X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2019
Odpowiedz

Inseminacja 2019

Oceń ten wątek:
  • Nadzieja Autorytet
    Postów: 2201 3181

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iness00 wrote:
    Kochane wpadam na chwilę, po badaniach krwi i wizycie szok... okazało się, że jutro będzie IUI o 13stej, więc proszę Was o kciuki ☺

    ✊✊✊😊😊😊

    iness00 lubi tę wiadomość

    860ix1hp6806789i.png


    147a8caae8.png

    qq87io4phvumny7i.png

    35 lata
    Starania od 2018
    29.03.2019 -nadżerka
    05.04.2019 usunięcie nadżerki
    15.10.2019 start I iv protokół krotki
    26.10.2019 punkcja 10 oocytow, 8 komorek, 6zaplodnionych i 6 zarodkow, do 5-doby zostaly 4
    31.10.2019 transfer 1 blastki ⛄
    12dpt 476,5, 14dpt 888,2
    18.11.2019-18dpt (5+2) pęcherzyk i ciałko żółte 🎉
    27.11.2019 -27dpt ❤️

    10.07.2020 godz.19.45 Synek 3580g szczęścia 😍 38tc 5dzien


    02.2021 wracamy po rodzeństwo
    20.02.2021 transfer 1blastki ⛄
    03.03.2021 - 11dpt - 600
    05.03.2021 - 13dpt - 1443
    26.03.2021- ❤️
    Zostań z nami ....🍀🍀🍀

    29.10.2021 godz. 8.55 córeczka 3460g szczęścia 😍38tc 3dzien

    Czekaja ⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusza zrob 11 dni po. Wtedy powinno byc max 2 od zastrzyku a ciaza zaczyna sie od 5:) dlatego najlepiej robic 12 dni po juz wszystko jasne:)

    iness00, agusza lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy jtoras z was miała laparaskopie do sprawdzenia droznosci? Jak to znioslyscie?

  • BlackDi Przyjaciółka
    Postów: 104 310

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mallagga! Ja miałam laparoskopię diagnostyczną, przy okazji sprawdzali drożność . Zniosłam naprawdę świetnie , a bałam się bardzo. Najtrudniejsze 4 pierwsze dni po, ale na piąty dzień czułam się już dobrze, a po tygodniu mogłabym wracać do pracy 😉 Ogólnie nie ma czego się bać . Jak masz pytania to pisz. Poza tym witam się dziewczynki, w niedzielę o 12 miałam swoją pierwszą IUI po laparo, a 4 w karierze. Trzymam za Was wszystkie kciuki!!

    Natka17, Mallagga lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackDi wrote:
    Hej Mallagga! Ja miałam laparoskopię diagnostyczną, przy okazji sprawdzali drożność . Zniosłam naprawdę świetnie , a bałam się bardzo. Najtrudniejsze 4 pierwsze dni po, ale na piąty dzień czułam się już dobrze, a po tygodniu mogłabym wracać do pracy 😉 Ogólnie nie ma czego się bać . Jak masz pytania to pisz. Poza tym witam się dziewczynki, w niedzielę o 12 miałam swoją pierwszą IUI po laparo, a 4 w karierze. Trzymam za Was wszystkie kciuki!!
    Ja juz kiedys mialam laparoskopie i szczerze slabo wspominam, stad strach jeszcze wiekszy, ale bez tego nie ruszymy do przodu wiec zacisne zeby i przezyje. Dzirkuje za odpowirdz i oczywiscie mocne kciuki!

  • Mania80 Autorytet
    Postów: 623 491

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agusza wrote:
    Dziewczyny, dostałam przed iui zastrzyk ovitrelle. Dziś jest 8 dpi. W weekend chcę zrobić betę, to będzie jakoś 10-11dpi. Do jakiego poziomu może w tych dniach utrzymywać się 'fałszywe' bhcg?
    U mnie w 8 już nie było

    agusza lubi tę wiadomość

    Choroba M-nowotwór
    2019-Azospermia
    starania IUI AID 3x😔
    Nowa klinika Eurofertil
    eraz IVF. 16.04.2019 2dc i START zaczynamy stymulację IVF-idziemy po swoje
    1.05 punkcja
    6.05 transfer 2❤️❤️-niech zostaną 😢
    Został 1❄️ Zabrany do domku 17.06 rośnij kropku
    3dpt beta -, testy 7-10 dpt białe, czekamy❤️❤️
    39lat
    Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Żyj tak, byś niczego nie żałował-nie bój się, zawsze walcz do końca.
  • iness00 Autorytet
    Postów: 577 404

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekając na szczęście wrote:
    Super😊 widzę pozytywne nastawienie🤗🤗🤗🤗 a czemu szok?😊 kciuki trzymam od rana jutro🤗
    W pt gdy badalam estradiol było zaledwie 32 przy dwóch pecherzykach 14,5 i 11 więc tragedia i mówię doktorowi zeby dał mi coś na ten estradiol i dostalam zastrzyki, jajniki pracowały w dzień i w nocy,wczoraj estradiol 467☺ nigdy takiego nie miałam, wizyta 2 pecherzyki 17 i 18, endo 10,3. Tak trulam doktorkowi co wizytę że chcę na niepeknietych,że wczoraj sam od siebie mowi:"chciała Pani na niepeknietych tak bedzie" i odwrócił do mnie monitor/jak nigdy/,pokazał 2 niepekniete, jakby czytał na forum ze obawiam się zeby mnie nie oszukał i na peknietych nie zrobił hehe😀 Wieczorem zastrzyk był. Stąd tyle entuzjazmu u mnie od wczoraj,ale jak się nie uda to chyba nie podniose się z podłogi... Pierwszy raz od dawna mam takie nastawienie ☺

    Imari lubi tę wiadomość

    m3sxnafao0xnjr4b.png
  • BlackDi Przyjaciółka
    Postów: 104 310

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga wrote:
    Ja juz kiedys mialam laparoskopie i szczerze slabo wspominam, stad strach jeszcze wiekszy, ale bez tego nie ruszymy do przodu wiec zacisne zeby i przezyje. Dzirkuje za odpowirdz i oczywiscie mocne kciuki!

  • BlackDi Przyjaciółka
    Postów: 104 310

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga a hsg miałaś? U znajomej wyszła niedrożność, podczas laparo udrożnili i przy pierwszej IUI zaszła 😉

  • mt30 Autorytet
    Postów: 2410 770

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iness00 wrote:
    W pt gdy badalam estradiol było zaledwie 32 przy dwóch pecherzykach 14,5 i 11 więc tragedia i mówię doktorowi zeby dał mi coś na ten estradiol i dostalam zastrzyki, jajniki pracowały w dzień i w nocy,wczoraj estradiol 467☺ nigdy takiego nie miałam, wizyta 2 pecherzyki 17 i 18, endo 10,3. Tak trulam doktorkowi co wizytę że chcę na niepeknietych,że wczoraj sam od siebie mowi:"chciała Pani na niepeknietych tak bedzie" i odwrócił do mnie monitor/jak nigdy/,pokazał 2 niepekniete, jakby czytał na forum ze obawiam się zeby mnie nie oszukał i na peknietych nie zrobił hehe😀 Wieczorem zastrzyk był. Stąd tyle entuzjazmu u mnie od wczoraj,ale jak się nie uda to chyba nie podniose się z podłogi... Pierwszy raz od dawna mam takie nastawienie ☺

    Też miałam takie wielkości pęcherzyków na cyklu naturalnym. U Ciebie też cykl naturalny? Zastanawiam się czy nie były za małe. Kłuje mi lewy jajnik już kolejny dzień i jestem senna.

  • Czekając na szczęście Ekspertka
    Postów: 222 149

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga wrote:
    Dziewczyny czy jtoras z was miała laparaskopie do sprawdzenia droznosci? Jak to znioslyscie?
    Ja miałam drożność sprawdzana przez hcg. A czemu laparaskopowo? Masz jakieś wady anatomiczne narządów, że nie są w stanie hsg sprawdzić?? Laparaskopia jest wykonywana pod narkoza zaglądają w brzuch przez pępek.

    28 lat
    Starania od 2017
    Drożność ok
    Nasienie: Morfologia 3 poza tym parametry bardzo dobre
    1 IUI- cykl naturalny
    27.03 nieudana 😢
    2 IUI- cykl stymulowany
    23.04 nieudana 😢

    Przerwa w staraniach do lipca. Wracam silniejsza 💪
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malaga ja tez sie zastanawiam czemu laparo? Widze ze mloda jestes i wszystko ok a u Was problem meski,skad tak inwazyjne badanie zamiast standardowego hsg?

  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, rozpoczynamy przygodę z kliniką Invicta w Bydgoszczy. Czy któraś z Was tam należy lub należała? Jestem ciekawa opinii.

    Poza tym zaczynam Was czytać aby jak najwięcej się dowiedzieć, bo póki co jestem zielona :)

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • iness00 Autorytet
    Postów: 577 404

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mt30 wrote:
    Też miałam takie wielkości pęcherzyków na cyklu naturalnym. U Ciebie też cykl naturalny? Zastanawiam się czy nie były za małe. Kłuje mi lewy jajnik już kolejny dzień i jestem senna.
    Nie,stymulowana bylam. Też myślałam, że mogły by być większe,ale gin mówił,że ok, po usg i estradiolu,a dzist test pozytywny,to nie było na co czekać,lepiej niech żołnierzy mi czekają ☺Mialas wtedy iui na takich pecherzykach?

    m3sxnafao0xnjr4b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackDi wrote:
    Hej Mallagga! Ja miałam laparoskopię diagnostyczną, przy okazji sprawdzali drożność . Zniosłam naprawdę świetnie , a bałam się bardzo. Najtrudniejsze 4 pierwsze dni po, ale na piąty dzień czułam się już dobrze, a po tygodniu mogłabym wracać do pracy 😉 Ogólnie nie ma czego się bać . Jak masz pytania to pisz. Poza tym witam się dziewczynki, w niedzielę o 12 miałam swoją pierwszą IUI po laparo, a 4 w karierze. Trzymam za Was wszystkie kciuki!!
    Ja juz kiedys mialam laparoskopie i szczerze slabo wspominam, stad strach jeszcze wiekszy, ale bez tego nie ruszymy do przodu wiec zacisne zeby i przezyje. Dzirkuje za odpowirdz i oczywiscie mocne kciuki!
    Powiem wam ze nie wiem czemu laparo... Tez myskalam ze hsg bede miec. Ale chyba przez to ze wczesniej mialam torbier usuwana laparoskopowo i stad jakies podejrzenia zeby sprawdzić. Wczoraj sie zryczalam jak dzievko bo mowie do neza nie dosc ze psychicznie czlowiek cierpi to jeszcze fizycznie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackDi wrote:
    Mallagga a hsg miałaś? U znajomej wyszła niedrożność, podczas laparo udrożnili i przy pierwszej IUI zaszła 😉
    Eiecej takich info poprosze!! :)

  • Czekając na szczęście Ekspertka
    Postów: 222 149

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj już jajniki mnie nie bolą. Wczoraj miałam IUI więc mam nadzieję, że pęcherzyki pękły krótko przed zabiegiem🤗 może po tej mojej wczorajszej złości i niechęci jednak udało się trafić i może będę mile zaskoczona na majówkę.

    Mania80 lubi tę wiadomość

    28 lat
    Starania od 2017
    Drożność ok
    Nasienie: Morfologia 3 poza tym parametry bardzo dobre
    1 IUI- cykl naturalny
    27.03 nieudana 😢
    2 IUI- cykl stymulowany
    23.04 nieudana 😢

    Przerwa w staraniach do lipca. Wracam silniejsza 💪
  • a.a.90 Autorytet
    Postów: 399 120

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Pan miała ciążę ppzamaciczna i udało jej się zająć w ciążę z pomocą inseminacji ?

  • Kate0816 Przyjaciółka
    Postów: 62 20

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a.a.90 wrote:
    Czy któraś z Pan miała ciążę ppzamaciczna i udało jej się zająć w ciążę z pomocą inseminacji ?

    Ja miałam ciążę pozamaciczna ale niestety nadal nie zaszłam w ciążę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majcia witaj:)

    MajciaC lubi tę wiadomość

‹‹ 351 352 353 354 355 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ