X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, ja będę miała słaby dostęp do neta,ale życzę wam udanego weekendu :) odpoczywajcie i nabierajcie sil!

  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 850

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sensiviera kurcze faktycznie Kielce sa mniejsze od Poznania ale tylko troche. Fajnie ze u Ciebie dobrze z dostepnoscia. Musze wiecej popytac w poznaniu moze uda mi sie cos szybciej wysxukac

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • kotakota Przyjaciółka
    Postów: 89 47

    Wysłany: 1 maja 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy lekarze mowia Wam ze plod np. z inseminacji moze sie zle rozwijac? Sorki za to wtracenie ale to na prawde wazne...

    kotakota
  • kotakota Przyjaciółka
    Postów: 89 47

    Wysłany: 1 maja 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas niestety jest bardzo zle, jak powiedzielismy lekarzom, ze to byla inseminacja to nas doslownie zjezdzili. juz nigdy w zyciu nie bede pomagac naturze. na kogos czasem musi wypasc...

    kotakota
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 1 maja 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze słyszę i czymś takim. Jakies to dziwne. O co dokładnie chodzi?

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 1 maja 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sysiaaa jak test? odważyłaś się w końcu?

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 1 maja 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie odwazylam. Dzis temp tylko 36.5 wiec jutro pewnie @ dodatkowo mam wizytę u lekarza wiec dowiem sie co i jak

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 1 maja 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niemożliwa jesteś Sysiaaa ;) trzymam kciuki żeby @ jednak nie przyszła a lekarz przekazał dobre wieści ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 1 maja 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale wiesz jak mi tu temo leci jak szalona wiec złudzeń juz nie mam. Dodatkowo piersi przestaly boleć

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • klina Koleżanka
    Postów: 51 14

    Wysłany: 2 maja 2014, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotakota co się dzieje? Co z tą inseminacja? Ja właśnie jestem po i mnie wystraszylas..

    klina
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 2 maja 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszem i wobec ogłaszam ze zaczynamy nowy cykl. Zapewne IUI nr 3 sie zapowiada. Damy rade :)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 2 maja 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaa więc chyba idziemy łeb w łeb bo u mnie też @ się rozkręca powoli ;) No i tez trzecia stymulacja ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 2 maja 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do trzech razy sztuka może :)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 2 maja 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysia, Mandragora, zaciskam kciuki za wasze kolejne podejscie,oby bylo tym ostatnim. Ja dzis podpisalam z Mezem regulamin IVF, we wtorek robie badania, place tylko za AMH 150zl. Pewnie niedlugo przeniose sie na inny watek...

    age.png
    age.png
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 2 maja 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie u mnie IUI wypaliła za 3 podejsciem.

    - PCO
    - na niepeknietym 36-38h po pregnylu
    - w dniu podania pregnylu pecherzyk miał 27 mm

    poowodzenia dziewczyny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 13:17

    Konwalia, Blanka85, malgos741, eeedith lubią tę wiadomość

  • zai2014 Autorytet
    Postów: 591 510

    Wysłany: 2 maja 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś byłam na swoim pierwszym monitoringu w tym cyklu. Pęcherzyk troszkę ponad 10mm. Kolejne USG w poniedziałek.

    Bliźniaki są z nami :*
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 2 maja 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria wrote:
    Sysia, Mandragora, zaciskam kciuki za wasze kolejne podejscie,oby bylo tym ostatnim. Ja dzis podpisalam z Mezem regulamin IVF, we wtorek robie badania, place tylko za AMH 150zl. Pewnie niedlugo przeniose sie na inny watek...
    Rozmawiałam dziś z Panią doktor na temat in vitro. Czy to prawda, że nie musisz mieć rok starań udokumentowane albo 3 nieudane IUI? Ja u tylu lekarzy byłam ze szok i ciezko bedzie uzbierac wszystko

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • blondi82 Przyjaciółka
    Postów: 266 46

    Wysłany: 2 maja 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    hana, gratulacje!

    kota, napisz cos wiecej- co sie stalo, nie utrzymala Ci sie ciaza?

    u mnie niestety minus. Jeszczce jutro krew pro-forma, zeby progesteron odstawic, zakonczyc cykl i w maju 5 insemka.

    Plus taki, ze przesunelam cykl i wyrobie sie z 6 inseminkami przed latem..

    paszcza jak zwykle niestety przykro, no kochana co mogę ci życzyć jednego tylko powodzenia przy następnym podejściu :)

    czekam i czekam i.........może się doczekam?
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 2 maja 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Rozmawiałam dziś z Panią doktor na temat in vitro. Czy to prawda, że nie musisz mieć rok starań udokumentowane albo 3 nieudane IUI? Ja u tylu lekarzy byłam ze szok i ciezko bedzie uzbierac wszystko
    Musisz mieć rok udokumentowany, stwierdzają niepłodność idiopatyczną, ale nie oznacza to, że w tym roku co miesiąc byłaś u gina, że każdy cykl coś próbowałaś. I wcześniej zanim przyszłaś do pierwszego gina, 2 lata starań - ale to dziwne, bo jak to niby udowodnić?? Ja w tym uzbieranym roku miałam łącznie jakieś 5 m-cy przerw w wizytach. Nie wiem, może miało znaczenie to, że wszystko robiłam w nich - i wizyty, i iui i badania??? Lekarz mnie dobrze kojarzył.
    Myślę, że bez problemu powinni Ci wydać w każdym punkcie, przez który się przewinęłaś jakieś zaświadczenie, że Ciebie tam leczyli z powodu niepłodności.

    age.png
    age.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 2 maja 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:

    u mnie niestety minus. Jeszczce jutro krew pro-forma, zeby progesteron odstawic, zakonczyc cykl i w maju 5 insemka.

    Plus taki, ze przesunelam cykl i wyrobie sie z 6 inseminkami przed latem..
    Rzeczywiście, bardzo szkoda, że minus, wiem jako to jest po tylu próbach - w minionym cyklu miałam niewypał z 5 podejściem.
    Podobnie jak Ty chcę zrobić jeszcze jedną iui, w maju, obstawiam trzeci tydzień maja. I to już definitywnie ostatnia!!

    age.png
    age.png
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ