Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak napisałam, gratulacje bartusiowa :)

  • bartusiowa-mama Autorytet
    Postów: 445 224

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny musiałam bartusia odebrać :) nie takie hop-siup :)

    oar89n7355899ln7.png

    27.03.2013 - Bartuś - naturalny cud
    2015 - 3 x poronienie
    2016 - :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    Ja juz po wizycie, oba pecherzyki nie pekly, a mowilam wczoraj do mojego, ze nie czulam owulki i pewnie nie pekly. No i nie pekly. Pani dr sie smieje ze to moje nastawienie na in vitro. Wypisuje sie wiec z listy, nie jest mi przykro bo caly czas mowie ze tylko ivf czuje.to od dawna... tylko szkoda kasy...
    nie szkoduj kasy na wlasne zdrowie, patrz w ten sposob. U mnie wyszło tez kupe kasy przez kilka lat i nie załuje :)

  • bartusiowa-mama Autorytet
    Postów: 445 224

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiasta czyli plan B. I za 2 mce zobaczysz dwie krechy :)

    oar89n7355899ln7.png

    27.03.2013 - Bartuś - naturalny cud
    2015 - 3 x poronienie
    2016 - :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to statystyki juz lepsze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja mowie ze szkoda kasy na iui skoro i tak nie pekly ;) jakby mi szkoda kasy bylo ogolnie to nie robilabym komercyjnie ivf :D zastanawiam sie czemu, moze 1 zastrzyk to za malo na 2 pecherzyki, moze tak byc?

    Bartusiowa jak bede w domu to wpisze ci pekna buzke :))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 16:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bartusiowa gratulacje. Niech ciąża rośnie a lekarka pomaga gdzie trzeba będzie. Powodzenia!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuje ze teraz sie uda bartusiowa :)))

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w końcu dotarła. Bartusiowa gratulacje. Teraz już będzie tylko lepiej

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    Ale ja mowie ze szkoda kasy na iui skoro i tak nie pekly ;) jakby mi szkoda kasy bylo ogolnie to nie robilabym komercyjnie ivf :D zastanawiam sie czemu, moze 1 zastrzyk to za malo na 2 pecherzyki, moze tak byc?

    Bartusiowa jak bede w domu to wpisze ci pekna buzke :))
    na forum byla taka babka co przeszla kilka IUI i 5 czy 6 invitro komercyjnie i dopiero sie udało, wiec ona tez niby ile kasy stracila, bo badania, bo nieudane podejscia itd. a jednak sie udalo, trzeba dazyc do celu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 18:00

  • bartusiowa-mama Autorytet
    Postów: 445 224

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejna beta w piatek. Ale bede czekala.. ;) dlugie 2 dni :) i oby byla blisko setki...
    Ogolnie to jakby nie bylo zrzucilam ostatnim czasem z 5kg wiec i organizm lepiej funkcjonuje. Oby sie udalo... trzymajcie kciuki!

    oar89n7355899ln7.png

    27.03.2013 - Bartuś - naturalny cud
    2015 - 3 x poronienie
    2016 - :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka mam nadzieje ze tyle nie bede musiala czekac :P

    Bartusiowa beta ladnie urosla, teraz musi byc dobrze :) zastanawiam sie tylko jak to jest :) wasze nasienie jest takie jak np nasze po preparatyce i u nas 2 sir nie udaly, no i przed iui tez nawet biochemicznej nie bylo. Pomijajac osoby, ktore nie maja wiekszych problemow i nasienie super. Moze wasze plemniki sa o wiele dluzej zywotne? :) kij wie :))

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz mnie trafi. M mnie zaraził :-( boli mnie gardło, krzyże i chyba mam goraczke. A dziś zastrzyk, IUI w piątek. Miała tak którąś z was? Czy choroba jest przeciwwskazaniem do IUI?

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa nie wiem, nie pomoge kochana :(

  • bartusiowa-mama Autorytet
    Postów: 445 224

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa ja mialam przy 1 iui udanej!

    lipa lubi tę wiadomość

    oar89n7355899ln7.png

    27.03.2013 - Bartuś - naturalny cud
    2015 - 3 x poronienie
    2016 - :)
  • bartusiowa-mama Autorytet
    Postów: 445 224

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiasta ja to pojęcia nie mam :( :( u nas nasienie jest takie se ale ruch około 50% A+B. Morfologia powiedzmy ze średnia to 4. Ilość w ml od 20 do 60 średnio 40. Ale ilość ml łącznie ok 3 wiec tez tak se.

    oar89n7355899ln7.png

    27.03.2013 - Bartuś - naturalny cud
    2015 - 3 x poronienie
    2016 - :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to jednak macie lepsze od nas :) moj ma mala objetosc bo 1-1,2 ml i w sumie 10-20 mln zalezy w ruchu 30 % wiec pocieszam sie ze moze dlatego nie wychodzi i ivf pomoze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 19:13

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie wykombinowalam w mojej mądrej głowie, że przeziębienie to osłabiony organizm. Osłabiona odporność. Więc może te moje auto agresywne choroby też będą osłabione i przijma zarodek. Jakoś się muszę pocieszyć pod kocem :-)

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KWIETNIOWE 17 IUI
    15.04 - Kamila8k :)<3 :)<3 :)<3 /3

    MAJOWE 20 IUI
    16.05 - aszka :)<3 /1
    18.05 - Aga 1 :)<3 /1
    21.05 - kkkaaarrr :)<3 /1
    23.05 - glitterpink :)<3 /1
    31.05 - kmb :)<3 :)<3 :)<3 :)<3 :)<3 :)<3 / 6

    CZERWCOWE 15 IUI

    03.06 - karmela85 :)<3 :)<3 /2
    08.06 - bartusiowa-mama :(<3/1
    18.06 - MiliTu :)<3 :)<3 /2
    29.06 - taśta /1 :)<3

    LIPCOWE 22 IUI

    02.07 - Viera Yves/2 :)<3 :)<3
    03.07 - Malwa85/3 :)<3 :)<3 :)<3
    27.07 - kawuszka/1 :)<3

    SIERPNIOWE IUI

    01.08 - india/2 :(
    03.08 - gocha04/2 :(
    04.08 - kamilam8/1 :(
    04.08 - migot_ka/2 :(
    06.08 - AnULa7/2 :)<3 :)<3
    08.08 - Brtiii86/1 :(
    13.08 - bartusiowa-mama/3 :)<3 :)<3 :)<3
    21.08 - mimi86/2
    21.08 - Suzii/1
    28.08 - lipa/2

    :(- brak ciąży
    :)<3 - ciąża
    :(<3 - ciąża /poronienie
    Ilość :)<3 równe ilości prób IUI

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja od jutra jade z mama na pare dni na wies do chrzesniaka mojego :) i ogolnie jako, ze skonczylam przygode z iui ktos musi przejac liste :) ale pozwolcie czasem mi tu z Wami poskrobac- za bardzo sie przyzwyczailam do Was :)

‹‹ 802 803 804 805 806 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ