X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2018
Odpowiedz

Inseminacja 2018

Oceń ten wątek:
  • agutelka Przyjaciółka
    Postów: 92 45

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak miałam krótki protokół i mam niskie amh...przy stymulacji do iui nie było problemów...dwa do czterech pęcherzyków...a teraz lipa.podobno tak się zdarza...szkoda ze musialo mi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahanka wrote:
    Selina, masz na myśli Kraków?
    Tak. Pani dr sądzi, ze moze byc dotacja (nikt tego nie wie), ale naprawdę nie sądzę.
    Ona która pracowała w klinice w której jesteś, chyba wiesz o kogo mi chodzi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2018, 23:58

    kahanka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaKwiat wrote:
    Raz jeszcze wszystkim dziękuję za gratulacje. Mam wielkie nadzieje, że tym razem się uda.
    Na razie mam mały problem z TSH, które poszybowało do poziomu 4,66! Jutro idę do mojej doktor :/
    Spokojnie, na pewno da sie to w miare szybko unormować :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaKwiat wrote:
    Raz jeszcze wszystkim dziękuję za gratulacje. Mam wielkie nadzieje, że tym razem się uda.
    Na razie mam mały problem z TSH, które poszybowało do poziomu 4,66! Jutro idę do mojej doktor :/
    Gratuluję pozytywnej bety. Mi tsh skoczylo do ponad 6 jak sie dowiedziałam o ciąży, lekarz tak mi dobral dawkę że w ciągu dwóch tygodni spadło do 0.48 :) także spokojniem ważne żeby szybko zbić :-)

  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdRy kiedy testujesz???

    Może komuś się przyda.
    Pisałam wcześniej o tym że mąż ma brak upłynnienia nasienia i miewa aglutynacje.
    No więc wczoraj zalogowałam się na moje konto w INVICTA i zauważyłam że są wyniki mojego męża z dnia w którym była inseminacja. Aglutynacji nie ma ( ale to róznie bywało, raz była innym razem nie było). Upłynnienie nastąpiło w ciągu 60 minut samoistnie (może czas nie powala ale ma upłynnienie :-) ). Co do jego diety to nic nie zmienił, ograniczył tylko napoje słodkie i gazowane. Przez ostatnie 3 miesiące łykał witaminę C tą większą dawkę chyba 1000. Kiedyś wyczytałam gdzieś, że na upłynnienie działa witamina C, u nas się sprawdziło.

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • kahanka Autorytet
    Postów: 1605 1246

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, będę się teraz kłuć co kilka dni i zastanawiam się co poza progiem, prolaktyną i TSH warto jeszcze zbadać w fazie lutealnej. Poradzicie?

    38 lat, 6 lat starań, 4 x IUI :(
    Hiperprolaktynemia - Norprolac 75
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50
    MTHFR c677T hetero - metylofilolian
    PAI-1 homo - Acard, Neoparin po FET
    2019: IVF długi protokół (Macierzyństwo):
    23.03 punkcja: 7 zarodków
    28.03 ET: 2x 5.1.1 CB :(
    31.05 FET (S): 4.2.1 i 3.2.2 :(
    02.07 FET (N): 2x bl2 :(
    Leczenie immuno: Intralipid, Encorton
    23.09 FET (S): ostatni 3.3.2 :(
    14.11.219 histero - przewlekłe zapalenie
    endometrium: antybiotykoterapia
    2020: II IVF (Artvimed) - długi protokół:
    zamrożone 10 oocytów
    19.10.21 histero - znowu antybiotyki...
  • Salma Autorytet
    Postów: 310 286

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    I ja też i też zmieniłam.
    A można zapytać czemu zmieniłyście?

    6 IUI :(

    1 IVF-punkcja 11.02- transfer 1 blastki 16.02- test 20,09 - 21.02; 360,2 - 26.02; 801,1 - 28.02.
  • Salma Autorytet
    Postów: 310 286

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taśta wrote:
    Ja też właśnie walczę z winem ;) do tego migdały i orzechy brazylijskie
    to wszystkie wczoraj walczyłyśmy z winem i orzechami :D

    6 IUI :(

    1 IVF-punkcja 11.02- transfer 1 blastki 16.02- test 20,09 - 21.02; 360,2 - 26.02; 801,1 - 28.02.
  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahanka wrote:
    Dziewczyny, będę się teraz kłuć co kilka dni i zastanawiam się co poza progiem, prolaktyną i TSH warto jeszcze zbadać w fazie lutealnej. Poradzicie?

    Ja właśnie przeglądam swoje wyniki i miałam TSH, FT3, FT4, progesteron, prolaktyna, testosteron, androstendion. Wszystkie badania miałam robione 7dpo.

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • kahanka Autorytet
    Postów: 1605 1246

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angi_o wrote:
    Ja właśnie przeglądam swoje wyniki i miałam TSH, FT3, FT4, progesteron, prolaktyna, testosteron, androstendion. Wszystkie badania miałam robione 7dpo.
    A testosteron i androstendion to chyba męskie hormony? Po co się to bada u kobiet?
    FT3 i FT4 to chyba zrobię, tylko jeśli TSH wyjdzie poza normą. Czy warto zrobić i tak?

    38 lat, 6 lat starań, 4 x IUI :(
    Hiperprolaktynemia - Norprolac 75
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50
    MTHFR c677T hetero - metylofilolian
    PAI-1 homo - Acard, Neoparin po FET
    2019: IVF długi protokół (Macierzyństwo):
    23.03 punkcja: 7 zarodków
    28.03 ET: 2x 5.1.1 CB :(
    31.05 FET (S): 4.2.1 i 3.2.2 :(
    02.07 FET (N): 2x bl2 :(
    Leczenie immuno: Intralipid, Encorton
    23.09 FET (S): ostatni 3.3.2 :(
    14.11.219 histero - przewlekłe zapalenie
    endometrium: antybiotykoterapia
    2020: II IVF (Artvimed) - długi protokół:
    zamrożone 10 oocytów
    19.10.21 histero - znowu antybiotyki...
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salma wrote:
    A można zapytać czemu zmieniłyście?
    Robiliśmy w macierzyństwie 4 iui. Lekarz tylko jeden jest tam dobry i miałam u niego robić ivf, ale mój M.namowil mnie na zmianę kliniki ze względu na cenę ivf. W Katowicach jest program, że płaci się za 2 procedury, a trzecia jest gratis. Gdybym miała pewność, że uda się za pierwszym razem to nie zmieniała bym kliniki. Kiedys myślałam, że ivf zawsze się udaje, że to taki pewniak. A porównując te dwie kliniki, to w Katowicach jest dużo lepsza organizacja. Zawsze dzwonią dzień przed wizytą i ogólnie sympatyczny personel.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie bo strasznie mnie męczy to SonoHsg. Chce zrobic badanie w narkozie bo bardzo boje sie bolu :( ale wszedzie pisze ze fo badania trzeba mieć pełen pęcherz. I moje obawy czy podczas narkozy sie nie posiusiam :) ? Wiem ze to smieszne ale przeraża mnie mysl ze bedzie bardzo mi sie chcialo siusiu i nie bede świadoma. Powiedzcie mi ze to fizycznie nie możliwie bo az mi wstyd zapytac o to lekarza :)

  • Martula85 Koleżanka
    Postów: 46 100

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja po pierwszej wizycie. Jest Groszek:) ma 3 mm i jeszcze nie ma serduszka ale jestem pełna nadziei! dostałam Progesteron i wizytę mam za 2 tygodnie. trzymajcie kciuki! Każdej z Was życzę żeby miała tę szansę być tak szczęśliwa jak ja teraz!

    NeverLoseHope, Franiczka, kahanka, Lenaa86, AnaKwiat, Hipp, Freyja, Lenka9419, Alu_87, anett13, tecz_a, Kiara1992., Xkali, Salma, pszczola2000, Mallagga, Izaw, insulinka, niteczka, Kasiulka1990, Igiełka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Robiliśmy w macierzyństwie 4 iui. Lekarz tylko jeden jest tam dobry i miałam u niego robić ivf, ale mój M.namowil mnie na zmianę kliniki ze względu na cenę ivf. W Katowicach jest program, że płaci się za 2 procedury, a trzecia jest gratis. Gdybym miała pewność, że uda się za pierwszym razem to nie zmieniała bym kliniki. Kiedys myślałam, że ivf zawsze się udaje, że to taki pewniak. A porównując te dwie kliniki, to w Katowicach jest dużo lepsza organizacja. Zawsze dzwonią dzień przed wizytą i ogólnie sympatyczny personel.

    W której klinice w Katowicach tak jest? I dla wszystkich?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martula85 wrote:
    Dziewczyny ja po pierwszej wizycie. Jest Groszek:) ma 3 mm i jeszcze nie ma serduszka ale jestem pełna nadziei! dostałam Progesteron i wizytę mam za 2 tygodnie. trzymajcie kciuki! Każdej z Was życzę żeby miała tę szansę być tak szczęśliwa jak ja teraz!
    Super <3
    Jeszcze raz gratulacje i oczywiscie spokojnych 9 miesiecy :)

    Martula85 lubi tę wiadomość

  • Lenaa86 Autorytet
    Postów: 447 642

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martula85 wrote:
    Dziewczyny ja po pierwszej wizycie. Jest Groszek:) ma 3 mm i jeszcze nie ma serduszka ale jestem pełna nadziei! dostałam Progesteron i wizytę mam za 2 tygodnie. trzymajcie kciuki! Każdej z Was życzę żeby miała tę szansę być tak szczęśliwa jak ja teraz!

    Cudownie!!! Gratuluję i trzymamy kciuki!

    35 l.
    Starania od 2017 r.
    Styczeń 2019 - histero
    Luty 2019 - cb 😔
    2 x IUI 👎
    1 IVF - 2 blastki, beta 0
    2 IVF - 0 blastek
    3 IVF - 2 blastki, cb
    Zmiana kliniki
    4 IVF - 🥰
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:
    Mam pytanie bo strasznie mnie męczy to SonoHsg. Chce zrobic badanie w narkozie bo bardzo boje sie bolu :( ale wszedzie pisze ze fo badania trzeba mieć pełen pęcherz. I moje obawy czy podczas narkozy sie nie posiusiam :) ? Wiem ze to smieszne ale przeraża mnie mysl ze bedzie bardzo mi sie chcialo siusiu i nie bede świadoma. Powiedzcie mi ze to fizycznie nie możliwie bo az mi wstyd zapytac o to lekarza :)
    Ja mialam takie badanie pod narkoza i nie bylo nic mowione o koniecznosci pełnego pecherza. Nie martw się :)

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Martula85 Koleżanka
    Postów: 46 100

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    acha! i ja oczywiście z całego serca polecam Macierzynstwo w Krakowie. ludzie z pasją, sercem i jak widac - szczęśliwą ręką:)

  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Franiczka wrote:
    W której klinice w Katowicach tak jest? I dla wszystkich?
    Tak, dla wszystkich. Provita. W gyncentrum też mają ten pakiet, ale tej kliniki nie polecam.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • kahanka Autorytet
    Postów: 1605 1246

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Robiliśmy w macierzyństwie 4 iui. Lekarz tylko jeden jest tam dobry i miałam u niego robić ivf, ale mój M.namowil mnie na zmianę kliniki ze względu na cenę ivf.
    Evkill, chodzi Ci o Wyrobę czy Przybycienia? U kogo robiłaś te IUI?

    38 lat, 6 lat starań, 4 x IUI :(
    Hiperprolaktynemia - Norprolac 75
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50
    MTHFR c677T hetero - metylofilolian
    PAI-1 homo - Acard, Neoparin po FET
    2019: IVF długi protokół (Macierzyństwo):
    23.03 punkcja: 7 zarodków
    28.03 ET: 2x 5.1.1 CB :(
    31.05 FET (S): 4.2.1 i 3.2.2 :(
    02.07 FET (N): 2x bl2 :(
    Leczenie immuno: Intralipid, Encorton
    23.09 FET (S): ostatni 3.3.2 :(
    14.11.219 histero - przewlekłe zapalenie
    endometrium: antybiotykoterapia
    2020: II IVF (Artvimed) - długi protokół:
    zamrożone 10 oocytów
    19.10.21 histero - znowu antybiotyki...
‹‹ 1080 1081 1082 1083 1084 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ