X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • Różowa_Pomarancza Autorytet
    Postów: 655 355

    Wysłany: 12 listopada 2021, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gonia729 wrote:
    Ja w kriobanku, dobrze podziałał bo mam półrocznego synka ❤️🙂
    Miło słyszeć :) a czy mogę zapytać czy Ty tez moze tak miałaś ze nic nie rosło na standardowych stymulacjach?

  • gonia729 Autorytet
    Postów: 1868 1814

    Wysłany: 12 listopada 2021, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowa_Pomarancza wrote:
    Miło słyszeć :) a czy mogę zapytać czy Ty tez moze tak miałaś ze nic nie rosło na standardowych stymulacjach?
    Rosło ale okazywało się ze większość była pusta, a z tego co zostało były słabe zarodki. W 4 procedurze z hw mieliśmy pierwsza i jedyna blastke 2AA i z nia się udało. W ocenie mojej dr byłam trudna pacjentka no ale nie można się poddawać w końcu się uda 🙂

    Różowa_Pomarancza lubi tę wiadomość

    zem3h371z4hl4les.png
    37 lat,IV 2019 AMH - 1,31, 11.19 AMH - 0,87
    Kriobank, I ET - nieudany :(, jeden zarodek 7B
    II ET - 2AA :),7 dpt - beta 39, synek ❤️
    10.2021. - beta 6, cb 💔
    01.2022- 10 t.c puste 2 jaja 💔💔
    12.2022- 6t3d💔 brak ❤️
  • Kinga.hope Ekspertka
    Postów: 588 82

    Wysłany: 12 listopada 2021, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Oddam Testosteron w żelu ANDROTOP 88g.

    Prosze pisać na priv

  • Annulla01 Autorytet
    Postów: 427 432

    Wysłany: 13 listopada 2021, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czekam na punkcje 🙈
    Dziewczyny - dziekuje za dotychczasowe kciuki i wsparcie i nieśmiało proszę Was o dalsze.

    Niech tym razem sie uda 🍀🙏✊🍀🙏✊

    emimor89, Esperanza05, Zocha, Meggie, Joana23, russty lubią tę wiadomość

    38 lat
    2018 laparotomia mięśniaka macicy
    VI.2021 amh 0.6

    IX.2021 - 1 IVF - 1 komórka, 1 zarodek, transfer 3dniowego Kropka, 😔
    X.2021 -2IVF - 1 komórka, zarodek nie dotrwał do transferu 😪
    XI.2021 - 3IVF - 4 komórki, 2 zarodki, transfer dwóch 3dniowych Bombelków, 😔
    XII.2021 - 4IVF - 2 komorki, 1 zarodek, transfer 3dniowca 😔
    VIII.2022 - 5IVF - 4 zarodki, transfer jednego w 4dobie; reszta nie przetrwała do 5doby...
    10dpt - beta 228
    12dpt - beta 544
    15dpt - beta 1661
    23dpt - beta 13773
    30dpt - 0,85cm szczęścia i bijące ❤
    V.2023 Nasz Mały Wielki Cud jest z nami 🥰
  • Estrella Autorytet
    Postów: 1837 1830

    Wysłany: 13 listopada 2021, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annulla01 wrote:
    No to czekam na punkcje 🙈
    Dziewczyny - dziekuje za dotychczasowe kciuki i wsparcie i nieśmiało proszę Was o dalsze.

    Niech tym razem sie uda 🍀🙏✊🍀🙏✊

    Powodzenia :) kciuki zaciśnięte ✊🍀✊🍀

    Annulla01 lubi tę wiadomość

    AMH - 02.21 - 0.72, 10.21 - 0.49; 03.24 - 0.62
    nasienie - ok
    Ona: 36 lat, On: 36 lat
    12.05.2021 start 1 IVF ICSI
    08.08.2021 poronienie 9tc (puste jajo) 💔😥

    23.10.2021(NATURALS) - 30,79 mIU/ml
    25.10.2021 - 90,38 mIU/ml, prog 23,7 ng/ml 🙏✊
    25.06.2022 - 2650 g i 50 cm (38+3) witaj Gwiazdeczko 😍😍

    23.03.2024(NATURALS) - 28,4 mIU/ml
    25.03.2024- 80,8 mIU/ml, prog 20,2 ng/ml 🙏✊

    preg.png
  • Babzi Koleżanka
    Postów: 79 15

    Wysłany: 13 listopada 2021, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gonia729 wrote:
    Rosło ale okazywało się ze większość była pusta, a z tego co zostało były słabe zarodki. W 4 procedurze z hw mieliśmy pierwsza i jedyna blastke 2AA i z nia się udało. W ocenie mojej dr byłam trudna pacjentka no ale nie można się poddawać w końcu się uda 🙂

    Hej! Jak brałaś ten hormon wzrostu?tylko w trakcie stymulacji?ja miałam tylko menopur i nic poza tym!Jakość komórek słaba. Wspomnę o tym lekarzowi ciekawe co odpowie na to.

  • Różowa_Pomarancza Autorytet
    Postów: 655 355

    Wysłany: 13 listopada 2021, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w lipcu mialam amh 1.08 dziś (listopad) 0.15…. Jestem w ciężkim szoku, czy jakas klinika zajmie się takim beznadziejnym przypadkiem?

  • gonia729 Autorytet
    Postów: 1868 1814

    Wysłany: 13 listopada 2021, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babzi wrote:
    Hej! Jak brałaś ten hormon wzrostu?tylko w trakcie stymulacji?ja miałam tylko menopur i nic poza tym!Jakość komórek słaba. Wspomnę o tym lekarzowi ciekawe co odpowie na to.
    Tak w trakcie

    zem3h371z4hl4les.png
    37 lat,IV 2019 AMH - 1,31, 11.19 AMH - 0,87
    Kriobank, I ET - nieudany :(, jeden zarodek 7B
    II ET - 2AA :),7 dpt - beta 39, synek ❤️
    10.2021. - beta 6, cb 💔
    01.2022- 10 t.c puste 2 jaja 💔💔
    12.2022- 6t3d💔 brak ❤️
  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 14 listopada 2021, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowa_Pomarancza wrote:
    Dziewczyny, w lipcu mialam amh 1.08 dziś (listopad) 0.15…. Jestem w ciężkim szoku, czy jakas klinika zajmie się takim beznadziejnym przypadkiem?

    Kriobank w Białymstoku

    russty lubi tę wiadomość

  • Estrella Autorytet
    Postów: 1837 1830

    Wysłany: 14 listopada 2021, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowa_Pomarancza wrote:
    Dziewczyny, w lipcu mialam amh 1.08 dziś (listopad) 0.15…. Jestem w ciężkim szoku, czy jakas klinika zajmie się takim beznadziejnym przypadkiem?

    Robiłaś w tym samym laboratorium badania? Straszny spadek kurcze. Mi za 7 msc spadło z 0.72 na 0.49 po jednej stymulacji. Brałaś w międzyczasie jakieś suple? Zbadaj sobie wit D. Jak masz niedobór to podobno też spada.

    AMH - 02.21 - 0.72, 10.21 - 0.49; 03.24 - 0.62
    nasienie - ok
    Ona: 36 lat, On: 36 lat
    12.05.2021 start 1 IVF ICSI
    08.08.2021 poronienie 9tc (puste jajo) 💔😥

    23.10.2021(NATURALS) - 30,79 mIU/ml
    25.10.2021 - 90,38 mIU/ml, prog 23,7 ng/ml 🙏✊
    25.06.2022 - 2650 g i 50 cm (38+3) witaj Gwiazdeczko 😍😍

    23.03.2024(NATURALS) - 28,4 mIU/ml
    25.03.2024- 80,8 mIU/ml, prog 20,2 ng/ml 🙏✊

    preg.png
  • Annulla01 Autorytet
    Postów: 427 432

    Wysłany: 14 listopada 2021, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowa_Pomarancza wrote:
    Dziewczyny, w lipcu mialam amh 1.08 dziś (listopad) 0.15…. Jestem w ciężkim szoku, czy jakas klinika zajmie się takim beznadziejnym przypadkiem?
    Hmm Badalas w tym samym laboratorium? Moze to być jakis błąd...
    Polecam Kriobank w Białymstoku. Tam przy niskim amh nie odsyłają, nie sugerują na dzień dobry KD tylko próbują, walczą póki widzą potencjał.
    Ja podczas każdej z dwóch stymulacji mialam po 1 komórce. Ale mowili że nam wlasnie TA jedna jest potrzebna. Owszem wspominali o takim rozwiązaniu jak KD, ale mówią że w moich jajnikach jest potencjał, wiec jeśli chcemy to można dalej walczy. Więc walczymy 💪
    Na prawde polecam Kriobank.

    Meggie, russty lubią tę wiadomość

    38 lat
    2018 laparotomia mięśniaka macicy
    VI.2021 amh 0.6

    IX.2021 - 1 IVF - 1 komórka, 1 zarodek, transfer 3dniowego Kropka, 😔
    X.2021 -2IVF - 1 komórka, zarodek nie dotrwał do transferu 😪
    XI.2021 - 3IVF - 4 komórki, 2 zarodki, transfer dwóch 3dniowych Bombelków, 😔
    XII.2021 - 4IVF - 2 komorki, 1 zarodek, transfer 3dniowca 😔
    VIII.2022 - 5IVF - 4 zarodki, transfer jednego w 4dobie; reszta nie przetrwała do 5doby...
    10dpt - beta 228
    12dpt - beta 544
    15dpt - beta 1661
    23dpt - beta 13773
    30dpt - 0,85cm szczęścia i bijące ❤
    V.2023 Nasz Mały Wielki Cud jest z nami 🥰
  • Różowa_Pomarancza Autorytet
    Postów: 655 355

    Wysłany: 14 listopada 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny biorę suple, Wit D pod kontrola, od kiedy się zaszczepiłam na covid to mi się po 3 tyg wszystko pozmieniało, okres 21 dni i mega ciężki, 7 dni krwawienia, to już 3 okres ze czuje ze nie mam owulacji :(

    miałam stymulację ale w ogóle nie reagowałam i lek zNovum powiedział ze coś jest nie tak wiec sprawdziłam AMH tak na szybkiego w innym lab. Miałam teraz zaczynać stymulację z lametta na cylku naturalnym w novum ale boje sie ze na samej lamettcie nic nie pójdzie. I nie wiem co mam robić, czy nawet zaczynać z lamette i raz spróbować czy uderzać od razu do kriobanku.

    Wiem ze w kriobanku używają tez hormonu wzrostu przy niskim AMH a w novum nie.

  • Dusiaa Przyjaciółka
    Postów: 69 34

    Wysłany: 14 listopada 2021, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Mam pytanie niezwiązane z ciążą i staraniem się o dzidziusia. Czy mając POF przyjmujecie HTZ? W jakiej formie? Czy dodatkowo bierzecie testosteron na libido? Jak z Waszym samopoczuciem? Libido? Wagą? Pamięcią i koncentracją? Poza straszną chęcią posiadania dziecka, mam też super pracę, w której do tej pory się spełniałam i trochę się boję, że moje życie już się skończyło nawet w tym względzie.

    oar83e3k4353pnfm.png
  • Dusiaa Przyjaciółka
    Postów: 69 34

    Wysłany: 14 listopada 2021, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym też się podzielić moją historią i do Was dołączyć, jeśli mnie oczywiście przyjmiecie. Czytam Was od jakiegoś czasu i wybaczcie, ale Wasze historię pomagają mi się trochę uporać z moją diagnozą. To jest straszne, ale miło jest wiedzieć, że takich osób jest więcej. Wiem, że brzmi to okrutnie, bo życzę każdej z Was zdrówka, ale przynajmniej wiem, że jest ktoś kto czuje to samo co ja.

    Moje AMH to 0.41, a wynik odebrałam 7 października br., czyli bardzo świeża sprawa. Początkowo byłam zadowolona, że mam AMH w normie dla mojego wieku (33 lat), aż nie zaczęłam czytać w necie, że to jest bardzo zły wynik i oznacza wczesną menopauzę. Ponadto w ciągu ostatniego roku wyhodowalam sobie mięśniaki macicy. Załamałam się do tego stopnia, że poszłam na zwolnienie, przestałam jeść, spać w nocy. W międzyczasie zaczęłam biegać po ginekologach i trafiłam na jednego bardzo nieempatycznego, który powiedział mi, że zanim usunę mięśniaki to będę miała 37 lat, a wtedy to i na KD będzie za późno, bo macica za stara. Nie powiem, że wyszłam od niego jak na narkotykach, nawet płakać mi się nie chciało. Po tygodniu od odebrania wyniku AMH dostałam okres, który był inny niż dotychczas, krótszy, bardziej bolesny i nagle też dostałam napadów gorąca. Moja głowa tak sobie wkręciła tę menopauzę, że nawet czułam jak mi jajniki przestają pracować. Moja mama stwierdziła, że to w mojej głowie - objaw psychosomatyczny. Co ciekawe od tamtej pory te objawy nie wróciły, odkąd trochę w głowie sobie poukładałam. Zaczęłam biegać po lekarzach i odkryłam wczesne Hashimoto i wolę guzkowe. Trafiłam do kliniki niepłodności, a tam babeczka mi powiedziała, że mam powtórzyć AMH, bo jej zdaniem moje jajniki są ładne i zdrowe. Powtórzyłam tydzień temu, ale nie odebrałam wyniki, bo się boję... Poprzednio po odebraniu każdego wyniku, sama się diagnozowałam z netem i źle to robiło na moją głowę, więc czekam na wizytę w klinice, gdzie interpretacji dokona lekarz. Przeszłam na dietę i zaczęłam ostrą suplementację. Najgorzej jest w głowie, bo czasami jak o tym myślę, to chce mi się ryczeć. Zdarza się to też w pracy. Boję się też tego wszystkiego, o czym tu piszecie. Do tej pory miałam chociaż świetną pracę, którą uwielbiałam. Teraz boję się, że moja głowa się zmieni i nawet to nie zostanie. Już nie wspomnę o dziecku...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2021, 15:34

    oar83e3k4353pnfm.png
  • Dusiaa Przyjaciółka
    Postów: 69 34

    Wysłany: 14 listopada 2021, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze jedno. Nie jestem absolutnie przeciwniczką szczepień. Sama się zaszczepiłam na Covid-19 i zrobiłabym to ponownie. Niemniej jednak, poczytałam trochę publikacji naukowych i okazuje się, że jak przy każdym szczepieniu i tu mogą wystąpić powikłania u niewelkiego procenta populacji. Myślę, że większe spustoszenie jednak może zrobić sama choroba, ale szczepienie też jest obciążeniem dla organizmu. I może się trafić, że w tym 1 na milion przypadków, wywoła jakąś ukrytą chorobę. Czytałam akurat w kontekście zapalenia tarczycy, ale może to samo dotyczy jajników. Może warto zbadać AMH przed szczepieniem i może pobrać jajeczka. Ja nie wiem od kiedy mam niskie, pewnie to nie wina szczepienia.

    oar83e3k4353pnfm.png
  • Esperanza05 Autorytet
    Postów: 951 437

    Wysłany: 14 listopada 2021, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dusiaa wrote:
    Hej Dziewczyny! Mam pytanie niezwiązane z ciążą i staraniem się o dzidziusia. Czy mając POF przyjmujecie HTZ? W jakiej formie? Czy dodatkowo bierzecie testosteron na libido? Jak z Waszym samopoczuciem? Libido? Wagą? Pamięcią i koncentracją? Poza straszną chęcią posiadania dziecka, mam też super pracę, w której do tej pory się spełniałam i trochę się boję, że moje życie już się skończyło nawet w tym względzie.
    Masz już zdiagnozowane POF czy tylko sama sobie to podejrzewasz? Co to jest HTZ? Co ma wspólnego POF z tym że Twoje życie w pracy się skończyło bo nie rozumiem za bardzo? Ja mam też ta diagnozę ale jest ona postawiona na podstawie wielu badań nie tylko poziomu AMH.

    👱‍♀️AMH 1,46 (07.2021), FSH 16,5
    cykle: 25-27 dni, owulacje
    kariotyp ✅
    Frax ✅
    przeciwciała przeciwjajnikowe ✅
    Homocysteina: 6,84 ✅
    mutacje: MTHFR_C677/PAI-1 4G hetero

    👱
    kariotyp ✅
    MSOME ❌ I- 0%, II- 4%
    SCD✅
    FSH ⬇
    testosteron✅
  • Anka_77 Ekspertka
    Postów: 241 114

    Wysłany: 14 listopada 2021, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dusiaa wrote:
    Chciałabym też się podzielić moją historią i do Was dołączyć, jeśli mnie oczywiście przyjmiecie. Czytam Was od jakiegoś czasu i wybaczcie, ale Wasze historię pomagają mi się trochę uporać z moją diagnozą. To jest straszne, ale miło jest wiedzieć, że takich osób jest więcej. Wiem, że brzmi to okrutnie, bo życzę każdej z Was zdrówka, ale przynajmniej wiem, że jest ktoś kto czuje to samo co ja.

    Moje AMH to 0.41, a wynik odebrałam 7 października br., czyli bardzo świeża sprawa. Początkowo byłam zadowolona, że mam AMH w normie dla mojego wieku (33 lat), aż nie zaczęłam czytać w necie, że to jest bardzo zły wynik i oznacza wczesną menopauzę. Ponadto w ciągu ostatniego roku wyhodowalam sobie mięśniaki macicy. Załamałam się do tego stopnia, że poszłam na zwolnienie, przestałam jeść, spać w nocy. W międzyczasie zaczęłam biegać po ginekologach i trafiłam na jednego bardzo nieempatycznego, który powiedział mi, że zanim usunę mięśniaki to będę miała 37 lat, a wtedy to i na KD będzie za późno, bo macica za stara. Nie powiem, że wyszłam od niego jak na narkotykach, nawet płakać mi się nie chciało. Po tygodniu od odebrania wyniku AMH dostałam okres, który był inny niż dotychczas, krótszy, bardziej bolesny i nagle też dostałam napadów gorąca. Moja głowa tak sobie wkręciła tę menopauzę, że nawet czułam jak mi jajniki przestają pracować. Moja mama stwierdziła, że to w mojej głowie - objaw psychosomatyczny. Co ciekawe od tamtej pory te objawy nie wróciły, odkąd trochę w głowie sobie poukładałam. Zaczęłam biegać po lekarzach i odkryłam wczesne Hashimoto i wolę guzkowe. Trafiłam do kliniki niepłodności, a tam babeczka mi powiedziała, że mam powtórzyć AMH, bo jej zdaniem moje jajniki są ładne i zdrowe. Powtórzyłam tydzień temu, ale nie odebrałam wyniki, bo się boję... Poprzednio po odebraniu każdego wyniku, sama się diagnozowałam z netem i źle to robiło na moją głowę, więc czekam na wizytę w klinice, gdzie interpretacji dokona lekarz. Przeszłam na dietę i zaczęłam ostrą suplementację. Najgorzej jest w głowie, bo czasami jak o tym myślę, to chce mi się ryczeć. Zdarza się to też w pracy. Boję się też tego wszystkiego, o czym tu piszecie. Do tej pory miałam chociaż świetną pracę, którą uwielbiałam. Teraz boję się, że moja głowa się zmieni i nawet to nie zostanie. Już nie wspomnę o dziecku...
    Dusiaa, nie ma co słychać jednego lekarza. Powinnaś się skonsultować jeszcze z innym. Niestety wiem coś o tym.
    Trzymam kciuki za wysokie AMH ✊

    Ona
    AMH 0,37; FSH 13,7; inhibina B 41,1; DHEAS 252,8; TSH 2,65;
    początki Hashimoto;
    Kariotyp prawidłowy,
    MTHFR- mutacja homozygotyczne 665C>T;

    On
    Asthenozoospermia;
    Glukoza 145;
    Kariotyp prawidłowy;
    CFTR- nie wykryto mutacji;
    Fragmentacja DNA 24,9%;
    Test MAR prawidłowy;

    NOVUM
    1. ICSI ( 02.2021 protokół krótki z clostilbegyt, menopur 150j, gonal 150j, orgalutran 0,25mg) - 1 zarodek trzydniowy klasy cl 8.3, transfer 😞
    2. ICSI (07.2021 protokół krótki z lametta 2 tabl., menopur 75j,) - 1 zarodek dwudniowy klasy cl 6.3, transfer 😞

    KRIOBANK
    3. Stymulacja - 2 puste pęcherzyki

    REPROFIT
    4. Stymulacja - 2 pęcherzyki, z tego jeden oocyt, ale niezdolny do zapłodnienia
  • Dusiaa Przyjaciółka
    Postów: 69 34

    Wysłany: 14 listopada 2021, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esperanza05 wrote:
    Masz już zdiagnozowane POF czy tylko sama sobie to podejrzewasz? Co to jest HTZ? Co ma wspólnego POF z tym że Twoje życie w pracy się skończyło bo nie rozumiem za bardzo? Ja mam też ta diagnozę ale jest ona postawiona na podstawie wielu badań nie tylko poziomu AMH.
    Nie mam. Podejrzewam. Wiem, że brzmię trochę przesadnie, ale to bardziej moja głowa i rodzaj załamania nerwowego. Każdy reaguje inaczej...

    Hormonalna terapia zastępcza.

    Bardziej zastanawia mnie to, czy objawy są na tyle uciążliwe, że utrudniają pracę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2021, 17:28

    oar83e3k4353pnfm.png
  • Dusiaa Przyjaciółka
    Postów: 69 34

    Wysłany: 14 listopada 2021, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka_77 wrote:
    Dusiaa, nie ma co słychać jednego lekarza. Powinnaś się skonsultować jeszcze z innym. Niestety wiem coś o tym.
    Trzymam kciuki za wysokie AMH ✊
    Dzięki wielkie. Wybaczcie, że się uzewnętrzniam z moimi problemami i oczekuję wsparcia. Chyba jestem na tym etapie... nie wiem czego.. żałoby?

    oar83e3k4353pnfm.png
  • Esperanza05 Autorytet
    Postów: 951 437

    Wysłany: 14 listopada 2021, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dusiaa wrote:
    Nie mam. Podejrzewam. Wiem, że brzmię trochę przesadnie, ale to bardziej moja głowa i rodzaj załamania nerwowego. Każdy reaguje inaczej...
    Rozumiem też na poczatku dużo czytałam na necie i forum a to źle robi na głowę. Najlepiej pogadaj z jakimś kompetentym lekarzem, on Cię uspokoi. Nawet jeśli to POF to nie koniec świata, jest wtedy trudniej o ciaze ale nawet naturalna jest możliwa. Plus jest taki że wiesz na czym stoisz i wiesz ze trzeba szybko działać. To ze jajniki przedwcześnie wygasaja wcale nie oznacza ze dostaniesz szybciej menopauzę, możesz ja dostać tak jak inne kobiety po prostu jajniki działa w trybie oszczędzania dlatego ciężko o stymulację i ciężej jest zajsc w ciaze. Ale to już lekarz Ci wszystko wytłumaczy i powie szczegóły. Ja nie mam żadnych objawów mimo słabych wyników i POF, normalnie miesiączkuje, mam owulację (tylko mało pęcherzyków przy podglądzie usg). Wiek 32 lata. Spotyka to nawet bardzo młode dziewczyny typu 20-25 lat. Ja osobiście widzę plus w tym że wiem na czy stoję i mogę działać dalej. Głową do góry, nie czytaj za dużo tylko pogadaj z lekarzem, będzie dobrze :)

    russty, Różowa_Pomarancza lubią tę wiadomość

    👱‍♀️AMH 1,46 (07.2021), FSH 16,5
    cykle: 25-27 dni, owulacje
    kariotyp ✅
    Frax ✅
    przeciwciała przeciwjajnikowe ✅
    Homocysteina: 6,84 ✅
    mutacje: MTHFR_C677/PAI-1 4G hetero

    👱
    kariotyp ✅
    MSOME ❌ I- 0%, II- 4%
    SCD✅
    FSH ⬇
    testosteron✅
‹‹ 2290 2291 2292 2293 2294 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ