Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • AGAaa Autorytet
    Postów: 888 696

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babzi wrote:
    Udało się? Jak to wygląda? Jakie mają podejście? Chodzi mi o przygotowanie, badania itd. Ja jestem w Gyncentrum w Ostrawie i zastanawiam się czy nie zmienić kliniki. Jak To wygląda cenowo? Jeżeli możesz coś więcej napisać.


    Babzi udało mi się za pierwszym razem :) odezwij się na priv,to Ci wszystko opiszę,żeby nie zaśmiecać tu wątku, bo już niedawno opisywałam tutaj,jak to wszystko wygląda, więc nie chcę powielać :)
    Albo wejdź sobie w moje posty z tego wątku i poczytaj a jak będziesz miała jakieś jeszcze pytania,to pisz śmiało :)

    Babzi lubi tę wiadomość

  • Babzi Koleżanka
    Postów: 91 19

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGAaa wrote:
    Babzi udało mi się za pierwszym razem :) odezwij się na priv,to Ci wszystko opiszę,żeby nie zaśmiecać tu wątku, bo już niedawno opisywałam tutaj,jak to wszystko wygląda, więc nie chcę powielać :)
    Albo wejdź sobie w moje posty z tego wątku i poczytaj a jak będziesz miała jakieś jeszcze pytania,to pisz śmiało :)
    Zaproszenie wysłane😊 ale jak ną priv? Nie jestem tu zbytnio obeznana.

  • AGAaa Autorytet
    Postów: 888 696

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babzi wrote:
    Zaproszenie wysłane😊 ale jak ną priv? Nie jestem tu zbytnio obeznana.

    Przyjęłam zaproszenie i wysłałam Ci wiadomość :)

  • Nobi Autorytet
    Postów: 1173 1931

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gonia729 wrote:
    Pięknie ❤️ Trzymam ✊ z całych sił. Tez właśnie czekam w Krio na wizytę.
    Była w tym kumulusie komórka, wiec jesteśmy w grze. A u Ciebie co? Startujecie ze stymulacja?

    Kluska, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

  • gonia729 Autorytet
    Postów: 2157 2056

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobi wrote:
    Była w tym kumulusie komórka, wiec jesteśmy w grze. A u Ciebie co? Startujecie ze stymulacja?
    To trzymam kciuki żeby stała się piękna blastka. Ja na razie musze zrobić histeroskopia bo coś jest nie tak z endometrium.

    preg.png
    age.png
    40 lat, II ET - 2AA :),7 dpt - beta 39, synek ❤️
    10.2021. - beta 6, cb 💔
    01.2022- 10 t.c puste 2 jaja 💔💔
    12.2022- 6t3d💔 brak ❤️
    12.2024 AZ Czechy 5AA, 9 dpt beta 73
  • Nobi Autorytet
    Postów: 1173 1931

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gonia729 wrote:
    To trzymam kciuki żeby stała się piękna blastka. Ja na razie musze zrobić histeroskopia bo coś jest nie tak z endometrium.
    Kiedy masz?

  • gonia729 Autorytet
    Postów: 2157 2056

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobi wrote:
    Kiedy masz?
    W ten czwartek. Zawsze miałam super endometrium a po poronieniu od marca zle wyglada

    preg.png
    age.png
    40 lat, II ET - 2AA :),7 dpt - beta 39, synek ❤️
    10.2021. - beta 6, cb 💔
    01.2022- 10 t.c puste 2 jaja 💔💔
    12.2022- 6t3d💔 brak ❤️
    12.2024 AZ Czechy 5AA, 9 dpt beta 73
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobi wrote:
    Była w tym kumulusie komórka, wiec jesteśmy w grze. A u Ciebie co? Startujecie ze stymulacja?
    Nobi super !

    Nobi lubi tę wiadomość

  • Nobi Autorytet
    Postów: 1173 1931

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gonia729 wrote:
    W ten czwartek. Zawsze miałam super endometrium a po poronieniu od marca zle wyglada
    A to słyszałam o histero 18 sierpnia, czekając w poczekalni :) mało brakowało, a byśmy poznały się w realu!
    Dobra decyzja, lepiej się upewnić, co w trawie piszczy

  • Annulla01 Autorytet
    Postów: 427 432

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobi wrote:
    Była w tym kumulusie komórka, wiec jesteśmy w grze. A u Ciebie co? Startujecie ze stymulacja?
    Gratki! To jaki dalej plan? Świezy transfer bedzie?

    38 lat
    2018 laparotomia mięśniaka macicy
    VI.2021 amh 0.6

    IX.2021 - 1 IVF - 1 komórka, 1 zarodek, transfer 3dniowego Kropka, 😔
    X.2021 -2IVF - 1 komórka, zarodek nie dotrwał do transferu 😪
    XI.2021 - 3IVF - 4 komórki, 2 zarodki, transfer dwóch 3dniowych Bombelków, 😔
    XII.2021 - 4IVF - 2 komorki, 1 zarodek, transfer 3dniowca 😔
    VIII.2022 - 5IVF - 4 zarodki, transfer jednego w 4dobie; reszta nie przetrwała do 5doby...
    10dpt - beta 228
    12dpt - beta 544
    15dpt - beta 1661
    23dpt - beta 13773
    30dpt - 0,85cm szczęścia i bijące ❤
    V.2023 Nasz Mały Wielki Cud jest z nami 🥰
  • gonia729 Autorytet
    Postów: 2157 2056

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobi wrote:
    A to słyszałam o histero 18 sierpnia, czekając w poczekalni :) mało brakowało, a byśmy poznały się w realu!
    Dobra decyzja, lepiej się upewnić, co w trawie piszczy
    A to Ty mnie widziałaś pewnie😉 Obok mnie siedziały dwie dziewczyny po punkcji ale chyba weszły na wizytę przede mną. Była jeszcze blondynka z włosami przed ramiona która zeszła z góry. To może Ty byłaś ?

    preg.png
    age.png
    40 lat, II ET - 2AA :),7 dpt - beta 39, synek ❤️
    10.2021. - beta 6, cb 💔
    01.2022- 10 t.c puste 2 jaja 💔💔
    12.2022- 6t3d💔 brak ❤️
    12.2024 AZ Czechy 5AA, 9 dpt beta 73
  • Nobi Autorytet
    Postów: 1173 1931

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gonia729 wrote:
    A to Ty mnie widziałaś pewnie😉 Obok mnie siedziały dwie dziewczyny po punkcji ale chyba weszły na wizytę przede mną. Była jeszcze blondynka z włosami przed ramiona która zeszła z góry. To może Ty byłaś ?
    No to na pewno Cię widziałam, ale ja siedziałam gdzieś indziej. Mnie polozna zwróciła uwagę, ze za szybko zeszłam po punkcji. Ja wczoraj miałam okulary i długą suknię

  • Nobi Autorytet
    Postów: 1173 1931

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annulla01 wrote:
    Gratki! To jaki dalej plan? Świezy transfer bedzie?
    Jeśli będzie co transferować, to w sobotę mam transfer. I się zastanawiam, transfer będzie w czwartej dobie?
    Dziś mnie boli brzuch, jest mocno spięty. Muszę przetrwać

  • gonia729 Autorytet
    Postów: 2157 2056

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobi wrote:
    No to na pewno Cię widziałam, ale ja siedziałam gdzieś indziej. Mnie polozna zwróciła uwagę, ze za szybko zeszłam po punkcji. Ja wczoraj miałam okulary i długą suknię
    Ja byłam w czarnej sukience, blondynka. Jak tam Twoja komoreczka ? Dzwoniłaś dziś do Krio ?

    preg.png
    age.png
    40 lat, II ET - 2AA :),7 dpt - beta 39, synek ❤️
    10.2021. - beta 6, cb 💔
    01.2022- 10 t.c puste 2 jaja 💔💔
    12.2022- 6t3d💔 brak ❤️
    12.2024 AZ Czechy 5AA, 9 dpt beta 73
  • Nobi Autorytet
    Postów: 1173 1931

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gonia729 wrote:
    Ja byłam w czarnej sukience, blondynka. Jak tam Twoja komoreczka ? Dzwoniłaś dziś do Krio ?
    Tak, zapłodniła się i pan embriolog jest dobrej myśli, dr Agnieszka jest dobrej myśli i ja tez mam być dobrej myśli. No to jestem dobrej myśli i jeszcze w tym tygodniu transfer :)

    gonia729, Annulla01, AGAaa, monester, Nowa na forum, Trinity_Nea, Annulllka lubią tę wiadomość

  • Annulla01 Autorytet
    Postów: 427 432

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobi wrote:
    Tak, zapłodniła się i pan embriolog jest dobrej myśli, dr Agnieszka jest dobrej myśli i ja tez mam być dobrej myśli. No to jestem dobrej myśli i jeszcze w tym tygodniu transfer :)
    Tez jestem dobrej myśli i ✊✊✊

    Nobi lubi tę wiadomość

    38 lat
    2018 laparotomia mięśniaka macicy
    VI.2021 amh 0.6

    IX.2021 - 1 IVF - 1 komórka, 1 zarodek, transfer 3dniowego Kropka, 😔
    X.2021 -2IVF - 1 komórka, zarodek nie dotrwał do transferu 😪
    XI.2021 - 3IVF - 4 komórki, 2 zarodki, transfer dwóch 3dniowych Bombelków, 😔
    XII.2021 - 4IVF - 2 komorki, 1 zarodek, transfer 3dniowca 😔
    VIII.2022 - 5IVF - 4 zarodki, transfer jednego w 4dobie; reszta nie przetrwała do 5doby...
    10dpt - beta 228
    12dpt - beta 544
    15dpt - beta 1661
    23dpt - beta 13773
    30dpt - 0,85cm szczęścia i bijące ❤
    V.2023 Nasz Mały Wielki Cud jest z nami 🥰
  • Nobi Autorytet
    Postów: 1173 1931

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia, jak histero? Przyczyna odnaleziona?

  • gonia729 Autorytet
    Postów: 2157 2056

    Wysłany: 20 sierpnia 2022, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobi wrote:
    Gonia, jak histero? Przyczyna odnaleziona?
    Nie wiem bo nie pobrali mi wycinka dc 138 na stan zapalny a ja się nie upomniała bo nie wiedziałam ze można 🤷‍♀️
    Dr Aga mówiła ze było brzydkie endo i dobrze ze zrobiliśmy ta histero. Zrostów nie było ale nacieli dno czegoś tam i dostałam unidox na 10 dni

    preg.png
    age.png
    40 lat, II ET - 2AA :),7 dpt - beta 39, synek ❤️
    10.2021. - beta 6, cb 💔
    01.2022- 10 t.c puste 2 jaja 💔💔
    12.2022- 6t3d💔 brak ❤️
    12.2024 AZ Czechy 5AA, 9 dpt beta 73
  • Oshin Ekspertka
    Postów: 165 64

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny mam pytanie czy może któraś z Was była w podobnej sytuacji.
    W pt miałam rozpocząć ministymulacje do ivf.
    Niestety w czwartek dostalam wysokiej gorączki i test na covid w sobotę pokazał 2 kreski. Moje pytanie brzmi czy mogę zacząć stymulacje od nowego cyklu czy powinnam odczekac więcej cykli ze względu na jakość komórek jajowych?

    niskie AMH, endometrioza II, adenomioza
    1 ivf II.2021(AP)-transfer 5A 😞
    2 ivf VII.2021(AP)-transfer 1BB 6 doba 😞
    3 ivf V.2022(AP)-brak zarodków
    4 ivf IX.2022(EF Cz)mini❄️❄️
    KET 13.03.2023💔
    KET 26.04.2023🍀♂️❤️
    5 ivf X.2022 (EF Cz)mini❄️❄️

    24+2 770 g🥰
    30+0 1537 g
    32+2 1990 g
    35+2 2439 g 😍
    37+2 3155 g 💕
    39+3 jesteś z nami 💙
    3410 g i 54 cm ❤️
  • Trinity_Nea Autorytet
    Postów: 2249 3101

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oshin wrote:
    Hej Dziewczyny mam pytanie czy może któraś z Was była w podobnej sytuacji.
    W pt miałam rozpocząć ministymulacje do ivf.
    Niestety w czwartek dostalam wysokiej gorączki i test na covid w sobotę pokazał 2 kreski. Moje pytanie brzmi czy mogę zacząć stymulacje od nowego cyklu czy powinnam odczekac więcej cykli ze względu na jakość komórek jajowych?

    Zapytaj lekarza. To zbyt ważne, żeby decydować na podstawie rad z forum (nawet, jeśli któraś z nas była w takiej sytuacji, nie znaczy że to samo postępowanie będzie dobre u Ciebie).

    PS. Jak już miało Cię dopaść, to lepiej teraz niż po transferze...

    monester, Oshin lubią tę wiadomość

    "...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
    (...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"

    wiek:już po 40...
    starania od 2017
    niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
    AMH 0,5
    FSH 13-15

    IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
    IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
    stymulacje 10/11/12.2021
    FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
    FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
    12dpt-1032
    16dpt-6703
    19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
    34dpt (8tc)- jest ❤️
    10tc- wszystko ok ❤️
    13tc- prenatalne, jest ok ❤️
    14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
    18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
    20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
    23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
    26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
    32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
    36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
    40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
    10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖
‹‹ 2362 2363 2364 2365 2366 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ