X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiaa wrote:
    Dziewczyny mnie martwi że mam zaplanowany długi protokół - co on daje tak na prawdę?

    Z tego co wiem to daje to równomierny wzrost jajeczek. Tylko, że nie wiem czy przy niskim AMH to jest najlepszy protokół.

    Dana72173 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co by nie mówić o Invicta, ale standard polskiej kliniki in vitro do londyńskiej jest nieporównywalnie wyższy.

    W Invicta w Warszawie wchodziłam najpierw do gabinetu lekarza gdzie była rozmowa, potem przechodziłam do nowoczesnego i przestronnego pokoju USG z łazienką gdzie bez skrępowania mogłam się rozebrać. Do dyspozycji miałam niebieską spóniczkę żeby się zasłonić.

    W Londynie pokój lekarski malusieńki, a łożko za papierową kotarą. Jak się tam znalazłam to prawie nie miałam miejsca żeby się obrócić. Nie wspominając o braku jakiejkolwiek spódniczki czy braku toalety.

    Sam gabinet włącznie z lekarzem sprawiał wrażenie gabinetu z kraju trzeciego świata. A dodam, że to klinika prywatna w londyńskim City gdzie za USG płaci się 130 funtów...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2018, 14:51

    Dana72173 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Z tego co wiem to daje to równomierny wzrost jajeczek. Tylko, że nie wiem czy przy niskim AMH to jest najlepszy protokół.

    Kurcze to się boje :(. Nie pozostaje mi nic innego jak zaufać Panu dr.

    Bea77, Dana72173 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiaa wrote:
    Kurcze to się boje :(. Nie pozostaje mi nic innego jak zaufać Panu dr.

    Nie bój się i zaufaj lekarzowi. On zna Twoje wyniki a nie my na forum.

    Dana72173 lubi tę wiadomość

  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 19 marca 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Z tego co wiem to daje to równomierny wzrost jajeczek. Tylko, że nie wiem czy przy niskim AMH to jest najlepszy protokół.

    u mnie na długim totalna katastrofa i też był nierównomierny wzrost... jeden pęcherzyk duży gotowy, drugi dopiero zaczął kiełkować - ostatecznie 1 zdegradowana komórka

    2020 :)
    2023 :)
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 19 marca 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha.
    Ja kiedys pogonilam lekarza na recepcje po spodniczke :-)

    W Bocianie sa tez kapciuszki jednorazowe. I w ogole usg trwa kilka sekund i wszystko wiadomo. A ten tu mnie dziobal i dziobal a i tak nic nie zobaczyl.

    Dana72173 lubi tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Hahahaha.
    Ja kiedys pogonilam lekarza na recepcje po spodniczke :-)

    W Bocianie sa tez kapciuszki jednorazowe. I w ogole usg trwa kilka sekund i wszystko wiadomo. A ten tu mnie dziobal i dziobal a i tak nic nie zobaczyl.

    Ja bardzo byłam niezadowolona z tego USG. Sama coś mnie tam oglądała i jakbym nie zadała pytań to by się słowem do mnie lekarka nie odezwała. Nie mogłam nawet jej opisu zobaczyć bo powiedzieli że wysyłają to do Czech i mi wyników nie mogą przysłać. Nie kumam, zapłaciłam i nie mogę dostać wyników. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok. Zaniepokoiło mnie jak lekarka powiedziała że i tak pewnie będę musiała na wstępny skan lecieć do Pragi. Przecież ja właśnie po to do nich przyszłam żeby nie musieć lecieć. Więcej w tej londyńskiej klinice moja noga nie postanie.

    Magdala, Dana72173 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam do mojej koordynatorki w Czechach. Mam nadzieję że mi nie każą USG powtarzać....

    Magdala, Dana72173 lubią tę wiadomość

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 19 marca 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bez sensu. Leciec na pierwszy scan tuz po zrobieniu usg i wyslaniu wyniku do Czech.

    Co do ogladania wynikow...taaa oni maja z tym problem.
    Pamietam jak mi robili w szpitalu takie dokladne badania na wszystko..ile sie nagadac musialam zeby dostac kopie. Nie rozumiem tej polityki ukrywania wynikow przed pacjentem.

    Daj znac co Ci odpowiedzieli z Czech.

    Bea77, Dana72173 lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 19 marca 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiaa wrote:
    Dziewczyny mnie martwi że mam zaplanowany długi protokół - co on daje tak na prawdę?

    Jestes pewna, ze to dlugi protokol? Czy tylko antyki przez miesiac i normalnie stymulacja od 2/3 dc? Co bedziesz brac?

    Dana72173 lubi tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 19 marca 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,zalamalam sie,zrobiłam badania hormonów,fsh mam 15!2 lata temu bylo 12,71.Fatalnie teraz. Amh bedzie jutro. Czy ktoras z Was miala takie wysokie amh?Ja tylko szanse widze w tej mezoterapii. W środę jadę do Invicty.

    Bea77, Dana72173 lubią tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 19 marca 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila nie stresuj sie badaniami. Idz do kliniki. W ktorym bedziesz dc? Najlepiwj zeby to byl przelom cyklu i niech dr policzy pecherzyki antralne. To czarno na bialym widac czy jajniki pracuja. Trzymam kciuki.

    Dana72173 lubi tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Dziewczyny,zalamalam sie,zrobiłam badania hormonów,fsh mam 15!2 lata temu bylo 12,71.Fatalnie teraz. Amh bedzie jutro. Czy ktoras z Was miala takie wysokie amh?Ja tylko szanse widze w tej mezoterapii. W środę jadę do Invicty.

    Po 40stce szybko już to wszystko postępuje. Niestety.

    Dana72173 lubi tę wiadomość

  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4486 2372

    Wysłany: 19 marca 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy 1 zastrzyk z decapeptylu w 20dc i pozniej od 1dc leki do stymulacji do dlugi protokol? Tak mi sie wydawalo, ze jak cos sie zaczyna w cyklu poprzedzajacym to jest to dlugi protokol...

    Dana72173 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • Marisza Przyjaciółka
    Postów: 63 30

    Wysłany: 19 marca 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila, ja miałam przed IVF fsh - 25,82

    Dana72173 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przeczytałam, że sejmowa komisja pozytywnie zaopiniowała projekt o braku możliwości aborcji w przypadku ciężkich uszkodzeń płodu... serwują więcej traumy dla kobiet.

    Meera lubi tę wiadomość

  • Dana72173 Koleżanka
    Postów: 48 71

    Wysłany: 19 marca 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila, ja tez mialam fsh ponad 15 przed pierwszym IUI w 2014 roku,potem po stymulacjach spadlo do 6. Nie martw sie i tak nic nie zrobisz,rob co planujesz i miejmy nadzieje ze sie uda.❤

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2018, 00:05

    Bea77, Dana72173 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meera wrote:
    Kobietom serwują traumę, a tym biednym małym istotkom w w wielu wypadkach niewyobrażalne cierpienie...
    Niestety, bezmyślne okrucieństwo.

    Meera, Dana72173 lubią tę wiadomość

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 19 marca 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dana72173 wrote:
    Mimila, ja tez mialam fsh ponad 15 przed pierwszym IUI w 2014 roku,potem po stymulacjach spadlo do 6. Nie martw sie i tak nic nie zrobisz,rob co planujesz i miejmy nadzieje ze sie uda.❤
    Kochana,a czemu spadlo po stymulacjach?Mam nadzieję,ze spadnie po mezoterapii,to moja ostatnia nadzieja,zalamalam sie dzis.

    Dana72173 lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ