X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2019
Odpowiedz

Inseminacja 2019

Oceń ten wątek:
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do sprzedania 1 całe opakowanie (60 sztuk)+ 49 sztuk z drugiego opakowania tabletek luteiny 100mg firmy Adamed, wazne do 06/2021 jakby któraś chciała zapraszam na priv :)

    palyna
  • Tekla Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina12345 wrote:
    Ja się z profilem wstrzymam. Umówiłam się na wizytę do immunologa zajmującego się nieplodnoscia. Już na pierwszą wizytę mam mieć wyniki ANA, cross match, KIR, MLR. I pani w recepcji mi powiedziała że po tych wynikach już będą wiedzieć czy niepowodzenia inseminacji sugeruje coś immunologicznego. Byłam dziś z mężem i zapłaciłam 750zl. Stwierdziłam, że warto bo nie podejdę do kolejnych inseminacji lub innych vitro bez tej wiedzy

    Bardzo dobra decyzja, do kogo się zarejestrowałaś?

  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6409 3608

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tekla wrote:
    Bardzo dobra decyzja, do kogo się zarejestrowałaś?

    KRK dr Sacha. Wizyta w listopadzie. Panie w rejestracji mi powiedziały, że jak wyniki wyjdą bardzo źle to mam dzwonić a one mnie wcisną wcześniej. Bardzo konkretne kobiety.

  • oloowa2709 Autorytet
    Postów: 502 421

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Na tym wątku jeszcze się nie udzielałam ale podczytuje Was od czasu do czasu i 3mam mocno kciuki za to aby w końcu się udało. chciałam was pytać przy jakim AMH miałyście lub będziecie miały wykonywane iui ?
    Pozdrawiam

    Starania od 04.2016,Niedoczynnośc tarzcycy,Mutacje MTHFR C677T i A1298C., PAI1 homo,Hiperprolaktynemia05.2017 HSG, drozne oba
    07.2018 histeroskopia Endometrium polipowate.
    Mąż OK.
    10.2018 Start Invimed, badania, cykle stymulowane, torbiel 8cm...
    03. 2020 start 1 procedura, krótki PROTOKÓŁ, stymulacja nieudana, punkcja odwołana.

    06.2020 naturalny cud 🙏34 dc II, 35dc bhcg 5854, 37 dc 12144, 41dc jest zarodek i jest ♥️
    Ciąża na clexane, acard, letrox, prenatal, luteina
    iv09g7rfalmky5ts.png
  • Maaaa Autorytet
    Postów: 622 799

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oloowa2709 wrote:
    Hej dziewczyny.
    Na tym wątku jeszcze się nie udzielałam ale podczytuje Was od czasu do czasu i 3mam mocno kciuki za to aby w końcu się udało. chciałam was pytać przy jakim AMH miałyście lub będziecie miały wykonywane iui ?
    Pozdrawiam

    Hej ja miałam iui przy AMH 0,9

    oloowa2709 lubi tę wiadomość

    👩Maaa 32
    I IVF
    👣 24.01 👶♥️
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2173 1252

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny chciałam się z wami tak nieśmiało przywitać bo bardzo możliwe że niedługo czeka mnie IUI choć może też się okazać że in vitro.Jestem po jednym poronieniu(listopad 2018) I od tamtego czasu nie zachodzą w ciążę. Mąż zrobił badanie nasienia i mamy 98%patologi :/ a u mnie mutacja MTHFR heterozygota 1298AC i 677CT i dodatnie ANA ale na granicy przyzwoitości;) .Lekarz przy pozytywnym tesccie ciążowy zalecił steryd i heparyna. Nie dawno bylam pierwszy raz w klinice i czekam na wyniki wymazu z szyjki i potem mam się umówić na HSSG i nie ukrywam że bardzo się boję tego badania.Mozecie mi napisać jak się przygotować i w ogóle jak to przebiega i czy bardzo boli .Liczyłam na to że już nie będzie potrzeby robić tego badania , w końcu raz zaszłam w ciaze wiec przynajmniej jeden jajowod jest drozny.

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -wysokie NK maciczne🥺
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:34

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:34

  • ElenaM Autorytet
    Postów: 719 540

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina26 wrote:
    Hej dziewczyny chciałam się z wami tak nieśmiało przywitać bo bardzo możliwe że niedługo czeka mnie IUI choć może też się okazać że in vitro.Jestem po jednym poronieniu(listopad 2018) I od tamtego czasu nie zachodzą w ciążę. Mąż zrobił badanie nasienia i mamy 98%patologi :/ a u mnie mutacja MTHFR heterozygota 1298AC i 677CT i dodatnie ANA ale na granicy przyzwoitości;) .Lekarz przy pozytywnym tesccie ciążowy zalecił steryd i heparyna. Nie dawno bylam pierwszy raz w klinice i czekam na wyniki wymazu z szyjki i potem mam się umówić na HSSG i nie ukrywam że bardzo się boję tego badania.Mozecie mi napisać jak się przygotować i w ogóle jak to przebiega i czy bardzo boli .Liczyłam na to że już nie będzie potrzeby robić tego badania , w końcu raz zaszłam w ciaze wiec przynajmniej jeden jajowod jest drozny.
    Ewelina mnie hsg akurat pamiętam że bolało... Robiłam w 2014 roku w szpitalu. Chyba nie do końca zadziałało znieczulenie w moim przypadku. Wszystko zależy od tego też "co masz w środku" :) u mnie wyszło że drożne ale może coś przetkali że był taki ból.
    Faktycznie lepiej idź z kimś. Ja nie byłam w stanie za bardzo łazić- szybko do auta i lekarz kazał mi już tego dnia tylko leżeć. Odpoczynek przyda Ci się na pewno :). Trzymam kciuki :)

    Ja:endometrioza (laparo 11.2018),
    Partner: 4% prawidłowych plemników (dane z 2019r)
    Rozpoznanie: niepłodność idiopatyczna

    8.07.2019 1 IUI- :(
    29.07.2019- 2 IUI ♥️--> Ur. Małej😍
    05.2022- 3 IUI ❤-->ur. Małego 🥰
  • Maaaa Autorytet
    Postów: 622 799

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina26 wrote:
    Hej dziewczyny chciałam się z wami tak nieśmiało przywitać bo bardzo możliwe że niedługo czeka mnie IUI choć może też się okazać że in vitro.Jestem po jednym poronieniu(listopad 2018) I od tamtego czasu nie zachodzą w ciążę. Mąż zrobił badanie nasienia i mamy 98%patologi :/ a u mnie mutacja MTHFR heterozygota 1298AC i 677CT i dodatnie ANA ale na granicy przyzwoitości;) .Lekarz przy pozytywnym tesccie ciążowy zalecił steryd i heparyna. Nie dawno bylam pierwszy raz w klinice i czekam na wyniki wymazu z szyjki i potem mam się umówić na HSSG i nie ukrywam że bardzo się boję tego badania.Mozecie mi napisać jak się przygotować i w ogóle jak to przebiega i czy bardzo boli .Liczyłam na to że już nie będzie potrzeby robić tego badania , w końcu raz zaszłam w ciaze wiec przynajmniej jeden jajowod jest drozny.

    Hej ja robiłam dwa razy hsg i nie było przyjemne ale da się przeżyć. Dziwne uczucie parcia przy napełnianiu balonika, i nieokreślony jakby rozrywający delikatnie ból przy przepływie płynu. Obydwa badania bez znieczulenia, tylko dożylnie ketonal przed. Da się przeżyć 😉 ale to indywidualna sprawa, zależy od progu bólu i wytrzymałości o danej osoby. Nie ma się czego bać tylko leć i rób, ja po pierwszym hsg zaszłam naturalnie w ciąże ale niestety zatrzymała się w 8tyg...

    👩Maaa 32
    I IVF
    👣 24.01 👶♥️
  • Tekla Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela wrote:
    Tekla, Paulina do Was pytanko odnośnie badan p/c plemnikowych, jajnikowych i jądrowych... Ma coś znaczenie, np dc, przed owu czy po ?
    Wydaje mi się że nie ale wolę się upewnić 😁
    Jutro się wybieram

    Nie ma, można robić w dowolnym czasie.

  • Tekla Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tekla wrote:
    Nie ma, można robić w dowolnym czasie.

    4 września zarejestrowałam się do hematologa. Dam znać co i jak.

  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6409 3608

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tekla wrote:
    4 września zarejestrowałam się do hematologa. Dam znać co i jak.

    Szyybkooo!

  • Tekla Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina12345 wrote:
    Szyybkooo!

    Zapewne dlatego, że prywatnie i nie jest jakimś szczególnie wybitnym specjalistą, taki przecietny hematolog, ale może odczytać te hokusy pokusy. Wyszły mi obniżone leukocyty t . Zobaczymy 🙄🙄 i podwyzszone komorki nk.

    Paulina12345 lubi tę wiadomość

  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6409 3608

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tekla wrote:
    Zapewne dlatego, że prywatnie i nie jest jakimś szczególnie wybitnym specjalistą, taki przecietny hematolog, ale może odczytać te hokusy pokusy. Wyszły mi obniżone leukocyty t . Zobaczymy 🙄🙄 i podwyzszone komorki nk.

    Bardzo jestem ciekawa co Ci powie

  • Tekla Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina12345 wrote:
    Bardzo jestem ciekawa co Ci powie

    Jeszcze trochę i się dowiemy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaaa wrote:
    Hej ja robiłam dwa razy hsg i nie było przyjemne ale da się przeżyć. Dziwne uczucie parcia przy napełnianiu balonika, i nieokreślony jakby rozrywający delikatnie ból przy przepływie płynu. Obydwa badania bez znieczulenia, tylko dożylnie ketonal przed. Da się przeżyć 😉 ale to indywidualna sprawa, zależy od progu bólu i wytrzymałości o danej osoby. Nie ma się czego bać tylko leć i rób, ja po pierwszym hsg zaszłam naturalnie w ciąże ale niestety zatrzymała się w 8tyg...
    Maaaa a dlaczego miałaś dwa razy robione badanie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina26 wrote:
    Hej dziewczyny chciałam się z wami tak nieśmiało przywitać bo bardzo możliwe że niedługo czeka mnie IUI choć może też się okazać że in vitro.Jestem po jednym poronieniu(listopad 2018) I od tamtego czasu nie zachodzą w ciążę. Mąż zrobił badanie nasienia i mamy 98%patologi :/ a u mnie mutacja MTHFR heterozygota 1298AC i 677CT i dodatnie ANA ale na granicy przyzwoitości;) .Lekarz przy pozytywnym tesccie ciążowy zalecił steryd i heparyna. Nie dawno bylam pierwszy raz w klinice i czekam na wyniki wymazu z szyjki i potem mam się umówić na HSSG i nie ukrywam że bardzo się boję tego badania.Mozecie mi napisać jak się przygotować i w ogóle jak to przebiega i czy bardzo boli .Liczyłam na to że już nie będzie potrzeby robić tego badania , w końcu raz zaszłam w ciaze wiec przynajmniej jeden jajowod jest drozny.
    Ja batdzo się balam ale okazało się że nie było tak źle,wg mnie trwało batdzo krotko, zabolalo mnie i przez chwilę trzymało jak podawali kontrast. Ból typowo jak przy @ nie miałam żadnego znieczulenia.

  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6409 3608

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela wrote:
    Tekla, Paulina do Was pytanko odnośnie badan p/c plemnikowych, jajnikowych i jądrowych... Ma coś znaczenie, np dc, przed owu czy po ?
    Wydaje mi się że nie ale wolę się upewnić 😁
    Jutro się wybieram

    Ooo czyli we trzy jedziemy na tym samym wózku... Ja robiłam byle kiedy. Korzystałam z urlopu jeszcze. Pisz jak będziesz coś wiedziec o wynikach proszę.

  • Monia1990tiger Przyjaciółka
    Postów: 114 81

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta48 wrote:
    Monia wysłałam do Ciebie zaproszenie bo chyba inaczej nie można wysłać wiadomości. Jestem ciekawa jak Ty sobie radzisz z tym że oprócz problemów z zajściem jescze jest problem ze współżyciem. Ech ciężka sprawa. A jak tam po iui? Coś zwiastuje?


    Hiacynta48 zaproszenie zaakceptowane 👍🙂.
    Jeżeli chodzi o " te" łóżkowe sprawy to my jak najbardziej mamy udane lecz nie wiem dlaczego jak już mam dni płodne to ja i mój facet jakoś się stresujemy w naszej podświadomości. Czasem sobie myślę żebym chyba nie chciała wiedzieć kiedy one wypadają żeby za dużo nie myśleć. A jak już one miną to cała presja i stres mnie opuszcza i wtedy dopiero cieszę się seksem. No ale niestety bez współżycia w odpowiednim momencie nie uda nam się osiągnąć celu noi jak mam tylko "to"robić ze wzgledu na to by było maleństwo i co miesiąc się nie udaje to ja już mam po prostu tego dosyć. W tym momencie czekamy na wyczekiwany okres. Leki już odebrałam. Jeżeli okres wypadnie mi w weekend to od przyszłego tygodnia zaczynamy z stymulacja i pierwszą iui koło połowy września. 🤗💪

    Monia1990tiger
‹‹ 481 482 483 484 485 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ