Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2018
Odpowiedz

Inseminacja 2018

Oceń ten wątek:
  • Izaw Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2018, 13:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiek2620 wrote:
    A czy ktoraś z Was krwawiła po zabiegu i ile takie krwawienie trwało?Gin powiedział że mam się tym nie przejmować bo czasem tak się zdarza(miał kłopot z dostaniem się do celu,mam tyłozgięcie)

Hej, ja przy pierwszej IUI krwawiłam, jeszcze na fotelu miałam tamowane, i później plamilam ze 3 dni może.

27 lat
    9cs
  • Kasiulka1990 Przyjaciółka

Wysłany: 30 grudnia 2018, 13:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Dziewczyny, które miały inseminacje nasieniem dawcy - czy do takowej trzeba być w związku, czy singielki/rozwódki również mogą ją zrobić?
    W klinice do ktorej chodze jest taka specjalna rubryka dla osob ktore nie sa w zwiazku malzenskim na dokumentacji przystepujacych do AID odnosnie oswiadczen notarialnych i dodatkowej dokumentacji ale nigdy tak dokladnie tego nie czytalam bo mnie to nie dotyczylo.

• Hipp Ekspertka

Wysłany: 30 grudnia 2018, 15:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje że można. Byłam na innej stronie na forum to tam dziewczyna samotna podchodziła do aid. Niestety się nie udało ale widocznie jest prawnie taka możliwość.

Meggie1 lubi tę wiadomość

Starania od czerwca 2016
    27 lat
    V IUI - nieudane
    Słabe nasienie, pco,
    histero i laparo... Ok
    Operacja żylaków powrózka nasiennego.
    Ciągła walka z infekcjami :'(
  • NeverLoseHope Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2018, 16:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj M tez podpisywal oświadczenie do AID. Nie wiem jak wyglada to w przypadku osoby samotnej.

Ja nadal czekam na @ i az nie wierze ze taki numer mi wykrecila.

34 l.
    1 IUI :(
    3x IVF :(
    XI 2018 - 1 IUI AID :(
    SonoHSG OK :)
    II 2019 - 2 IUI AID :(
    Czas na przerwe zeby nie zwariować.

sgnoe6yd4jr3ljc1.png
  • Mallow Znajoma

Wysłany: 30 grudnia 2018, 16:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:
    U mnie 2 dni temu powinien byc 1dc niestety @ nadal nie ma. Mam nadzieje ze przyjdzie na dniach bo pobolewa mnie podbrzusze a piersi tak mi nabrzmialy ze mam wrazenue ze mam za maly biustonosz.
    Zrobilam dzis sikanca ale tam biel tylko. Wiec nie pozostaje mi nic innego jak czekac...
    Mozliwe ze to po SonoHsg cykl zeswirowal? Zawsze mialam 28 jak w zegarku a dzis mija 30dc.

Tak jak masz w stopce... nadzieja umiera ostatnia. Ja mam nadzieję, ze @ się Tobie spóźnia z wiadomych względów, czego z całego serca życzę. A testy sikane - często wychodzą grubo po dniu spodziewanej miesiączki.
    Ja tez dziś robiłam - biel nad bielą, ale gdzieś tam jeszcze mam nadzieję. Jutro z rana lecę na Betę.

• pszczola2000 Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2018, 16:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallow wrote:
    Tak jak masz w stopce... nadzieja umiera ostatnia. Ja mam nadzieję, ze @ się Tobie spóźnia z wiadomych względów, czego z całego serca życzę. A testy sikane - często wychodzą grubo po dniu spodziewanej miesiączki.
    Ja tez dziś robiłam - biel nad bielą, ale gdzieś tam jeszcze mam nadzieję. Jutro z rana lecę na Betę.

Ja też jutro beta a wczoraj też widziałam 1 kreskę ;(
    Więc jutro tylko formalność

"... nic nie dzieje się przypadkiem..."

w57v9jcgfaon5chm.png

2019.05.22 - 2t+5d transfer 😍 3BA❤️
    2019.06.19 - 6t+5d (28dpt) wizyta serduszkowa❤️
    2020.02.06 - Termin porodu! - urodziłam w tp

55cm 2880g sn córka Milena

2BB❄️Morula❄️ Morula❄️

Wysłany: 30 grudnia 2018, 17:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallow ,Pszczola2000 trzymam za Was kciuki kochane.

U mjie jesliby sie udalo to bylby cud nad cudy <3 ale powiem Wam ze juz mnie to irytuje. Jak ma byc @ to niech bedzie jak najszybciej bo oszaleje. Tylko narazie sie chyba nie zanosi bo zawsze ale to zawsze mam taki bol i to mocny jakby skurcze w sumie kilka godzin przed @ a teraz tylko takie dziwne pobolewanie u dolu brzucha. Sprawdzalam szyjke i jak dla mnie to twarda i zamknieta i wysoko bo ledwo siegam ja.
    Ktoras tu pisala ze sie zglosi do wariatkowa na ochotnika ja tez chyba juz sie tam nadaje haha

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2018, 17:01

34 l.

sgnoe6yd4jr3ljc1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 grudnia 2018, 17:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:
    Mallow ,Pszczola2000 trzymam za Was kciuki kochane.

U mjie jesliby sie udalo to bylby cud nad cudy <3 ale powiem Wam ze juz mnie to irytuje. Jak ma byc @ to niech bedzie jak najszybciej bo oszaleje. Tylko narazie sie chyba nie zanosi bo zawsze ale to zawsze mam taki bol i to mocny jakby skurcze w sumie kilka godzin przed @ a teraz tylko takie dziwne pobolewanie u dolu brzucha. Sprawdzalam szyjke i jak dla mnie to twarda i zamknieta i wysoko bo ledwo siegam ja.
    Ktoras tu pisala ze sie zglosi do wariatkowa na ochotnika ja tez chyba juz sie tam nadaje haha

A przed @ szyjka jest zamknięta, ale jest nisko hmmm :-)

Dziewczyny kciuki za wyniki bety!!! ✊✊

• pszczola2000 Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2018, 17:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:
    U mnie 2 dni temu powinien byc 1dc niestety @ nadal nie ma. Mam nadzieje ze przyjdzie na dniach bo pobolewa mnie podbrzusze a piersi tak mi nabrzmialy ze mam wrazenue ze mam za maly biustonosz.
    Zrobilam dzis sikanca ale tam biel tylko. Wiec nie pozostaje mi nic innego jak czekac...
    Mozliwe ze to po SonoHsg cykl zeswirowal? Zawsze mialam 28 jak w zegarku a dzis mija 30dc.
    Nie wiem jak po sono. Mojc cykl z hsg trwał ponad 40dni

w57v9jcgfaon5chm.png

2BB❄️Morula❄️ Morula❄️
  • Mallow Znajoma

Wysłany: 30 grudnia 2018, 17:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope tak jak pisze Franiczka przed @ szyjka jest nisko. Cuda przecież się zdarzają :-) Ja też wolę żeby ta @ już przyszła, bo daje nadzieję na kolejną próbę, ale byłabym najszczęśliwsza na świcie gdyby tym razem było inaczej. Żadne wariatkowo tylko biegnij jutro na betę.
    pszczola2000 - formalność czy też nie, a może tym razem się zaskoczymy ;-) Wynik będę miała pewnie koło 12, daj znać jak odbierzesz wynik. W sumie tez już czekam na @, ale z drugiej strony nie mam objawów tak jak zazwyczaj. Piersi mam za to ogromne, jak nigdy i bardzo boli mnie krzyż przy parciu w toalecie :-/

Wysłany: 30 grudnia 2018, 17:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczola2000 wrote:
    Nie wiem jak po sono. Mojc cykl z hsg trwał ponad 40dni

O rany to naprawde długo

34 l.

sgnoe6yd4jr3ljc1.png

Wysłany: 30 grudnia 2018, 17:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallow wrote:
    NeverLoseHope tak jak pisze Franiczka przed @ szyjka jest nisko. Cuda przecież się zdarzają :-) Ja też wolę żeby ta @ już przyszła, bo daje nadzieję na kolejną próbę, ale byłabym najszczęśliwsza na świcie gdyby tym razem było inaczej. Żadne wariatkowo tylko biegnij jutro na betę.
    pszczola2000 - formalność czy też nie, a może tym razem się zaskoczymy ;-) Wynik będę miała pewnie koło 12, daj znać jak odbierzesz wynik. W sumie tez już czekam na @, ale z drugiej strony nie mam objawów tak jak zazwyczaj. Piersi mam za to ogromne, jak nigdy i bardzo boli mnie krzyż przy parciu w toalecie :-/

Powinni zrobic domowe testy na bete z krwi np tak jak do pomiaru cukru.
    Bo te sikance to jak sie czyta to nie ma reguły. Jednym wychodza w 10dpo a innym 18dpo duza rozbieżność...

34 l.

sgnoe6yd4jr3ljc1.png
  • Mallow Znajoma

Wysłany: 30 grudnia 2018, 17:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:
    Powinni zrobic domowe testy na bete z krwi np tak jak do pomiaru cukru.
    Bo te sikance to jak sie czyta to nie ma reguły. Jednym wychodza w 10dpo a innym 18dpo duza rozbieżność...

To jest pomysł, byłoby dużo wygodniej. Do czasu aż będzie to możliwe raczej nie dotrwam. Zakładam jeszcze jedną próbę IUI i koniec starań.

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 grudnia 2018, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedawno na YouTube znalazłam kanał Trojaczki TV. Mama tych trzech dziewczynek opowiadała, że wyniki jej męża były na type słabe, że lekarz dał im szansę jedynie przy in vitro. Postanowili wtedy odpuścić na jakiś czas, ona zmieniła prace i po 2 tygodniach okazało się, że jest w ciąży. A na usg byly 3 pęcherzyki.

Także cuda faktycznie się zdarzają :-)

U mnie wczoraj byla owu. Oczywiście już rozmyślamy z mężem jak cudownie by było, gdyby sie udało i termin w klinice można by odwołać. Ehh.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2018, 19:07

• Mallow Znajoma

Wysłany: 30 grudnia 2018, 19:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Franiczka wrote:
    Niedawno na YouTube znalazłam kanał Trojaczki TV. Mama tych trzech dziewczynek opowiadała, że wyniki jej męża były na type słabe, że lekarz dał im szansę jedynie przy in vitro. Postanowili wtedy odpuścić na jakiś czas, ona zmieniła prace i po 2 tygodniach okazało się, że jest w ciąży. A na usg byly 3 pęcherzyki.

Także cuda faktycznie się zdarzają :-)

U mnie wczoraj byla owu. Oczywiście już rozmyślamy z mężem jak cudownie by było, gdyby sie udało i termin w klinice można by odwołać. Ehh.
    To ja życzę odwołania wizyty w klinice :-)
    A co do cudów... bliska osoba mojej znajomej urodziła dwoje dzieci po 9-ciu próbach in vitro a teraz zaszła naturalnie :-D

Franiczka lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 grudnia 2018, 20:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallow wrote:
    To ja życzę odwołania wizyty w klinice :-)
    A co do cudów... bliska osoba mojej znajomej urodziła dwoje dzieci po 9-ciu próbach in vitro a teraz zaszła naturalnie :-D

<3

No proszę, to dopiero cud :-) Swoją drogą szacun za podejscie do 9 prób in vitro!

Mallow lubi tę wiadomość

• pszczola2000 Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2018, 21:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallow wrote:

Ja oddam krew koło 10 więc pewnie najwcześniej koło 16 lub później będę miała.
    Przynajmniej masz jakieś obiecujace objawy. Ja nic nie czuje. Od wczoraj też nie biorę luteiny, nie chce cyklu przedłużać.

w57v9jcgfaon5chm.png

2BB❄️Morula❄️ Morula❄️
  • Kasia8805 Ekspertka

Wysłany: 30 grudnia 2018, 21:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczola2000 wrote:
    Ja też jutro beta a wczoraj też widziałam 1 kreskę ;(
    Więc jutro tylko formalność
    Czyli jutro nie tylko ja idę formalnie na betę??? W sobotę była mniej niż 0,1 więc się nie oszukuje że coś może być ale mam zrobić to zrobię...
    Teraz mam metalik w głowie czy iui próbować jeszcze czy in vitro... Iui daje nam niewielkie szansę... Dr kazała nam zdecydować czy chcemy jeszcze raz iui i wtedy on vitro czy od razu in vitro... Już sama nie wiem...
    Wariatkowo czeka mnie na bank...
    Wiecie staramy się już ponad 7 lat... Były okresy gorsze i lepsze. W ostatnim czasie porażki łatwo przyswajalam, nie liczyłam na wiele choć w każdym cyklu tlila się nadzieja to nie było dramatu... A teraz po IUI tak bardzo. Liczyłam na cud że myśli za dużo w głowie... Płacz... Smutek... Eh.. Dziś już lepiej... Wy wiecie najlepiej jak to jest... Eh...

19.12.2019 IUI :(
    03.01.2019 długi protokół start :)
    08.02.2019 punkcja 24 komórki jajowe- brak zarodków
    co dalej?
    "Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma swoją nazwę. Nazywamy je nadzieją."
    Ponad 7 lat starań o drugie dziecko.
    19.11.2010 największe szczęście Julka :)
  • Kasia8805 Ekspertka

Wysłany: 30 grudnia 2018, 21:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczola2000 wrote:
    Ja oddam krew koło 10 więc pewnie najwcześniej koło 16 lub później będę miała.
    Przynajmniej masz jakieś obiecujace objawy. Ja nic nie czuje. Od wczoraj też nie biorę luteiny, nie chce cyklu przedłużać.
    Ja objawy mam jak na @ w delikatnym nasileniu... Boję się trochę tej @ bo jestem na acardzie i neoparnie... Może być ostro nie? Ja na badanie pójdę przed pracą pewnie... Ale wynik odbiorę chyba po choć pracuje w przychodni ale nie chce żeby dziewczyny widziały się się doluje... Bo wiecie niby wiem że nici ale jakoś znów zobaczyć ten wynik będzie przykro...

co dalej?
  • Kasia8805 Ekspertka

Wysłany: 30 grudnia 2018, 21:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tecz_a wrote:
    Nam wyszło w maju, mąż łykał fertil man plus i w lipcu zaszłam naturalnie,nie wiem czy to pomogło
    U nas do iui nie dali rady uokynnic całego nasienia jakie mąż oddał... Tylko cześć...
    Co mówił. Wam lekarz na brak uplynnienia? Mąż bierze dużo suplementów między innymi fertilman też..

co dalej?
‹‹ 1151 1152 1153 1154 1155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego