X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w tym cyklu zaczełam brac w 14 dniu bo 11 miałam pecherzyk 20 cm i tak powidziała mi gin.. ale okres dostałam dzien po odstwieniu duphastonu moze nastepny cykl bedzie dłuższy;p DLACZEGO TO TAKIE TRUDNE;9 ZAWSZE MYSLAŁM ZE NIE MA NIC ŁATWIEJSZEGO JAK ZAJSCIE W CIĄZE;P

  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 3 października 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka, też tak myślałam:)
    Dziś weszłam na inna część forym i jest dla nas nadzieje ,"cięższe" przypadki zostały szczęśliwymi Mamami to i na nas przyjdzie pora :)

  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 3 października 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak z innej beczki ,to mi sie dzis nic nie chce!udaję że pracuję;)
    Mam @ więc mam zachcianki a to mój 3 dzień diety,zapusciłam się przez wakacje i utyłam !
    Teraz mi wstyd wejść na wagę u ginki a co dopiero gdy sie uda ;)
    Także zero słodyczy odbija sie na moim samopoczuciu,jutro obiad u teściów oby był pieczony kurczak bo jak schabowe z tłuczonymi ziemniakami to będę "złą synową" ;)
    Miłej soboty..

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 3 października 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również przeglądami (często to robię, szukając wskazówek, nadziei) na Ovufriend inne fora, też czytałam o ciążach, których miało nie być. Napawa to optymizmem i humor poprawia.
    Nam też wszystkim się uda :-) Szkoda tylko, że nie ma nic od razu.
    Dziecko samo wybierze porę, kiedy będzie jego czas, a nie kiedy my chcemy.
    Właśnie przed chwilą wypiłam magiczny płyn i dalej mam nadzieję, że może owulacja przyjdzie jeszcze w tym cyklu.
    Małpakacpra, w niedzielę sobie odpuść dietkę, nie mówię, że masz się obżerać i zażerać jak świnka, ale jak smaczny obiadek Ci się zapowiada to go zjedz bez wyrzutów, deser też:-) A od poniedziałku znowu dieta. Ja jutro też na luzie, ogólnie mam wolne, spię do której chce i jem co chcę. Jeden dzień wolności sobie robię.
    Biedny Twój M, rozumiem też Ciebie, jednak trzeba wrzucić na luz i nie mówić za dużo, bo mu psycha siądzie, faceci pod tym względzie tak mają, biorą bardzo do siebie wsyztsko co związane z ich męskością.
    Nawet jego mama już mu truje, wyobrażam to sobie jak "miło" Twojemu M, a jej łatwo mówić. Dla mojego M też teściowa na te tematy gada, ostatnio obejrzała jakiś głupi program w tv, chyba Ukryta Prawda czy coś w tym stylu, gdzie nastolatek zapłodnił koleżankę w toalecie szkoły. Od razu były komentarze do mojego męża: dlaczego on tak nie zrobi, skoro tamtemu tak się udało, wszyscy tak szybko zachodzą - przecież to prosta sprawa zrobić dziecko, czy wszystko z jego nasieniem ok. Z jednej str śmiesznie to wygląda. Tylko jak widzę jaki potem przygnębiony jest, jakiego ma doła...Jednak trzeba z naszymi panami inaczej się obchodzić. I mnie samej czasami coś się wyrwie w złości...
    Tylko moja teściowa to nie ma umiaru, do mnie też. Ostatnio mówiła coś o adopcji, bo na In Vitro będzie dla mnie za późno, że żal patrzeć na takie małżeństwo bezdzietne. Tylko sama jak urodziła swoje pierwsze i ostatnie dziecko miała 36 lat. Może chce swoje niespełnione ambicje na nas przelać.
    Tylko przez to jej już nie odwiedzam, wręcz unikam. Mąz pracuje w ich mieścinie, więc wyobrażam sobie jak wpada tam na obiady i ile wysłuchuje.


  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 4 października 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze mówicie na facetów to chyba źle działa. Ja teraz nawet mojemu nie powiedziałam że jutro ide na monitoring bo już by miał spinke :/

    małpakacpra lubi tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 4 października 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tylko nieraz łatwo mówić, że się ich oszczędzi, a sama mojemu mowię, aby w danych dniach był w domu, że to niedługo itp. Choć teraz postaram się być powśćiągliwa w tym cyklu.
    Do tego gadka teściówki, oj niewesoło ma mój M, jak już zajdę w ciążę to wtedy poczuje ulgę i jedn stresy mu odejdą:-)
    Dea, powodzenia jutro na monitoringu!!!! :-)

  • monimoni Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 5 października 2015, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam staram się juz długo miałam rożne stymulacje w czerwcu wykryto u mnie niedoczynnosc tarczycy od połowy lipca biorę tabletki euthrox miałam normalnie miesiacze wsierpniu i we wrzesniu . teraz spóznia mi sie 5 dni zadnych objawów tydzien temu w niedziele pojawiły sie plamienia juz myslałam ze to okres a tu nic W sierpniu Tsh było 1.04 . nie wiem co robic czy to przez tabletki na tsh ?? nie mam @ ?

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 5 października 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monimoni wrote:
    witam staram się juz długo miałam rożne stymulacje w czerwcu wykryto u mnie niedoczynnosc tarczycy od połowy lipca biorę tabletki euthrox miałam normalnie miesiacze wsierpniu i we wrzesniu . teraz spóznia mi sie 5 dni zadnych objawów tydzien temu w niedziele pojawiły sie plamienia juz myslałam ze to okres a tu nic W sierpniu Tsh było 1.04 . nie wiem co robic czy to przez tabletki na tsh ?? nie mam @ ?

    Nie sądzę żeby tabletki wpłynęły na opóźnienie miesiączki. Jesteś po terminie więc zrób test, będziesz wiedziała czy to ciąża czy coś innego.

    Demeter
  • monimoni Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 5 października 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Nie sądzę żeby tabletki wpłynęły na opóźnienie miesiączki. Jesteś po terminie więc zrób test, będziesz wiedziała czy to ciąża czy coś innego.



    z tym testem jeszcze poczekam dzis pojawiły się niteczki krwi na papierze ubrałam wkładke ale przez cały dzien nic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2015, 21:13

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 5 października 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po mojej wizycie u gina:
    na lewym jajniku pęcherzyk 10,5 mm i 15,5 mm
    na prawym nic
    jutro pregnyl żeby im pomóc w czwartek monitoring
    i jakby nie pękły drugi zastrzyk
    i mój dostał witaminki za darmo
    ma teraz wziąść bo to próbka przez 4 dni
    a potem moge to kupić bez recepty
    ale on jest anty tabletkowy i nie wiem czy będzie chciał łykać. w sumie to taki mój chytry plan żeby mu nic w tym cyklu nie mówić że byłam na monicie itp bo to jednak też na niego źle wpływa.

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • małpakacpra Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 6 października 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monimoni zrób test bedziesz miała klarowny obraz
    Testowałam dziś bo @ przyszła w sob a wczoraj juz jej nie było...niestety ehh

    Ja tez mojego w tym miesiacu nie miałam stresować i dałam ciała w niedzielę.
    Spotkalismy się ze znajomymi,3 pary ,jedna z 9 mies synkiem,druga 2 miesieczny,trzecia bezdzietna i my i jak to przy "dzieciowych "rozmowach zaczęło się .a Wy kiedy??,byłoby fajnie..ble ble ble.A że wszyscy nasi Panowie kopią razem w piłkę. Palnełam ,że od 5 miesięcy nie strzelił mój B gola!! jest bramkarzem więc zaczeli ,że nie na tej pozycji stoi itp,ale widziałam ,że go "wykastrowałam" :( Nie podjelismy tematu a wczoraj kiedy zaczełam sie łasić usłyszałam.."Dzis gola nie strzelimy Słońce zmęczony jestem "
    A mówiły mi mądre głowy ,że chłop ma nie wiedzieć za duzo!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2015, 19:35

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 6 października 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małpkakacpra no muszę ci przyznać, że dałaś ciała. Nie martw się zapomni z czasem. Ja mojego męża nie wtajemniczam, po prostu kocham się z nim spontanicznie. Oczywiście wie, że pracujemy nad dzieckiem ale szczegóły mu są niepotrzebne, bo wtedy miałby blokadę.

    Demeter
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 6 października 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter ma racje, ja mojemu nic nie mówie w tym miesiącu aczkolwiek przykro mi było jak dziś po nockach wróciłam do domu łasze sie (on ma 2 zmiane) a on mi mówi że nie ma ochoty :/ no ale nic na siłe podejście nr 2 zrobie jutro rano bo dziś miałam zastrzyk Pregnyl może nie będzie za późno jutro żeby coś zadziałać :/ ?? w czwartek mam kolejny monitoring.

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • monimoni Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 6 października 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małpakacpra wrote:
    monimoni zrób test bedziesz miała klarowny obraz
    Testowałam dziś bo @ przyszła w sob a wczoraj juz jej nie było...niestety ehh

    Ja tez mojego w tym miesiacu nie miałam stresować i dałam ciała w niedzielę.
    Spotkalismy się ze znajomymi,3 pary ,jedna z 9 mies synkiem,druga 2 miesieczny,trzecia bezdzietna i my i jak to przy "dzieciowych "rozmowach zaczęło się .a Wy kiedy??,byłoby fajnie..ble ble ble.A że wszyscy nasi Panowie kopią razem w piłkę. Palnełam ,że od 5 miesięcy nie strzelił mój B gola!! jest bramkarzem więc zaczeli ,że nie na tej pozycji stoi itp,ale widziałam ,że go "wykastrowałam" :( Nie podjelismy tematu a wczoraj kiedy zaczełam sie łasić usłyszałam.."Dzis gola nie strzelimy Słońce zmęczony jestem "
    A mówiły mi mądre głowy ,że chłop ma nie wiedzieć za duzo!



    dzis mam ze śluzem takie jak by kawałki skórki z pomarańczy takie brązowawe lekko pomaranczowe nie dużo ze 4 jak sie podcieram. kochaliśmy sie dzisiaj rano i nic nie było na wkładce zaraz po.. Myslałam ze bedzie @ a tu nic czekam z testem do końca tygodnia . Nie mieszkam w Polsce :( a pod koniec tygonia jade na badania tsh to kupie test . ale nie wiem bo kurcze nic nie czuje no lekko mnie piersi bola ale nie sutki

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 7 października 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malpakacpra, dobra jesteś ;-) Ale ja też czasami nie potrafię inaczej i coś mnie kusi, aby gadać w podobny sposób. Nie wiem, silniejsze to ode mnie.
    Mój maż nie dość, ze ode mnie tak dostaje to jeszcze od swojej mamuśki, oj lekko nie ma.
    Swojemu daj już spokój, na pewno mu przejdzie, bo inaczej się zablokuje na amen.
    Monimoni, ja bym nie wytrzymała i test zrobiła.
    Dea, powodzenia, aby za 2 tyg były dwie piękne krechy.
    A bierzesz clo plus zastrzyk, tak?
    W jakich dawkach clo?
    Niedługo też zdecyduję sie na stymulacje, szkoda czekać.

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 7 października 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella w tym cyklu miałam CLO przez 5 dni po dwie tabletki dziennie i urosły mi dwa pęcherzyki. zobaczymy jutro na monitoringu czy wszystko ok bo w poprzednim cyklu miałam 5 pęcherzyków ale uległy atrezji :/ no i w tym cyklu lekarz zdecydował żeby pomóc pęcherzykom pęknąć za pomocą zastrzyka.

    Agnella lubi tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • monimoni Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 7 października 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wytrzymuje bo to nie pierwszy raz już sie spóźnia przrz 5 lat tyle testów zrobiłam ze nie biegam do apteki za każdym razem jak mi sie spóźnia piersi nadal bolą okresu brak zero objawów ciąży

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 8 października 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monimoni wrote:
    wytrzymuje bo to nie pierwszy raz już sie spóźnia przrz 5 lat tyle testów zrobiłam ze nie biegam do apteki za każdym razem jak mi sie spóźnia piersi nadal bolą okresu brak zero objawów ciąży

    To życzę ci aby małpiszpon już więcej nie przyszedł i żebyś zobaczyła swoje upragnione dwie kreseczki:)

    Demeter
  • monimoni Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 8 października 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    To życzę ci aby małpiszpon już więcej nie przyszedł i żebyś zobaczyła swoje upragnione dwie kreseczki:)



    oddała bym wszystko żeby tak było , dziś nadal brak @ jutro jadę na badania tsh możne betę zrobię:) wyniki będą po południu:P nadal bolą mnie piersi . A tak to nic więcej. Powiedzcie dziewczyny jak to jest czy jak się zajdzie w ciążę to włosy przestają wypadać??mi strasznie wypadały bo mam niedoczynność tarczycy teraz już tak , nie wypadają ale nadal coś tam wypada.

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 9 października 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w ciązy w ogóle nie wypadały, właśnie były ładne i to był objaw ciązy :-)
    Rób teściora, bo dobrze się zapowiada!!!!!

‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ