X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 2 marca 2018, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia35 wrote:
    Jest takie powiedzenie syty głodnego nie zrozumie i coś w tym jest.
    Mimila nikt nie mówi ze boli mniej ale chyba jednak trochę inaczej, dlatego zgadzam się z Dana ze jest różnica mieć jedno dziecko a nie mieć wcale. Przezylas i doswiadczylas juz takie uczucia o jakich ja nie mam pojęcia a też bym chciała ;)
    Nie będę juz ciągnąc tej dyskusji,bo tak jak mówisz "Nie zrozumie glodnego syty,bo ich roznia apetyty ". Nie ma sensu,temat się wyczerpal,kazdy wie swoje i kazdy ma swoją rację.

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • karolcia35 Autorytet
    Postów: 4915 4004

    Wysłany: 2 marca 2018, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Nie będę juz ciągnąc tej dyskusji,bo tak jak mówisz "Nie zrozumie glodnego syty,bo ich roznia apetyty ". Nie ma sensu,temat się wyczerpal,kazdy wie swoje i kazdy ma swoją rację.
    Zgadzam się z tobą :)
    Każda z nas ma swoje racje.

    AMH 0,54
    10.2014 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    05.2015 brak oocytów
    03.2016 brak oocytów
    08.2016 IMSI 1 zarodek, ciąża pozamaciczna :(
    02.2017 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    mlr 0%, I seria szczepień mlr 38% :)
    10.2017 IMSI 3 zarodki 01.2018 crio :( 03.2018 crio :( 09.2018 crio :(
    12.2018 IMSI 2 zarodki 2-dniowe 4b i 5b w oczekiwaniu na crio...
    NK 16,5%
    07.2019 crio 4b, 12 dpt - 99,8; 13 dpt - 185,6; 15 dpt - 825,6; 17 dpt - 2509; 21 dpt - 4942 :( ciąża ektopowa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meera wrote:
    Dziewczyny, przepraszam, że tak z innej beczki... czy orientujecie się może jak bardzo spada AMH po IVF?
    Meera, AMH spada dość szybko po IVF jeśli badasz AMH krótko po punkcji, ale po paru miesiącach odbija do podobnego poziomu (nieznacznie niższego) niż przed in vitro. Ja bezpośrednio przed in vitro miałam 2,41, w trakcie spadło mi do 1,37, a potem po trzech in vitro odbiło mi do 2,28.

    Meera lubi tę wiadomość

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 2 marca 2018, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie badalam zaraz po ivf ale nie zauważyłam zeby jakos drastycznie spadlo.

    Meera lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 2 marca 2018, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea,Ty masz wysokie amh,bardzo dobre jak na Twoj wiek.

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2018, 00:04

    Bea77, Dana72173 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Bea,Ty masz wysokie amh,bardzo dobre jak na Twoj wiek.
    Ja mam jeszcze własne jajeczka, problem jest z ich jakością. AMH świadczy wyłącznie o ilości a nie o jakości. A bez dobrej jakości jajeczek nie da się zajść w ciążę.

    Dana72173 lubi tę wiadomość

  • Dana72173 Koleżanka
    Postów: 48 71

    Wysłany: 3 marca 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea,pisalam wczesniej o OvaBoost, to jest cos podobne do COQ10. Ja bralam przez 6 miesiecy i mniejsza dawke Coq10 tylko 200 mg. Po skonczeniu w sierpniu OvaBoost w pazdzierniku zaszlam w ciaze. Przez to ze ja staralam sie naturalnie bo nie moglismy sobie wiecej pozwolic na IVF bralam tez FertilAid dla kobiet a moj maz dla meszczyzn, miesiac czy dwa po skonczeniu zaszlam w ciaze. Nie mowie ze od tego mi sie udalo ale tez mialam przeciez zle komorki bo tylko jeden raz jedna przetrwala do piatego dnia a tu naturalnie az dwie sie zaplodnily tylko ze z jedna musialo byc cos nie tak. Moja corka jest calkiem zdrowa, nie ma zadnych problemow to swiadczy o tym ze mialam naprawde dobra komorke,tak mi sie wydaje.

    Bea77 lubi tę wiadomość

  • Muchacha Ekspertka
    Postów: 185 246

    Wysłany: 3 marca 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dana72173 wrote:
    Tak bedzie robila na 100%,nie wiem dokladnie kiedy,ja mialam gdzies w 14 tygodniu. Nie jestes za stara!!! Dziecko Cie odmlodzi, nie jest wcale tak ciezko. Ciezko jest jak ktos ma troje dzieci ale jedno to sama radosc. Moj maz jest zupelnie innym mezczyzna,zaskakuje mnie codziennie. Jestem z niego dumna. Przedtem nic nam sie nie chcialo tylko siedziec przy telewizji a teraz zesmy odzyli.

    Dana, uwielbiam Twoje wpisy! Pozwolisz, że ten zacytuję mężowi :)

    Dana72173, Bea77 lubią tę wiadomość

    starania od 4 lat, AMH 0,58, 41 lat
    1 ivf - 1 zarodek, beta - 0
    2 ivf - 2 zarodki, beta +, brak serduszka w 8 tyg.
    3 ivf - brak zarodków
    4 ivf - 2 zarodki, beta <1
  • Dana72173 Koleżanka
    Postów: 48 71

    Wysłany: 3 marca 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Muchacha!!!! Naprawde nie moge uwierzyc jak moj maz sie zmienil, kiedys byl taki zimny i ostry do obcych dzieci,moze to bylo z zazdrosci ze on nie mial. Wszyscy jego koledzy mieli tylko on nie. Teraz on oszalal na punkcie naszej coreczki,jak ona go widzi to tak sie cieszy i widze jak on to przezywa, czasem ma lzy w oczach. Planuje co bedziemy robic jak sie zrobi cieplej,gdzie pojedziemy. Nawet moj brat co nie ma dzieci jest w niej zakochany. Kazda rozmowa to tylko o niej. Naprawde zycze Wam kochane tego wspanialego cudu. Dziecko rozjasni malzenstwo. Nasze malzenstwo zawsze bylo silne ale zrobilo sie takie nudne a teraz znowu wesolo.❤❤❤

    Bea77, Muchacha, kayama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muchacha wrote:
    Dana, uwielbiam Twoje wpisy! Pozwolisz, że ten zacytuję mężowi :)
    Ja to dziś zacytowałam mojemu. Też lubię wpisy Dany :-)

    Dana72173, Muchacha lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dana72173 wrote:
    Bea,pisalam wczesniej o OvaBoost, to jest cos podobne do COQ10. Ja bralam przez 6 miesiecy i mniejsza dawke Coq10 tylko 200 mg. Po skonczeniu w sierpniu OvaBoost w pazdzierniku zaszlam w ciaze. Przez to ze ja staralam sie naturalnie bo nie moglismy sobie wiecej pozwolic na IVF bralam tez FertilAid dla kobiet a moj maz dla meszczyzn, miesiac czy dwa po skonczeniu zaszlam w ciaze. Nie mowie ze od tego mi sie udalo ale tez mialam przeciez zle komorki bo tylko jeden raz jedna przetrwala do piatego dnia a tu naturalnie az dwie sie zaplodnily tylko ze z jedna musialo byc cos nie tak. Moja corka jest calkiem zdrowa, nie ma zadnych problemow to swiadczy o tym ze mialam naprawde dobra komorke,tak mi sie wydaje.
    Dana, dzięki. Ja jestem obstawiona teraz nieprawdopodobną ilością suplementów no ale zaczynam stymulację za jakieś 3 tygodnie, więc daję do pieca.

    Biorę witaminę C, D3 (duża dawka), zwiększam dawkę ubichinolu z 200mg do 500 dziennie, suplementy Garden od Life - Vitamin Code (polecane w słynnej książce "It all starts with the egg"), dorzuciłam właśnie za namową Niezapominajki Omega3 i wyciąg z zielonej herbaty (mocny antyoksydant), L- argininę (podążając przykładem Magdali), no i oczywiście kwas foliowy. Jem jajka (jak Ty i Magdala), migdały (Magdala) i szpinak. Właściwie wyeliminowałam alkohol (czasem czerwone wino, ale teraz i to odstawiam) słodycze rzadko (kostka czarnej czekolady czasem, jak mnie przyciśnie). Staram się mniej jeść ogólnie.

    Męża też futruję przeciwutleniaczami (witamina C, ubichinol, ekstrakt z zielonej herbaty). Oprócz tego bierze Androvit i kwas foliowy, L-karnityne i L-argininę. On czasem jakieś piwo wrzuci, ale nie za często. Nigdy nie palił i jest szczupły.

    Stymulacja będzie Gonalem z małym dodatkiem (75) Menopuru przez ostatnie 4 dni.

    Będzie HGH na samym początku stymulacji, będzie embrioskop żeby zobaczyć co się dzieje po kolei z zarodkami.

    Jak to nie da rezultatu to pomału kończą mi się pomysły. Chyba jeszcze tylko będę mogła wypróbować hodowlę do trzeciej doby i bez PGS. No i ta odnowa jajników ewentualnie, ale muszę o tym więcej poczytać bo się nie znam. Poczytam to co nam Mimila tu na forum podrzuciła. Jakieś filmiki na youtube na razie na ten temat oglądałam i brzmi zachęcająco. Nie wygląda to na zabieg bardziej inwazyjny od samego in vitro.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2018, 16:49

    Dana72173 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dana72173 wrote:
    Dziekuje Muchacha!!!! Naprawde nie moge uwierzyc jak moj maz sie zmienil, kiedys byl taki zimny i ostry do obcych dzieci,moze to bylo z zazdrosci ze on nie mial. Wszyscy jego koledzy mieli tylko on nie. Teraz on oszalal na punkcie naszej coreczki,jak ona go widzi to tak sie cieszy i widze jak on to przezywa, czasem ma lzy w oczach. Planuje co bedziemy robic jak sie zrobi cieplej,gdzie pojedziemy. Nawet moj brat co nie ma dzieci jest w niej zakochany. Kazda rozmowa to tylko o niej. Naprawde zycze Wam kochane tego wspanialego cudu. Dziecko rozjasni malzenstwo. Nasze malzenstwo zawsze bylo silne ale zrobilo sie takie nudne a teraz znowu wesolo.❤❤❤
    Właśnie, mi się też tak wydaje. Moje małżeństwo też jest fajne, ale już widzę że rutyna się zaczyna wdzierać. Widzę jak niektórzy znajomi w naszym wieku się zachowują, ci którzy świadomie zdecydowali że nie chcą mieć dzieci... dla mnie mentalnie oni się zestarzeją bardzo szybko. Nie chciałabym do grona starych pierników dołączyć kiedyś.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2018, 16:59

    Dana72173 lubi tę wiadomość

  • Dana72173 Koleżanka
    Postów: 48 71

    Wysłany: 3 marca 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea,dlaczego Ty masz HGH tylko brac 4 dni? Czy to lekarza zdaniem wystarczy? Moja kolezanka chyba jak pisalam brala 10 dni razem z reszta zastrzykow,chyba dawke 0.6 i jeszcze Clomid do tego. Moze Twoja dawka jest silniejsza.

    Bea77 lubi tę wiadomość

  • Dana72173 Koleżanka
    Postów: 48 71

    Wysłany: 3 marca 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestes od niej mlodsza to powinno zwiekszyc szanse na lepsze komorki

    Bea77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dana72173 wrote:
    Bea,dlaczego Ty masz HGH tylko brac 4 dni? Czy to lekarza zdaniem wystarczy? Moja kolezanka chyba jak pisalam brala 10 dni razem z reszta zastrzykow,chyba dawke 0.6 i jeszcze Clomid do tego. Moze Twoja dawka jest silniejsza.
    Nie wiem, tyle mi lekarz przepisał. Dawka 4mg co drugi dzień. Czyli razem 16mg, zastrzyk w dniu cyklu 1, 3, 5 i 7. Maksymalna tygodniowa dawka Zomactonu na tydzień to 0.23 x liczba kg (ile ważysz). To mi wychodzi 0.23 x 72kg=16.56 tygodniowo. Skoro lekarz powiedział, że mam podawać sobie 4mg co drugi dzień, od pierwszego dnia cyklu i przez cztery dni, to wychodzi mi 16mg w tygodniu. Czyli będę miała maksymalną dopuszczalną dawkę tygodniową.

    Dana72173 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dana72173 wrote:
    Jestes od niej mlodsza to powinno zwiekszyc szanse na lepsze komorki

    Kończę za niecałe pół roku 41 lat. Jestem od niej młodsza? Wydawało mi się, że ona tez 41.

    Dana72173 lubi tę wiadomość

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 3 marca 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea,ta mezoterapia właśnie wyglada bezpiecznie,trochę mnie dziwi czemu tylko Invicta to robi w Polsce,bo to nie jest trudny zabieg.Niedlugo mam wizyte u mojego lekarza to zobaczymy co on na to,ufam mu w kwestii medycznej. Dotarlam juz do jednej kobiety,co to robila w Grecji w tej klinice;Genesis,gdzie yen grecki lekarz ta metode wynalazl.kobieta miala 47 lat jak zaszla w ciaze,teraz ma malutkie,zdrowe bliźniaki,a to bylo jej 12 ivf,dzieci sa z jej komórki i nasienia meza,jedno podobne do niej,drugie do niego.Dam znac jak dowiem sie czegos wiecek ale dla mnie ta terapia wyglada obiecująco i daje nadzieje.

    Bea77, Meera, Dana72173, Marisza, kayama lubią tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Bea,ta mezoterapia właśnie wyglada bezpiecznie,trochę mnie dziwi czemu tylko Invicta to robi w Polsce,bo to nie jest trudny zabieg.Niedlugo mam wizyte u mojego lekarza to zobaczymy co on na to,ufam mu w kwestii medycznej. Dotarlam juz do jednej kobiety,co to robila w Grecji w tej klinice;Genesis,gdzie yen grecki lekarz ta metode wynalazl.kobieta miala 47 lat jak zaszla w ciaze,teraz ma malutkie,zdrowe bliźniaki,a to bylo jej 12 ivf,dzieci sa z jej komórki i nasienia meza,jedno podobne do niej,drugie do niego.Dam znac jak dowiem sie czegos wiecek ale dla mnie ta terapia wyglada obiecująco i daje nadzieje.
    Dzięki. Na pewno będę zainteresowana, żeby się więcej dowiedzieć na ten temat. Wiem, że to jest jeszcze w fazie testów ... ale HGH też nie stosuje się przy in vitro rutynowo, wiele nowych technologi i metod jest w fazie testów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2018, 17:20

    Dana72173 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2018, 00:05

    Bea77, Dana72173 lubią tę wiadomość

‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ