X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 13 maja 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XYZ gratulacje! :) Niezmiernie się cieszę, że się udało! :)

    Mandragora, Lenuś ja mam mieć usg 19.05 i zobaczymy czy będzie 20.05 iui czy nie (wszystko zależy od poziomu estadiolu) ale cieszę się, że ktoś razem ze mną będzie wyczekiwał :)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 13 maja 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaa a gdzie takie ceny?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2014, 12:51

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w klinice najdroższa opcja to 11500 pln z lekami, ale oczywiscie co wyjdzie w ewentualnym praniu, to się zobaczy

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 13 maja 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaa na forum naszbocian kiedyś przeczytałam, że "jak chcesz wydać kasę to w warszawie, a jak chcesz zrobić dziecko to w Białymstoku" bo widzę ze ty chyba w warszawie się leczysz ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 13 maja 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do Białegostoku mam daleko i jeździć co chwilę to nie koniecznie

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no madragora, te 22 tys to jazda po bandzie, chyba w pakiecie jest bezbolesny porób i darmowe przedszkole, masakra ;)
    z resztą sama nie wiem..oby skutecznie, sama nie wiem gdzie wyląduje i ile wybóle za te robienie dzieciaka-a jednego, małego dzieciaka, który jak się urodzi to pierwsze co to wciry od matki dostanie za te wszytskie męki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2014, 13:13

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakby co to zapraszam dziewczyny ;) jakby co to lokum macie ;) u nas to nawet są ogłoszenia o mieszkaniach do wynajęcia dla par in vitro. To się chyba jakieś zagłębie zrobiło ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze skorzystamy z propozycji :) a jaki koszt jest w Białymstoku?

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ode mnie do białego stoku to cała polska w poprzek ;) jak na razie mam opcje jeden raz komercyjne w invimedzie, drugi raz z dopłatą rzadową i to ejst już czarny scenariusz, kurcze powiem wam, ze już świra dostaje i kasy sobie żałuje, bo wiem jakie wydatki mnie czekają, niby M zapłaci, ale...masakra

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ode mnie jest ze 200 km. No ale z praca ciężko byłoby pogodzić

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa chyba podobne jak u was. 8500 a druga opcja około 11 tysi. przynajmniej chyba tak w klinice w której jestem. Są jeszcze dwie kliniki w Białymstoku, ale tam cen nie znam. Jedna z nich jest chyba troszkę tańsza.

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam znajomych z Łodzi, którzy mają dzidzie z Białegostoku ;) W łodzi i wawie podchodzili też, ale bez efektów. Dziecko mają od białostockiego bociana ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bocian jest chyba najlepszy w kraju z tego, co wiem, a reszta to już cholera wie, ze tak powiem.czytam właśnie na necie o tych klinikach i myśle,że i tak źle nie trafiłam, bo widzę jak laski pisza, ze potrafia robić im in vitro a badan nawet połowy z tego, co ja nie mają, mnie to przeraza i traci nieprofesjonalizmem, komercją zwykłą, a przecież klinika to nie sklep z usługą in vitro... lepiej chyba za dużo nie rozkminiać, bo łeb boli
    ja też kombinuję z pracą i trzęsę tyłkiem, żeby sie utrzymać w tej, co jestem teraz bo daje mi możliwość podjechania do lekarza bez problemu i wógle...
    niedługo te forum inseminacja zamieni sie w sposób naturalny w forum in vitro- chyba jesteśmy w trakcie przemieniania ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2014, 15:07

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba założyć nowy wątek i juz :) przejdziemy tak żeby nie zaśmiecać.

    Mixa lubi tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa w Białymstoku jest tak, że wszystkie kliniki sę z jednej bandy wywodzą- od Szamotowicza. On to wszystko zaczął. I chyba wszystkie są na podobnym poziomie. Kriobank z tego co wiem jest najdroższy.

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • zai2014 Autorytet
    Postów: 591 510

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czytam Was bardzo uważnie... Czy są na forum jakieś kobitki z Gyncentrum z Katowic?

    Bliźniaki są z nami :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Trzeba założyć nowy wątek i juz :) przejdziemy tak żeby nie zaśmiecać.
    no możemy- z nazwą między iui a inv- hahaha
    kurcze, ale chciałabym w tym cyklu szybciej okres dostać, żeby już mieć nowy cykl i wiedziec na czym stoje

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoją drogą to my jakieś zagłębie in vitro jesteśmy! Białystok 380 tys mieszkańców i trzy kliniki leczenia niepłodności ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    Mixa w Białymstoku jest tak, że wszystkie kliniki sę z jednej bandy wywodzą- od Szamotowicza. On to wszystko zaczął. I chyba wszystkie są na podobnym poziomie. Kriobank z tego co wiem jest najdroższy.
    rozumiem, ale bocian często sie przewija w róznych wątkach podawany jako ostatnia deska ratunku, ja chcę wierzyć, ze wszyscy już to samo wiedzą i robią ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    Swoją drogą to my jakieś zagłębie in vitro jesteśmy! Białystok 380 tys mieszkańców i trzy kliniki leczenia niepłodności ;)
    ktoś to musiał zacząć u was i poszło, teraz taka klinika jest w kazdym dużym mieście i to nie jedna a kiedyś nie było tak ławto,
    masz fajnie z tym, ze masz to zagłębie wspomaganego rozrodu na miejscu

‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ