X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania super wieści! Trzymam kciuki.
    Lunk_a oby pęcherzyk pękł. :) Daj znać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Hej dziewczyny Menpour zadzaiłał.. dwa pecherzyki 18 mm na prawym jajniku , na lewym 13 mm jede wie z niego nic nie bedzie ;)
    endometrium urosło z 8 mm na 15 mm :)
    dzis dzownie do mojej dr o któej wziasc zastryk i jutro IUI :)

    jakie endo :D ekstra :)
    Kciukam :)

  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać. Wczoraj ok 13.00 mial 21mm endo 11.5 mm. To byl 13dc. Ja dodatkowo badalam lh i estradiol. W tamtym cyklu dzien przed iui miałam lh ok 5. Teraz 13. I estradiol teraz 230. Tez chyba ok.
    I w ogóle widze ze u mnie cykl bez stymulacji jest bardzo dobry. Bez poganiania. Pęcherzyk rośnie w swoim tempie. Endo rośnie. Lh prawidłowo "skacze". No ale o czym mowa jak u nas z mojej strony nie ma problemów a ze str męża. To ja sobie moge działać co tam chce :-D gorzej jak chce z mezem właśnie :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 16:19

    iv09i09katk65tr1.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    no tez sie zdziwiłam ..trzymamkciukizeby juzpekł :)
    No powiem Ci ze ja bym tez sie zdziwila. Ja mam zawsze endo przed owu ok 11-12mm. Ale 15? Czary :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 16:19

    iv09i09katk65tr1.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Pęcherzyk pekl widać c żółte. Endometroum 12.5mm. Dr mówił mi również o tych badaniach fragm dna. Potwierdzal ze nasze naprawdę nie sa tragiczne a wręcz całkiem przyzwoite ze wynik zależy tez od metody badania i żeby spokojnie próbować a nie marudzic

    iv09i09katk65tr1.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie czytam o tych waszych badaniach i zastanawiam się, czy my też nie powinniśmy więcej zrobić. Teraz będziemy mieć badania do inseminacji ale właściwie nie wiem jakie.

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    te badania ktore bedziecie robic to zwykle wirusowe i inne syfiaste badania ktore zabezpieczaja szpital w razi ejakbys jakas chorobe zlapala u nich takze nic Ci nie wskaza ciekawego


    u5cvp2.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka test wiązania hialuronianem to badanie uzupełniające. Mówi o dojrzałości plemnika i możliwości zapładniania. Te które wiążą się z hialuronianem posiadają zdolność rozpoznania komórki jajowej, a te które się nie wiązą, nie przenbikają przez osłonki i nie zapładniają. Podobno nawet dobre wyniki z badania nasienia nie potwierdzają, ze jest on zdolny do zapłodnienia

    Pazyfea i płatek a wy gdzie będziecie podchodzić do IUI?

    Ania kciuki, a endo zadziwiajaco grube ;) Macica ładne warunki przygotowuje

    Lunka to teraz z zaciśnietymi kciukami zaczynamy odliczanie ;)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Bydgoszczy, chociaż ja to jeszcze właściwie nie wiem w której klinice.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co dziewczyny tak czytam i czytam o tych wszystkich badaniach i co musi byc potrzebne aby doszlo do zaplodnienia i az sie odechciewa starac jak sobie czlowiek uswiadomi jaki multum warunkow musi byc spelniony. Wolalabym czasami cofnac sie do czasow gdy myslalam ze jak sie ma seks bez zabezpieczenia to sie zajdzie w ciaze ;) to o czym pisze india to kolejna nowosc dla mnie.. test wiazania z hialuronem, my oczywiscie nie robilismy tego badania, wydawalo mi sie,ze juz duzo wiem a teraz to wiem, ze nic nie wiem.

  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez nie robilismy. Ale nam nie kazano. U nas iui udała się od razu ale niestyty doszlo do poronienia. Dr prowadzący powiedział żeby nic juz nie badać i dac sobie szanse na 6 iui. I prawda jest ze trzeba wiele warunków powodzenia ale dziewczyny-potrzebny jest 1 dobry plemnik. Naprawdę każdwj babce predzej czy później udaje się zajsc w ciąże:-) w końcu trafia się dobra kom jaj i przyzwoity plemnik ;)

    India
    A macie wyniki tych testów?

    iv09i09katk65tr1.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i wcięło mi wiadomość. Pisanie z tel!
    Cosma nie martw się na zapas nam zalecono to badanie po 2 nieudanym iui.

    Lunka mam wynik poniżej normy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 21:48

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatku my robiliśmy pierwszą iui w klinice koło Bydgoszczy

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India ale doczytałam ze 70 a jest od 80. Wiec sorry kochana ale zbytnio się tego nie czepiajmy...
    A fr dna?

    iv09i09katk65tr1.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam nadzieję, że tragedii nie ma. Dlatego myśl o iui powróciła. Na dba czekamy

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dacie radę. Zresztą po co mówić-to oczywiste:-) kiedy podchodzicie? Za ile dni?

    iv09i09katk65tr1.png
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India my z mezem bedziemy miec IUI w klinice Zdrowko. Czy to tam mialad robione?jak Twoje odczucia?

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae właśnie tam mieliśmy. Moje odczucia są bardzo średnie. Teraz mimo, ze daleko to jeździmy do Gdanska. Nie jest idealnie, ale jednak lepiej.
    Wiesz jeżeli lekarz twierdzi, że prg 7 dni po owu wynik 7/8 jest suoer i nie trzeba leków lub przed IUI sprawdzanie hormonów w tym estradiolu nie ma sensu to dla mnie jakieś nieporozumienie. No ale może to też zależy od lekarza.
    Tam byłam w lipcu, jak chcesz zajrzyj do mojego pamiętanika. A jak masz szczegółowe pytania to wtedy na priv. ;)

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka ja dziś drugi dzień Lamette biorę. W pon kolejna wizyta, więc myśle, że iui będzie we wt

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India przeczytala Twoj caly pamietnik i powiem Ci ze mam ogromny metlik w glowie...wyslalam Ci zaproszenie,bo nie chce zasmiecac watku a mam kilka pytan..

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
‹‹ 1027 1028 1029 1030 1031 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ