1 stymulacji. Chciałam zawalczyć o swoje komórki. Zmieniłam lekarza (nie klinike), poszłam w suple - fertilwoman, wit. E 200 x2, wit. C 1000 x1, wit. D 4000
    koenzym Q10, melatonine (ale tylko w czasie stymulacji). Efekt 5 komórek, 3 nadajace się do zapłodnienia, 2 zapłodnione prawidłowo, 1 zarodek podany (niestety bez efektu),2gi rozwinął się do stadium moruli i stanął. W porównaniu z 1wszą procedurą sukces niesamowity. Tym bardziej, że mam przedwczesne wygaszanie funkcji jajnikow, Ana dodatnie (scl 70 +++ i przeciwciała sma), przebytą neuroboleriozę, mutacjw genów brca1 i 2 i jeszcze przed pierwszą procedurą miałam biopsję piersi,a do tego mamy problemy z plemnikami. No i wyszło mi Homa IR 2,6 i dietetyk twierdzi, że jest tylko lekko podwyższony więc nie widzi potrzeb metforminy, chociaż dzięki forum wiem,że dla starajacych się najlepszy wskaźnik powinien wyjść 1,5. Więc teraz będę naciskać na mete i dlatego też arzu pytałam o miovelie. Wiem też, że koenzymQ 10 trzeba brać miminum 300 mg na dobę,więc już zwiększyłam suplementację. Dodałam jeszcze omega3 i olej z wiesiołka. Od transferu muszę mieć przerwę, więc mam nadzieję, że wszystkie suple pomogą :)
    No i oczywiście dhea 3x25mg (pół roku przed 2gą stymulacją brałam). I mimo,że w badaniu mi wyszło, że mam poziom dheas duży, to lekarz i tak mi kazał brac 75mg na dobę. Więc tak robię :)
    Nie poddawaj się tak szybko. Spróbuj suplementów,odpocznij :) i trzymam kciuki :)

    arzu, Kla_Mum, Cherry78 lubią tę wiadomość

  • Monalisar Autorytet
    Postów: 1313 2305

    Wysłany: 5 marca 2021, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja27 wrote:
    Jakie badania robilas na własną rękę jeśli możesz napisz ja napewno zrobię krzywe cukrową nigdy nie robilam a dalej nie wiem bede się suplementowac zmienię nawyki żywieniowe więcej ruchu tylko czy to coś da
    Alicjo ja bym jeszcze włączyła mio inozytol. On także odpowiada za jakość komórek jajowych plus wosk pszczeli.

    arzu, Kla_Mum, Cherry78 lubią tę wiadomość

    atdchdgexzsa3c7x.png

    AMH 1,11-grudzien 2018
    AMH 0,67-pazdziernik 2019
    Mutacja MTHFR heterozygota
    04.2019 ciąża naturalna-poronienie 7 tc.
    10.2019 ciąża naturalna
    21.11.2019 bije serduszko ♥️
    04.07.2020 Pola jest już z Nami 3480 g 52 cm
  • karolcia35 Autorytet
    Postów: 4915 4004

    Wysłany: 5 marca 2021, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arzu dziś punkcja? Trzymam kciuki 😍

    Alicja to przykre co cię spotkało. Nie poddawaj się i działaj dalej 😚

    Ewa co u Ciebie miałaś już usg? 🍀🍀🍀

    arzu lubi tę wiadomość

    AMH 0,54
    10.2014 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    05.2015 brak oocytów
    03.2016 brak oocytów
    08.2016 IMSI 1 zarodek, ciąża pozamaciczna :(
    02.2017 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    mlr 0%, I seria szczepień mlr 38% :)
    10.2017 IMSI 3 zarodki 01.2018 crio :( 03.2018 crio :( 09.2018 crio :(
    12.2018 IMSI 2 zarodki 2-dniowe 4b i 5b w oczekiwaniu na crio...
    NK 16,5%
    07.2019 crio 4b, 12 dpt - 99,8; 13 dpt - 185,6; 15 dpt - 825,6; 17 dpt - 2509; 21 dpt - 4942 :( ciąża ektopowa
  • Stokrotka23 Autorytet
    Postów: 697 440

    Wysłany: 5 marca 2021, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arzu, kciuki za Twoje stado ! ❤️

    arzu lubi tę wiadomość

    Ona: AMH 11.2020 0,37, 02.2021 FSH 28
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    11.2020 Kriobank
    11.20 I procedura transfer 2-dniowych 2 fasolek, 10dpt :(
    02.21 II procedura - 4 pęcherzyki puste.
    03.21 III procedura nieudana.
    05.21 - histeroskopia. Cd138 12,8/10mm2, cd56 8000/10mm tarivid + metronidazol 10 dni
    07.21-biopsja kontrolna - cd138 1/10mm. Wynik poprawny według 2 immunologów + kliniki.
    Kir AA
    On: asthenozoospermia
    8.09.21 - procedura z KD, 1 transfer
  • Tanguera Przyjaciółka
    Postów: 81 163

    Wysłany: 5 marca 2021, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arzu, kciuki zwarte i gotowe ✊🏻✊🏻
    Odezwij sie koniecznie po dzisiejszej wizycie😘.

    arzu lubi tę wiadomość

    Ona:
    rocznik '76
    starania od XI 2018 przy AMH 0,37
    I.2019 - ciąża naturalna, zakończona poronieniem w 7t.c.
    V.2019 - ciąża naturalna, zakończona poronieniem w 7t.c.
    od I.2021 Kriobank, AMH 0,05, endometrioza, wygasające PCO, torbiel endometr. + 2 torbiele czynnościowe.
    1 IVF 03.03.21 stymulacja Gonapeptyl + HW + Menopur 300; przerwana w 8 d.c. - brak odp. jakników (pęcherzyki nie rosły)
    29.03.21 stymulacja Letrozolem + HW, brak pęcherzyków

    On:
    rocznik '71, wyniki bardzo dobre
  • emimor89 Ekspertka
    Postów: 133 145

    Wysłany: 5 marca 2021, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Na tym wątku jestem nowa. O dziecko z partnerem walczymy ponad 2 lata. Mieszkamy w Anglii. Po ponad roku, po laparoskopii, gdzie przy okazji sprawdzili drożność jajowodow (jest ok) dostałam letrozol, by stymulować owulacje. Niestety raz działa, raz nie. Ostatni cykl 69 dni, w tym przy ok 30-35 dniu fale gorąca, poty... po tych informacjach lekarz w klinice zapytał czy chcemy IVF. No chcemy... dopiero wtedy dostałam skierowanie na AMH. Zrobiłam raz jeszcze lh i fsh, prolaktynę. Lh:fsh 0.56. Pocieszalam się, że to może być przez pcos. Ale wczoraj wizytę w wstępna przed IVF i spadł na mnie ogromny ciężar. AMH 0,4. Nie chcą robić IVF z moimi komórkami, bo mówią, że szanse bardzo znikome. Że jedyną szansą dla mnie to IVF z komórkami dawczyni. W kwietniu mamy wizytę z psychologiem, sprawdzą nas, a potem w kolejce po jajeczka ok pół roku. Mam 31 lat. Jak poradzić sobie z taką informacją? Że szansa na naturalne poczęcie niby 1-2% ...

    :)
  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 5 marca 2021, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja już po, punkcja o 8 rano, sama jestem na sali, a tak bym sobie pogadała z kimś... była Pani embriolog, 3 kumulusy z tego wysypu pęcherzy, reszta puste chyba... Więcej dowiem się na wizycie, dziękuję za kciuki i support!! ❤️❤️♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2021, 09:29

    Kla_Mum, AGAaa, russty, Kinga.hope, Tanguera, Alicja27, Joana23, Blondie81, Maggi, Ova, Cherry78, karolcia35, Liolia, sisi lubią tę wiadomość

  • Stokrotka23 Autorytet
    Postów: 697 440

    Wysłany: 5 marca 2021, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arzu wrote:
    Dziewczyny, ja już po, punkcja o 8 rano, sama jestem na sali, a tak bym sobie pogadała z kimś... była Pani embriolog, 3 kumulusy z tego wysypu pęcherzy, reszta puste chyba... Więcej dowiem się na wizycie, dziękuję za kciuki i support!! ❤️❤️♥️
    Ale 3 dojrzałe komórki to super wynik :) z estradiolu tak wychodziło :) oby się ładnie zaplodnily ! Dawaj znac później :)

    arzu lubi tę wiadomość

    Ona: AMH 11.2020 0,37, 02.2021 FSH 28
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    11.2020 Kriobank
    11.20 I procedura transfer 2-dniowych 2 fasolek, 10dpt :(
    02.21 II procedura - 4 pęcherzyki puste.
    03.21 III procedura nieudana.
    05.21 - histeroskopia. Cd138 12,8/10mm2, cd56 8000/10mm tarivid + metronidazol 10 dni
    07.21-biopsja kontrolna - cd138 1/10mm. Wynik poprawny według 2 immunologów + kliniki.
    Kir AA
    On: asthenozoospermia
    8.09.21 - procedura z KD, 1 transfer
  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 5 marca 2021, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja27 wrote:
    Dziewczyny nie udało się 😪😪😪😪 dzwonila embriolog powiedziała że mam bardzo słabiutkie komórki że nasienie meza bardzo dobre ale muszę skontaktować się z lekarzem co on na to wszytsko. Jestem załamana nie wiem co dalej gdzie uderzyć narazie nie mam sil na to wszystko

    kochana, to straszny ból!!!❤️❤️❤️ Mocno cię przytulam! Ja to bym każdego wysyłała teraz do Kriobanku, mam 6 h drogi, a jak pociągiem to podróż dwudniowa się robi, jeśli to jest tylko wizyta... Nawet głupie USG u siebie zrobiłam i co i kicha... A co dopiero reszta... Na początku swojej drogi od lekarza miałam zaordynowany tylko koenzym i dhea...

    russty lubi tę wiadomość

  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 5 marca 2021, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka23 wrote:
    Ale 3 dojrzałe komórki to super wynik :) z estradiolu tak wychodziło :) oby się ładnie zaplodnily ! Dawaj znac później :)

    Jestem po wizycie, i cholewka dopiero mnie olśniło, że zapomniałam z tych emocji zapytać o testosteron... No ale będę miała jeszcze okazję może... Jutro mam dzwonić do embriologa i się okaże co i jak, ale profesor nalegał na transfer w 3 sobie, że u takich pacjentek jak ja badania wskazują na krytyczne warunki rozwoju zarodka, i że mu będzie lepiej w macicy... No i transfer w poniedziałek jeśli co będzie... Dla odmiany dostałam już zastrzyki przed transferem z progesteronu i dopochwowo, bo mam niski progesteron...

    russty lubi tę wiadomość

  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 5 marca 2021, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emimor89 wrote:
    Witajcie. Na tym wątku jestem nowa. O dziecko z partnerem walczymy ponad 2 lata. Mieszkamy w Anglii. Po ponad roku, po laparoskopii, gdzie przy okazji sprawdzili drożność jajowodow (jest ok) dostałam letrozol, by stymulować owulacje. Niestety raz działa, raz nie. Ostatni cykl 69 dni, w tym przy ok 30-35 dniu fale gorąca, poty... po tych informacjach lekarz w klinice zapytał czy chcemy IVF. No chcemy... dopiero wtedy dostałam skierowanie na AMH. Zrobiłam raz jeszcze lh i fsh, prolaktynę. Lh:fsh 0.56. Pocieszalam się, że to może być przez pcos. Ale wczoraj wizytę w wstępna przed IVF i spadł na mnie ogromny ciężar. AMH 0,4. Nie chcą robić IVF z moimi komórkami, bo mówią, że szanse bardzo znikome. Że jedyną szansą dla mnie to IVF z komórkami dawczyni. W kwietniu mamy wizytę z psychologiem, sprawdzą nas, a potem w kolejce po jajeczka ok pół roku. Mam 31 lat. Jak poradzić sobie z taką informacją? Że szansa na naturalne poczęcie niby 1-2% ...
    U mnie amh 0.397 czyli podobnie, ale wiek podczas badania 44 lata. Faktycznie też ostrzegano nas, że szanse kilku %. Podjęliśmy próby na własnych komórkach. U mnie wszystkie komórki się zapłodniły, ale przedstawiały się rozwijać po 5 dobie. Może u Ciebie byłoby lepiej, bo z tego co tu dziewczyny pisały nawet przy takim samym amh u młodszej dziewczyny są o wiele większe szanse. Możesz mieć 2-3 pobrane jajeczka i jak się będą rozwijać to będziesz miała zarodek. Co z moich 7 skoro są słabszej jakości. Ja bym na Twoim miejscu spróbowała chociaż jeden raz na własnych komórkach.

    emimor89, Maggi, Cherry78, karolcia35, arzu, Kla_Mum lubią tę wiadomość

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • MadziaHania Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 5 marca 2021, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zrzutka.pl/u9j8yt?utm_medium=social&utm_source=messenger&utm_campaign=sharing_button

    arzu lubi tę wiadomość

  • Tanguera Przyjaciółka
    Postów: 81 163

    Wysłany: 5 marca 2021, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emimor89 wrote:
    Witajcie. Na tym wątku jestem nowa. O dziecko z partnerem walczymy ponad 2 lata. Mieszkamy w Anglii. Po ponad roku, po laparoskopii, gdzie przy okazji sprawdzili drożność jajowodow (jest ok) dostałam letrozol, by stymulować owulacje. Niestety raz działa, raz nie. Ostatni cykl 69 dni, w tym przy ok 30-35 dniu fale gorąca, poty... po tych informacjach lekarz w klinice zapytał czy chcemy IVF. No chcemy... dopiero wtedy dostałam skierowanie na AMH. Zrobiłam raz jeszcze lh i fsh, prolaktynę. Lh:fsh 0.56. Pocieszalam się, że to może być przez pcos. Ale wczoraj wizytę w wstępna przed IVF i spadł na mnie ogromny ciężar. AMH 0,4. Nie chcą robić IVF z moimi komórkami, bo mówią, że szanse bardzo znikome. Że jedyną szansą dla mnie to IVF z komórkami dawczyni. W kwietniu mamy wizytę z psychologiem, sprawdzą nas, a potem w kolejce po jajeczka ok pół roku. Mam 31 lat. Jak poradzić sobie z taką informacją? Że szansa na naturalne poczęcie niby 1-2% ...

    Witaj,
    Twoje amh nie jest tragicznie niskie. Przyczyn niepowodzen szukalabym gdzies glebiej. Samo amh oraz lh i fsh niewiele mowi. Poki co mozna u Ciebie swierdzic przedwczesne wygaszanie funkcji jajnikow i tyle, a to jeszcze nie przekresla Waszych szans na dziecko. Zobacz kilka wspisow wczesniej arzu pisala, ze prof. Kuczynski niedawno stwierdzil, ze kobieta przy wygaszaniu funkcji jajnikow ma jeszcze ok. 2000 pecherzykow, przy czym trzeba po prosty trafic na dobry cykl. Napisz prosze cos wiecej o badaniach, ktore oboje z mezem przeszliscie. Ja jestem o wiele starsza od Ciebie i w wieku 42 / 43 lat bylam 2-kronie w ciazy (naturalne starania) przy amh 0,37. Niestety obie zakonczyly sie poronieniem w 6-7 tygodniu, co nie zmienia faktu, ze przy takim amh MOZNA zajsc w ciaze. U mnie oczywiscie ze wzgledu na wiek jakosc komorek jest znaczaco gorsza niz u Ciebie. Poza tym jak przejrzysz to forum, to dowiesz sie, ze w przypadku tak mlodych kobiet jak Ty, amh, jak i jakosc komorek mozna podniesc przez suplementacje. Jesli mieszkacie w Anglii to na pewno masz niedobor wit. D, co w znaczacym stopniu zaniza wynik amh. Mnie Pan prof. w Kriobanku na pierwszej wizycie przepisal wit. D w ilosci 8000 IU dziennie!
    Pamietam jak ja zobaczylam swoj pierwszy wynik amh i jak to przezylam. Dlatego chce Ci powiedziec, zebys sie nie poddawala, bo moim zdaniem nie wszystko stracone. To forum skupia wspaniale kobiety, ktore podziela sie z Toba swoja ogromna wiedza i wieloletnimi doswiadczeniami z walka przeciwko nieplodnosci. Spotkasz sie tutaj ze wsparciem i empatia . Zycze powodzenia :)

    emimor89, Joana23, russty, Blondie81, Cherry78, karolcia35, arzu, Kla_Mum lubią tę wiadomość

    Ona:
    rocznik '76
    starania od XI 2018 przy AMH 0,37
    I.2019 - ciąża naturalna, zakończona poronieniem w 7t.c.
    V.2019 - ciąża naturalna, zakończona poronieniem w 7t.c.
    od I.2021 Kriobank, AMH 0,05, endometrioza, wygasające PCO, torbiel endometr. + 2 torbiele czynnościowe.
    1 IVF 03.03.21 stymulacja Gonapeptyl + HW + Menopur 300; przerwana w 8 d.c. - brak odp. jakników (pęcherzyki nie rosły)
    29.03.21 stymulacja Letrozolem + HW, brak pęcherzyków

    On:
    rocznik '71, wyniki bardzo dobre
  • Tanguera Przyjaciółka
    Postów: 81 163

    Wysłany: 5 marca 2021, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arzu wrote:
    Dziewczyny, ja już po, punkcja o 8 rano, sama jestem na sali, a tak bym sobie pogadała z kimś... była Pani embriolog, 3 kumulusy z tego wysypu pęcherzy, reszta puste chyba... Więcej dowiem się na wizycie, dziękuję za kciuki i support!! ❤️❤️♥️

    Arzu, to naprawde dobry wynik! Wygrzewanie jajek w Bialymstoku poskutkowalo 😍 Trzymam kciuki, zeby z wszystkich byly piekne zarodeczki ✊🏻✊🏻

    Cherry78, arzu, Kla_Mum lubią tę wiadomość

    Ona:
    rocznik '76
    starania od XI 2018 przy AMH 0,37
    I.2019 - ciąża naturalna, zakończona poronieniem w 7t.c.
    V.2019 - ciąża naturalna, zakończona poronieniem w 7t.c.
    od I.2021 Kriobank, AMH 0,05, endometrioza, wygasające PCO, torbiel endometr. + 2 torbiele czynnościowe.
    1 IVF 03.03.21 stymulacja Gonapeptyl + HW + Menopur 300; przerwana w 8 d.c. - brak odp. jakników (pęcherzyki nie rosły)
    29.03.21 stymulacja Letrozolem + HW, brak pęcherzyków

    On:
    rocznik '71, wyniki bardzo dobre
  • Alicja27 Autorytet
    Postów: 421 199

    Wysłany: 5 marca 2021, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arzu wrote:
    Dziewczyny, ja już po, punkcja o 8 rano, sama jestem na sali, a tak bym sobie pogadała z kimś... była Pani embriolog, 3 kumulusy z tego wysypu pęcherzy, reszta puste chyba... Więcej dowiem się na wizycie, dziękuję za kciuki i support!! ❤️❤️♥️
    Trzymamy kciuki dalej żeby ladnie się zapłodniły ❣️❣️❣️

    emimor89, arzu lubią tę wiadomość

  • Kinga.hope Ekspertka
    Postów: 567 81

    Wysłany: 5 marca 2021, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam HORMON WZROSTU gdyby ktoś potrzebował...

‹‹ 2125 2126 2127 2128 2129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ