X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 marca 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiczka, a Ty bierzesz jakies inne leki jeszcze? Może to nie wina inofolicu? Albo cos jest nie tak z hormonami a on regulując je troszke wpływa na to, ze powstają takie objawy niemile...

    Aniusia! Świetnie, ze tak pozytywnie na Ciebie działa nasz eliksir :)trzymam kciuki za owulacje i aby ułożyło sie po Twojej myśli :)

    Ja niestety mam PMS juz od kilku dni a @ powinna przybyc 3.04. Czasu jeszcze sporo a kilka dni juz bolą piersi. Chyba taka moja natura i zadne leki tego nie zmienia :) jedyny plus tego, to że wiem ze za jakies 2 tyg powinna byc od momentu kiedy zaczynaja bolec i są nabrzmiale wiec kobiecość w góre :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Viola25 Znajoma
    Postów: 30 10

    Wysłany: 23 marca 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielkie dzięki,chyba spróbuję go brać:) A macie moze jakas sprawdzona apteke,w której jakos bardziej sie oplaca go kupic?:D

    Viola25

    Ludzie,którzy mają marzenia,nigdy nie tracą nadziei...
  • kasiczka Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 23 marca 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Kasiczka, a Ty bierzesz jakies inne leki jeszcze? Może to nie wina inofolicu? Albo cos jest nie tak z hormonami a on regulując je troszke wpływa na to, ze powstają takie objawy niemile...

    Kwiatuszku nic dodatkowo nie biorę a hormony mam badane i wszystko jest w normie. Może tak ma być?? Nie mam pojęcia.


    kasiczka
  • Żanka Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 23 marca 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpisz sobie w przeglądarke inofolic cena i pokaże Ci porównanie cen.Ja ostatnio kupowałam w melissie po niecałe 36zł.
    Zaczęłam pić inofolic kilka dni temu i też miałam po nim mdłości. Narobiłam sobie nadzieje a tu za dwa dni @... Cóż za prosto by było.Teraz mam tylko nadzieje,że w końcu się uda. Szczeg

    Doris-83 lubi tę wiadomość

  • mini_19 Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 23 marca 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm, a może tak zaczęłaś reagować, bo nagle Twój organizm nie miał braków i musiał się przestawić?

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 24 marca 2014, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiczka a może te Twoje objawy, to nie od inofolicu, tylko od małej fasolki, która sobie w Tobie rośnie ;) Skoro zbliża się termin @ a ty masz mdłości i inne dolegliwości... Oby to było jednak zafasolkowanie :D
    Ale masz rację, że inofolic na każdego może zadziałać inaczej.

    Aniiusiaaa5 super, że inofolic działa :) Oby jak najszybciej Wam się udało :)

    Viola25 ja tak samo jak Żanka zamawiałam inofolic w aptece melissa i jestem zadowolona. Kup od razu większą ilość, bo i tak zaoszczędzisz. A nawet jeśli szybko okaże się, że nie będzie Ci już potrzebny, to zawsze znajdzie się jakaś duszyczka, która chętnie odkupi od Ciebie ten zapas ;)

    Żanka przykro mi :( Jak nie tym razem, to na pewno następnym się uda ;) Trzymam kciuki :)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kasiczka Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 24 marca 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Qurczaku, żeby to było takie ładne jak piszesz... Niestety obawiam się innego obrotu sprawy. Dzisiaj mam wrażenie, że wszystko wraca do normy :( Powiem szczerze, że mam już dość tego wszystkiego, jestem już tym wszystkim zmęczona. A jeszcze świadomość uciekającego czasu... Za dwa mieś. być może będę miała dalszą część rekrutacji do straży granicznej. Tam 9 mieś w kamaszach. Wszystko to takie pogmatwane....

    Przepraszam ale musiałam się wygadać.....

    kasiczka
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 24 marca 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiczka i to teraz wykluczy Twoje starania na 9 miesięcy?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kasiczka Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 24 marca 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz jeśli już przejdę ten tak długi etap to raczej przez te 9 mieś nic z tego tym bardziej, że pewnie będę do domu przyjeżdzała co 2 tyg. Co prawda jeszcze się tam nie dostałam. Mój problem polega na tym że chcę to i to a tego nie da sie pogodzić.
    Liczyłam na to że w tym cyklu uda się zafasolkować ale ale chyba nic z tego :(

    kasiczka
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 24 marca 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde 9 miesiecy to szmat czasu :( a nie później jakiejś rekrutacji np za 2 lata? Tez stałam przed wyborem praca/dziecko ale wybieram dziecko. Ale to inna sytuacja i inna praca więc nie ma co porównywać.Czemu zycie jest takie głupie i stawia nas przed takimi wyborami? ehh

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 24 marca 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiczka dobrze, że się wygadałaś, bo teraz może będzie Ci lżej, a my po to jesteśmy, żeby wysłuchać, pocieszyć, doradzić... :)
    Nie znam Twojej historii, nie wiem w jakim wieku jesteś, jak długo starasz się o dzidziusia, więc nie chcę nic Ci sugerować. Musisz wsłuchać się w siebie i zastanowić, co teraz będzie dla Ciebie lepsze, ważniejsze... Rozumiem, że nie da się pogodzić ze sobą tych dwóch spraw. Może ta praca to dla Ciebie duża szansa na lepszą przyszłość. Nie wiadomo, czy taka szansa jeszcze kiedyś Ci się nadarzy. Z drugiej strony jeśli pragnienie dziecka jest silniejsze, a obecna sytuacja zawodowa w jakimś stopniu Ci odpowiada, to może jednak czas na założenie rodziny i poświęcenie się macierzyństwu. Zresztą jak wiesz, życie samo pisze nam scenariusze i to niekoniecznie takie, jak byśmy chcieli. Dlatego może właśnie nie zachodzisz w ciążę z powodu pracy, która jest w zasięgu Twoich rąk. Bądź też właśnie teraz okaże się, że jesteś w ciąży i siłą rzeczy karierę zawodową będziesz musiała odstawić na boczny tor ;) Kochana życzę Ci, aby Twoje plany i marzenia się wkrótce ziściły, jakiekolwiek one będą :) Trzymam kciuki :)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kasiczka Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 24 marca 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :)
    Mam prawie 34 lata a o dziecko staramy się 5 lat. To wszystko jest tak pogmatwane, że sama sie w tym gubię. Straż graniczna to dla mnie ogromna szansa ale z drugiej strony kiedy dziecko. Staramy się tak długo... No nic inofolic będę piła dalej i zobaczymy co się będzie działo. Dzisiaj mam strasznego doła. Co prawda jeszcze nie dostałam @ ale czuję że nadejdzie :(
    Wczoraj miałam ogromną nadzieję, że jednak inofolic zdziałał cuda...

    kasiczka
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 24 marca 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiczka głowa do góry! Ja zawsze powtarzam, że póki @ nie ma - jest nadzieja :D Tego się trzymam i Tobie też tak radzę ;)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kasiczka Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 24 marca 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Qurczak :) kochana jesteś :)

    Qrczak lubi tę wiadomość

    kasiczka
  • katarta Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 24 marca 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    Katarta a skąd te dane? U nas (w Polsce) bodajże od zeszłego roku dopiero. Moja gin mi tak mówiła. Poprawcie mnie, jeśli się mylę.

    zdawało mi się że gdzieś o tym przeczytałam że na rynku są już długo długo

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 24 marca 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarta wrote:
    zdawało mi się że gdzieś o tym przeczytałam że na rynku są już długo długo
    Zgadza się, niestety nie na naszym ;) U nas chyba od niespełna roku :)
    A Ty Katarta też stosujesz inofolic?

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 24 marca 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiczka ale dziewczyny czesto czuja sie jak na @ a to faslka :) wiec tak jak mówi Qrczak - dopuki nie ma małpy jest nadzieja :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 24 marca 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie! Kasiczka może to fasolka. :-)
    Inofolic biorę już jakiś czas. Dolegliwości nie mam i generalnie nie czuję się jakoś inaczej.

    Lekarz kazał mi odstawić metforminę i brać teraz tylko inofolic.

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 24 marca 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris-83 wrote:
    Lekarz kazał mi odstawić metforminę i brać teraz tylko inofolic.
    Doris to chyba dobrze, że lekarz tak zalecił :) Tzn dla nas - stosujących inofolic ;) Bo skoro zalecają odstawienie metforminy i stosowanie tylko inofolicu, to znaczy, że w inofolicu większa nadzieja ;)

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • mini_19 Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To oznacza, że rzeczywiście pomaga :) Mojej znajomej z mniejszego miasta też już lekarz o nim opowiadał. Także inofolic jest coraz bardziej rozpowszechniany.

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ