Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jak bierzecie ten inofolic? gin palnął tylko, że saszetkę dziennie, a teraz siedzę i się zastanawiam - cały cykl? Od jakiegoś do jakiegoś dnia? Brać bez przerw itd?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    Cześć dziewczyny, jak bierzecie ten inofolic? gin palnął tylko, że saszetkę dziennie, a teraz siedzę i się zastanawiam - cały cykl? Od jakiegoś do jakiegoś dnia? Brać bez przerw itd?

    miałam te same wątpliwości i dziewczyny na tym forum napisały że mam pić go nawet podczas @. czyli cały cykl... ja zaczęłam od wizyty u lekarza i to w sumie była końcówka cyklu...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dziękuję bardzo za odpowiedź :)

  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziś mój 12 dc monitoring leki zadziałały pięknie 4 piękne pęcherzyki Graffa ogólnie jest ich aż 10 ale 6 z nich ma tylko po 10mm reszta jest okazała i piękna lekarz mówił ze któryś musi pęknąć . Jajnik lewy, który spał własnie się obudził zaczoł pracować,prawy zawsze jakoś po lekach dawał rade :)

    pięknie może w tym cyklu ??
    ,, Cicha nadzieje " ( żadnych torbieli , żadnych cyst ?) w poniedziałek następna wizyta co i jak , no i oczywiście testy owu od 13 do 17 dnia cylku a luteina od 16 dnia cyklu


    Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki :p :)

    Inofolic 2x1
    dexametazon 1x1 od 4 dc przez 5 dni
    clostilberyt od 4 dc przez 5 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2014, 17:57

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Mam do odsprzedania 2 opakowania Inofolicu. Ja niestety nie mogę go stosować, a kupiłam nie wiedząc o tym fakcie :( Mój e-mail: [email protected]

  • Pera Koleżanka
    Postów: 43 13

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic wrote:
    Witam wszystkie staracjące się i już z nowym mieszkańcem po sercem :)

    Gratuluję Magic!
    Jeśli rzeczywiście picie inofolicu pomogło to i dla mnie nadzieja.
    Piję trzeci cykl i czuję, że jajniki inaczej pracują. Tylko, że ja mam PCOS.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pera wrote:
    Gratuluję Magic!
    Jeśli rzeczywiście picie inofolicu pomogło to i dla mnie nadzieja.
    Piję trzeci cykl i czuję, że jajniki inaczej pracują. Tylko, że ja mam PCOS.

    Chyba coś źle zrozumiałaś... ;) Bo Magic tylko się przywitała ze staraczkami i przyszłymi mamami, a sama jeszcze czeka na efekt końcowy (jest dopiero co po owulce) ;)

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zgadza się :) czekam na efekty, choć mam do podleczenia prolaktynę jeszcze więc jeśli się uda to nie będzie tylko i wyłącznie sprawa inofolicu :) i polecam kupować na allegro, na allegro kupiłam za 38zł z przesyłką a w aptece 51 zł :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monitoring 17 dc 2 jajeczka pękły :) czekamy na efekty :) żadnych torbieli, żadnych cyst
    cudownie :) :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2014, 18:28

    Nikonka lubi tę wiadomość

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesia wrote:
    Monitoring 17 dc 2 jajeczka pękły :) czekamy na efekty :) żadnych torbieli, żadnych cyst
    cudownie :) :D

    Super kochana :* trzymam kciuki:)

    nesia lubi tę wiadomość

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojne szczescie :) trzymamy kciuki :)

    nesia lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1970

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy wiecie ale jest tańszy odpowiednik inofoliku - Inofem :) Jest to to samo (wiem to od lekarza który zajmuje się leczeniem niepłodności) i w dodatku inofem ma 30 saszetek w opakowaniu a inofolik bodajże 20 więc tańszy i więcej saszetek :)
    To tak dla informacji :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • julita25 Ekspertka
    Postów: 318 80

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inofem w przeliczeniu na saszetki wcale nie jest tańszy to taki chwyt marketingowy, ze dają 30 saszetek. Najtaniej jest na allegro ja kupuje 3 opakowania za 100zł i w tym jest już przesyłka wliczona. Polecam.

    860ix1hphkehqfnu.png
    qq87ej28nhnmcvys.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo prosze kolejny specyfik :) fakt na allegro taniej :) ja kupipam za 38zl a w aptece 51 zl :(

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nesia Koleżanka
    Postów: 59 13

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przestrzegam was dziewczyny byłam u lekarza i mówiłam mu ze kupuje na necie on się zapytał czy z allegro ja mówię że nie że z apteki internetowej sprawdzonej mówił coś ze na spotkaniu ginekologów jakiś jego kolega lekarz opowiadał o 2 przypadkach kobiet które kupiły z allegro od kogoś i się zatruły ,ponieważ lek był podrobiony. Więc uważajcie

    Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja kochane pije inofolic juz 5 miesiac i wydaje mi sie ze on na mnie w ogole nie dziala (a mam PCO)... widocznie ten lek pomaga tylko niektorym, z mniejszymi problemami... chyba potrzeba mi mocniejszych lekow... :/ mam jeszcze sporo opakowan, dopije do konca i juz wiecej raczej nie bede kupowac... <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 12:57

  • ILKA88 Przyjaciółka
    Postów: 130 40

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biorę inofolic już 25 dzień i na razie też niestety nic nie działa :( może jeszcze za szybko aby coś czuć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 13:12

    ckailhb8ez7m7qlw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILKA88 wrote:
    ja biorę inofolic już 25 dzień i na razie też niestety nic nie działa :( może jeszcze za szybko aby coś czuć :)

    A ja pije już 4 miesiać i też nic sie nie dzieje, he a miało być tak pieknie !

    nick nieaktualny, Mimbla lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczynam myslec, ze to byl po prostu chwyt reklamowy, jak juz wczesniej niektore dziewczyny pisaly... no ale ja mialam nadzieje i co - i nic... nie mowie, ze w ogole nie dziala, bo moze sa przypadki ze niektorym pomogl, ale na szersza skale, to slaby suplement... no niestety taka moja opinia po dluzszym uzytkowaniu... <3

    Mimbla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    zaczynam myslec, ze to byl po prostu chwyt reklamowy, jak juz wczesniej niektore dziewczyny pisaly... no ale ja mialam nadzieje i co - i nic... nie mowie, ze w ogole nie dziala, bo moze sa przypadki ze niektorym pomogl, ale na szersza skale, to slaby suplement... no niestety taka moja opinia po dluzszym uzytkowaniu... <3

    To chyba zależy od organizmu też,ile pijesz szaszetek dziennie ?on bardziej działą chyba na kobiety z stwierdzonym pcos.Może dać nawet efekty po 6 miesiącach picia nie trać nadzieji ;)

‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ