X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • aleksandrazz Autorytet
    Postów: 1736 1899

    Wysłany: 10 września 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie się dziewczynki :-) Podczytuje was od czasu do czasu, bo inofolic to był mój codzienny napój przez pół roku :-) Wiecie co mnie pocieszało ? Że cofając się do tyłu tego forum, wcześniejsze dziewczyny w końcu zachodziły w ciąże. A wasi mężowie niech korzystają, bo później jak będziecie w ciąży mogą mieć celibat :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2015, 22:44

    Agnella lubi tę wiadomość

    f2w3skjoz38r27ux.png
    ug37p07wdm3008n6.png

    "Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni."
    J 15, 7
    Dziękuję za groszka ;)
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 11 września 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrazz, dzieki :-) Inofolic też towarzyszył Ci podczas starań...najważniejsze, że skutek jest, gratuluje ciąży :-)!!!

    Ja czasami zrezygnowana jestem,, wstaję i pierwsza moja czynnność przed śniadaniem i wypiciem kawy....szklanka Inofolicu. Czasami mam dośc tego rytuału, ale pocieszam się, że pomgół wielu dziewczynom i grunt to się nie zrażać.
    Zastanawiam się nad soją, konkretnie Izoflawonami sojowymi, raz wzięłam i miałam owulację. Ale muszę do jutra podjąć decyzję, bo to 5dc i ostatni dzwonek na wzięcie soi.
    Ja tez już bez ciśnienia, aby w tym roku zaciązyć to już naprawdę szczęscie będzie.



  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 13 września 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. mogę się dołączyć ? :)

    Ev lubi tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 13 września 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea witamy serdecznie w naszym gronie:)

    Demeter
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 14 września 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Demeter

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 14 września 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój gin powiedział, że od następnego cyklu on proponuje od 3 do 7 dnia CLO a od 8 do potwierdzenia owulki inofolic, wiadomo że do tego łykam kwas foliowy, magnez, wit B6 :)

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 14 września 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea powodzenia z clo, dużo dziewczyn po nim zachodzi. Inofolic w tym przypadku to zwykła proforma aczkolwiek może wnieść coś dobrego.

    Mimbla lubi tę wiadomość

    Demeter
  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 15 września 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella wrote:
    Szkoda, ale może teraz się uda :-) Dziewczyny, idziemy w cyklem łeb w łeb, pewnie w podobnym terminach zaciązymy.
    Nie zrażajcie się, dalej pijcie Ino i do roboty ;-) :-D Niedługo majtki w dół i atakujemy naszych męzów :-D
    Oczywiście to już w żarcie, bo trzeba już na luzie podejśc, przez te spinania pośladów nam tylko nie wyjdzie.


    HEHE Majtki w dół dobre:)
    Ja mam słabe podejście w tym cyklu, kupiłam (miałam tego nie robic) 50 testów owu i sikać zaczne zaraz ...ale jakos nie czuje tego ,nie chce mi sie i mam negatywne podejście..ale zaczyna mnie bolec lewy jajnik ,dzis dawał rano czadu ..moze mój b alergik ma leniwych chłopaków ...sama nie wiem!

  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 15 września 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dea28
    Witamy :)

  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 15 września 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do CLO to u mnie 1x1 nie działało wcale, nic nie rosło, w tym cykl (3 podejście) dostałam CLO 2x1, do tego inofolic i próbję pierwszy raz z dongiem. Rezultat- 2 pęcherzyki 12 i 13 mm, jutro monitoring, trzymajcie kciuki żeby rosły :-)

    Dea, trzymam kciuki za Ciebie <3, powiedz czemu inofolic dopiero od 8 dc do owulacji? Nie chcesz zacząć pić już teraz codziennie żeby zaczął działać?

    Agnella, małpakacpra lubią tę wiadomość

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 15 września 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dea :-)
    Ja też uważam,że Inofolic, aby działał powinno się pić stale.
    Miluszka, super, że większa dawka zadziała, trzymam kciuki :-)
    Niedługo...do roboty :-)
    Małpakacpra, ja też mam tych testów, niby na luzie będę próbowała, ale już myślach mam rozplanowane starania. Tak to jest, jak na czymś bardzo zależy.
    Poczekaj z badaniem swego Mężczyzny, może teraz się uda :-)!!! Nie martw się na zapas.
    Haha, mnie od dziś jakaś ochota na seksik nachodzi, a dopiero 8dc, moze dlatego, że wiem to za wcześnie na starania i głowa jeszcze tym niezaprzątnięta.

    miluszka lubi tę wiadomość

  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 15 września 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miluszka , trzymamy kciuki niech rosną duże okrąglutkie :)


    Dea
    Inofolik czym szybciej zaczniesz tym lepiej ,ja owulacje miałam juz w pierwszym cyklu picia zaczełam z 3 dni przed @ cyklu poprzedzającego i w zeszłym miesiacu po raz pierwszy była ovu..teraz czuje jajnik także Dea nie czekaj, pij na zdrowie

    Angella nie będe badać B,na razie do końca roku nie stresuje mojego Love,licze że do świat Bozego Narodzenia sie uda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2015, 13:35

    Agnella, miluszka lubią tę wiadomość

  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 16 września 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, moje pęcherzyki dziś mają 21 mm i 18 mm :-)
    dostałam zastrzyk z pregnylu i czekam :-) zaciskajcie kciukasy żeby pękły (chociaż jeden;-) )

    Agnella, małpakacpra lubią tę wiadomość

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 16 września 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej małpakacpra ;) na mnie słabo działa inofolic, zresztą gin mówi że to suplement diety :D na razie bede się trzymac tego jak on mi to kazał brać. i tak nie robie sobie nadziei no ale....

    miluszka ja już piłam kiedyś inofolic i u mnie zero rezultatów po nim było, teraz gin kazał brać CLO 1,5 tabletki na noc (bede brała 2) od 3 do 7 dnia cyklu a inofolic od 8 do owulacji, wcześniej CLO brałam rano. za mną dwa cykle z CLO w 1 cyklu 3 pęcherzyki jeden pękł, teraz było ich 5 ale uległy atrezji. zobaczymy co się będzie działo w przyszłym cyklu choć i tak najgorsze jest to, że sie z A mijamy zmianami i nie zawsze mamy czas czy ochote na <3. miluszka to same Ci nie pękają?

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 17 września 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miluszka to trzymam :)
    Dea widzisz niby suplement a ja dopiero po nim owu miałam,moze to zbieg okolicznosci ale odkad go piję to czuje owu ,teraz czuje lewy jajnik sikam na testy i mam zamiar zaciążyć w tym miesiącu ;)
    Dea a Tobie zyczę pęchrzyków :)

    miluszka lubi tę wiadomość

  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 17 września 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy same pękają bo do tej pory moje cykle były bezowulacyjne. Mi po raz pierwszy wctym cyklu w ogóle urosło cokolwiek, Mam pcos. To moje 3 podejście do co tym razem 2x1. Moja gin praktykuje podanie pregnylu dlatego dostałam zastrzyk z czego się bardzo cieszę ☺

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 18 września 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małpakacpra mi sam inofolic nic a nic nie pomógł, za to mój gin jest zachwycony z CLO ale ja jestem sceptyczna. teraz będzie nasz 3 cykl z CLO

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 19 września 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Msm ptoblem...@ byla 6 wrzesnia, przedwczoraj i wczoraj klucie w jajniku iwiec wczoraj siknelam na test taki paskowy z allegro i bach dwie ciemne krechy zabralismy sie do dziela ale dzieci wrocily i nici z tego były ale do rzeczy! Dzis sikam i keska jest jedna zobacze wieczorem raz jeszcze, ale czy mozliwe ze przegapiłam szanse...?? :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2015, 17:08

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 19 września 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małpakacpra, do roboty, majtki w dół i atak na swojego ukochanego ;-) Jak wczoraj wyszedł pozytyw, to dziś owu.

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 20 września 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małpakacpra do dzieła!!! :)

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ