X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną inofolic,pomógł?
Odpowiedz

inofolic,pomógł?

Oceń ten wątek:
  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 13 października 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak odczuwacie lepszą pracę jajników po Inofolic?

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • linka220 Autorytet
    Postów: 600 687

    Wysłany: 13 października 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1602 wrote:
    Jak odczuwacie lepszą pracę jajników po Inofolic?
    Co chwilę czuję pikanie raz w lewym raz w prawym jajniku, czasem kłócie, ciągnięcie, czasem tak że aż zaboli.

    hchy3e3km5dqv62g.png
    relganlipvgw9clp.png
  • madziuniak Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 14 października 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny!!! :) ja nie mam okresu juz kolejny miesiąc i również dostałam od gin inofolic, a także calcimed... Mam zażywać również falvit mama... Staramy się z mężem o dzidziusia a wiec jestem dobrej myśli... Generalnie stwierdzono u mnie PCO chociaż przebiega ono całkowicie bezobjawowo... Mam 22 lata.

    Madziuniak
  • madziuniak Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 14 października 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zażywam inofolic dopiero tydzień 1x1 ale wydaje mi się jajniki naprawde zaczęły pracować :)

    Madziuniak
  • Kasi3nka Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 15 października 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja inofolic biorę 7 dni i faktycznie jajniki mnie pobolewają - zwłaszcza prawy :) Co do cery to niestety też się pogorszyła :( ale mam nadzieję ze to przejściowe, 3majcie się cieplutko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę od początku cyklu i muszę powiedzieć, że nigdy nie czułam takiej pracy jajników. A owulacja w tym cyklu to koszmar bardzo bolesna. Jak to mówi mój ginekolog tylko się cieszyć, że boli, bo świadczy o owulacji.

  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 17 października 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero doczytałam, że w Inofolic jest o połowę mniej kwasu foliowego niż w zwykłych tabletkach... W związku z tym chyba powinnam brać 2 saszetki dziennie...

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm... biorę inofolic od środy i wczoraj wieczorem zaczęłam odczuwać pobolewanie w podbrzuszu i jakby bardziej z prawej strony. Taki ból trochę jak przed miesiączką, trochę jakby po prostu gazy się zgromadziły... w dodatku szybko wypełnia mi się pęcherz i ciągle chce mi się siku, a po zrobieniu odczuwam pobolewanie dołu brzucha... no i budziłam się w nocy często do łazienki, co mi się nigdy wcześniej nie zdarzało... zastanawiam się więc czy to nie sprawka inofolicu i octu jabłkowego, bo dzięki temu piję przynajmniej 3 szklanki wody więcej dziennie :-)

    Jednak nie jestem pewna czy mogę to wszystko odbierać to jako pracę jajników. Natomiast zauważyłam wyraźną zmianę w śluzie - z kremowego i kleistego zrobił się taki wręcz wodnisty i robi się coraz bardziej przejrzysty, więc to chyba dobrze :-) Zakładam, że to przez leki, bo od czerwca (kiedy się staramy i obserwuję ciało) jeszcze tak nie miałam.

  • madziuniak Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 21 października 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1602 wrote:
    Dopiero doczytałam, że w Inofolic jest o połowę mniej kwasu foliowego niż w zwykłych tabletkach... W związku z tym chyba powinnam brać 2 saszetki dziennie...
    przy inofolicu powinno się brać dodatkowe witaminy tj. Falvit mama (zawiera kwas foliowy i calcimed. Sam inofolik nie zawiera pełnej dawki kwasu foliowego.

    Madziuniak
  • madziuniak Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 21 października 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nierozumiem czemu we wszystkich postach dziewczyny piszą ze biorą po 2 saszetki naraz skoro wyraźnie pisze na opakowaniu ze powinno się spożywać jedna. Mi lekarka kazała zażywać 1x dziennie.

    Madziuniak
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziuniak to kwestia zaleceń lekarza. Ja też widziałam, że na opakowaniu jest jedna, ale mi lekarka wyraźnie napisała (mam to nawet na recepcie), żeby brać 2x1 saszetkę.

    Swoją drogą, macie jakieś dodatkowe wrażenia po stosowaniu? Coś czujecie? Ja mam jakieś bóle w dole brzucha... trochę jakby miesiączkowe, czasem coś mnie zaboli po jednej lub po drugiej stronie, jakby w jajniku... i od tych skurczy boli mnie w krzyżu... ale nie jestem pewna czy mogę to traktować jako bóle owulacyjne i czy będzie z tego coś. Jak myślicie?

    EDIT: chyba mogę, bo właśnie pierwszy raz zauważyłam u siebie ten słynny rozciągliwy, przeźroczysty śluz! Normalnie nie mogę uwierzyć i prawie się popłakałam ze szczęścia :-) Oby jeszcze tempka skoczyła i cała reszta wyszła dobrze :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2014, 12:25

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 21 października 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2015, 16:14

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 01:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim przypadku trudno mówić o jakimkolwiek smaku. Dla mnie to jest bez smaku. Mniej smaczne od zwykłej wody, ale można się przyzwyczaić. Wystarczy wypić szybko :-D

    Ja sama nie wiem, co myśleć o tych odczuciach. Teraz dla odmiany czuję po obu stronach taki ból, jakby kłucie - raz bardziej z jednej, raz z drugiej. Nawet sobie przypomniałam, że miesiąc temu miałam taki sam, nawet z takim "rozlaniem" bólu aż do uda... ale wtedy sobie ubzdurałam, że po prostu zjadłam coś i jakieś gazy z jedzenia mi się zablokowały w kiszkach. Tym bardziej, że miałam wrażenie właśnie takiej jakby gulki. Dopiero jak przeczytałam komentarze dziewczyn, pomyślałam, że może to jakiś pęcherzyk postanowił sobie rosnąć w środku :-)

  • madziuniak Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 22 października 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzisiaj okropny bol podbrzusza... Tylko czy to moze być owulacja hmm ? Nie mam okresu od 6 sierpnia dzisiaj to juz chyba 78 dzien cyklu :(:(:(

    Madziuniak
  • madziuniak Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 22 października 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla mnie inofolic również jest bez smaku, tylko trzeba koniecznie go rozpusczac w lekko cieplej wodzie bo przy calkiem zimnej chyba się nie całkiem i wtedy ma posmak kredy :p

    Madziuniak
  • madziuniak Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 22 października 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy zimnej chyba się nie rozpuszcza*

    Madziuniak
  • madziuniak Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 22 października 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marze o dzidziusiu... Wkoło wszędzie temat dzieci, ciazy a ja nadal nie widze upragnionych dwóch kreseczek :( w dodatku okazuje się ze mam problem z cukrem... Niedobór...

    Madziuniak
  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 22 października 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi takze gin zapisal inofolic, mam brac dwa razy dziennie. Na razie zauwazylam pogorszenie cery, ale i dzis juz 33dc i pobolewa brzuch na @ ale na razie nie widac jej. A cykle zazwyczaj 28-30 dni. Oby dobry znak, tylko ten bol..

    Nieidealna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziuniak wrote:
    Marze o dzidziusiu... Wkoło wszędzie temat dzieci, ciazy a ja nadal nie widze upragnionych dwóch kreseczek :( w dodatku okazuje się ze mam problem z cukrem... Niedobór...

    Ja też już marzę i zaczyna mnie dobijać ciągłe oglądanie ciężarnych znajomych, fotek bobasów na fb czy mijanie ciężarnych na ulicy. A myślałam, że mnie to nie będzie ruszać, bo w zasadzie wcale nie chciałam mieć dziecka... a tu proszę... instynkt mnie zrobił w konia i to trochę jednak boli :-((
    hipisiątko wrote:
    od którego dnia cyklu zacząć brać inofolic? bo właśnie go zamówiłam ,a @ lada dzień się skończy, lekarz zalecił narazie brać 1x1, mówił też, że jeśli będę chudła to znaczy, że działa......ile w tym prawdy nie wiem ??

    Hmmm... no to ja po ponad tygodniu jeszcze nic a nic nie schudłam... więc chyba nie bardzo działa ;-) A bardzo bym chciała, żeby już zadziałał... trochę się łudzę, że ten cykl będzie tym szczęśliwym :-)

  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 22 października 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko, mozesz zacząć od kiedy chcesz :)

    Nieidealna
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ