X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 19 marca 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurreczkaa a jaką dawke inofolicu przyjmujesz? U mnie jedna saszetka to za mało. Przy dwoch dopiero czuję, ze pracuja mi jajniki.
    Zostań z nami to szybko bedziemy Cie stawiać do pionu w takich momentach jak dzis :) głowa do góry, często kuracje musza potrwac dłuzej niz 2,5 msc-a. Inofolic podobno około pół roku powinien by c przyjmowany aby dał jakieś większe efekty. Ale tak jak Qrczak wspomnial, moze potrzebujesz wiecej czasu na efekty. Trzymam kciuki aby sie wszystko u Ciebie unormowało.

    Co do śluzu to u mnie też skąpo z nim i ciezko po jego obserwacji zauważyć kiedy jest owulacja. a przed inofolickiem miałam 'piękny' śluz. Ale jeśli nie przeszkadza to, ze nie jest go tak dużo to jak dla mnie moze tak zostać.

    PS. Ale mam dzis senny i ciazki dzień, taka otempiała jestem :/

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 19 marca 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pytalyscie moze lekarza czy w ciazy pic inofolic? bo ja juz zglupialam i nie wiem..

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 19 marca 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej lkc :)

    Poruszałyśmy juz ten temat tutaj, musiałabyś zajrzeć kilka stron wcześniej. Mi gin kazała odstawić jak potwierdze ciąze ale z drugiej strony podobno mozna pić w ciaży bo zmniejsza ryzyko cukrzycy ciazowej. Myśle, ze nie zaszkodziłby ale ja słucham sie mojej gin wiec mam nadzieje, ze szybciutko odstawie :)
    Dlugo stosujez inofolic?

    masz bardzo ładny wykresik, chyba można Ci już gratulować? :):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2014, 16:51

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 19 marca 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin konkretnie nie powiedział. Przy informacji o dawkowaniu inofolicu stwierdził tylko, że w ciąży nie powinno się go przyjmować, ale z tego też względu mam pić w II połowie cyklu tylko 1 saszetkę. Nie powiedział konkretnie, żeby odstawić. Będę u niego pewnie jakoś w ciągu najbliższych 2-3 tyg. z wynikami to zapytam jak nie zapomnę :P

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 19 marca 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak, notuj litanie pytań na karteczce :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 19 marca 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe, chyba muszę zacząć ;)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 19 marca 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stosowalam inofolic tylko ten cykl - od 5 dnia cyklu, po badaniach. pilam po 2 saszetki dziennie i wlasnie nie spytalam lekarza czy go pozniej ewentualnie tez pic, a on tez nie wspomnial. nikt z nas nie podejrzewal. ze w tym cyklu sie uda. nawet zamowilam juz nowe 3 opakowania.. jutro przyjda..
    a gratulowac to mi chyba bedzie mozna po wizycie u lekarza:) jutro sie umowie tak na poczatek kwietnia, zeby cos bylo widac :) Kwiatuszku zycze Ci szybkiego odstawienia :) trzymam kciuki

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 19 marca 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :) mam nadzieje, ze we ten cykl minie i w nastepnym odstawie :) oczywiscie daj nam znac jak juz bedzie konkretnie wiadomo ale ja i tak gratuluje :) jesli wszystko potwierdzi lekarz to jesteś pierwsza która zafasolkowała przy inofolicku z naszego forum :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja gin po 4 mies. brania infofolicu i metformaxu kazała odstawic,nie widząc efektów, tym bardziej że źle się czułam.

  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 19 marca 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) wiedzialam, ze jestem wyjatkowa:) zartuje, a tak na powaznie to oprocz inofolicu mialam inne wspomagacze: clo, pregnyl, provere,

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 19 marca 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to uznajme ze jest mniejsza zasuga inofolicku ale jednak na pewno jest :)

    Respondeca ale to inofolic tak wpłynął na Twoje złe samopoczucie?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja zaczynam pić inofolic. Mam nadzieję że pomoże :)

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • Gulia07 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam brać inofolik przy objawach menopauzy więc nie będę dzieliła sie z Wami refleksjami natomist chcę podzielic sie informacją o cenie leku.W wiekszości aptek opakowanie kosztuje okołó 60 zł-ja dzis kupiłam 5 opakowań po cenie 35,75 w aptece BLISKA -to apteka internetowa.Inny lek który też w moim mieście kosztuje około 50 zł tam kupiłam za 31.Polecam przesyłka kosztuje 10 zł a powyżej 300 zł wydanych na leki i suplementy gratis.Ja jestem bardzo zadowolona-jutro mam dostać przesyłkę.pozdrawiam i życzę powodzenia w kuracji!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2014, 20:52

    Gulia07
  • eeedith Przyjaciółka
    Postów: 116 36

    Wysłany: 19 marca 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po pierwszej IUI i pytałam lekarza czy co z inofolikiem w razie pozytywnego testu, to kazał NIE odstawiać. Ale pomimo wszystko wydaje mi się, że każda powinna słuchać swojego lekarza.

    eeedith
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 20 marca 2014, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny :)

    Ikc można już Ci gratulować? Spokojnej ciąży życzę :D

    Respondeca jesteś pewna, że Twoje złe samopoczucie było spowodowane właśnie inofolickie? Bo ja bym bardziej podejrzewała o to metformax. Szkoda, że nie pomogło :( Powodzenia w staraniach :)

    Anuszka widzę, że jednak dołączyłaś do pijacych inofolic. Przykro mi, że nie udało się w poprzednim cyklu. Trzymam kciuki, żeby w tym się powiodło :D

    Gulia07 a ską objawy menopauzy? Dziel się z nami wszystkim. każde spostrzeżenie jest dla nas cenne :)

    Eeedith dzięki za info, że gin nie kazał odstawiać inofolicu. Trzymam kciuki, żeby inseminacja przyniosla oczekiwane efekty :) Może będą dwie fasolki, albo więcej ;)

    anna83_83 lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 20 marca 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozmawialam dzisiaj z lekarzem, powiedzial zeby nie odstawiac inofolicu wiec dalej bede zlopac po 2 saszetki. w sobote mam przyjsc do niego do szpitala na usg :))))))))

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 20 marca 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikc dzięki za info :) Zatem coraz więcej lekarzy radzi, żeby jednak nie odstawiać inofolicu w ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 09:00

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na forum ogólnym jest wątek Starania z inolfolikiem czy jakos tak i tam wypowiada się ekspertka, zadałam pytania o ciąże i odpowiedziała, że jest bezpieczny.

    Qrczak lubi tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 20 marca 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki lithe :)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 20 marca 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... Ja biorę tak jak na opakowaniu, czyli jedna saszetka dziennie, wieczorem... Myślicie, że to za mało? Moja gin gdy o nim wspomniała mówiła co prawda żeby brać dwie saszetki, ale ja doszłam do wniosku, że albo ona coś pokręciła albo ja, bo na op. wyraźnie jest napisane, że nie ma potrzeby zażywania większej dawki... Co myślicie?

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ