X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 12 lutego 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,ja tez się pocieszam tym,że mam dobre geny,bo u mnie wszystkie kobiety bardzo młodo wyglądają, Mama urodziła w wieku 42 lat;a prababcia 46 i dziecko tej pracowni do dziś zyje i jest zdrowe ale to byky inne czasy,inne jedzenie itd.Moje zarodki były dość ładne,ten 4.1.1 rozwijał się pięknie właśnie na monitoringu Ale 2 razy się nie dal zbadac i się nie przyjal.Jwden okazał się chory,a ten co wyszedł zdrowy po pgs to był 3.2.3,czyli duzo gorszy zewnętrznie.Przyjal sie Ale beta byla tylko 4 i zaraz polecial,zakładam,że za bardzo byl osłabiony i nie dał rady,bo obstawiona bylam wszystkimi możliwymi lekami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 11:21

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podłamałam się. Lekarz w Czechach nie zgodził się wypisać mi pisma do angielskiej kliniki na HGH. Widać spękał, bo na spotkaniu ustnie powiedział, że nie ma nic przeciwko temu jeśli sobie załatwię receptę w UK. Czyli przez fakt, że jest to nielegalne w Czechach bał się jakikolwiek ślad na piśmie zostawić. Wręcz kategorycznie mi napisali, że on się nie zgadza żebym użyła HGH podczas stymulacji. Na spotkaniu powiedział, że nie ma nic przeciwko temu...

    Nie wiem co teraz bo bez HGH nie chcę robić. Nie wierzę, że może mi się udać bez tego.

    Muszę spróbować dostać receptę z jakiejś kliniki w Londynie, ale kto mi to przepisze skoro się u nich nie leczę i będą wiedzieli, że im kasy nie zostawię.

    Jakieś pomysły gdzie to zdobyć? Czy gdzieś w Polsce będą wiedzieli jak to się stosuje i będą mi w stanie przepisać?

  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde. Bea, ja z Pl kojarzę tylko ten Białystok. Wiem że dla Ciebie to d...pa ze względu na dojazd, ale może uda się załatwić receptę grzecznościowo? Poszukaj na forum użytkowniczki Arlenka, ona miała ivf z hgh chyba w artemidzie(albo Kriobank?) popytaj, może Cie pokieruje dalej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 12:40

    Bea77 lubi tę wiadomość

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea,a nie boisz się tak brac tego?Skpro jest to nielegalne to ja bym tak się nie paliła do tego...Znasz kogoś kto to bral i się udalo i nie było poważnych skutków ubocznych?W Polsce też jest nielegalne?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 12:57

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,a to hgh co powoduje w ogole przy ivf?W jakich przypadkach to się stosuje?W jakim celu?

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila, w Pl jest tak, że hgh jest lekiem normalnie dopuszczonym do obrotu, z tym, że są konkretne wskazania do jego stosowania - u osób z niskorosłością, zespołem Turnera. Zastosowanie przy ivf jest więc poza wskazaniami (w polskich realiach oznacza to lek pełnopłatny, ale nie jest to "nielegalne")

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem ale co on ma robić przy ivf?Jak ma pomagać i dla kogo?bo tego nie rozumiem...

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspomaga stymulację, wpływa na jakość komórek. Tyle kojarzę, więcej na pewno napiszą Bea i Dana, której kolezanka ostatnio zaszła właśnie przy wspomaganiu hgh.

    Bea77 lubi tę wiadomość

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Bea,a nie boisz się tak brac tego?Skpro jest to nielegalne to ja bym tak się nie paliła do tego...Znasz kogoś kto to bral i się udalo i nie było poważnych skutków ubocznych?W Polsce też jest nielegalne?
    To jest w niektórych krajach tylko nielegalne, bo to steryd. W Niemczech czy USA czy UK można to dostać na receptę jako dodatek do ivf. Nie słyszałam o skutkach ubocznych natomiast wszystkie dziewczyny, które tego użyły i z którymi rozmawiałam są w ciąży dziś i nie udzielają się już na forach.

    Ostatnio Irlandka do mnie napisała, że dostała na to recepcję w Irlandii gdzie się długo leczyła i zaszła w ciążę po in vitro w mojej czeskiej klinice po użyciu HGH. Była pewna i przekonana, że to HGH zdecydowało o sukcesie.

    AmVormittag, kayama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Rozumiem ale co on ma robić przy ivf?Jak ma pomagać i dla kogo?bo tego nie rozumiem...
    Wplywa na prawidłowy podział komórki jajowej po zapłodnieniu, tak żeby nie było trisomii ani monosomii czyli wad chromosomalnych.

    AmVormittag lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wygooglujcie: dr Sher Human Growth Hormone administration in IVF. Tam jest wszystko napisane jak HGH może wpłynąć na poprawę jakości komórek jajowych.

    AmVormittag lubi tę wiadomość

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie czytalam o tym po angielsku,faktycznie wygląda na To,że działa Ale zastanawia mnie jedno,dlaczego tak mało klinik to stosuje?Chyba musi być jakiś powód...Sterydy to i tak dostajemy na utrztmanor ciazy,ja dostaje Menopur. Muszę pogadać o tym z moim lekarzem ,bo na wlasna rękę bym sie bala brac. A jak długo to trzeba brac i kiedy?W cyklu z ivf czy już przed?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 13:53

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Właśnie czytal o tym po angielsku,faktycznie wygląda na To,że działa Ale zastanawia mnie jedno,dlaczego tak mało klinik to stosuje?Chyba musi być jakiś powód...Sterydy to i tak dostajemy na utrztmanor ciazy,ja dostaje Menopur. Muszę pogadać o tym z moim lekarzem ,bo na wlasna rękę bym sie bala brac. A jak długo to trzeba brac i kiedy?W cyklu z ivf czy już przed?
    Z tego co wyczytałam to bierze się tylko kilka dni na początku stymulacji. Mało klinik to stosuje w Polsce bo u nas in vitro jest zacofane.

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli bierze się krotko,w cyklu przed stymulacja

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nikogo na HGH nie namawiam. Mówię, że coś takiego jest i że ja chcę.

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea,ja też już chce ale muszę pogadać jeszcze z moim lekarzem o tym,sama tego nie wezme,poza tym musi przepisać lekarz i dawki tez.Wiesz w jakich dawkach sie to bierze i kiedy dokładnie?Tylko jesli komórki jajowe powstają przez 3 miesiące to czemu tylko kilka dni przed stymulacja by wystarczyło zeby nie było wad?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 15:29

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 12 lutego 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisalam do Bociana do Białegostoku i podali mi,że stosowali hgh w przeszłości ale aktualnie nie stosują ale nie chciała powiedzieć dlaczego albo nie wiedziała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 15:29

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 12 lutego 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani mi.podala tel do Dr Mrugacza ,zadzwonie i zapytam czemu przestali to stosować.

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Bea,ja też już chce ale muszę pogadać jeszcze z moim lekarzem o tym,sama tego nie wezme,poza tym musi przepisać lekarz i dawki tez.Wiesz w jakich dawkach sie to bierze i kiedy dokładnie?Tylko jesli komórki jajowe powstają przez 3 miesiące to czemu tylko kilka dni przed stymulacja by wystarczyło zeby nie było wad?
    Ciężkie pytania zadajesz :-) jak się dokształcę na ten temat to odpowiem. Daj znać jak Mrugacz coś na to powie. Jestem tym żywo zainteresowana.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spytam Invictę na którą tak narzekam. Ciekawe co powiedzą.

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ