X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesia wrote:
    ja teraz po 1 bo miałam cyste po 2 saszetkach , ponieważ zaczęłam brać od 13 czy 14 dnia cylku i jajniki zwariowały zatrzymała mi się miesiączka . Od nowego cylku lece 2 x 1

    A ty na coś chorujesz bo nie wiem czy pisałaś bo starasz się już trzy lata ?

  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    A ty na coś chorujesz bo nie wiem czy pisałaś bo starasz się już trzy lata ?


    PCO :(

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Ja właśnie zaczęłam swoją przygodę z Inofolic. Zapowiadał się cykl bezowulacyjny (PCO) i kupiłam to cuś i piję od 3 dni. W dniu, w którym zaczęłam pić śluz mi się zrobił ładny rozciągliwy i wygląda na to że właśnie owuluję. Nie wiem czy to zasługa Inofolic. Zobaczymy co będzie pod koniec cyklu :)

    lenka123321 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie czy inofolic zawiera może jod bo na ulotce nic nie pisze hmm ?wie ktoś ??

  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Mam pytanie czy inofolic zawiera może jod bo na ulotce nic nie pisze hmm ?wie ktoś ??


    nie nie zawiera ")

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a czy to się pije cały cykl? Czy tylko do owulki? Sory że takie głupie pytania zadaję ale nie mogę nigdzie znaleźć info o tym jak najlepiej toto przyjmować :)

  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Dziewczyny, a czy to się pije cały cykl? Czy tylko do owulki? Sory że takie głupie pytania zadaję ale nie mogę nigdzie znaleźć info o tym jak najlepiej toto przyjmować :)


    pije się codziennie przez cały cykl dawka jest ustalona po konsultacji z lekarzem :)

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesia wrote:
    pije się codziennie przez cały cykl dawka jest ustalona po konsultacji z lekarzem :)
    Uuuuuupssss.... Ja z lekarzem nie ustalałam nic :D Tak sobie zamiast kwasu foliowego zaczęłam brać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Dziewczyny, a czy to się pije cały cykl? Czy tylko do owulki? Sory że takie głupie pytania zadaję ale nie mogę nigdzie znaleźć info o tym jak najlepiej toto przyjmować :)

    Pijesz bez przewy aż do dodatniego testu :)

    Anuśka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesia wrote:
    nie nie zawiera ")
    :*

    nesia lubi tę wiadomość

  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Uuuuuupssss.... Ja z lekarzem nie ustalałam nic :D Tak sobie zamiast kwasu foliowego zaczęłam brać :)



    Musisz sprawdzić czy nie masz torbieli bo tak to nic cie nie da.

    Anuśka lubi tę wiadomość

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesia wrote:
    Musisz sprawdzić czy nie masz torbieli bo tak to nic cie nie da.
    A to luzzz. Mam usg w każdym cyklu i nic torbielowatego nie ma. Ufff uspokoiłaś mnie. Dzięki :)

  • mieśka84 Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka Panie
    ja inofem piłam 3 miesiące, teraz kupiłam sam inozytol, i pije tak jakby dwie saszetki dziennie
    zobaczymy, wychodzi dużo taniej

    PCO
    0176854cfe4dc3063e64c5997ba27637.png
    0039d04da9.png
    baby3.gif

  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj zaczęłam pić inofolic. Mam 20 saszetek i dam znać jak je skończę.

  • Enigma 34 Przyjaciółka
    Postów: 89 54

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję Inofolic 2x dziennie 4 od cykli, moje jajeczka rosną po nim piękne i okrągłe :) dzis potwierdzone - 9dc a pęcherzyk ma ponad 18 mm... :) nie mam pco, ale pęcherzyki wg usg jeszcze w marcu średnio rosły, co nie świadczyło o ich dobrej jakości ... :)

    nesia, lenka123321 lubią tę wiadomość

  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak brałam 2 dni po 1 saszetce (1x1) to mogę od dziś zacząć 2x1? proszę o szybką odpowiedź to bym zdarzyła wypić dziś dwie :)

  • julita25 Ekspertka
    Postów: 318 80

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mychaa22 wrote:
    jak brałam 2 dni po 1 saszetce (1x1) to mogę od dziś zacząć 2x1? proszę o szybką odpowiedź to bym zdarzyła wypić dziś dwie :)
    A pij to tylko suplement diety... Ja pije:)

    Mychaa22 lubi tę wiadomość

    860ix1hphkehqfnu.png
    qq87ej28nhnmcvys.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mychaa22 wrote:
    jak brałam 2 dni po 1 saszetce (1x1) to mogę od dziś zacząć 2x1? proszę o szybką odpowiedź to bym zdarzyła wypić dziś dwie :)

    Ja bym na twoim miejscu piła 2x1 bo sama tak pije wtedy lepiej jajniki pracują ;)

  • Enigma 34 Przyjaciółka
    Postów: 89 54

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mychaa22 wrote:
    jak brałam 2 dni po 1 saszetce (1x1) to mogę od dziś zacząć 2x1? proszę o szybką odpowiedź to bym zdarzyła wypić dziś dwie :)

    Oczywiście, że możesz :)
    ginka mówiła, że leczniczy charakter uzyskać można przy 2x dziennym stosowaniu.

    Evell, Mychaa22 lubią tę wiadomość

‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ