X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną inofolic,pomógł?
Odpowiedz

inofolic,pomógł?

Oceń ten wątek:
  • Renii Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem po pierwszym cyklu brania inofolicu. Cykl skrócił mi się do 27 dni. W sumie chyba nie jest źle. Bo cykle miałam bardzo nie regularne. Ostatni i najdłuższy trwał 42 dni. a średnio były 30-35 dni. Nigdy tak krótkiego cyklu nie miałam. Piję 1 saszetkę dziennie, biorę witD3. ale po przeczytaniu Waszych opinii zaopatrzę się w jakieś wit. lub sam folik dodatkowo.
    folik taniej wychodzi niż dwa opakowania Inofolicu:)

    Nieidealna całkowicie się z Tobą zgadzam.

    Hipisiątko nie przejmuj się opiniami innych. Ja Cię rozumiem, jeżeli Ci nie pomogło i uważasz to za bezsensowny wydatek całkowicie Cię popieram! Twoja decyzja nie ma nic wspólnego z brakiem kasy na dziecko.
    Opinie niektórych osób są wyjątkowo głupie i żenujące. Wstyd się przyznać że jednego gatunku jesteśmy. Sorry poniosło mnie wyraziłam szczerą opinię.

    mb, Morwa, kita, Saramago lubią tę wiadomość

  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak cykl Ci się skrócił to w sumie dobrze, wiecej szans :) Mi sie strasznie przedluzyly i nie widzialam wcale oznakow owulacji, wiec pewnie clo pojdzie na pierwszy ogień ;)

    Nieidealna
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:36

    Cigaretta, Saramago, monika_89 lubią tę wiadomość

  • zabcia 41 Przyjaciółka
    Postów: 62 31

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a mozna brac infolic i castagnus razem ?

    Żabcia41
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę ze jakies kolko rozancowe tu macie ja rozumiem ze sie zaraz bedziecie bronic ale to byla moja opinia odnisnie tekstu ' krucho z kasa' moze i nie obchodzi mnie to ale jak juz ktos chce miec dziecko to szlag trafia jak pisze ze nie ma pieniędzy a potem dziecjo sie rodzi a mamusia z tatusiem biegaja po dziadkach i rodzicach aby pomogli, tu nie pije do tej osobu a pisze kuzynki przypadek, żeby zajsc w ciążę tą planowaną to trzeba rowniez zaplanować wydatki bo spojrzcie na to w ten sposob teraz nie ma kasy zachodzi w ciaze i co witaminy kosztuja pare dyszek, badania i wizyty również a o zgrozo jak na ovu znajdują się kobiety które nie maja pracy i siedzą ba utrzymaniu męża czy faceta to sie prosi o pomste dosłownie
    według mnie
    Nie ma pieniędzy na plus nie planuje sie ciąży bo mało kto zdaje sobie sprawę z wydatków

    Agnes81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    brałam 3 mce, nie pomógł, śluzu tylko trochę więcej było, ale rezygnuję bo z kasą teraz krucho od wiosny może znów kupię :)

    Ja też nie wydaję kasy na to co mi nie pomogło.. już sobie obiecałam.. bo tak - castangus do d. paczka leży, dong tak samo prawie całe opakowanie, luteina - wykupiłam całą receptę i się okazało że jest zmiana na duphaston.. i znów leży... kasa też leży, ale nie na wyrzucenie... jak się okaże że będzie inseminacja to się wyda.

    A infolik brałaś z powodu braku owulki..?? Żadną siłą nie mogę jej wywołać ;)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Kita a próbowałas brać np inofolic wraz z Dongiem ? Ja tak biorę 2 saszetki inofolicu i 3 tabletki Donga. Jak na chwilę obecną to już jestem zadowolona bo narazie temperatura nie jeździ u mnie kolejka górską ale jak będzie dalej to zobaczymy ;)

    Infoliku na razie nie próbowałam jeszcze, słyszałam o nim, ale nie wczytywałam się. Zobaczymy co gin powie jak mu zaniosę usg z całego monitoringu, jutro idę 4 raz.. jak nic nie urosło to chyba zaczynam dupka i kończę ten cykl, bo szkoda czasu.. chociaż ze względów strategicznych mógłby się trochę przeciągnąć (mąż wróci w sam raz na domniemane dni płodne w lutym).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Widzę ze jakies kolko rozancowe tu macie ja rozumiem ze sie zaraz bedziecie bronic ale to byla moja opinia odnisnie tekstu ' krucho z kasa' moze i nie obchodzi mnie to ale jak juz ktos chce miec dziecko to szlag trafia jak pisze ze nie ma pieniędzy a potem dziecjo sie rodzi a mamusia z tatusiem biegaja po dziadkach i rodzicach aby pomogli, tu nie pije do tej osobu a pisze kuzynki przypadek, żeby zajsc w ciążę tą planowaną to trzeba rowniez zaplanować wydatki bo spojrzcie na to w ten sposob teraz nie ma kasy zachodzi w ciaze i co witaminy kosztuja pare dyszek, badania i wizyty również a o zgrozo jak na ovu znajdują się kobiety które nie maja pracy i siedzą ba utrzymaniu męża czy faceta to sie prosi o pomste dosłownie
    według mnie
    Nie ma pieniędzy na plus nie planuje sie ciąży bo mało kto zdaje sobie sprawę z wydatków


    Staraczka tak się właśnie składa, że ja w tym momencie jestem na etapie zmieniania pracy, więc jej obecnie nie mam i jestem na tzw "utrzymaniu męża" jak to piszesz, siedzę tu na forum i co???? masz coś do mnie???
    masz z tym jakiś problem??? sory, ale to nie Twoja sprawa kto co robi i w jakiej sytuacji finansowej jest!
    I tak się składa, że właśnie planujemy dziecko, ale jakbyś nie zauważyła, nie wszystkim udaje się to tak odrazu, w pierwszym miesiącu starań, a do momentu w którym w końcu się uda sytuacja finansowa każdej z nas może się bardzo zmienić, zarówno na plus jak i na minus!
    Więc proszę, zostaw te głupie komentarze dla siebie!

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zacznijmy od tego ze Hipisiatko wcale nie napisala zadnych szczegołow, może w tym miesiącu nie ma, bo musiala duza kwote przeznaczyć na inny cel i tabletki jak i np. ciuchy kosmetyki itp. przeszly na dalszy plan, nie znamy jej sytuacji finansowej (zresztą nic nam do niej) może ja stać na dziecko a to nie wyklucza sytuacji ze w danym miesiącu cos nie sciagnelo jej z konta większej kwoty....
    również zgadzam się z rozsądnym planowaniem rodziny gdzie trzeba każdy aspekt wziąć pod uwagę również finansowy
    Ale kurcze nie każdy zaczyna od razu od wielkiej kasy, nie od razu Krakow zbudowano i nie każdy musi zarabiać kokosy,
    ludzie młodzi dopiero co zaczynają swoje zycie chcą mieć rodzine i moim zdaniem nic zlego w tym jak maja oparcie w rodzicach przynajmniej na początku......Rozumiem jakby starała się o 3 czyt. kolejne dziecko w ciężkiej sytuacji finansowej to może bym powiedziała ze to brak odpowiedzialności ale w tej sytuacji.. mogę powiedzic ze wyskakujecie z tekstami oskarzajacymi nie znając szczegolow i szufladkując Hipisiatko
    bezpodstawnie
    A tak w temacie skoncze folik i tez zakupie inofolic :) może pomoze :)

    74di4z174lr410ce.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie poprawił pracę jajników i ilość śluzu :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi nic nie pomógł :( póki co ....

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamowilam 60 saszetek do poniedzialku powinny dojsc. Nie ukrywam ze pokladam w nim nadzieje :) Czytalam duzo dobrych opini o inofolicu i ciesze sie ze jest rowniez dostepny za granica ;)

    baba_Jagna lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 15 maja 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brała przez 6 miesięcy nic nie pomógł,a jak odstawiłam to miałam takie silne bóle miesiączkowe,ze trafiłam na pogotowie,nigdy nie przechodziłam tak silnej miesiączki i bólu,pieniądze wyrzucone w błoto, do tego wcale mi nie wyregulował cykli,tylko jeszcze gorzej rozregulował

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • kitka :) Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 maja 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi póki co skrócił cykle z 44 na 31 . Czuje prace jajników tylko z tym sluzem średnio. .

    Co ma być to będzie. . :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi inofolic tylko przedłużył cykle i opóźnił owulację. Brałam przed 2 cykle.
    W tym cyklu nie biorę i owulacja wróciła do normy - potwierdzają o testy owu i ból jajnika :)

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ