X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną inofolic,pomógł?
Odpowiedz

inofolic,pomógł?

Oceń ten wątek:
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm...ja póki co mam cykle po 35-40 dni. Piję inofolic od 3 dni i nie czuję znacznej różnicy ;) zobaczymy co dalej to wszystko przyniesie.

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nieidealna wrote:
    Też myślałam ze nareperuje mi zdrowie, ale zamiast tego dostałam 44 dniowy cykl. (wczesniej 28)..
    też zawsze mam 28/29 dc, to mój pierwszy cykl z inofolic i na wykresie brak owulki, boję się, że też wydluży mi się cykl :<

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2014, 18:46

  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi na owulkę raczej nie pomógł. Jak nie było tak i nie ma.

    Nieidealna
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja piłam jeden cykl, według gina owu nie było i pewnie miał rację bo dziś przywitałam wcale nieproszonego małpiszona:( ale nie poddaje się jutro robię hormony i piję inofolic nadal, długości cyklu nie zmienił, może potrzeba czasu żeby pomógł.

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po infolicu czuję tylko kłucie w jajnikach ... może to znak że przyszły cykl będzie owulkowy? ;)

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • Agnes81 Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może już gdzieś o tym wspomniałam na forum, jeśli tak to najwyżej się powtórzę :)
    Piłam Inofolic przez dwa cykle po dwie saszetki dziennie, bo w jednej saszetce jest za mało kwasu foliowego, więc gin. stwierdziła, że dwie nie zaszkodzą.
    Do tego używałam podczas owulacji Conceine plus. Żel wspomagający żywotność plemników i stwarzający im lepsze środowisko do przeżycia.
    Nie wiem czy akurat to pomogło, że jestem teraz w 7 tygodniu ciąży, ale również nie wykluczam tego.
    Powodzenia dziewczyny :)

    baba_Jagna lubi tę wiadomość

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes81 dajesz nadzieję, że i nam pomoże ten biały proszek, ja w tym cklu piję jedną saszetkę, w tamtym piłam dwie i nie wiem czy była to owu czy nie, jeśli była to bardzo szybko...

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rośnijcie zdrowo i szczęśliwego Nowego Roku:)

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pije inofolic od 16 dni i mam jedynie uczucie mokrego w pochwie. Sluz bez zmian. Jedynie jajniki czesciej kloja ... Moze to oznaka dojrzewajacych komorek jajowych? To bylby prezent na 2015 :D

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam 2 cykl z inofoliciem, poprzedni trwał 27 dni i nie było raczej owulki, piłam po jednej saszetce dziennie, a w tym cyklu zaczęłam pić 2 ,może tym razem coś pomoże ;)

  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 18:17


  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Czy mogę brać Inofolic bądź Inofem podczas stymulacji z CLO ?? W tym cyklu brałam 1 tab dziennie ale bez efektów, teraz będę miała zwiększoną dawkę do 2 tab. Czy nie zaszkodzę sobie jak dodatkowo będę przyjmować Inofolic/Inofem?

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirabelka30 wrote:
    Hej Dziewczyny;) mogę się dołączyć?:) od tego cyklu mam zamiar zacząć brać inofolic, ale mam mieć też ocenę owulacji w tym miesiącu i nie wiem na jaki dzień zapisać się na wizytę. Niby owulacja zawsze była 16 dnia cyklu ( o ile była) , ale czy inofolic nie przyspiesza lub nie opóźnia owulacji? Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii? I czy inofolik zaczyna brać się od 1 dnia cyklu czy od jakiegoś innego dnia?
    Ja bym poszła ok 11/12 dc , po monitoringu lekarz ci powie za ile dni masz przyjść znowu aby można było stwierdzić czy pęcherzyki rosną i pękają :) ja miewam owulacje ok 14 dc i na monitoring chodzę zazwyczaj w 11/12 a potem 14 dc ;) powodzenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myssss wrote:
    Dziewczyny! Czy mogę brać Inofolic bądź Inofem podczas stymulacji z CLO ?? W tym cyklu brałam 1 tab dziennie ale bez efektów, teraz będę miała zwiększoną dawkę do 2 tab. Czy nie zaszkodzę sobie jak dodatkowo będę przyjmować Inofolic/Inofem?
    Tez miałam ten sam dylemat i brałam samo clo bez inofolicu, mam już 6 nieudanych cykli z clo za sobą i biorę sam inofolic 2 saszetki dziennie. Czytałam, że niektóre dziewczyny biorą clo i inofolic ,ale ja bałam się, że przestymuluje jajniki. Najlepiej zapytaj swojego lekarza :)

  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta dziękuję za odpowiedź :) zdecydowałam jednak, że zacznę stosować Inofem, trochę o tym poczytałam i uważam że mi nie zaszkodzi w połączeniu z CLO. Zastanawiam się tylko teraz nad jednym. Czy istnieje jakaś maksymalna dawka dziennego spożycia kwasu foliowego...? Zażywam póki co kwas foliowy 400 mg i kompleks witamin który również zawiera kwas foliowy w dawce 200 mg, jak będę przyjmować do tego Inofem, który zawiera 200 mg kwasu foliowego, to razem będzie 800 mg dziennie... nie za dużo ??

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    * małe sprostowanie :) jednostka dla kwasu foliowego to µg :)

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myssss wrote:
    Cigaretta dziękuję za odpowiedź :) zdecydowałam jednak, że zacznę stosować Inofem, trochę o tym poczytałam i uważam że mi nie zaszkodzi w połączeniu z CLO. Zastanawiam się tylko teraz nad jednym. Czy istnieje jakaś maksymalna dawka dziennego spożycia kwasu foliowego...? Zażywam póki co kwas foliowy 400 mg i kompleks witamin który również zawiera kwas foliowy w dawce 200 mg, jak będę przyjmować do tego Inofem, który zawiera 200 mg kwasu foliowego, to razem będzie 800 mg dziennie... nie za dużo ??
    Dokładnie o to samo zapytałam dziewczyn na forum, bo zazywam 2 saszetki inofolicu i chciałam jeszcze falvit, opinie sa różne, ale większość dziewczyn mi odradzala. Jeśli nie ma zwiekszonego zapotrzebowania na kwas foliowy to lepiej nie przesadzać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro teraz z kasą krucho to co będzie jak zajdziesz w ciążę a jak dziecko bedzie to juz wgl w miesiąc więcej wydasz na dziecko niz ten folik..
    Czytając niektóre osoby szkoda słów. Sorry poniosło mnie wyraziłam szczera opinie

  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko ze ten lek kupujesz nie wiedząc czy pomoze czy nie, a pieluchy dla dziecka zawsze potrzebne. Nasze leczenie na 2 miesiace kosztowało 1500 zl i nic nie pomoglo, wiec sama nie wiem czy nie odpuscic na jakis czas.

    kita lubi tę wiadomość

    Nieidealna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale było was stac na leczenie a skoro już teraz ktoś mówi ze brakuje 70zl czy ile to kosztuje to chyba wiadomo ze na dziecko nie bedzie stac takiej osoby

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ