X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • mieśka84 Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell i jak tam po hormonach
    chodzi Ci po antykoncepcji? ja po anty na drugi dzień po odstawieniu tak samo ma po duphastonie



    jak tam inofoliczki, jakieś pozytywne zmiany, u mnie oczywiście bez jakichkolwiew.
    pozdrawiam

    PCO
    0176854cfe4dc3063e64c5997ba27637.png
    0039d04da9.png
    baby3.gif

  • Pera Koleżanka
    Postów: 43 13

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ile płacicie za opakowanie Inofolicu?
    W aptekach kosztuje ok. 55 zł z tego, co widzę, a ja zapłaciłam w aptece internetowej 30 zł i teraz się martwię, czy to nie jakaś podróba :(

  • Monikq Koleżanka
    Postów: 60 14

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 04:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pera wrote:
    Dziewczyny, ile płacicie za opakowanie Inofolicu?
    W aptekach kosztuje ok. 55 zł z tego, co widzę, a ja zapłaciłam w aptece internetowej 30 zł i teraz się martwię, czy to nie jakaś podróba :(

    Ja kupiłam też przez internet za 32 zł, odbierałam w aptece. Nie martw się, często jest tak z cenami leków czy suplementami diety :) . Zawsze szukam gdzie można kupić taniej, nie lubię przepłacać.

    Pera lubi tę wiadomość

    xnw4d5qpxy6d71l9.png
  • emi13 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W mojej aptece też kosztuje 50zl,wiec zamawiam przez internet za 30 zł. Tym sposobem oszczędzam 40.zł na trzech opakowaniach.

    emi13
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mieśka84 wrote:
    Evell i jak tam po hormonach
    chodzi Ci po antykoncepcji? ja po anty na drugi dzień po odstawieniu tak samo ma po duphastonie



    jak tam inofoliczki, jakieś pozytywne zmiany, u mnie oczywiście bez jakichkolwiew.
    pozdrawiam
    Powiem Ci,że nawet nie mam żadnych skutków ubocznych z czego sie ciesze, ale niestety @dzis przyszla ehhh.A ty jakie hormony bierzesz ? Pozdrawiam :)

  • mieśka84 Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EVELL
    ja biore duphaston, dlatego sie pytałam jakie bierzesz, bo przeważnie jak ktoś mówi hormony to zażywa antykoncepcje :)
    czyli@ przyszła to chyba dobrze bo byłaś zmartwiona


    ciumy

    PCO
    0176854cfe4dc3063e64c5997ba27637.png
    0039d04da9.png
    baby3.gif

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mój gin stwierdził że ten inozytol dla sportowców to jest to samo co inofolic, znalazłam na allegro 250g za 44zł a to starczy na 2 miesiące przy stosowaniu podwójnej dawki

  • ilenka Ekspertka
    Postów: 173 66

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może jest tu już ktoś kto pił taki inozytol dla sportowców i mu pomógł???

    0fc3fc2ab00918b1e6c0fdac37a9dda7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mieśka84 wrote:
    EVELL
    ja biore duphaston, dlatego sie pytałam jakie bierzesz, bo przeważnie jak ktoś mówi hormony to zażywa antykoncepcje :)
    czyli@ przyszła to chyba dobrze bo byłaś zmartwiona


    ciumy
    ja biore lek o nazwie cyclo progynova to jest HTZ niby ma mi on pomóc w zajsciu w ciąże bo staram się długo i inofolic dodatkowo łykam castagnus i wiesiołek tylko nie wiem czy moge je łaczyc z hormonami ?

  • mieśka84 Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    ja biore lek o nazwie cyclo progynova to jest HTZ niby ma mi on pomóc w zajsciu w ciąże bo staram się długo i inofolic dodatkowo łykam castagnus i wiesiołek tylko nie wiem czy moge je łaczyc z hormonami ?


    hejka,
    wiesiołek ja brałam cały czas przed pierwszą ciążą, niby mówią by do owulacji tylko i tak starałam sie zażywać,już sama nie wiem czy m to jakieś znaczenie
    costagnus z tego co pamiętam to na prolaktyne, ciężko mi powiedzieć czy można go łączyć z innym lekami, jeśli też działają na hormony, lekarz nic Ci na ten temat nie mówił?
    może warto zapytać, wiem że niektórzy są sceptycznie nastawieni do zielarstwa, może coś powie
    ciumy

    PCO
    0176854cfe4dc3063e64c5997ba27637.png
    0039d04da9.png
    baby3.gif

  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 2 lipca 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziś jest mój 38 dnień cyklu brak @ już 3 dni , moje cykle sa długie bezowulacyjne 35 dni . Inofolic pije dopiero od 23 dni po 2 saszetki , w tym miesiącu miało być na grubo clo, inofolic ,dexamethason,luteina a tej jak nie ma tak nie ma @ dzwoniłam do mojego gin a on od razu że może w ciąży niestety mówię mu że test negatywny a ten,,z moczu nie zawsze wykrywa może to być bardzo wczesna ciąża" .Było by wspaniale .!!:) Jutro idę do niego dowiedzieć się co mi dolega dlaczego nie przyszła @ .Wątpię abym była w ciąży .Wydaje mi się że to ze stresu bo mój wyjechał w daleką podróż i się stresowałam czy dojedzie .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2014, 16:38

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 2 lipca 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i śniło mi się że poszłam na usg i lekarz powiedziął że w ciąży jestem , chyba sie za bardzo nakręcam cały czas mam uczucie tam xxx jak bym miała miesiączke tak , (nie chce nikogo obrazić ) - jak by mokro :0

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2014, 16:44

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • mieśka84 Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 2 lipca 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NESIA
    może lekarz ma racje, a mierzysz tempke, to by dużo nam powiedziało i Tobie też.
    daj znać co i jakżyczę powodzenia

    PCO
    0176854cfe4dc3063e64c5997ba27637.png
    0039d04da9.png
    baby3.gif

  • natusiaaaka Koleżanka
    Postów: 37 21

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Jestem nowa na forum. Inofolic stosowałam, kiedy starałam się zajęć w poprzednią ciążę. Udało się za pierwszym podejściem. Wcześniej próbowaliśmy 8 miesięcy bez większych efektów. Niestety poroniłam w 7 tyg. Teraz znów się starami i znów biorę inofolic, a oprócz tego piję zioła ojca Sroki. Mam nadzieję, że coś to pomoże.
    Też kupowałam w aptece internetowej. I byłam zadowolona :)

    Mychaa22 lubi tę wiadomość

    c74485f0c24b905bb2b4e5a6b72742fe.png
  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieśka84
    nie nie mierze temperatury miałam wszystko zacząć już od tego cyklu . Jest mały problem mam pco i nie miałam owulacje bez leków . Jutro się wszystkiego dowiem . Trzymajcie kciuki . Staramy się już 3 lata :( bez efektu jak nic nie będzie to chyba udam się na inseminacje :)

    Natusiaaaka
    powiedz jaki wpływ na twoją owu mają te zioła długo je stosujesz?

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • natusiaaaka Koleżanka
    Postów: 37 21

    Wysłany: 2 lipca 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po poronieniu cykle bardzo mi się rozregulowały. Z 29-31 dni do ponad 40. W pierwszym nie prowadziłam obserwacji. W drugim nie mogłam się doczekać i ok 21 dna zaczęłam pić te zioła. W 26 dniu temperatura poszła w górę i chyba wreszcie była owu. W tym cyklu piłam je od początku i chyba cykl wrócił do normy bo owu wyznaczyło mi na 17 dc (przed poronieniem 15-17 dc). Czułam że jajniki pracują. Testy owu też wychodziły pozytywnie. Będę testować w sobotę to zobaczymy czy coś to dało.

    c74485f0c24b905bb2b4e5a6b72742fe.png
  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 3 lipca 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie mam dobrych wieści pęcherzyk grafa nie pęk jest duży ale to jeszcze nie torbiel dostałam duphaston na wywołanie miesiączki i skierowanie na drożność jajowodów . W tym miesiącu już nic z tego nie będzie :(

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • natusiaaaka Koleżanka
    Postów: 37 21

    Wysłany: 3 lipca 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie poddawaj się. Musisz być silna i wierzyć, że wszystko będzie dobrze i uda się!!

    c74485f0c24b905bb2b4e5a6b72742fe.png
  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 3 lipca 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciłam nadzieje ;(

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • Viki26 Autorytet
    Postów: 524 527

    Wysłany: 3 lipca 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natusiaaaka wrote:
    Cześć :) Jestem nowa na forum. Inofolic stosowałam, kiedy starałam się zajęć w poprzednią ciążę. Udało się za pierwszym podejściem. Wcześniej próbowaliśmy 8 miesięcy bez większych efektów. Niestety poroniłam w 7 tyg. Teraz znów się starami i znów biorę inofolic, a oprócz tego piję zioła ojca Sroki. Mam nadzieję, że coś to pomoże.
    Też kupowałam w aptece internetowej. I byłam zadowolona :)

    Natusiaaaka, przykro słyszeć że się nieudało, trzymam kciuki za kolejne staranka:)
    Mam pytanko do Ciebie jak długo brałaś Inofolic? Ja chyba wrócę do Inofoliku, brałam 20 dni, ale bez konsultacji z lekarzem.

    2014 ISCI1 :( cp 2015 crio :( 05.2015 ISCI2 :) 2017 ISCI3 :( 02.2018 ISCI4 :( 2018 ...?i co teraz?
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ