X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa ja jestem właśnie w bocianie u całego guru in vitro. Myślę, że oni wszyscy to samo robią i mają podobne procedury

    Mixa lubi tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paradoks z tym co się stało u mnie... dziecko prosto w Białymstoku zrobić, gorzej z porodem... ;(

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja kolezanka miała ostatnio rodzić we Wrocławiu- dużym mieście, ośrodku akademickim nafaszerowanym rywatnymi klinikami i jak zapytała lekarza, który szpital szczerze jej poleca na poród, to słyszała, ze szczerze żaden, takie miasto i ani jednego szpitala godnego polecenia wg jej gina, zdecydowała sie na poród w dużo mniejszym miescie w szpitalu , gdzie pracuje sąsiad jej rodziców-ginekolog... i pewnie dobzre sie stało, bo ktg mu się nie podobało i zrobili jej cesarskie cięcie....

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się właśnie też nad tym zastanawiam. sama pochodzę z małej mieściny, gdzie wszyscy się znają, część personelu szpitalnego z tej miejscowości, to również moi pacjenci... Głupie to, bo nawet w ciąży nie jestem, ale już myślę gdzie ciążę prowadzić i gdzie rodzić...

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro to mówić, ale znajomy bedzie zawsze czuł sie bardziej zobowiązany, niż obcy lekarz , jeszcze w duzym szpitalu w dużym mieście, gdzie ma full pacjentek, straszne to ejst ale sama wiesz, ze potrafią odsuwac problem od siebie, aoby sie na kolejnym dyżurze trafił-nie tylko w ginekologii

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    ja się właśnie też nad tym zastanawiam. sama pochodzę z małej mieściny, gdzie wszyscy się znają, część personelu szpitalnego z tej miejscowości, to również moi pacjenci... Głupie to, bo nawet w ciąży nie jestem, ale już myślę gdzie ciążę prowadzić i gdzie rodzić...
    a czym sie magdragora zajmujesz, jeśli można wiedzieć, ze mówisz, że to twoi pacjenci??

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zmieniając temat. Mixa ty chyba z Wrocławia jesteś tak? strasznie mi się podoba twoje miasto. Byłam raz na szkoleniu i zrobiło na mnie pioronujące wrażenie, chciałabym tam kiedyś jeszcze wrócić ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    zmieniając temat. Mixa ty chyba z Wrocławia jesteś tak? strasznie mi się podoba twoje miasto. Byłam raz na szkoleniu i zrobiło na mnie pioronujące wrażenie, chciałabym tam kiedyś jeszcze wrócić ;)
    jestem spod Wrocławia - 60 km, ale generalnie pracuję we Wrocławiu i też kocham to miasto i okolice ;)

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa wiercę ;) Jestem lekarzem stomatologiem, dziecięcym dla ścisłości. Dentysta od zadań specjalnych to ja ;D jak ci już kiedyś ten spłodzony dzieciaczek będzie wył na fotelu to zapraszam do mnie ;D

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cholera, że ten Wrocław tak daleko...jak mieszkałam w Łodzi, to miałam bliżej ;( a z tego Białegostoku to wszędzie daleko. Normalnie koniec świata ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak myślałam nawet ;) mój ulubiony typ lekarza, mam świra na punkcie zebów ;)jak sie doczekam bobaska, to cie z nim odwiedzę ;) będzie musiał miec śliczne zębusie jak jego mama ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    cholera, że ten Wrocław tak daleko...jak mieszkałam w Łodzi, to miałam bliżej ;( a z tego Białegostoku to wszędzie daleko. Normalnie koniec świata ;)
    do łodzi często służbowo jeżdzę, teraz z wrocławia to niedaleko, dobra droga ;)

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie do Łodzi w ten wekend jadę, chyba że jutro Bociek zadecyduje, że sa jajka do wypuszczenia na wekendzie, wtedy trzeba będzie odłożyć babskie wypady na stare śmieci i zająć się robieniem bobaska ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie będziesz robić bobaska ;)

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    się okaże jutro w razie czego to na szybko spróbuję opracować plan B ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nie mam planu na te 11 dni do @, dobrze mój M wraca, będzie się z kim pokłócić chociaż , jutro ostatni dzień zwolnienia, ale ide na kontrole, bo kaszel mi nie odpuszcza, jeszcze tak nie miałam, zeby tyle się męczyć z kaszlem

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 13 maja 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa my nie możemy chorować więc zdrowiej mi tu szybciutko! Twój M. widzę mocno chyba wyjazdową pracę ma? Jedna z niewielu rzeczy jaką sobie chwalę będąc na własnej działalności, to fakt że mogę pracę dostosować do cyklu ;) i mam męża cały czas pod bokiem, tez jest na własnej działalności. A to czego nie lubię, to to że nie mogę iść na zwolnienie tak jak ty ;) My właściwie to nie możemy chorować, bo ja już nie jestem kobietą tylko FIRMA hehe ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2014, 15:59

    Mixa lubi tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie ostatnio tak sie mojemu M składa, tu szkolenie, tam wizytacja, czasem jeździ ale ogólnie ma pracę stacjonarną i bardzo fajnie moze sie zwalniac na te nasze wizyty, więc nie mogę narzekać, ja też mam taka prace , ze w sumie sama na siebie robie, tyle że mam umowe o pracę, te zwolnienie to moje drugie w całej karierze, a tylko dlatego, ze głos straciłam, a bez głosu pracowac nie moge, ja powiem ci, ze nie wiem jak ludzie, którzy sami nie decydują o czasie swojej pracy mogą organizować wizyty w klinice- koszmar to musi być, a kto chce powiedzieć w jakim celu się tak często zwalnia???-wiadomo...

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 13 maja 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się często nad tym zastanawiam. Przy normalnym trybie 8- godzinnym racy nie ma szans z tymi wizytami! masakra jakaś. A mogę Mixa wiedzieć czym się zajmujesz?

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jestem twoim przeciwnym biegunem- prawnikiem ;) pracuje w duzej firmie finansowej i w sumie mam autonomię, co by nie powiedzieć...
    troche sie sypie u mnie w robocie ostatnio, ale mam nadzieję wytrwać do szczęśliwego finału, który musi przecież kiedys przyjść, chyba nie moze byc tak, ze nic sie w zyciu nie układa???

‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ