Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2018
Odpowiedz

Inseminacja 2018

Oceń ten wątek:
  • Ann.. Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2018, 21:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczola2000 wrote:
    Ja oddam krew koło 10 więc pewnie najwcześniej koło 16 lub później będę miała.
    Przynajmniej masz jakieś obiecujace objawy. Ja nic nie czuje. Od wczoraj też nie biorę luteiny, nie chce cyklu przedłużać.

Kochana, to że nic nie czujesz to nic nie oznacza. Ja do tej pory nie mam żadnych objawów. No może jestem bardziej zmęczona, ale długo w nocy siedzimy wiec może dlatego. Trzymam mocno kciuki za jutrzejszą betę.
    Trzymam mocno za każdą z Was! Wiem jakie to uczucie gdy się nie udaje, od poronienia w maju 2017 pierwszy raz zobaczylam dwie kreski i jeszcze w to nie wierzę.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2018, 21:59

pszczola2000, Freyja lubią tę wiadomość

Miłosz 30.07.2019 cc
    48cm 2700 gram szczęścia 💙
    zem3i09ksajtfi0a.png
  • pszczola2000 Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2018, 22:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann.. wrote:
    Kochana, to że nic nie czujesz to nic nie oznacza. Ja do tej pory nie mam żadnych objawów. No może jestem bardziej zmęczona, ale długo w nocy siedzimy wiec może dlatego. Trzymam mocno kciuki za jutrzejszą betę.
    Trzymam mocno za każdą z Was! Wiem jakie to uczucie gdy się nie udaje, od poronienia w maju 2017 pierwszy raz zobaczylam dwie kreski i jeszcze w to nie wierzę.
    My staramy się 3.5roku i nigdy nie widziałam dwóch kresek i nigdy nie byłam nawet w ciąży. ;(
    Tak trudno uwierzyć że mimo braku objawów można być w ciąży bo każda z nas doszukuje się nich. Szwagierka jest w 8tc i gdyby nie brak okresu to też by nie wiedziała że jest w ciąży (a ma 7miesieczna córkę)
    Gdyby nie inne badania to nawet bety bym jutro nie robiła.
    To takie przykre że nawet w idealnym momencie i przy 4 pęcherzykach nie chce zaskoczyć ;(
    Już tak bardzo jestem tym wszystkim zmęczona...

"... nic nie dzieje się przypadkiem..."

w57v9jcgfaon5chm.png

2019.05.22 - 2t+5d transfer 😍 3BA❤️
    2019.06.19 - 6t+5d (28dpt) wizyta serduszkowa❤️
    2020.02.06 - Termin porodu! - urodziłam w tp

55cm 2880g sn córka Milena

2BB❄️Morula❄️ Morula❄️
  • NeverLoseHope Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2018, 23:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczola2000 wrote:
    My staramy się 3.5roku i nigdy nie widziałam dwóch kresek i nigdy nie byłam nawet w ciąży. ;(
    Tak trudno uwierzyć że mimo braku objawów można być w ciąży bo każda z nas doszukuje się nich. Szwagierka jest w 8tc i gdyby nie brak okresu to też by nie wiedziała że jest w ciąży (a ma 7miesieczna córkę)
    Gdyby nie inne badania to nawet bety bym jutro nie robiła.
    To takie przykre że nawet w idealnym momencie i przy 4 pęcherzykach nie chce zaskoczyć ;(
    Już tak bardzo jestem tym wszystkim zmęczona...

Ile jestesmy w stanie przeżyć emocji to nikt nie ma pojecia. To wszystko naprawde potrafi wykonczyc człowieka psychicznie.
    Jednak jestesmy tak silne i zdeterminowane ze mimo ciezkiego upadku podnosimy sie i walczymy dalej.

Ja nie widzialam tez nigdy 2 kresek a to juz ponad 7 lat...

Boje sie ze za chwile rezerwa jajnikowa tak spadnie ze nic mi juz nie pomoze.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2018, 23:44

34 l.
    1 IUI :(
    3x IVF :(
    XI 2018 - 1 IUI AID :(
    SonoHSG OK :)
    II 2019 - 2 IUI AID :(
    Czas na przerwe zeby nie zwariować.

sgnoe6yd4jr3ljc1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 grudnia 2018, 07:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia8805 wrote:
    U nas do iui nie dali rady uokynnic całego nasienia jakie mąż oddał... Tylko cześć...
    Co mówił. Wam lekarz na brak uplynnienia? Mąż bierze dużo suplementów między innymi fertilman też..
    Tu gdzie chodzimy nie ma dokładnego sprawdzania plemników przed iui tylko wirują i tyle, ostatnio tylko oglądała je położna pod mikroskopem z ciekawości.Lekarz nic nam o tym nie mówił, może przez to że w lipcu udało się naturalnie.Twierdzi tylko, że wyniki są na pograniczu.Zastanawiam się czy dawać mężowi flegamine

• Kasia8805 Ekspertka

Wysłany: 31 grudnia 2018, 07:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tecz_a wrote:
    Tu gdzie chodzimy nie ma dokładnego sprawdzania plemników przed iui tylko wirują i tyle, ostatnio tylko oglądała je położna pod mikroskopem z ciekawości.Lekarz nic nam o tym nie mówił, może przez to że w lipcu udało się naturalnie.Twierdzi tylko, że wyniki są na pograniczu.Zastanawiam się czy dawać mężowi flegamine
    Mój dostaje flegamine 2 razy dziennie i dodatkowo raz acc 600.
    Poorawy brak...

19.12.2019 IUI :(
    03.01.2019 długi protokół start :)
    08.02.2019 punkcja 24 komórki jajowe- brak zarodków
    co dalej?
    "Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma swoją nazwę. Nazywamy je nadzieją."
    Ponad 7 lat starań o drugie dziecko.
    19.11.2010 największe szczęście Julka :)
  • Kasia8805 Ekspertka

Wysłany: 31 grudnia 2018, 07:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wczoraj wieczorem dużo rozmawialiśmy co. Dalej i chyba podejdziemy do in vitro... Metali W glowie.
    Moje drogie korzystając z okazji życzę Wam wszystkim i każdej z osobna życzę nie tylko aby upragnione kreseczki pojawiły się na teście ale przede wszystkim bardzoooo nudnej ciąży i upragnionego maluszka przytulnego do piersi! Niech nag
    Nadchodzący rok będzie magiczny!!! Wszystkiego co najlepsze!

Mallagga, Domika333, Franiczka, Selina lubią tę wiadomość

co dalej?
  • pszczola2000 Autorytet

Wysłany: 31 grudnia 2018, 08:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:
    Ile jestesmy w stanie przeżyć emocji to nikt nie ma pojecia. To wszystko naprawde potrafi wykonczyc człowieka psychicznie.
    Jednak jestesmy tak silne i zdeterminowane ze mimo ciezkiego upadku podnosimy sie i walczymy dalej.

Dla nas in vitro to ostatecznośc. A patrząc po Twojej stopce to już w ogóle jestem załamana.
    Mi temperatura spadła. Więc dupa z 4 pęcherzyków ;(

w57v9jcgfaon5chm.png

2BB❄️Morula❄️ Morula❄️
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 grudnia 2018, 10:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:

A jakie masz AMH?

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 grudnia 2018, 10:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobotę beta 0.45 a dzisiaj 0.12 Jednak nie powitamy tego Noweg Roku tak szczęśliwie jakbyśmy sobie tego życzyli. Lekarka proponuje kolejne iui, ja już coraz bardziej skłaniam się ku ivf. Jestem tym wszystkim strasznie zmęczona.

• pszczola2000 Autorytet

Wysłany: 31 grudnia 2018, 10:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Franiczka wrote:
    A jakie masz AMH?

Mam 6.6 i 32lata

Na rejestracji mówią że beta do 2 dni mogą być wyniki..
    Mam dość tak Ty Aino

Llucy lubi tę wiadomość

w57v9jcgfaon5chm.png

2BB❄️Morula❄️ Morula❄️
  • Selina Autorytet

Wysłany: 31 grudnia 2018, 10:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia8805 wrote:
    Mój dostaje flegamine 2 razy dziennie i dodatkowo raz acc 600.
    Poorawy brak...
    Czyli mąż ma lepkość w nasieniu? A miał robiony posiew nasienia kiedyś?

Koniec starań
  • Kasia8805 Ekspertka

Wysłany: 31 grudnia 2018, 10:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Czyli mąż ma lepkość w nasieniu? A miał robiony posiew nasienia kiedyś?
    Miał i było ok. Ma całkowity brak uplynnienia.

co dalej?
  • Selina Autorytet

Wysłany: 31 grudnia 2018, 10:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jako że zrobiłam sobie dziś wolne wyruszyłam na badania. Jadę do szpitala do Diag, bo tam przynajmniej labo na miejscu mają, więc nie będzie ceregieli z terminem wyników jak to ostatnio miałam.
    Od gin dostałam zalecenia zbadania ponownie Ana2, antykoagulant tocznia (nigdy nie badałam), aTPO, aTG, prolaktyna i sama z siebie jeszcze homocysteinę zbadam i morfo. Pewnie zabule trochę... Już się nie mogę doczekać aż od lutego będę miała od męża z pracy lux med, to chociaż na badaniach zaoszczędzę ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2018, 10:40

Koniec starań
  • Kasia8805 Ekspertka

Wysłany: 31 grudnia 2018, 10:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczola2000 wrote:
    Mam 6.6 i 32lata

Na rejestracji mówią że beta do 2 dni mogą być wyniki..
    Mam dość tak Ty Aino
    U mnie wynik ma być ok 1r ale odbiorę chyba po 16 po pracy... Eeh..
    Trzymam kciuki aby Twój był również dziś?

co dalej?
  • Kasia8805 Ekspertka

Wysłany: 31 grudnia 2018, 10:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aino wrote:
    W sobotę beta 0.45 a dzisiaj 0.12 Jednak nie powitamy tego Noweg Roku tak szczęśliwie jakbyśmy sobie tego życzyli. Lekarka proponuje kolejne iui, ja już coraz bardziej skłaniam się ku ivf. Jestem tym wszystkim strasznie zmęczona.
    ☹️ Przykro ki strasznie... Ja dziś byłam na pobraniu ale nie spodziewam się cudu..
    Umówiłam nas już do kliniki... Wizyta 3 stycznia... U nas my mamy podjąć decyzję... Dr zaleca ifv ale możemy podejść jeszcze raz do iui... Szczerze szkoda mi kasy i nerwów... Przeliczajac koszty to iui to już prawie transfer mrozaka jeśli pierwsze podejście się nie uda... Więc nie ma się co zastanawiać...

co dalej?
  • Selina Autorytet

Wysłany: 31 grudnia 2018, 10:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia8805 wrote:
    Miał i było ok. Ma całkowity brak uplynnienia.
    Kurczę, ale musi być jakiś powód tego :/ Ktoś zlecał jakieś szersze badania? Androlog?
    A jak z dietą u męża i piciem wody?

Koniec starań
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 grudnia 2018, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze a u mojego męża ilość i morfologia poniżej normy. Z całą resztą wszystko ok. Suple troche pomogły, ale mąż zle sie po nich czuje, ma rewolucje żołądkowe (brał Fertilman i korzeń maca) i na moja prośbę odstawil, bo i tak do normy bylo dalwko. Też nie mamy przyczyny :-(

W ogóle jestem przeziębiona i nie wiem, czy przeziebienie nie zaburza mi temperatury... Nie wiem czy jest sens brac ten wykres pod uwage. Cała pierwsza faze mialam temp do max 36,15. Wydaje mi się, że w sobotę byla owu. Wczoraj temp 36,40 a dzis 36,35. A chyba powinna być wyższa niż wczoraj?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2018, 11:00

Wysłany: 31 grudnia 2018, 11:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Franiczka no wlasnie nie wiem jakie mam teraz mialam badane ok 5 lat temu jak podchodzilam do 1 IVF. Tylko za cholere nie moge znalesc tej kartki z wynikami. Wtedy byla cos ok 3 jak mnie pamiec nie myli. No ale przecież AMH z biegiem lat nie rosnie wiec sie martwie.

Ja zrobilam jeszcze dzis rano sikanca ale bialo tylko mimo ze to 32dc 4 dni temu pwinna byc @ takze u mnie to napewno nie ciaza tylko jakies zaburzenia cyklu.

34 l.

sgnoe6yd4jr3ljc1.png

Wysłany: 31 grudnia 2018, 11:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aino wrote:

Przykro mi bardzo.

34 l.

sgnoe6yd4jr3ljc1.png
  • Selina Autorytet

Wysłany: 31 grudnia 2018, 11:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:
    Franiczka no wlasnie nie wiem jakie mam teraz mialam badane ok 5 lat temu jak podchodzilam do 1 IVF. Tylko za cholere nie moge znalesc tej kartki z wynikami. Wtedy byla cos ok 3 jak mnie pamiec nie myli. No ale przecież AMH z biegiem lat nie rosnie wiec sie martwie.

Ja zrobilam jeszcze dzis rano sikanca ale bialo tylko mimo ze to 32dc 4 dni temu pwinna byc @ takze u mnie to napewno nie ciaza tylko jakies zaburzenia cyklu.
    Ogólnie amh nie rośnie a spada, ale rezerwę można sobie poprawić różnymi suplementami :) już o tym czytałam tutaj na forum. Najlepiej brać ubichonol, omega3 2000mg, Wit.D3 w dużych ilościach i inozytol (Inofem lub Miovarian)

Koniec starań
‹‹ 1152 1153 1154 1155 1156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego