X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KRedka wrote:
    Dziękuję za odzew.
    Po jakim czasie stosowania inozytolu zauważyłyście zwiększenie wydzielania śluzu? Może u mnie to po prostu plamienie okołoowulacyjne (jeżeli coś takiego w ogóle istnieje?), chociaż nigdy nie miałam plamień w środku cyklu

    Witaj a jaki kolor miałaś to plamienie ? u mnie w drugim cyklu już troche śluzu sie pokazało więc coś tam działa ten inofolic ale nie wiem czy mam owulacje bo niby jajniki kluja idt zaczeły pracować odkąd zaczełam brać inofolic :) a to już 3 cykl go biore ale ciąży jeszcze nie ma :(

  • KRedka Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 16 lipca 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sam śluz jest bezbarwny - przezroczysty, tylko w nim jakby brązowawe smużki zauważyłam (tak na papierze toaletowym) jest ich mało i nie zawsze (podobnie mam w ostatnim dniu miesiączki, tylko teraz zdecydowanie mniej) a mam 13 dc (owulacja zazwyczaj pomiędzy 15 a 20 dniem)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo mam i często,że własnie ten brązowy śluz zauważyłam ale nie jest go dużo,być może to jest problem niskiego progesteronu lub zbliżającej się owulacji kiedyś mi to mówiła ginekolog ale moge się mylić.pozdrawiam ;)

  • KRedka Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 16 lipca 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za informacje. Teraz jeszcze mnie zaczęło podbrzusze pobolewać. Coś się dzieje... Byle dobrze :)

  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 16 lipca 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w piątek drożność jajowodów :( na nfz nie wiem czy dam rade bez znieczulenia masakra:(

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • violączela Koleżanka
    Postów: 71 7

    Wysłany: 16 lipca 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny , mam pytanko jak bierzecie inofolic w cyklu ? przez cały cykl czy lekarz okreslił dni kiedy zaczac a kiedy zakonczyc pic go ? bo ja biore od poczatku cyklu .

    Violączela
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violączela wrote:
    hej dziewczyny , mam pytanko jak bierzecie inofolic w cyklu ? przez cały cykl czy lekarz okreslił dni kiedy zaczac a kiedy zakonczyc pic go ? bo ja biore od poczatku cyklu .

    Nie ma znaczenia od kiedy mozesz zażywać pij każdy dzień do pozytywnego testu :D można go nawet brać w ciąży :)

    violączela lubi tę wiadomość

  • violączela Koleżanka
    Postów: 71 7

    Wysłany: 16 lipca 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Nie ma znaczenia od kiedy mozesz zażywać pij każdy dzień do pozytywnego testu :D można go nawet brać w ciąży :)
    dzuekuje Evell za odpowiedz :) i tak bede go piła

    Evell lubi tę wiadomość

    Violączela
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja brałam inofolic od lutego, od grudnia 2013 zaczelismy sie starac o dzidziusia... no i jestem w ciąży, dam sobie rękę uciąć ze inofolic pomógł mojemu jajeczkowaniu....
    jeśli ktoraś wciaż stosuje to mogę odsprzedać paczkę 37zł z przesyłką

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilie wrote:
    dziewczyny ja brałam inofolic od lutego, od grudnia 2013 zaczelismy sie starac o dzidziusia... no i jestem w ciąży, dam sobie rękę uciąć ze inofolic pomógł mojemu jajeczkowaniu....
    jeśli ktoraś wciaż stosuje to mogę odsprzedać paczkę 37zł z przesyłką

    Gratulację kochana ktory to już tydzien ? miałas owulacje wczesniej albo chorujesz na coś innego ?a może przy inofoloicu ci wróciły owu ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, komu pomogl ten specyfik?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilie.super,gratuluje:* podnioslas na duchu

  • Monikq Koleżanka
    Postów: 60 14

    Wysłany: 17 lipca 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesia wrote:
    w piątek drożność jajowodów :( na nfz nie wiem czy dam rade bez znieczulenia masakra:(

    Nie martw się, słyszałam że to nie takie straszne jak opowiadają. Powodzenia.

    xnw4d5qpxy6d71l9.png
  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 18 lipca 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesia napisała:
    w piątek drożność jajowodów :( na nfz nie wiem czy dam rade bez znieczulenia masakra:(

    Nie martw się, słyszałam że to nie takie straszne jak opowiadają. Powodzenia.


    jestem już po . Ból nie do opisania :P ale wszystko jest ok :)

    Anna255 lubi tę wiadomość

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 18 lipca 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się zastanawiam czy przy inseminacji jest ten sam ból ?

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki słuchajcie robiłam badania które mi zleciła endo bo prawdopodbnie podejrzewa hashimoto,ale tylko chyba podejrzewa bo na to sie póki co nie zanosi;)ale nie o tym teraz mianowicie w grudniu robiłam badania krwi ogólne i wyszło mi tsh 3.050 a dziś odebrałam znów tsh nowe wyniki a a tu wynik 0,924:o jestem w szoku i sie ciesze bardzo,chociaż ciut za niski ale to chyba dobrze niż poprzedni wynik i teraz moje pytanie czy to nie zasługa inofolicu? że tak ładnie spadło ?? czytałam opinie,że pomaga regulować tarczyce :D jestem pełna optymizmu i mam nowe nadzieje,że teraz mi się w koncu uda zajsc w ciąże;)

  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 19 lipca 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze wczoraj na sali spotkałam chrzestnego córkę właśnie rodziła , tak mi się smutno zrobiło jesteśmy w tym samym wieku :( Ja się staram a ona zaliczyła nie chcianą wpadkę :p

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesia wrote:
    Jeszcze wczoraj na sali spotkałam chrzestnego córkę właśnie rodziła , tak mi się smutno zrobiło jesteśmy w tym samym wieku :( Ja się staram a ona zaliczyła nie chcianą wpadkę :p

    W jakim wieku jesteś ?wcale ci sie nie dziwie ,u mnie kolezanki co chwila zachodzą w ciąże a ja sie staram już długo czas i wcale to takie łątwe nie jest ehh.

  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 19 lipca 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już mi leci 23 lata ale leczę się od 5 lat . Jak skończyłam 18- scie to zaczęliśmy się starać . Mamy taka sytuacje finansową że mogę sobie pozwolić nie pracować zająć się domem i dziećmi .

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesia wrote:
    Już mi leci 23 lata ale leczę się od 5 lat . Jak skończyłam 18- scie to zaczęliśmy się starać . Mamy taka sytuacje finansową że mogę sobie pozwolić nie pracować zająć się domem i dziećmi .

    a na co sie leczysz ? mi ogólnie wyniki wyszły ok w zasadzie nie ma sie do czego przyczepić a dziecka jak nie było tak nie ma.

‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ