X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną inseminacja 2017
Odpowiedz

inseminacja 2017

Oceń ten wątek:
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 4 października 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem w rzeczywistości też słabo ale lepiej. Dlatego sama nie wiem. Czy o tej porze już powinien wyjśc? Muszę zaraz lecieć do pracy. Jutro polecę jak @ nie przyjdzie. Tylko chyba oszaleje a do dziś mam brać duphaston

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 4 października 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ja widzę bez problemu jak powieksze. To chyba cosik już ze mną źle...

    hchypc0zgq8syrex.png
  • annana88 Przyjaciółka
    Postów: 300 48

    Wysłany: 4 października 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierzę że się udało :). U mnie nie da się powiększyć ( na telefonie :P ).Ja mam zalecenia by w razie pozytywnego testu nie zaprzestawać brania luteiny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2017, 10:17

    starania od ok 2015
    Ja: Usunięta przegroda, PCOS?/ Wysokie androgeny
    M: Mała ilość żołnierzyków
    1 IUI - 26.09.2017 :(
    7.2020 - ❄️❄️
    8.09.2020- transfer 💪
    30.05.2021- 👶
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 4 października 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Aniu tylko czy to pozytyw.... To jest pytanie. Jak pójdę jutro rano to po południu wynik więc chyba 1 dzień przeciagne duphaston

    annana88 lubi tę wiadomość

    hchypc0zgq8syrex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pozytywny test pokazał się chyba 11 dni po inseminacji. Kreska była tak słaba, że widoczna tylko przy odpowiednim świetle, pod odpowiednim kątem ;) 2 dni później był cień cienia.

  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 4 października 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to taki był przedwczoraj czyli 11dpo, dziś jest wyraźniejsza że normalnie na żywo patrzę i widzę jednak to taki słaba szarawa kreska nie różowa. Jednak z drugiej strony robię je od 2 lat i była biel bieli zawsze. Od kilku dni co jakiś czas pobolewa lekko @ brzuch . Teraz poleciałam sprawdzić szyjkę bo przed @ jest zawsze miękka otwarta a teraz jej po prostu nie ma! Choć wiem że może mieć różne położenie w ciągu dnia. Ojejjjj sory kobiety ale mam mętlik w głowie.

    hchypc0zgq8syrex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteś w ciąży! Musisz się z tym pogodzić ;) Za kilka dni kreska będzie wyraźniejsza, czerwieńsza. U mnie też szare były na początku.
    Gratuluję! Nie odstawiaj duphastonu. Mi lekarz po pozytywny teście kazał zrobić beta hcg, progesteron, tsh (bo przyjmuję letrox na tarczycę).

  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 4 października 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejuuu Czara aż mnie ciarki przeszły jak przeczytałam twój post. Nie wierzę, nie wierzę.... Nie chcę się nakręcać., choć gdzieś z tyłu głowy.. już to jest. Wezmę jeszcze jutro tego dupka, zrobię rano test i jak będzie taki jak dziś to lecę na betę o ile @ nie prxyjdzie. Pokazać mężowi ten test do weryfikacji czy poczekać do jutra jak myślicie ?

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 4 października 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ty czara widzisz tą kreskę na tym zdjęciu?

    hchypc0zgq8syrex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kończąc temat kościoła, dodam że jest coś takiego jak fanatyzm religijny, co można zaobserwować z naszej partii rządzącej czy krajach arabskich (które de facto same interpretują koran w wygodny dla siebie sposób, w każdym kraju zobaczyć można coś innego). Nie można popadać ze skrajności w skrajność, bo to do niczego nie prowadzi :)

    Pewna dziewczyna z tego forum zapytała się księdza czy inseminacja jest zła, bo chciałaby podejść. On się zapytał "a co to w ogóle jest?". Ona mu wytłumaczyła. Ksiądz powiedział "to w takim razie to nie jest grzech, in vitro nim jest".

    Więc nawet księża mają różne zdania na ten temat ;)

    annana88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pokazuje mi się zdjęcie, same errory tylko. Ale jak ja robiłam zdjęcia moim pierwszym testom, to zupełnie nic nie było widać na nich. Pierwszy był praktycznie niewidoczny, a w 13 dniu cyklu cień cienia. Tego samego dnia zrobiłam beta hcg - wynosiła 39. Następny test sikany zrobiłam po około tygodniu, aby sprawdzić czy będzie druga czerwona kreska.
    Idź jutro na betę dla świętego spokoju.
    Wydaje mi się, ze te testy z allegro wcale nie są jakieś gorsze. Po rozbrojeniu tych z aptek, w środku jest pasek identyczny jak właśnie ten z allegro. Po prostu dopłaca się do ładnego opakowania (ja w gemini płacę za test około 3 zł więc też niedużo)

  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1716

    Wysłany: 4 października 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agonia777 wrote:
    My podchodzimy do jeszcze jednej IUI ale już będziemy ustalać działania w kierunku in vitro. Idziemy za ciosem a co będzie to się okaże.

    Jusy przytulam :)

    Może jeszcze dwie? Statystycznie 3 i 4 mają najwięcej szans na powodzenie :)

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Srebrzysta nie chce broń Boże gasić entuzjazmu, ale ja kiedyś miałam na bobo teście szara kreskę, najpierw cień a później poszarzała. Napaliłam się jak szczerbaty na suchary a beta pokazała 0 :( później doczytałam tu na forum że Bono testy lubią robić takie "psikusy" echh. Mam nadzieję że nie jest tak w Twoim przypadku, bo pisałaś o innym teście, tak więc trzymam kciuki :)

  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1716

    Wysłany: 4 października 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    Jejuuu Czara aż mnie ciarki przeszły jak przeczytałam twój post. Nie wierzę, nie wierzę.... Nie chcę się nakręcać., choć gdzieś z tyłu głowy.. już to jest. Wezmę jeszcze jutro tego dupka, zrobię rano test i jak będzie taki jak dziś to lecę na betę o ile @ nie prxyjdzie. Pokazać mężowi ten test do weryfikacji czy poczekać do jutra jak myślicie ?

    Jak ja pokazałam mężowi fotkę z 14dpo, to powiedział "kochanie,nie chcę sprawiać Ci przykrości, ale moim zdaniem nic tu nie ma" ;) Teraz mu to wypominam, jak mi się młoda w brzuchu wypina. Mówię - to Twoje NIC :P
    Mnie niestety error się wyświetla, więc nie powiem co widzę, ale na OF wrzuciłam fotę do wątku z bladziochami i dziewczyny wtedy zobaczyły to co ja. Tego samego dnia zrobiłam betę po godz.16 i wyszła 65:)

    srebrzysta lubi tę wiadomość

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Agonia777 Autorytet
    Postów: 928 1220

    Wysłany: 4 października 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichrowe wzgórze u mnie ze względu na wiek nie ma sensu przedłużać o kolejne IUI. Nie ukrywam ale za pół roku 40-tka puknie więc każdy miesiąc działa na moją szkodę, a poza tym jeżeli chodzi o rezerwę jajnikową jest przy dolnej granicy więc nie mam czym rządzić. Sam lekarz powiedział, że wchodzą ze względu na wiek tylko 3.

    Wiek 40
    Drożność ok, nasienie ok, niskie AMH, niepłodność idiopatyczna
    3 lata starań
    1 IUI :(
    2 IUI - 22.09.17. :(
    3 IUI - 17.10.2017r. :(
    ICSI - transfer 8.12.17r. :(
    IVF - transfer 13.03.2018. :(
    IVF - punkcja 26.04 - brak zarodków
    IVF - 10.09.2018r. :(
    Trombofilia wrodzona, KIR Bx
    Transfer ostatniego kropka ?
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 4 października 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już wiem czemu wam nie wyświetla...blondynka że mnie

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 4 października 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3e5cb40e58eacfb6med.jpg

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 4 października 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5c26bea444f15aa4med.jpg

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 4 października 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tym pierwszym chyba lepiej widać.

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 4 października 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichrowe wzgórze i Selina wiem że to może być 50 na 50. Nie napalam się za bardzo bo chyba byłby to cud.2,5 roku starań. Nie mniej jednak takiego testu nigdy nie bylo. Nie czuję się inaczej i nic nie wskazuje pozytywu. Co nie zmienia faktu że bardzo bym chciała się zaskoczyć

    hchypc0zgq8syrex.png
‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ