Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa ja mam takie przeczucie, ze ten miesiac bedzie wasz :) jakos patrze na ta liste i po prostu to widze.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 931 751

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bartusiowa gratulacje!!!
    Ja czekam na poniedziałkową wizytę i czwartkowe wyniki cytologii...ale temperatura mi podpowiada, że nie jest dobrze...:(
    Sylwia to miałaś w końcu IUI czy nie?

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    Lipa ja mam takie przeczucie, ze ten miesiac bedzie wasz :) jakos patrze na ta liste i po prostu to widze.

    Obys okazała się czarownica :-)
    Ale póki co leże z goraczka! Zaraz robie zastrzyk. I chyba nie pójdę do pracy, żeby się wykurowac.

    Przejęła bym po tobie listę, ale pewnie wkrótce przejde za Tobą do wątku ivf...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 20:48

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka mialam ale oba pecherzyki nie pekly.

    Lipa, jesli ma Ci sie udac to moge byc czarownica :D

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 931 751

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa nie przejmuj, bo w tym cyklu zaciążysz :) na kilka dni to bez sensu :)

    lipa lubi tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 931 751

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia kiedy? Bo już się chyba wykreśliłaś z listy...

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro do południa mam IUI, jajca w 12dc po 20mm. Endo 9. Powiedziałam o późno pekajacych pecherzykach i mam dwie dawki pregnylu do zabrania ze sobą...

    lipa lubi tę wiadomość

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bartusiowa, szybujacej bety i nudów życzę! :)

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ołowiana wrona wrote:
    Jutro do południa mam IUI, jajca w 12dc po 20mm. Endo 9. Powiedziałam o późno pekajacych pecherzykach i mam dwie dawki pregnylu do zabrania ze sobą...

    Wrono to kiedy ty masz sobie zrobić te zastrzyki? W tracie iui? Nie za późno?

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    Ale ja mowie ze szkoda kasy na iui skoro i tak nie pekly ;) jakby mi szkoda kasy bylo ogolnie to nie robilabym komercyjnie ivf :D zastanawiam sie czemu, moze 1 zastrzyk to za malo na 2 pecherzyki, moze tak byc?

    Bartusiowa jak bede w domu to wpisze ci pekna buzke :))
    moze byc ze za mało, mi lekarz w klinice mowil ze oni nie zapisuja ani otrivelle ani pregnylu bo wiele pacjentek po tym sie skarzyło ze nie pęka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa wrote:
    Zaraz mnie trafi. M mnie zaraził :-( boli mnie gardło, krzyże i chyba mam goraczke. A dziś zastrzyk, IUI w piątek. Miała tak którąś z was? Czy choroba jest przeciwwskazaniem do IUI?
    zwykłe przeziebiebie nie, chyba ze bierzesz antybiotyk.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ołowiana wrona wrote:
    Jutro do południa mam IUI, jajca w 12dc po 20mm. Endo 9. Powiedziałam o późno pekajacych pecherzykach i mam dwie dawki pregnylu do zabrania ze sobą...
    lekarz na naszym bocianie pisał zeby IUI robic po 24 godzinach po podaniu zastrzyku.

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    zwykłe przeziebiebie nie, chyba ze bierzesz antybiotyk.

    Nie biorę, pije herbatę z cytryną, sok z cebuli, czosnek w tabletkach. Nie wiem co jeszcze zrobic

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa wrote:
    Nie biorę, pije herbatę z cytryną, sok z cebuli, czosnek w tabletkach. Nie wiem co jeszcze zrobic
    to ok, jak masz ulotke zastrzyku na pekanie, to mozna z niej wyczytac (przynajmniej w mojej ulotce było) np. ze po załadowaniu pacjentka moze miec objawy grypy itd. ja np. miałam katar, kichanie, pobolewanie gardła itd. i spokojnie podeszłam, jadłam czosnek :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    Lipa ja mam takie przeczucie, ze ten miesiac bedzie wasz :) jakos patrze na ta liste i po prostu to widze.
    trzeba liste odczarowywac :)

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem twarda!

    Aszka no ale jak Ty się czujesz? Nic o sobie nie mowisz

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa wrote:
    Jestem twarda!

    Aszka no ale jak Ty się czujesz? Nic o sobie nie mowisz
    bo ja nie lubie mowic na swoj temat :D Taka skromna jestem hihi :) a tak naprawde to Wam kibcuje ale jestem na watku inseminacja to nie bede o swoich objawach pisac :) Ogolnie juz dobrze, mineły mdłosci, wymioty i coraz lepiej :)

  • bartusiowa-mama Autorytet
    Postów: 445 224

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis clexane bolalo..... i wklucie i tym bardziej podanie... myslicie ze odczucie bolu moze byc spowodowane zbyt slabym scisnieciem faldy skornej?? Auc, jeszcze boli...;)
    Lipa :) obys i ty zaciazyla :) a pozostale po mnie sierpniowe???

    oar89n7355899ln7.png

    27.03.2013 - Bartuś - naturalny cud
    2015 - 3 x poronienie
    2016 - :)
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    bo ja nie lubie mowic na swoj temat :D Taka skromna jestem hihi :) a tak naprawde to Wam kibcuje ale jestem na watku inseminacja to nie bede o swoich objawach pisac :) Ogolnie juz dobrze, mineły mdłosci, wymioty i coraz lepiej :)

    Udalo Ci się dzięki IUI więc możesz tu świecić przykładem do woli:-)
    A przyznasz się na kiedy masz termin? Bo bez suwaczka nie wiem :-)

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa wrote:
    Udalo Ci się dzięki IUI więc możesz tu świecić przykładem do woli:-)
    A przyznasz się na kiedy masz termin? Bo bez suwaczka nie wiem :-)
    wlasnie w tym problem, ze ja tez nie wiem. Bo na razie mi sie terminy zmieniaja jak w kalejdoskopie, lekarz mówił, ze tak jest u duzej ilosci kobiet i dopiero mozna to okreslic w 5 mies w miare dokladnie. Na razie mi niby wychodzi polowa lutego z rozrzutem do konca lutego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 22:21

‹‹ 803 804 805 806 807 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ