X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jajniki nie oszaleja jak nagle zmienie z 1x1 na 2x1?3 dni biore 1x1

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też zaczełam pierwszy raz brać to . Poleciła mi ginka. Oby zadziałało bo biore jeszcze glucophage 500, luteine i od nast cyklu clo.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mychaa22 wrote:
    A jajniki nie oszaleja jak nagle zmienie z 1x1 na 2x1?3 dni biore 1x1

    A dlaczego miały by oszaleć? kochana to jest suplement diety i bardzo dobrze wpływa na jajniki i pęcherzyki,żeby rosły ;)dużo dziewczyn pije 2x1 i jest poprawa mi np wyregulowało pięknie poziom tarczycy a był wysoki :D pij 2x1 polecam .Pozdrawiam ciepło

    Mychaa22, nesia lubią tę wiadomość

  • anka17189 Przyjaciółka
    Postów: 147 39

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mychaa22 wrote:
    A jajniki nie oszaleja jak nagle zmienie z 1x1 na 2x1?3 dni biore 1x1

    ja tez pije 2x1 i jest naprawde poprawa.... czuje że w końcu moje janiki pracują
    wiec też polecam tak jak koleżanka napisała wyżej to suplement wiec nic ci nie zrobi wręcz może pomóc ale to Twoja wola jak stosujesz ten suplement...
    :)

    "Bo każdy z nas ma takie marzenie,
    za którego spełnienie oddał by wszystko"

  • Enigma 34 Przyjaciółka
    Postów: 89 54

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Działanie inofolicu nie jest natychmiastowe, więc nic nie zwariuje :) leczniczo należy stosować 2x dziennie :) będzie poprawa, tylko trzeba poczekać, nic nie dzieje się po 10 czy 30 dniach... jak każdy suplement daje efekty dopiero po ok. 2 miesiącach i więcej, choć już wcześniej można zaobserwować pozytywne zmiany.
    Moja ginekolog mówiła, że sama jest zszokowana ilością ciąż jakie ma przy kuracji inofolikiem, więc życzę nam wszystkim powodzenia <3

    moremi lubi tę wiadomość

  • Enigma 34 Przyjaciółka
    Postów: 89 54

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajniki zawsze czułam przy owulacji, ale :) teraz tak pracują, że np w tym cyklu czuję je od @... !!! już myślałam, że to jakaś torbiel, endometrioza czy jakaś inna cholera... ale nic bardziej mylnego, 9 dc pęcherzyk 18mm i do tego okrąglutki, piękny ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigma 34 wrote:
    Działanie inofolicu nie jest natychmiastowe, więc nic nie zwariuje :) leczniczo należy stosować 2x dziennie :) będzie poprawa, tylko trzeba poczekać, nic nie dzieje się po 10 czy 30 dniach... jak każdy suplement daje efekty dopiero po ok. 2 miesiącach i więcej, choć już wcześniej można zaobserwować pozytywne zmiany.
    Moja ginekolog mówiła, że sama jest zszokowana ilością ciąż jakie ma przy kuracji inofolikiem, więc życzę nam wszystkim powodzenia <3
    ja go już stosuje 4 miesiąc i jakoś w ciąze nie zaszłam to prwawda jajniki ładnie pracuja tarczuyca ok ale co mi z tego kiedy nie mam najwazniejszego ??

    nesia lubi tę wiadomość

  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pierwszy cylk 28 dniowy :) z pco :? szczęśliwa zaczynamy nowy cykl ..


    Inofolic 2x1
    dexametazon 1x1 od 4 dc przez 5 dni
    clostilberyt od 4 dc przez 5 dni
    luteina od 16 dnia cyklu

    moremi lubi tę wiadomość

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • kiwi85 Nowa
    Postów: 1 3

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytywałam forum około 3 miesiące kiedy zaczęłam brać inofolic. Piłam nie wierząc, że się uda. O dziecko staraliśmy się niemal 3 lata. Stwierdzone PCO,niedoczynność tarczycy. Niemal 2 lata glucophage, eutyrox, leki na stymulacje jajników Aromek, zastrzyki gdzie za cykl nie raz płaciłam 3 tys.

    Miałam dość, lekarz zalecił suplemet Inofolic, odstawić zupełnie cukier i 3 mies odpoczynku. Zaczęłam biegać(tak dla siebie, bo raczej niedowaga niż nadmiar:), inofolic piłam tak żeby nie było, że nic nie robie. Jestem w 12 tygodniu ciąży. Nie wiem co pomogło, na pewno mego dzidziusia wymodliłam bo nie było dnia abym o niego nie błagała Boga. W każdym razie nastąpiło to po około 3 miesiącacch Inofolicu 2 razy 1 saszetka. Co ciekawe cykli inofolic raczej nie wyrównał. w ciążę zaszłam w 50 dniu cyklu!! Dziewczyny ogromnej cierpliwości Wam życzę!!!

    Evell, nesia, anka17189 lubią tę wiadomość

  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie czy jak mam tsh 1,52. Czy przez inofolic spadnie w dół? Boje się, żeby nie pogorszyć sytuacji.
    I jeszcze jedno pytanie jak ma się zażywanie Inofolicku i picie alkoholu? Szykuje się wesele :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2014, 08:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mychaa22 wrote:
    Powiedzcie czy jak mam tsh 1,52. Czy przez inofolic spadnie w dół? Boje się, żeby nie pogorszyć sytuacji.
    I jeszcze jedno pytanie jak ma się zażywanie Inofolicku i picie alkoholu? Szykuje się wesele :)

    Ja miałam tsh 3.050 i mi wyregulowało ładnie do 0924.traz biore juz miesiąc euthyrox. Moze ci spaść. Skonsultuj to z endokrynologiem. pozdrawiam

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi inofolic nie działa na tarczyce. Od tego biorę letrox.
    Natomiast po kilku miesiącach przyjmowania inofolicu 2x1 w tym cyklu miałam w 7 dniu 3 pęcherzyki o zbliżonej wielkości.
    Dziwią mnie teksty "brałam inofolic x miesięcy i w ciąży nie jestem". To jest suplement, więc tylko wspomaga i nie załatwi wszystkiego. Nie ma co się cudów spodziewać. Najpierw trzeba przebadać się wzdłuż i wszerz, zrobić profil hornonalny, badania nasienia, monitoring cyklu i wtedy można czekać na efekty. Ja pół roku po poronieniu (a właściwie po łyżeczkowaniu) nie zaszłam w ciążę, ale zajdę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2014, 12:42

    nesia lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze,troche sie boje ze mi moze spasc. Wtedy jak nisko to nadczynnosc ccy niedoczynnosc?

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mychaa22 wrote:
    Kurcze,troche sie boje ze mi moze spasc. Wtedy jak nisko to nadczynnosc ccy niedoczynnosc?
    Nie wiem skąd przekonanie, że inofolic reguluje tsh. To jakaś bzdura. Endokrynologa informowałam o przyjmowanych lekach i mówił, że nie mają one wpływu na tarczyce. Musiałyby chyba jod zawierać. Zresztą przed inofolikiem tsh miałam 3,2, a po dwóch miesiącach 4,08. Jeżeli tsh mieści się w granicach 1-1,5 to jest rewelacyjnie. U mnie aktualnie 0,89 i jest super (po letroxie). Na poziom tsh wpływa również stres.
    Proszę nie opowiadajcie bajek, że inofolic reguluje tsh.

    Jeżeli chodzi o imprezę z alkoholem, to najlepiej przyjmować suplementy i witaminy mininum pół godziny przed piciem alkoholu, kawy, herbaty, mleka i przetworów mlecznych, ponieważ wyplukuja minerały i witaminy bądź utrudniają ich wchłanianie. Możesz spokojnie pić jednak jeżeli poważnie staracie się o dziecko, to lepiej pić czerwone wino (wspomaga endometrium) niż piwo. Wódkę lepiej sobie darować. I z umiarem oczywiście :) miłej zabawy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2014, 14:55

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Nie wiem skąd przekonanie, że inofolic reguluje tsh. To jakaś bzdura. Endokrynologa informowałam o przyjmowanych lekach i mówił, że nie mają one wpływu na tarczyce. Musiałyby chyba jod zawierać. Zresztą przed inofolikiem tsh miałam 3,2, a po dwóch miesiącach 4,08. Jeżeli tsh mieści się w granicach 1-1,5 to jest rewelacyjnie. U mnie aktualnie 0,89 i jest super (po letroxie). Na poziom tsh wpływa również stres.
    Proszę nie opowiadajcie bajek, że inofolic reguluje tsh.

    Jeżeli chodzi o imprezę z alkoholem, to najlepiej przyjmować suplementy i witaminy mininum pół godziny przed piciem alkoholu, kawy, herbaty, mleka i przetworów mlecznych, ponieważ wyplukuja minerały i witaminy bądź utrudniają ich wchłanianie. Możesz spokojnie pić jednak jeżeli poważnie staracie się o dziecko, to lepiej pić czerwone wino (wspomaga endometrium) niż piwo. Wódkę lepiej sobie darować. I z umiarem oczywiście :) miłej zabawy :)

    Twój lekarz chyba,się nie zna proponuje zmienić lepszego ;)ja prze stosowaniem inofolicu miałam wysoki poziom o juz po 2 cyklach brania unormował mi się poziom i jest teraz ok ,propnuje się poczytać troszke o inoflicu sama ginka mi powiedziała,że ten suplement reguluje tarczyce jestem tego żywym przykładem.Pozdrawiam :D

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Twój lekarz chyba,się nie zna proponuje zmienić lepszego ;)ja prze stosowaniem inofolicu miałam wysoki poziom o juz po 2 cyklach brania unormował mi się poziom i jest teraz ok ,propnuje się poczytać troszke o inoflicu sama ginka mi powiedziała,że ten suplement reguluje tarczyce jestem tego żywym przykładem.Pozdrawiam :D
    Jesteś jedynym przypadkiem potwierdzającym tą tezę. Kwas foliowy i inozytol nie wpływają na pracę tarczycy. Wygląda na to, że Ty nie czytasz. Mi się podniósł tsh. Możliwe, że u Ciebie nastąpiło kilka innych czynników, ale sam inofolic w żaden sposób nie reguluje pracy arczycy. Gdyby tak było nie przypisano by Ci euthyroxu, bo przyjmujesz inofolic. Nie korzystałam z pomocy jednego lekarza - zazwyczaj konsultuję diagnozy z innymi, więc nie pisz mi czy moi lekarze się znają czy nie i sama może się zastanów dlaczego przypisali Ci lek regulujący tarczyce skoro inofolic to taki cud, że niedługo będzie jeszcze prał i gotował. To jest suplement diety, nie lek i dlatego ma działać pomocniczo.

    Jedyne co znalazłam to że inofolic z uwagi na zawartość inozytolu pomaga w regulacji poziomu hormonów takich jak GnRG, TSH czy insuliny, ale tylko "pomaga", a nie załatwia robotę za odpowiednie leki. Jak pisałam wcześniej mi po dwóch miesiącach stosowania inofolicu 2x1 tsh wzrosło do górnej granicy, tym samym Twój przykład mnie nie przekonuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2014, 19:07

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Enigma 34 Przyjaciółka
    Postów: 89 54

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    ja go już stosuje 4 miesiąc i jakoś w ciąze nie zaszłam to prwawda jajniki ładnie pracuja tarczuyca ok ale co mi z tego kiedy nie mam najwazniejszego ??

    Kochana teraz sobie liczę, biorę inofolic jakoś od końca kwietnia, więc za chwile minie 4 miesiące... też nie jestem w ciąży, ale jest poprawa owulacji... czytałam, że jajeczka potrzebują ok 70 dni na cały proces dojrzewania, więc może dopiero teraz produkujemy te najbardziej wartościowe? ;-) cierpliwości... wiem, że to trudne, u nas dwóch lekarzy nie stwierdziło żadnego problemu utrudniającego zajście... więc może stres, pęd życia? nie wiem ... nie podam się, więc pozostaje jedynie czekanie ;)

    moremi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a mam pytanie bo nie bardzo wiem :] czy jeśli biorę 3x1 tab metforminy dziennie i mam pić ten inofolic to nie będzie tego za duzo?? I czy dodatkowo 2x1 saszetka to nie za dużo szczęscia na raz ??

  • Cranberry Ekspertka
    Postów: 218 203

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie będzie za dużo. :)
    Metformina nie ma nic do Inofolicu. Jedno ma normować cukier a drugie dostarczyć kwasu foliowego i inozytolu. Takie połączenie się stosuje przy PCOS.
    U mnie póki co sam Inofolic po dokładniejszych badaniach (dopiero zaczynam wędrówki ludów po laboratoriach), ale nie wykluczone, że Metformax też dostanę.

    c55fdqk3kdbgplqm.png
  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w siódmym niebie no możne w szóstym '

    Pierwszy cykl z owu , pierwszy 28 dniowy :) a nie 38 :( a moja miesiączka trwała 4 dni i nic nie czułam zero bólu :) szczęśliwa :) Przy cyklach 38 dni ból pierwszego dnia okropnym nie obyło by się bez tab. i spędzenia całego dnia w łóżku , krwawienie obfite 7 dniu :( ;/ Teraz w pierwszy dzień umyłam 7 okien w moim domu ,jazda na rowerze zero tabletek przeciw bólowych czuję sie wspaniale :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) : ):): ) : ): ) :)

    moremi, Giussta lubią tę wiadomość

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ