X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanieje i wg mnie bedzie taniało. Jest coraz wiekszy popyt na inofolic wiec konkurencja miedzy aptekami bedzie

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    W aptece melissa kolejna promocja na Inofolic - 32,99 :D
    Czekać, aż jeszcze potanieje :P czy zamawiać?

    Oooo... A ja niedawno zamówiłam pięć opakowań po starej cenie. No trudno. Jakoś to przeżyje :)

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adk bo te ceny szybko się u nich zmieniają. Ja nie wiem, czy uda mi się zamówić jeszcze w promocyjnej cenie, bo czekam na krople dla siostry i będę dopiero zamawiać jak będą dostępne. Poza tym w domu mam jeszcze ponad 30 saszetek w zapasie. Gdybym już znała wynik obecnego cyklu to bym wiedziała na czym stoję i ile tego zamawiać. A tak to trochę się jeszcze waham.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak, zaczekaj, nawet jesli podskoczy cena to nie jakos bardzo wiec bardzo sie nie odczuje. a kupic za duzo to nie ma sensu :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Tanieje i wg mnie bedzie taniało. Jest coraz wiekszy popyt na inofolic wiec konkurencja miedzy aptekami bedzie
    Niestamowita ta konkurencja, w mojej aptece tez 32,99zl :) przez niecałe 2 cykle jak biorę zjechali 5zł.

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyrównują ceny bo wiadomo, ze kazdy widzac gdzies 5 zl taniej, kupi własnie tam :) bardzo dobrze. Ciekawa jestem jakie sa teraz ceny w stacjonarnych aptekach

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • ilenka Ekspertka
    Postów: 173 66

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Wyrównują ceny bo wiadomo, ze kazdy widzac gdzies 5 zl taniej, kupi własnie tam :) bardzo dobrze. Ciekawa jestem jakie sa teraz ceny w stacjonarnych aptekach
    ostatnio pytałam w 3 aptekach i oto ceny: 59, 65, 78

    Apteka Melissa robi konkurencje;) Oby tak dalej:) Jeszcze tydzien temu zamawiałam najtaniej za 34, 50 a teraz juz 32,99:)

    Qrczak lubi tę wiadomość

    0fc3fc2ab00918b1e6c0fdac37a9dda7.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba poszaleli w aptekach z cenami. W tej w której ja kuowałam (na miescie) mieli po 55 zł i zamawiaali specjalnie dla mnie wiec pewnie ta cena sie utrzymuje. Na allero jak patrzylam kilka dni temu to tez byly z melissy taniutkie a ktos inny wystawil po UWAGA 109 zł za opakowanie!! Paranoja jakas

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://allegro.pl/inofolic-3-op-x20-sasz-gratis-test-ciazowy-i4131999456.html

    3 opakowania + test ciążowy za 104.97 + przesylka - juz nawet takie komplety wymyslaja

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem po wizycie u nowego gina, mega podbudowana :D Pochwalil za branie 2 saszetek Inofolicu, nawet pytal za ile kupowalam ;) Z tego wrazenia zapomnialam zapytac czy po owu mam tez brac 2 saszetki...
    Ten gin to strzal w dziesiatke, najpierw mowil ze moje wahania dlugosci cykli to nic takiego, ale obejrzal wykresy (!) i zmienil zdanie, trzeba uregulowac. Dostalam liste badan wraz z dniami cyklu w ktorym mam je zrobic. Maz ma zrobic badanie nasienia jak wroci, a nawet pytal czy interesuja mnie bardziej inwazyjne badania, typu badanie droznosci jajowodow. Jeszcze nic nie zrobil ale juz sie ciesze ze u niego bylam :)

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow! Ceny poleciały strasznieeee! :)
    Właśnie zamówiłam za 32,99. super cena a mam wrażenie, że pójdzie niżej... Zainteresowanie rośnie a konkurencja nie śpi więc drogie Panie bądźmy czujne i obserwujmy promocje! :D

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, no Qurczak! Temperarutka ladnie sie utrzymuję więc może faktycznie poczekaj z tym zamawianiem :) ja dzisiaj mialam takiego strzała temperaturowego jak nigdy jeszcze (a mierze juz 10 miesięcy) 36,93. Az się podekscytowałam ale nie ma za bardzo czym bo serduszko trzy dni po owulce. Niemniej jednak sie ciesze bo coś mi mówi że mój organizm pracuje coraz lepiej i ta temperatura to po prostu wysoki progesteron :)

    Qrczak lubi tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Stasinka Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choć miałam malutką nadzieję, to test dziś wyszedł negatywny :( Czekam na @ i zacznę stosować inofolic 2xdziennie. I zobaczymy. Waga powoli leci w dół, to przynajmniej czuję, że mam na coś wpływ..... Smutno mi mimo wszystko.

    zgoda buduje, niezgoda rujnuje...
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stasinka pęcherzyk u Ciebie nie pękł to nie było możliwości na ciąże. Trzymaj się! I pomyśl nad zmianą gina, który wyjaśni Ci wszytsko dokładnie, bo niepotrzebnie miałaś nadzieję.

  • Stasinka Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, wiem, że nie powinnam się łudzić. Nie trzeba mnie w tym przekonaniu utwierdzać...Co do ginekologa, to niestety tu gdzie mieszkam same konowały. Wybrałam tego, który ma najwięcej pozytywnych opinii.

    zgoda buduje, niezgoda rujnuje...
  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś kupiłam 5 opakowań.Niestety teraz myślę że tylko straciłam pieniadze, zachęcona do zakupu przez gina, którego odwiedził tzw rep z próbkami. Do dzisiaj mam w domu saszetki które piję tak jak wypiłabym wszystko, co miałoby zbawić moje jajniki..Wypiję co mi zostało, i więcej nie kupię. Bo kompletnie przestałam wierzyć ze to działa.
    Pewnego wieczora, siedząc przy kompie ze szklanką letniej wody z ino-folic;-), poczytałam sobie trochę na temat jego składu no i firmy producenta. Schemat produkcji można sobie wyobrazić - synteza odbywa się we Włoszech, w Polsce tylko sprzedaż przez spółkę z Warszawki. Ginekologów rozpoczęto napastować w listopadzie 2013. To na pewno ma wpływ na cenę ;-).

    Nie udało mi się dotrzeć do żadnego raportu z badań klinicznych, które by potwierdzały jego skuteczność. To jest suplement - dlatego ich nie ma! Dlatego polecam, jeśli będziecie zachęcane przez ginekologów do zakupu (tak jak ja byłam)- poproście o takie dane. Na ich istnienie powołują się ponoć handlowcy. Gdzie można je znaleźć? Jeśli badań na grupie np 1000 kobiet, w ogóle nie ma, lub stwierdzają tylko że produkt nie szkodzi - to znaczy że taka sama jest efektywność tego Inofoliku, jak każdego innego placebo. Wypada mieć świadomość że to jest tylko "suplement diety" a nie lek!
    W Polsce nie podlega żadnym wyśrubowanym wymaganiom ani kontroli tego, jak działa. Ot, można go tutaj kupić w aptekach - tak samo jak np. olej lniany.

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • Kasia8819 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. mam problem.Od jutra zaczynam brać inofolic.Piszecie,że bierzecie go z innymi lekami.Mi ginekolog kazał brać 2 saszetki dziennie,bez innych leków.Staramy się o dzidzię już dwa lata i ciągle nic.Byłam na duphastonie ( nie pomógł)Teraz inofolic.Czy pomógł on komuś?

  • Stasinka Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla, ja też mam wątpliwości, dlatego sobie postanowiłam, że wykorzystam te 2 opakowania, które mi jeszcze zostały i dam sobie spokój. Bo o ile w działanie leków na receptę (np.CLO) wierzę to w przypadku Inofolicu mam słabą wiarę....Ale wiesz jak to jest, jak się czegoś bardzo chce to chwyta się człowiek różnych sposobów....

    Mimbla lubi tę wiadomość

    zgoda buduje, niezgoda rujnuje...
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia o inofolicu tutaj jest bardzo duzo napisane, musiałabyś poczytac. W skrócie to pomaga, reguluje, czujemy dzieki niemu jajniki. Wiekszosc z nas przyjmuje poza nim jeszcze inne leki wiec trudno powiedziec czy tylko jego zasluga jest jak ktoras dziewczyna zachodzi. A powiedz dlaczego bralas duphaston? Wspomagająco czy leczniczo? Inofolic jest suplementem wiec mozna spokojnie laczyc go z innymi lekami.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla a ile saszetek dziennie pijesz? Jesli pisalas juz wczesnioej o tym to przepraszam ze pytam ale nie widzialam albo mam skleroze.

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ