X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną inofolic,pomógł?
Odpowiedz

inofolic,pomógł?

Oceń ten wątek:
  • madziuniak Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 27 października 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w czwartek dostałam plamienia... Byłam szczęśliwa bo byłam przekonana ze to okres pojawił się dzieki inofolikowi... (Staramy się o dzidziusia ale od 6 sierpnia nie miałam okresu), plamienie bylo okropnie skąpe i zabarwione na brązowo.. Juz wczoraj po plamieniu ani śladu... Stad nurtujące mnie myśli czy mogę być w ciazy.... ? Nie dawało mi spokoju to ze miałam tak niewielkie plamienie zamiast okresu i zaczęłam szukać podobnego przypadku na forum... Natrafiłam na temat krwawienia implantacyjnego... Czy to możliwe...?

    Madziuniak
  • ILKA88 Przyjaciółka
    Postów: 130 40

    Wysłany: 27 października 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam wcześniej, że inofolic popsuł mi cerę ale to chyba jednak była wina nowego kremu bo jak tylko go zmieniłam to wszystko wróciło do normy :)) Poza tym pije inofolic niecałe 3 miesiące i niestety nadal nie pomaga. Jajniki pobolewają co chwilę ale dziś 34 dc a okresu jak nie było tak nie ma. Czy po nim macie regularne cykle?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2014, 14:23

    ckailhb8ez7m7qlw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziuniak wrote:
    [...] Czy to możliwe...?

    Wszystko jest możliwe :-) Chociaż ja ostatnio mam tak często, że mam plamienie przez jeden dzień, mega skąpe... a po kilku dniach - do tygodnia, pojawia się @. Także musisz czekać, a potem w razie czego zrobić test lub skoczyć do ginekologa.
    ILKA88 wrote:
    Pisałam wcześniej, że inofolic popsuł mi cerę ale to chyba jednak była wina nowego kremu bo jak tylko go zmieniłam to wszystko wróciło do normy :)) Poza tym pije inofolic niecałe 3 miesiące i niestety nadal nie pomaga. Jajniki pobolewają co chwilę ale dziś 34 dc a okresu jak nie było tak nie ma. Czy po nim macie regularne cykle?

    Ja zaczęłam dopiero w tym, ale już wiem, że regularny nie będzie - 20dc i nie mam żadnych objawów (jak bolące piersi), a od pierwszych objawów @ była zazwyczaj 7-10 dni później. Także już wiem, że lipa :-/ Owu też raczej nie było, więc jestem niepocieszona. Może to wina tego, że brać zaczęłam od 8dc a nie od pierwszego... ale kto tam wie?
    Usłyszałam ostatnio opinię, że to ściema z tym suplementem jest i wyciąganie kasy, więc podchodzę do tego ostrożnie. Tak jak, że miało się wagę tracić na nim, a u mnie ani drgnie, nawet o 100 g :-/

    Wolałabym jednak, żeby działał faktycznie, bo mi bardzo zależy na bąbelku... żebym mogła już się pochwalić, że jest w drodze na gwiazdkę... taki prezent zrobić rodzicom, którzy bardzo chcą być dziadkami...

  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 29 października 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi sie przedluzyl cykl z 28 do 34 po inofolicu.

    Nieidealna
  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 3 listopada 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki! :)

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    Nieidealna
  • Agnes81 Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po pierwszy cykl zażywając inofolic. Przeczytałam dużo pozytywnych opinii, więc zdecydowałam się na zakup. Zresztą moja Gin.mi go też poleciła. Cena trochę odstrasza, ale w tym wypadku chyba cena nie ma za dużego znaczenia. Za niedługo okaże się czy mi pomógł w tych staraniach o "fasolkę". Jedyne co się zmieniło i trochę mnie to niepokoi to od 3 dni pobolewają mnie jajniki na zmianę raz lewy raz prawy. Trochę wiąże to z możliwym zapłodnienie, bo nigdy wcześniej nie miałam takich objawów, ale nie chcę się nakręcać niepotrzebnie.
    A wy miałyście jakieś niepożądane objawy po inof.? Zauważyłyście u siebie jakieś zmiany, które przez zażywaniem inofolic nie występowały?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2014, 16:10

  • madziuniak Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 12 listopada 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja koncze drugie opakowanie i dostałam juz drugi raz 3 dniowe plamienie... A wcześniej nie miałam okresu prawie 3 miesiące, także inofolik naprawdę działa!

    Madziuniak
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zaburzoną temperature w pierwszym cyklu brania

  • Agnes81 Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 14 listopada 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja temperaturę mierzę dopiero drugi cykl, więc właściwie uczę się dopiero swojego ciała. W Pierwszym cyklu nie doczytałam dokładnie i mierzyłam kiedy chciałam, a nie tuż po przebudzeniu, więc tego pierwszego cyklu nawet nie biorę pod uwagę do jakiejś interpretacji i porównania.
    Jak stosujecie inofolic, jedną czy dwie saszetki dziennie? Bierzecie przy tym dodatkowo kwas foliowy?
    Ja biorę 2 saszetki dziennie, kwas foliowy biorę czasami, może z 3 razy w tyg. choć wydaje mi się, że nie powinnam, bo inofolic dostarcza odpowiednią dawkę k.foliowego.
    Z drugiej strony wyczytałam gdzieś, że nadmiar kwasu bezproblemowo usuwa się z organizmu i nie szkodzi,a niedobór może mieć fatalne skutki. W USA czy UK podstawowa dawka kwasu foliowego wynosi 0,6 mg, a u nas 0,4 mg (gdzieś tak słyszałam). Więc może dodatkowa suplementacja nie zaszkodzi - jak myślicie?

  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 14 listopada 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi inofolic zaczal psuc zęby.

    Nieidealna
  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 14 listopada 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes81 wrote:
    Ja temperaturę mierzę dopiero drugi cykl, więc właściwie uczę się dopiero swojego ciała. W Pierwszym cyklu nie doczytałam dokładnie i mierzyłam kiedy chciałam, a nie tuż po przebudzeniu, więc tego pierwszego cyklu nawet nie biorę pod uwagę do jakiejś interpretacji i porównania.
    Jak stosujecie inofolic, jedną czy dwie saszetki dziennie? Bierzecie przy tym dodatkowo kwas foliowy?
    Ja biorę 2 saszetki dziennie, kwas foliowy biorę czasami, może z 3 razy w tyg. choć wydaje mi się, że nie powinnam, bo inofolic dostarcza odpowiednią dawkę k.foliowego.
    Z drugiej strony wyczytałam gdzieś, że nadmiar kwasu bezproblemowo usuwa się z organizmu i nie szkodzi,a niedobór może mieć fatalne skutki. W USA czy UK podstawowa dawka kwasu foliowego wynosi 0,6 mg, a u nas 0,4 mg (gdzieś tak słyszałam). Więc może dodatkowa suplementacja nie zaszkodzi - jak myślicie?

    mi gin kazal brac 2. rano i wieczorem

    Nieidealna
  • Agnes81 Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 16 listopada 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy oprócz inofolic bierzecie jeszcze kwas foliowy?
    Napiszcie mi proszę jakie witaminy powinno się brać przez ciężą? Aby uzupełnić organizm w ewentualne niedobory?

    zabcia 41 lubi tę wiadomość

  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 18 listopada 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bierzesz 2 saszetki to raczej inofolic powinien sam wystarczyc. Ja nic wiecej nie biore.

    Nieidealna
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny. Chciałam się zapytać czy znacie może jakiś tańszy zamiennik infolic? Jakby nie patrzeć 50zł na 15 dni (bo mam wskazania picia 2x1) to trochę za drogo jak na mój budżet :(

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • loczq Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej baba Jagna Inofolic jest tanszy w aptekach internetowych, w moim miescie moglam go kupic za 80zl a w internecie jest za ok 30zl.

    Zmiany jakie zauwazylam po Inofolicu to schudniecie (w sumie 5kg przez pol roku zazywania) no i skrocenie cyklu z 34dni do 25-28 co mnie nie cieszy. Teraz biore ostatnie opakowanie i rezygnuje.

  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję loczq za odpowiedź. W internecie znalazłam po 53zł ... może i ja bym trochę zrzuciła, 3kg przytyłam ostatnio i niezbyt dobrze się z tym czuję ;)

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:21

    Marzec x 2 <3 <3
  • loczq Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W aptece farm-jed jest Inofolic za niecale 30zl. Zamawialam kilkukrotnie i bez zadnch problemow. Sama tez sie wczesniej naszukalam, bo nie mieszkam w Polsce a na miejscu oczywiscie tego nie ma. Mam nadzieje ze pomoglam :)

  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesteście niesamowite! ratujecie mój budżet i reperujecie zdrowie ;) dziękuję Wam bardzo serdecznie :*

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślałam ze nareperuje mi zdrowie, ale zamiast tego dostałam 44 dniowy cykl. (wczesniej 28)..

    Cigaretta lubi tę wiadomość

    Nieidealna
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ