X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 8 lipca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miluszka wrote:
    Noemi, jakby co to nie przepadłam;-) nadrabiam i już Ci piszę o moich sznaucerkach :-)
    Matka i córka, matka ma 2,5 roku a córka 10 miesięcy. Uwielbiają siebie nawzajem a my się nad życie kochamy :-) Są po prostu mega :-) na pewno tak jak Twoja :-), jedna ze szczeniąt naszych też była Daisy :-)

    A co do inofolicu to żyję nadzieją, dziś 36 dc a ja nadal nie mam @! jutro testuję :-) mam nadzieję, że inofolic zdziałał cuda!

    Ale super :) my naszą też chcemy dopuścić i zostawić jedno :)
    napisz co z testowaniem?

    miluszka lubi tę wiadomość

    neomi34
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 9 lipca 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no kurcze, beta <0,1 :-(
    zrobiłam jeszcze progesteron ale w laboratorium się zakręciły i zrobiły mi wynik na prolaktynę. dziś zadzwoniłam, kazały przyjść jutro i powtórzą. jestem ciekawa czy owulacja w ogóle była, eh. a @ jak nie było tak nie ma. jedyne co, to łudzę się że mogła być później i może dlatego z bety nic nie wyszło... ale to wiedzie, nadzieja matką głupich, jak to mówią. jutro zobaczymy co wyjdzie z progesteronem.
    dziś już mi lepiej ale jak wczoraj zobaczyłam wynik to pierwszy raz byłam tak załamana. Nawet Mój po raz pierwszy powiedział, że szkoda bo miał nadzieję że się udało i że to już ;-)

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To przykro mi ale może jeszcze nie wszystko stracone :( mój tez tak ostatnio mówił:) a jak tam Twoje dziewczyny?

    neomi34
  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja od jutra zaczynam brać inofolic 3xdziennie bo 2 x to chyba za mało


  • aleksandrazz Autorytet
    Postów: 1736 1899

    Wysłany: 9 lipca 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz słysze żeby brać inofolic 3x1.

    f2w3skjoz38r27ux.png
    ug37p07wdm3008n6.png

    "Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni."
    J 15, 7
    Dziękuję za groszka ;)
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 9 lipca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja też

    neomi34
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a leżą właśnie pod kołdrą zmarzluchy bo deszcz padał i zmokły na ostatnim sikańcu na dworze ;-)

    ja też pierwsze słyszę że 3x1

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 03:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja mam takie pytanko. Czy u ktorejs z was mimo testow owulacyjnych negatywnych, owulacja miala miejsce??? Zastanawia mnie w ilu procentach daja one wynik prawidlowy???

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 10 lipca 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja o tym słyszałam u kilku dziewczyn z forum, że tak się działo

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 10 lipca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miluszka wrote:
    a leżą właśnie pod kołdrą zmarzluchy bo deszcz padał i zmokły na ostatnim sikańcu na dworze ;-)

    ja też pierwsze słyszę że 3x1

    No tak moja też jest takim zmarźluchem, a dziś dostała cieczki i jak to ona źle się czuje :( i teraz podjęcie decyzji czy dopuszczamy czy nie, choć jeszcze nie mam kandydata :(

    neomi34
  • zoniaa Debiutantka
    Postów: 8 8

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mi moja ginekolog poleciła inofolic, mówiąc, że niektórym kobietom pomaga przy policystycznych jajnikach i żebym spróbowała najpierw z tym zanim zaczniemy jakąś poważniejszą kurację. Powiedziała tylko, że ważne jest żeby brać 2xdziennie przez 3 miesiące. Przyznam, że byłam zła, bo dosyć drogo wychodziło to cholerstwo, a w dodatku pierwszy cykl przy braniu inofolicu miałam bezowulacyjny. Cały jednak czas czułam, że jajniki jakoś tak intensywnie "pracują". Po trzech miesiącach, przy czwartym cyklu zaszłam w ciążę. Nie wiem czy to inofolic, ale nic innego nie brałam, więc może jednak? Chodzi chyba jednak o trochę cierpliwości i konsekwencji, bo takie rzeczy nie działają "od ręki". Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki, na pewno się uda!

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 10 lipca 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miluszka strasznie mi przykro ale jeszcze jest nadzieja dopóki małpa nie przyszła.

    Zoniaa gratuluję, może faktycznie inofolic zadziałał. Ja z nim skończyłam przygodę, wolę od niego ziółka. Każda z nas ''ratuje'' się jak może, jedna bierze to, druga tamto. Mam tylko nadzieję, że efekt u każdej z nas będzie Owocny:)
    A mnie jajniki zaczęły boleć, mam nadzieję że owulka się zbliża:)

    neomi34, miluszka lubią tę wiadomość

    Demeter
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 12 lipca 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam słychać? jakaś tu cisza zapanowała :(

    neomi34
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 12 lipca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 41 dc a @ nadal nie ma, za to wczoraj pojawiły się upławy :-(
    Noemi, my naszą dopuściliśmy w tamtym roku dokładnie między 13-15 lipca :-) a teraz obie są już wysterylizowane, powiem Ci ta ciąża, poród i opieka nad szczeniaczkami to niezapomniane przeżycie :-)

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 12 lipca 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojoj a ile Ty masz dniowe cykle?
    no my właśnie się zastanawiamy bo teraz ma tą cieczkę i zobaczymy :) ale nie chciałabym jej steryliozwać :)

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a gdzie zamawiacie w necie?
    Bo wolałabym coś sprawdzonego niż zamawiać i płacić 'w ciemno'...

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 13 lipca 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    apteka gemini, dobra cena i szybka sprawdzona dostawa

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 13 lipca 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a po ile?

    neomi34
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 14 lipca 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    28,39 za opakowanie 20 saszetek

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • lenka83 Koleżanka
    Postów: 61 5

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    apteka melisa w Warszawie tez ma dobrą cene na inofolic


‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ