X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn co? Wydłużył ci się cykl? Ja mam dlugie bo zazwyczaj bezowulacyjne

  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja najpierw myślałam, ze to wina tarczycy, żyłam nadzieją, że to ona jest przyczyną , że nie mogę zajść w ciąże. TSH spadlo a ja nadal w ciąży nie jestem. Badania nasienia, AMH ogolnie wszystkie dobrze. Także teraz pokladam nadzieję w Inofolicu , że zdziała cuda. To pierwszy miesiąc kiedy go piję . Już się nie mogę doczekac zblizającego sie dnia @ wtedy zobaczymy, yhhhh a jeszcze tyle dni zostało :( a mam cykle 29-33 dni :(

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    scarllet wrote:
    Tzn co? Wydłużył ci się cykl? Ja mam dlugie bo zazwyczaj bezowulacyjne


    Tak kochana, z 28 przeszło na 44 dni. Porażka. Gin mowil ze moze na mnie źle wpływać.

    Nieidealna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi w takim raxie. Mam nadzieje ze na mnie zadziala odwrotnie. Nigdy nie mialam regularnych cykli

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Ja tez juz od 17 dni pije inofolic. Dodatkowo lykam witaminy dla kobiet starających się o dziecko. Dziś tez bralam ostatnia tabletkę clo. Mam nadzieje ze mi tez pomoże. W poniedziałek IDE zobaczyć pęcherzyki.

  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poprosze by gin od razu dał mi clo, moze wtedy owulka ruszy :)

    Nieidealna
  • anasan79 Przyjaciółka
    Postów: 62 56

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam! ja już drugi cykl zażywam inofolic. dwie saszetki, tylko biorę dwie naraz i nie wiem czy nie rozłożyć dwa razy po jednej bo jakoś mi gin nie sprecyzował. myślicie , że jest jakaś różnica ?
    jak na razie zauważyłam lekko krótszy ten pierwszy cykl. ale podobno trzeba przynajmniej trzy cykle zażywać żeby coś zauważyć.
    mam przeczucie że pomoże :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie odkad pije inofolic, czyli od 4 dni boli.podbrzusze. to chyba niemozliwe zeby moj organizm jakos zareagowal.

  • kamkaz Koleżanka
    Postów: 59 27

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angasan wrote:
    witam! ja już drugi cykl zażywam inofolic. dwie saszetki, tylko biorę dwie naraz i nie wiem czy nie rozłożyć dwa razy po jednej bo jakoś mi gin nie sprecyzował. myślicie , że jest jakaś różnica ?
    jak na razie zauważyłam lekko krótszy ten pierwszy cykl. ale podobno trzeba przynajmniej trzy cykle zażywać żeby coś zauważyć.
    mam przeczucie że pomoże :)

    Mnie moja lekarka konkretnie powiedziała, ze mam pić 2 razy dziennie saszetkę. Rano i wieczorem. Więc ja bym pomyślała, aby rozłożyć na dwa razy ten inofolik.

  • anasan79 Przyjaciółka
    Postów: 62 56

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    i też tak zrobię. od jutra piję rano i wieczorem.
    dzięki :)

  • Renii Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jakie polecacie witaminy dla nas staraczek?
    Bo na razie biorę tylko kwas foliowy i Inofolic, a zastanawiam się czy nie wspomóc się trochę witaminami:)

  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytałam lekarza czy można stosować Inofolic podczas stymulacji CLO, odpowiedź: TAK, 1 saszetka dziennie :)

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarllet ja w pierwszym cyklu z Inofolicem też szybciutko miałam bóle w podbrzuszu takie jak na owulację.

    scarllet lubi tę wiadomość

    atdc6iyei0o27of5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze to byla owulacja, bo bolalo mnie od 13go do 16go dnia cyklu. Chcialabym. Na monity nie chodze, temperatury nie mierze, wiec nie wiem, co tam sie dzieje w srodku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie. Czy inofolik może opóźnić owulację? Albo czy wpływa na śluz płodny?

  • ciri82 Znajoma
    Postów: 27 5

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam pytanie z poprzednich stron, czy komuś inofem podniósł temperaturę? piję już trzeci cykl, początkowo 1 raz dziennie, w drugim cyklu 2 razy. i właśnie teraz (początek trzeciego) zauważyłam, że mam podniesioną temperaturę. i to sporo! miał ktoś podobnie?

    Lenka 19.06.2010r. Rodzeństwo?
  • ciri82 Znajoma
    Postów: 27 5

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Mam pytanie. Czy inofolik może opóźnić owulację? Albo czy wpływa na śluz płodny?
    nie wiem czy to inofem czy antybiotyk, ale w tym cyklu owu miałam 24 dc, a zwykle 19dc. ale tak jak mówię, nie wiem które mi zaburzyło.

    Lenka 19.06.2010r. Rodzeństwo?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam piękny wykres z Inofemem, temperatura pięknie się rysowała. Niestety nie zaszłam. Teraz biorę drugi cykl :)

  • martuss85 Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 22 dc i też widzę, że tempa jest wyższa niż w poprzednich cyklach, a to mój pierwszt z inofoliciem :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ja dziś kupiłam Inofolic. Tzn zamówiłam przez allegro. 3 opakowania po 20 saszetek za 90 zł. Bo u mnie w aptece za 1 opakowanie zaśpiewali mi 72 zł!!

‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ