X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 21:26

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Zajączka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak 3 miesiące ... ale ja myślę , że spokojnie od 4 do pół roku można pić inofolic. Taki mam zamiar :) bo znając życie 3 miesiące to organizm będzie się przyswajał , a potem będą rezultaty :D Obserwacja kolejnych cyklów pokaże zmiany.
    Pozdrawiam

    Czekam kiedy we mnie będą biły dwa serca :)) Moje i naszego dzidziusia
  • Zajączka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podsumowując mój miesiąc z inofolikiem
    piękny wykres temperatury ciała ... unormowana
    brak bóli owulacyjnych ( od dawna nie czuje kłucia w jajnikach i tak zostało )
    apetyt do zmniejszenia ilości spożywanych słodyczy nie minął.
    Okres w 33 dniu cyklu - standardowo
    aa i szczerzę raz widziałam śluz płodny u siebie ...

    Zaczynam 2 miesiąc ...

    Powodzenia

    Czekam kiedy we mnie będą biły dwa serca :)) Moje i naszego dzidziusia
  • Neyla Autorytet
    Postów: 656 1876

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja stosowałam inofolic/inofem 3 cykle. W trzecim cyklu z w/w suplementem i w pierwszym po HSG zaszłam w ciążę (owulację mi przesunął z 21dc na 15dc).

    Zostało mi do sprzedania 69 saszetek inofemu. Jeśli któraś byłaby chętna to piszcie w wiadomości prywatnej. Cena 30 saszetek w aptece internetowej to około 33zł (bez przesyłki). Ja liczę na 50zł/69 saszetek +koszt przesyłki.

    Pozdrawiam i zapraszam na fioletową stronę mocy!

    Zajączka, ewa84, julia0903 lubią tę wiadomość

    62b3591443.png
    8p3oyx8df4ipmqn6.png
  • blue-eyed Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej biorę inofem od miesiąca, zawsze miałam bardzo intensywne miesiączki, a w tym miesiącu biąrąc w/w specyfik okres był bardzo słabiutki i trwał tylko 3 dni! Czy któraś z Was tak miała? Staramy się o maleństwo od 5 miesięcy..

  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja owu miałam 18 albo 19 stycznia, od kilku dni mam okropne wzdęcia i bulgotanie w brzuchu :( nie wiem czy to od tabletek ( duphaston) i inofoliku bo nigdy tak nie miałam , żeby mnie tak trzymało kilka dni :D a nic nie jadłam , żeby mieć takie problemy :D Ja już nie mogę się doczekać dnia @ , jakoś niby mam nadzieję, a zdrugiej strony pojawiają się myśli , że znowu kolejny nieudany cykl :( zaczynam sie powoli załamywać :( jeśli nie ten , to może w nastepnym sie uda , bo jade w podróz poślubna :) zrelaksuje sie i moze przestane choć na chwile o tym myslec

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy inofolic może skrócić cykl? Pierwszy z inofolikiem trwał u mnie 26 dni zwykle cykle mam 27-32 dniowe, więc to nie była duża różnica, ale teraz drugi cykl w inofolikiem i dzisiaj w 22dc zauważyłam plamienie, co oznacza nadejście @. Czy inofolic może mieć na to wpływ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 10:51

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus moze to bylo plamienie implantacyjne? :-)

  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarllet to akurat nie możliwe bo w tym cyklu się nie staraliśmy, musiałam wyleczyć bakterie :)

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • mrulinka Przyjaciółka
    Postów: 96 43

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a u mnie w aptece inofolic jest po 37 zł za 20 saszetek.

    mrulinka
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczynki ja staram sie z mężem o nasze maleństwo ponad rok.Od lipca do listopada byłam stymulowana CLO ale niestety lek nie podziałał i w grudniu padła decyzja histerolaparoskopia ze stwierdzonym PCOs i niepłodnościa pierwotna tak wiec poddałam sie temu zabiegowi w celu dowiedzenia sie czy mam jakieś szanse jestem tydzień po zabiegu, od soboty zaczełam pić inofolic z polecania mojej ginekolog 2 saszetki dziennie, jestem ciekawa czy przyniesie jakieś efekty bo cena jest dość duża. A wam jak idzie czy któras miała histerolaparoskopie i udało sie jej zajsc w ciąże???

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam laparoskopie rok temu. Niestety do tej pory efektow w postaci ciazy brak. Usuneli mi tylko ogniska endometriozy, ale dzieki temu mam o wiele mniej bolesne miesiaczki

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja szwagierka również miała usunietę ogniska endometriozy jakies 6lat temu i tez nie jest w ciąży do dzis. A mialaś monitoringi?? czy wogole jest owulacja??

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje jajeczka rosna nawet bez wspomagania, ale nie chca pekac, nawet po podaniu zastrzykow na pekniecie. To jest najwiekszy problem, na ktory nie ma za bardzo co poradzic.

  • Symfonia Przyjaciółka
    Postów: 169 38

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ppaulina wrote:
    Hej Ja dziś kupiłam Inofolic. Tzn zamówiłam przez allegro. 3 opakowania po 20 saszetek za 90 zł. Bo u mnie w aptece za 1 opakowanie zaśpiewali mi 72 zł!!

    Jestem ze Szczecina, ceny inofoliku są w granicach 70-115 zł. (obłęd)
    Na szczęście istnieje coś takiego jak internet i kupuje tak samo jak ppaulina :)

    Jestem na Inofoliku od początku cyklu ze względu na mizerny śluz. Na razie efektów brak.

    1aa89a7d18.png

    02.02.2016 Synek już z nami na świecie :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od którego dnia cyklu powinno się pić inofolic? Czy to ma jakieś znaczenie od którego dnia zacznę? Pije się go przez cały cykl bez przerwy?

    I czy pijąc go powinno się brać jeszcze kwas foliowy w tabletkach? Inofolic zawiera kwas foliowy, a dziennej dawki nie powinno się przekraczać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inofolic mozna zaczac pic niezaleznie od dnia cyklu, 1 saszetka ma zamalo kwasu foliowego, ale pijac juz 2 - zaspakaja on dzienne zapotrzebowanie na kwas foliowy... mysle, ze mozna brac 1 saszetke + 1 tabl kwasu foliowego, lub po prostu 2 satki inofolicu :) bynajmniej ja tak robilam :) ja pilam przez pol roku, jedne cykle dzien w dzien, inne znow z malymi przerwami i nic zlego sie nie dzialo... ponoc najlepsze efekty sa po przynajmniej 6 miesiacach - no ale na mnie chyba malo co dzialal, bo cykli mi nie wyregulowal, no ale mam pco, wiec to ciezsza sprawa niz zwykle rozchwiania w cyklu - duzo dziewczyn inofolic chwali, wiec mysle, ze warto sprobowac :) pozdrawiam <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2015, 09:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a odczulyscie efekt po inofolicu w postaci poprawienia cery? Ja mam teraz o wiele gladsza, a wczesniej mialam mnostwo syfkow

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    scarllet wrote:
    Dziewczyny a odczulyscie efekt po inofolicu w postaci poprawienia cery? Ja mam teraz o wiele gladsza, a wczesniej mialam mnostwo syfkow

    Tak, ja mam po nim lepszą cerę i włosy. Zdecydowanie ;D

  • julia0903 Znajoma
    Postów: 29 10

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neyla wrote:
    Hej dziewczyny, ja stosowałam inofolic/inofem 3 cykle. W trzecim cyklu z w/w suplementem i w pierwszym po HSG zaszłam w ciążę (owulację mi przesunął z 21dc na 15dc).

    Zostało mi do sprzedania 69 saszetek inofemu. Jeśli któraś byłaby chętna to piszcie w wiadomości prywatnej. Cena 30 saszetek w aptece internetowej to około 33zł (bez przesyłki). Ja liczę na 50zł/69 saszetek +koszt przesyłki.

    Pozdrawiam i zapraszam na fioletową stronę mocy!

    Witam oferta aktualna?

    2c1c57899ce0f52944ce93a5fdc51edf.png
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ