X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2021, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julk@smyr wrote:
    Przychodzę w końcu z dobrą wiadomością :) Drugie in vitro z komórką dawczyni i udało się :) Beta rośnie :) Już chciałam umawiać się na wizytę do Pani psycholog z invicta, żeby przepracować co dalej, skoro nie mogę zajść w ciążę, ale dwie kreski mnie zaskoczyły :) Ostatnie dni są cudowne, Wam też tego życzę z całego serca!
    To cudowna wiadomość!

  • Różowa_Pomarancza Autorytet
    Postów: 655 355

    Wysłany: 31 października 2021, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julk@smyr wrote:
    Przychodzę w końcu z dobrą wiadomością :) Drugie in vitro z komórką dawczyni i udało się :) Beta rośnie :) Już chciałam umawiać się na wizytę do Pani psycholog z invicta, żeby przepracować co dalej, skoro nie mogę zajść w ciążę, ale dwie kreski mnie zaskoczyły :) Ostatnie dni są cudowne, Wam też tego życzę z całego serca!

    Gratulacje kochana 🥰

  • Anka_77 Ekspertka
    Postów: 241 114

    Wysłany: 31 października 2021, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowa_Pomarancza wrote:
    Mnie w novum tez powiedzieli ze mam kiepska jakość komórek ale jak się spytałam jak moza sprawdzić czy się poprawiło po 2 miesiącach suplementacji to mi lekarz powiedział ze się nie da.
    Trochę mnie to zastanawia skoro widzieli ze są kiepskiej jakości wcześniej, a teraz nie są wstanie powiedzieć czy coś się poprawiło bo takich „rzeczy” nie widać to skąd wiedza ze są kiepskiej jakości za pierwszym razem?
    To teraz zaczyna mi się układać układanka. Mi powiedzieli że z supli to ubichinol Q10 w dawce 300 i kwas foliowy i D3. Na resztę kręciła nosem i machnęła ręką. U mnie w grudniu 2020 AMH wynosiło 0,25 a w styczniu 2021 już 0,39. Nie wiem czy to błąd laboratorium. Ale lekarka z NOVUM tylko ten pierwszy wynik do wiadomości przyjęła. A jak się zapytałam o DHEA to dopiero kazała zbadać by ocenić czy suplementowac. Tam wszystkiego trzeba się domagać. Nic od siebie nie zaproponowali z supli. Nawet jak zapytałam przed transferem o jakość zarodka to nie wiedziała bo embriolog jeszcze nie wpisał. A jak zabrałam odpis dokumentacji, to miałam wpisane że przy drugim transferze miałam mrożony zarodek, a miałam transfer świeżaka dwudniowego.
    Porażka!!!

    Ona
    AMH 0,37; FSH 13,7; inhibina B 41,1; DHEAS 252,8; TSH 2,65;
    początki Hashimoto;
    Kariotyp prawidłowy,
    MTHFR- mutacja homozygotyczne 665C>T;

    On
    Asthenozoospermia;
    Glukoza 145;
    Kariotyp prawidłowy;
    CFTR- nie wykryto mutacji;
    Fragmentacja DNA 24,9%;
    Test MAR prawidłowy;

    NOVUM
    1. ICSI ( 02.2021 protokół krótki z clostilbegyt, menopur 150j, gonal 150j, orgalutran 0,25mg) - 1 zarodek trzydniowy klasy cl 8.3, transfer 😞
    2. ICSI (07.2021 protokół krótki z lametta 2 tabl., menopur 75j,) - 1 zarodek dwudniowy klasy cl 6.3, transfer 😞

    KRIOBANK
    3. Stymulacja - 2 puste pęcherzyki

    REPROFIT
    4. Stymulacja - 2 pęcherzyki, z tego jeden oocyt, ale niezdolny do zapłodnienia
  • Różowa_Pomarancza Autorytet
    Postów: 655 355

    Wysłany: 31 października 2021, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka_77 wrote:
    To teraz zaczyna mi się układać układanka. Mi powiedzieli że z supli to ubichinol Q10 w dawce 300 i kwas foliowy i D3. Na resztę kręciła nosem i machnęła ręką. U mnie w grudniu 2020 AMH wynosiło 0,25 a w styczniu 2021 już 0,39. Nie wiem czy to błąd laboratorium. Ale lekarka z NOVUM tylko ten pierwszy wynik do wiadomości przyjęła. A jak się zapytałam o DHEA to dopiero kazała zbadać by ocenić czy suplementowac. Tam wszystkiego trzeba się domagać. Nic od siebie nie zaproponowali z supli. Nawet jak zapytałam przed transferem o jakość zarodka to nie wiedziała bo embriolog jeszcze nie wpisał. A jak zabrałam odpis dokumentacji, to miałam wpisane że przy drugim transferze miałam mrożony zarodek, a miałam transfer świeżaka dwudniowego.
    Porażka!!!

    Ja poszłam na pierwsza wizytę do szefa (to była porażka bo trafiłam do jego asystentki k, która nic nie tłumaczy) ale szef powiedział ze suplementacja, histeroskopia i się widzimy na in vitro. Jakby nie jego opinia ze jest jednym z najlepszych to by mnie tam już nie było. Miałam zbadane ADHE i teraz tez suplementuje. Ale tez mi powiedział, ze jakość 🥚🥚słaba. Wiec jak teraz na startowej zapytałam jego kolejnego asystenta czy i jak sprawdzić jakość to powiedział, ze się nie da tego sprawdzić.
    Zaczynam stymulację w przyszłym tygodniu, zobaczymy co będzie…
    U kogo bylas w novum?

  • emimor89 Ekspertka
    Postów: 133 145

    Wysłany: 31 października 2021, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julk@smyr wrote:
    Przychodzę w końcu z dobrą wiadomością :) Drugie in vitro z komórką dawczyni i udało się :) Beta rośnie :) Już chciałam umawiać się na wizytę do Pani psycholog z invicta, żeby przepracować co dalej, skoro nie mogę zajść w ciążę, ale dwie kreski mnie zaskoczyły :) Ostatnie dni są cudowne, Wam też tego życzę z całego serca!

    To cudowna wiadomość! Gratuluję z całego serca! ❤

    :)
  • Babzi Koleżanka
    Postów: 78 15

    Wysłany: 31 października 2021, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julk@smyr wrote:
    Przychodzę w końcu z dobrą wiadomością :) Drugie in vitro z komórką dawczyni i udało się :) Beta rośnie :) Już chciałam umawiać się na wizytę do Pani psycholog z invicta, żeby przepracować co dalej, skoro nie mogę zajść w ciążę, ale dwie kreski mnie zaskoczyły :) Ostatnie dni są cudowne, Wam też tego życzę z całego serca!

    W którym dniu robiłaś test?

  • Anka_77 Ekspertka
    Postów: 241 114

    Wysłany: 1 listopada 2021, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowa_Pomarancza wrote:
    Ja poszłam na pierwsza wizytę do szefa (to była porażka bo trafiłam do jego asystentki k, która nic nie tłumaczy) ale szef powiedział ze suplementacja, histeroskopia i się widzimy na in vitro. Jakby nie jego opinia ze jest jednym z najlepszych to by mnie tam już nie było. Miałam zbadane ADHE i teraz tez suplementuje. Ale tez mi powiedział, ze jakość 🥚🥚słaba. Wiec jak teraz na startowej zapytałam jego kolejnego asystenta czy i jak sprawdzić jakość to powiedział, ze się nie da tego sprawdzić.
    Zaczynam stymulację w przyszłym tygodniu, zobaczymy co będzie…
    U kogo bylas w novum?
    Ja byłam u H.Starosławskiej-Zajączkowskiej.
    Jeśli chodzisz o Lewandowskiego, to musisz się liczyć z tym, że częściej trafisz do jego asystentów niż do niego. Może Ci się uda i on transfer osobiście zrobi. Na naszym wątku był wpis Bea77 z 2018, która pisała o nim. Nie pomógł jej. Wpis z 22 maja 2018 i 11 września 2018

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2021, 07:46

    Ona
    AMH 0,37; FSH 13,7; inhibina B 41,1; DHEAS 252,8; TSH 2,65;
    początki Hashimoto;
    Kariotyp prawidłowy,
    MTHFR- mutacja homozygotyczne 665C>T;

    On
    Asthenozoospermia;
    Glukoza 145;
    Kariotyp prawidłowy;
    CFTR- nie wykryto mutacji;
    Fragmentacja DNA 24,9%;
    Test MAR prawidłowy;

    NOVUM
    1. ICSI ( 02.2021 protokół krótki z clostilbegyt, menopur 150j, gonal 150j, orgalutran 0,25mg) - 1 zarodek trzydniowy klasy cl 8.3, transfer 😞
    2. ICSI (07.2021 protokół krótki z lametta 2 tabl., menopur 75j,) - 1 zarodek dwudniowy klasy cl 6.3, transfer 😞

    KRIOBANK
    3. Stymulacja - 2 puste pęcherzyki

    REPROFIT
    4. Stymulacja - 2 pęcherzyki, z tego jeden oocyt, ale niezdolny do zapłodnienia
  • Anulka.f Autorytet
    Postów: 320 120

    Wysłany: 1 listopada 2021, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka_77 wrote:
    Ja byłam u H.Starosławskiej-Zajączkowskiej.
    Jeśli chodzisz o Lewandowskiego, to musisz się liczyć z tym, że częściej trafisz do jego asystentów niż do niego. Może Ci się uda i on transfer osobiście zrobi. Na naszym wątku był wpis Bea77 z 2018, która pisała o nim. Nie pomógł jej. Wpis z 22 maja 2018 i 11 września 2018
    A ja sie wlasnie rozgladam za klinika i myslalam o Novum. A teraz nie wiem, mam metlik w glowie. Przeciez poza tym jak sie idzie do kinkretnego lekarza to on powinien przyjac a nie inni. Anka to jak Cie potraktowali to skandal. W Novum sie nie postrali a w Invicta nawet nic nie robili tylko z gory skreslili. Starasz sie o pierwsze dziecko czy juz masz? Ja o pierwsze i boje sie co uslysze ze nie przezyje zlej diagnozy. Zaawansowana endometrioza, jeden jajnik i jajowod, pelno zrostow.

    Ania

    Dwie nieudane inseminacje
  • Anka_77 Ekspertka
    Postów: 241 114

    Wysłany: 1 listopada 2021, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka.f wrote:
    A ja sie wlasnie rozgladam za klinika i myslalam o Novum. A teraz nie wiem, mam metlik w glowie. Przeciez poza tym jak sie idzie do kinkretnego lekarza to on powinien przyjac a nie inni. Anka to jak Cie potraktowali to skandal. W Novum sie nie postrali a w Invicta nawet nic nie robili tylko z gory skreslili. Starasz sie o pierwsze dziecko czy juz masz? Ja o pierwsze i boje sie co uslysze ze nie przezyje zlej diagnozy. Zaawansowana endometrioza, jeden jajnik i jajowod, pelno zrostow.
    Ja staram się o pierwsze dziecko. Diagnoza straszna i to przez telefon. Nawet czasu za bardzo nie miała by porozmawiać bo inne pacjentki czekały. Nie polecam Novum.
    Teraz 18 listopada mam pierwszą wizytę w Kriobanku. Zabaczymy co tam nam powiedzą. Ostatnia deska ratunku 😞

    russty lubi tę wiadomość

    Ona
    AMH 0,37; FSH 13,7; inhibina B 41,1; DHEAS 252,8; TSH 2,65;
    początki Hashimoto;
    Kariotyp prawidłowy,
    MTHFR- mutacja homozygotyczne 665C>T;

    On
    Asthenozoospermia;
    Glukoza 145;
    Kariotyp prawidłowy;
    CFTR- nie wykryto mutacji;
    Fragmentacja DNA 24,9%;
    Test MAR prawidłowy;

    NOVUM
    1. ICSI ( 02.2021 protokół krótki z clostilbegyt, menopur 150j, gonal 150j, orgalutran 0,25mg) - 1 zarodek trzydniowy klasy cl 8.3, transfer 😞
    2. ICSI (07.2021 protokół krótki z lametta 2 tabl., menopur 75j,) - 1 zarodek dwudniowy klasy cl 6.3, transfer 😞

    KRIOBANK
    3. Stymulacja - 2 puste pęcherzyki

    REPROFIT
    4. Stymulacja - 2 pęcherzyki, z tego jeden oocyt, ale niezdolny do zapłodnienia
  • Anulka.f Autorytet
    Postów: 320 120

    Wysłany: 1 listopada 2021, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka_77 wrote:
    Ja staram się o pierwsze dziecko. Diagnoza straszna i to przez telefon. Nawet czasu za bardzo nie miała by porozmawiać bo inne pacjentki czekały. Nie polecam Novum.
    Teraz 18 listopada mam pierwszą wizytę w Kriobanku. Zabaczymy co tam nam powiedzą. Ostatnia deska ratunku 😞
    Przez telefon tak straszyc? Nie bierz pod uwage takiej opinii, nie da sie w taki sposob postawic diagnozy. ktos chyba nie mial humoru, niedopuszczalne zachowanie. Mam nadzieje ze w nowej klinice potraktuja Cie po ludzku, napisz jakie odczucia. I nie mysl ze ostatani ratunek, olano Cie i nie leczono dobrze.

    Ania

    Dwie nieudane inseminacje
  • emimor89 Ekspertka
    Postów: 133 145

    Wysłany: 1 listopada 2021, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziś TEN dzień. Trzymajcie kciuki za udany transfer. Mam video z rozwoju mojego zarodka, jest blastka. :) resztę dowiem się na miejscu o 12:30 🙊

    Ewgienia, MDW, karolcia35, Alicja27, Różowa_Pomarancza, russty, AGAaa, Joana23, MamaMila lubią tę wiadomość

    :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2021, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emimor89 wrote:
    Dziewczyny, dziś TEN dzień. Trzymajcie kciuki za udany transfer. Mam video z rozwoju mojego zarodka, jest blastka. :) resztę dowiem się na miejscu o 12:30 🙊

    Gorąco trzymam 💕

  • Annulla01 Autorytet
    Postów: 427 432

    Wysłany: 1 listopada 2021, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emimor89 wrote:
    Dziewczyny, dziś TEN dzień. Trzymajcie kciuki za udany transfer. Mam video z rozwoju mojego zarodka, jest blastka. :) resztę dowiem się na miejscu o 12:30 🙊
    ✊✊✊

    38 lat
    2018 laparotomia mięśniaka macicy
    VI.2021 amh 0.6

    IX.2021 - 1 IVF - 1 komórka, 1 zarodek, transfer 3dniowego Kropka, 😔
    X.2021 -2IVF - 1 komórka, zarodek nie dotrwał do transferu 😪
    XI.2021 - 3IVF - 4 komórki, 2 zarodki, transfer dwóch 3dniowych Bombelków, 😔
    XII.2021 - 4IVF - 2 komorki, 1 zarodek, transfer 3dniowca 😔
    VIII.2022 - 5IVF - 4 zarodki, transfer jednego w 4dobie; reszta nie przetrwała do 5doby...
    10dpt - beta 228
    12dpt - beta 544
    15dpt - beta 1661
    23dpt - beta 13773
    30dpt - 0,85cm szczęścia i bijące ❤
    V.2023 Nasz Mały Wielki Cud jest z nami 🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2021, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, dzisiaj 1 listopada i jestem dzisiaj także sercem przy moich nieudanych transferach i żałobie, która po nich pozostała. Pozdrawiam Was wszystkie, które tak, jak ja znacie ten palący smutek i pustkę.

    Babzi lubi tę wiadomość

  • Różowa_Pomarancza Autorytet
    Postów: 655 355

    Wysłany: 1 listopada 2021, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka.f wrote:
    A ja sie wlasnie rozgladam za klinika i myslalam o Novum. A teraz nie wiem, mam metlik w glowie. Przeciez poza tym jak sie idzie do kinkretnego lekarza to on powinien przyjac a nie inni. Anka to jak Cie potraktowali to skandal. W Novum sie nie postrali a w Invicta nawet nic nie robili tylko z gory skreslili. Starasz sie o pierwsze dziecko czy juz masz? Ja o pierwsze i boje sie co uslysze ze nie przezyje zlej diagnozy. Zaawansowana endometrioza, jeden jajnik i jajowod, pelno zrostow.

    Ja się zastanawiałam nad gameta w wawie u dr S, była fantastyczna na pierwszej wizycie, zdecydowaliśmy się na novum tylko dlatego ze podobno maja super laboratorium ale jak będzie to dam znać czy tak super. Jak się nie uda to idę do dr S z gamety. Świetna Pani docent, cudowna była.
    W novum zaczynam jutro stymulację, moja pierwsza i jak będą jakieś zarodki, to podobno kto robi transfer (chodzi o stabilna rękę) to pójdę do Zamory albo Lewandowskiego.

    Reasumując dr Szymusik z Gamety wywarła na mnie najlepsze wrażenie.

  • Różowa_Pomarancza Autorytet
    Postów: 655 355

    Wysłany: 1 listopada 2021, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka_77 wrote:
    Ja byłam u H.Starosławskiej-Zajączkowskiej.
    Jeśli chodzisz o Lewandowskiego, to musisz się liczyć z tym, że częściej trafisz do jego asystentów niż do niego. Może Ci się uda i on transfer osobiście zrobi. Na naszym wątku był wpis Bea77 z 2018, która pisała o nim. Nie pomógł jej. Wpis z 22 maja 2018 i 11 września 2018
    Strasznie mi przykro :( zamiast wsparcia nóż w plecy. Mam nadzieje, ze Ci się uda w nowej klinice. Zaraz poszukam w historii.

  • Anka_77 Ekspertka
    Postów: 241 114

    Wysłany: 1 listopada 2021, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emimor89 wrote:
    Dziewczyny, dziś TEN dzień. Trzymajcie kciuki za udany transfer. Mam video z rozwoju mojego zarodka, jest blastka. :) resztę dowiem się na miejscu o 12:30 🙊
    Trzymam kciuki 🤗 jesteś na L4?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2021, 19:51

    Ona
    AMH 0,37; FSH 13,7; inhibina B 41,1; DHEAS 252,8; TSH 2,65;
    początki Hashimoto;
    Kariotyp prawidłowy,
    MTHFR- mutacja homozygotyczne 665C>T;

    On
    Asthenozoospermia;
    Glukoza 145;
    Kariotyp prawidłowy;
    CFTR- nie wykryto mutacji;
    Fragmentacja DNA 24,9%;
    Test MAR prawidłowy;

    NOVUM
    1. ICSI ( 02.2021 protokół krótki z clostilbegyt, menopur 150j, gonal 150j, orgalutran 0,25mg) - 1 zarodek trzydniowy klasy cl 8.3, transfer 😞
    2. ICSI (07.2021 protokół krótki z lametta 2 tabl., menopur 75j,) - 1 zarodek dwudniowy klasy cl 6.3, transfer 😞

    KRIOBANK
    3. Stymulacja - 2 puste pęcherzyki

    REPROFIT
    4. Stymulacja - 2 pęcherzyki, z tego jeden oocyt, ale niezdolny do zapłodnienia
  • Anka_77 Ekspertka
    Postów: 241 114

    Wysłany: 1 listopada 2021, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka.f wrote:
    Przez telefon tak straszyc? Nie bierz pod uwage takiej opinii, nie da sie w taki sposob postawic diagnozy. ktos chyba nie mial humoru, niedopuszczalne zachowanie. Mam nadzieje ze w nowej klinice potraktuja Cie po ludzku, napisz jakie odczucia. I nie mysl ze ostatani ratunek, olano Cie i nie leczono dobrze.
    Tak, przez telefon. Po drugim transferze miałam dzwonić jaki jest wynik bety. Zadzwoniłam więc w ramach wykupionej teleporady. Pani doktor powiedziała prosto z mostu że przy obu stymulacjach był tylko jeden zarodek i szkoda wydawać kasy na kolejne stymulacje. Że ze względu na mój wiek 44 lat, jakość moich komórek jest kiepska. Że w moim wieku 1 na 10 jest dobra i to będzie szukanie igły w stogu siana. Lepiej spróbować z KD lub AD. Następnego dnia zadzwoniłam by zapytać o mezoterapię i dalszą moją diagnostykę. Może by zbadać kariotypy lub moje jajowody lub coś jeszcze. To powiedziała że mezoterapia jest fazie testów i nie zna jej efektów i że w Novum jej nie robią. A kariotypow nie ma sensu robić bo problem jest mój PESEL i kiepska jakość komórek. I że ona nie ma czasu ze mną gadać bo inne pacjentki czekają 😞

    Ona
    AMH 0,37; FSH 13,7; inhibina B 41,1; DHEAS 252,8; TSH 2,65;
    początki Hashimoto;
    Kariotyp prawidłowy,
    MTHFR- mutacja homozygotyczne 665C>T;

    On
    Asthenozoospermia;
    Glukoza 145;
    Kariotyp prawidłowy;
    CFTR- nie wykryto mutacji;
    Fragmentacja DNA 24,9%;
    Test MAR prawidłowy;

    NOVUM
    1. ICSI ( 02.2021 protokół krótki z clostilbegyt, menopur 150j, gonal 150j, orgalutran 0,25mg) - 1 zarodek trzydniowy klasy cl 8.3, transfer 😞
    2. ICSI (07.2021 protokół krótki z lametta 2 tabl., menopur 75j,) - 1 zarodek dwudniowy klasy cl 6.3, transfer 😞

    KRIOBANK
    3. Stymulacja - 2 puste pęcherzyki

    REPROFIT
    4. Stymulacja - 2 pęcherzyki, z tego jeden oocyt, ale niezdolny do zapłodnienia
  • Estrella Autorytet
    Postów: 1805 1800

    Wysłany: 1 listopada 2021, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka_77 wrote:
    Tak, przez telefon. Po drugim transferze miałam dzwonić jaki jest wynik bety. Zadzwoniłam więc w ramach wykupionej teleporady. Pani doktor powiedziała prosto z mostu że przy obu stymulacjach był tylko jeden zarodek i szkoda wydawać kasy na kolejne stymulacje. Że ze względu na mój wiek 44 lat, jakość moich komórek jest kiepska. Że w moim wieku 1 na 10 jest dobra i to będzie szukanie igły w stogu siana. Lepiej spróbować z KD lub AD. Następnego dnia zadzwoniłam by zapytać o mezoterapię i dalszą moją diagnostykę. Może by zbadać kariotypy lub moje jajowody lub coś jeszcze. To powiedziała że mezoterapia jest fazie testów i nie zna jej efektów i że w Novum jej nie robią. A kariotypow nie ma sensu robić bo problem jest mój PESEL i kiepska jakość komórek. I że ona nie ma czasu ze mną gadać bo inne pacjentki czekają 😞

    A ile komórek udało się uzyskać? Może to kwestia dawek leków? Z tego co widzę ja brałam znacznie wyższe dawki.

    AMH - 02.21 - 0.72, 10.21 - 0.49; 03.24 - 0.62
    nasienie - ok
    Ona: 36 lat, On: 36 lat
    12.05.2021 start 1 IVF ICSI
    08.08.2021 poronienie 9tc (puste jajo) 💔😥

    23.10.2021(NATURALS) - 30,79 mIU/ml
    25.10.2021 - 90,38 mIU/ml, prog 23,7 ng/ml 🙏✊
    25.06.2022 - 2650 g i 50 cm (38+3) witaj Gwiazdeczko 😍😍
  • Różowa_Pomarancza Autorytet
    Postów: 655 355

    Wysłany: 1 listopada 2021, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estrella wrote:
    A ile komórek udało się uzyskać? Może to kwestia dawek leków? Z tego co widzę ja brałam znacznie wyższe dawki.

    Jakie miałaś dawki? Ja właśnie od jutra rano będę brać menopur75 i gonal225 i muszę umówić jutro wizytę na 6dc, postanowiliśmy ze na tydzień wynajmiemy sobie jakieś mieszkanko w wawie żeby nie jeździć 3h w jedna i 3h w druga.

‹‹ 2284 2285 2286 2287 2288 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ